• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Zuzko - tak to je sen, jak mohli takhle krásně spát? Už se na to taky těším, my jedli ve 2O, ve 23:30, ve 2:30 a v 6:30

Jakel - to je hrozný, sekala bych jim ruce, když si na to nedokážou vydělat a berou těm, kteří dřou
11. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz
Zuzko a nebolí tě prsa??? Já když kojím za dýl než 6 hodin, tak neumím vydržet. Buď ráda, že jsou tak hodní a krásně spí.
Michel, on usne v posteli za minutu a nevzbudí se když vstanu. Většinou spí do 2-3 do rána v postýlce a pak dospí u mě do dalšího kojení a pak už vstáváme.
Od minulého týdne se zlepšil ve spaní přes den. Jenom přebalím, nakojím a spí.
Někdy mám pocit, že si spolu ani moc nepohrajeme, protože hned usne.
Povídáme jenom ráno, jak vypravuju kluky do školy a pak až před koupáním a jinak jenom chvilku při přebalování a než usne, tak si povídá.
Kdyby měl cumel, tak se ani tak neprojevuje, protože by měl zacpanou pusu.
Tento týden ho neměl skoro v puse, jenom včera chvilku v autě a to se rozčiloval a usnul až ho asi desetkrát vyplivl. :grinning:
11. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz
Zuzko a v kolik je koupeš, když spí už od 18 hodin??? Mě to přijde strašně brzo.
11. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz
Tak naštěstí jsem si ho naučila,že u mě je v posteli až ráno,ale dnes už jsem si ho tam raději nevzala,aby se to nenaučil, že je to pravidlem a tak jsem krmila v obýváku a pak jsem ho dala do postýlky, ikdyž s jakmile ho dám do postýlky přes den.tak se okamžitě vzbdí, takže raději spí na gauči vedle mě.Naštěstí ho máme hodně rovný, aby se mu hajalo dobře. A nejraději mi stejně usne v jeho lehátku.. :slight_smile:
11. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz
autor
dobre ranko :slight_smile:

makyt, ale baby bjorn neni ergonomicky, ne? to je normalni klokanka...
jnvlk, ano v Becu se nosi jen celem k sobe, ale to spravne ve vsech techhle nositkach. Bibi v nem vzdycky hned usne, takze ji je to sumak jestli vidi nebo ne. a je tak vysoky, ze si hlavicku opre a nemusi ju drzet :wink: ale na vyhled si nestezuje ani Tobik :slight_smile:

a nevim kdo se ptal na spani...u nas je o tak, ze Bibi ted chodi o pul desate a pak vstavame ve 3 a pak kolem pul 8. Dnes vynechala aj to nocni kojeni a vstavaly jsme az v sedum a pak jeste zabere do pul devate :slight_smile: a pres den spinka dopoledne tak pul hodinky (dnes zatim ne), pak zaroven s Tobikem po obede dyl (asi 2 hodiny) a pak jeste jednou kolem seste :slight_smile: jo a spinka se mnou v posteli, postylku uz asi zrusime, nepouzivame ju vubec.

a od vcerejska uz se nam taky pretaci z briska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. kvě 2010 v 11:10  • Odpověz
autor
holky, co je tak spatnyho na tom naucit si dite do postele? :wink:
11. kvě 2010 v 11:10  • Odpověz
maji - já ho tam beru každé ráno kolem tý šestý, už si na to zvykl. Příbuzná mi vynadala, že se ho nezbavím, že bude rozmazlenej a doktorka mi řekla, že věčně v naší posteli chtít být nebude, ať si to užiju, tak to dělám :grinning: , ale na celou noc bych ho tam dát nemohla, mám těžký spaní a i přítel má co dělat, aby před mýma otočkama uhnul:slight_smile: a jsem ráda, že to malej vyžaduje, až když jsem použitelnější

lucyne - tak to máme stejně, taky usíná vedle mě na gauči přes den, jinak brečí, jak ho dám do jeho obývákové postýlky nebo si lehneme na zem, tím si ale už bič na sebe určo pleteme, jelikož takhle fakt nic neudělám
11. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz
autor
jnvlk, jeste jsem teda nepotkala dite, ktery by bylo rozmazleny jen kvuli tomu, ze spi s rodici :wink: Tobias s nama spal taky a sam se bez problemu presunul do svoji postele kdyz k tomu dozral, Bibina se mnou spala uz v porodnici :slight_smile:
11. kvě 2010 v 11:32  • Odpověz
majatob : pokud Vám to takhle vyhovuje tak na tom nic špatného nevidím,určitě se tady nechci nikoho dotknout... :slight_smile: Jen jsem slyšela jaké jsou s tím pak problémy odnaučovat a navíc u nás když pak vidím jak brečí když ho dám do postýlky, nebo chci jen jít do kopupelny a hned brečí, že je sám.
jnvlk: asi pleteme, jelikož když pořádně nespí tak už teď nic neudělám.. :slight_smile:
11. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz
Maji tak Viki se naučil u nás a už tam zůstal. Nám to ale nevadilo takže nebylo co řešit, alespň spinkal celou noc. Naopak Tomík jinde než v postýlce neusne. manžel předělává kuchyn a tak jsem s Vikínem, Tomíkem a se psem v jinym pokoji a Tomík max usne na 10 minut a pak řve, už vidim že pak prospí zbytek dne v postýlce. Ani u mě v postli neusne :wink: , takže tentokrát bude asi postýlka využitá :slight_smile: Tomíkovi se zase nelíbí v kočáru, tam max řve, je prostě rád jn v postýlce, ale uspávám chovánim a pak přendam do postýlky na bříško a spí i 3h :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz
Maji nám už v porodnici říkala sestra, že když je dítě neklidné dát si ho v noci k sobě a hned je uspané. Kdysi postýlky nebyly a matka vždycky spala s nejmenším dítětem a pokud má lehké spaní a nezalehne ho tak v tom problém nevidím. Já si ho tam beru až nad ránem a to už spím lehce.
Kolikrát už ani neusnu a jenom se na něho dívám, nebo vstanu a jdu něco dělat.
11. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz
Markét našemu malému se taky nelíbí v kočárku, vydrží maximálně hodinu a pak už pláče. :frowning2:
11. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz
U nás spaní v posteli teda nee,protože já se vůbec nevyspim.Když jsem si vzala Filipa párkrát do postele tak jsme byli nevyspalí oba dva :wink: za druhý manža se roztahuje přes 3/4 postele a už takhle ho kolikrát musim odrážet při kojení,aby nám neublížil při jeho machynacích případně nezaleh mě nebo Ádu při točení :grinning: já teda hodlám přestěhovat mladýho i co nejdřív do svýho pokoje,protože ho všechno hrozně ruší,tak aby měl svuj klid.Nezapínáme si večer ani TV,protože pak neklidně spí.Filip je sám v pokoji od 14měsíců,co jsme se stěhovali a vpohodě.
A večer teda taky musim věnovat nějakej ten čas taťkovi,když přes den ho zanedbávám :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz
majatob: ahoj ráda bych se tě zeptala jak zvládáš takhle dvě děti v tomhle věkovym rozmezí? ráda bych měla děti taky takhle po sobě. Chodí ti malej u kočárku nebo máš sourozeneckej? A můžeš se klidně rozepsat s vychytávkama :wink:
11. kvě 2010 ve 14:18  • Odpověz
autor
averena ahoj :slight_smile:
ja myslim, ze zvladam v pohode, ale oba jsou hodne klidny deti, vubec neznam jak tu holky popisuji jak jim deti breci a nespi a neji...:slight_smile:
k tomu kocarku, mam sourozeneckej, ze zacatku jsem bez neho nevytahla paty, ted uz vicemene stoji ve sklepe a beru ho jen na brusleni :slight_smile: Jinak na kratsich trasach Tobias tape po svych a Beata se nese v Becu a kdyz je nejhur, tak Tobika nahodim za krk na kona :grinning: A kdyz jdem nekam dal, tak se nese Tobik a Bibi je v autosedacce ve sportaku nebo naopak :slight_smile: proste kombinuju podle nalady, fyzicke kondice a casu :slight_smile:
jinak me nic moc nenapada, nevidim moc rozdil mezi jednim a dvema, tak se klidne ptej co te zajima :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 14:44  • Odpověz
autor
a Johanka je nadherna holcicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. kvě 2010 ve 14:44  • Odpověz
Maji-ty jsi nezmar :wink: -fakt správná úleťačka, brusle a dítě za krk. :grinning: Taky bruslíme i s kočárem. :grinning:
11. kvě 2010 v 15:08  •  4 děti  • Odpověz
Jo a moji dva velcí chlapečci spali od narození s nama v posteli a v pohodě pak přešli do svojí postýlky. Tak jak píše Jake.
11. kvě 2010 v 15:09  •  4 děti  • Odpověz
Jakelina tak to se máš, Tomík dam do korby a než dojdu k výtahu tak už řve :unamused: , pak většinou usne a max na 20 min ařve a to je celá naše vycházka. Teď už má manžel hotovo tak už hodinu spí v postýlce a je spokojenej :wink:
11. kvě 2010 v 15:35  • Odpověz
majatob: děkuju za info no asi nemá cenu shánět víc info ono to nějak dopadne :grinning: a taky asi opravdu záleží jakou ty děcka maj vitalitu atd... uvidim za pár měsíců jaká Johi bude, zatim vypadá na seriozního týpka :sunglasses: máš taky pěkný děťátka, krásná je fotečka Bibi jak leží v tom listí :wink:
11. kvě 2010 v 16:31  • Odpověz
autor
averena, ja si taky myslim, kazdy ditko je jiny a treba budes mit taky takovy klidase jak ja, klidne bych si hnedka poridila jeste jedno kdyby manzel dovolil a vubec nepochybuju o tom, ze by to byla pohoda aj se trema :slight_smile:
11. kvě 2010 v 16:43  • Odpověz
Maji,jsi machr. Já zvládám jedno a jsem ráda....
averena,Johanka je nádherná.
S tím spaním,Václava o půl 8 okoupeme,pak nakojím,pomazlíme se a dáme ho do postýlky,zapneme kolotoč a necháme ho samotného. Většinou tak 5 minut čučí a pak usne. Někdy mu jdu dát i 5x dudlík,když je neklidný a moc se mrská.
11. kvě 2010 v 18:34  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojík, za včerejšek mám Áčko, přijel taťka, tak jsme měli rodinku pohromadě a "užívali jsme se" (taťka už po hodině doma chytal nerva, jak holky zlobí :grinning: :grinning: ).

Jakel, no to mi ani neříkej, to je smůla, moc bych vám přála, aby je cajti našli, ale pochybuju, že z nich nějaké prachy vytlučete a věci už budou někde v oběhu :angry:
U nás asi před 3 týdny vykradli hospodu, kterou máme naproti baráku, ale oni už dělají jen akce jako svatby, narozky a tak, klasickou denní hospu ne, tak zloději nenašli žádnou hotovost, vzali jen kola a na nich odjeli do vedlejší dědiny, kdy ukradli asi 15 tisíc a ta kola mrskli k řece. A tu noc prý vykradli i Čmeláka v Komárově, ale těžko říct, jestli ti stejní, to by tedy byla šichta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2010 v 18:56  •  3 děti  • Odpověz
Lucis, co to tu máme v okolí za haj...????????
11. kvě 2010 v 19:01  • Odpověz
Jo a taky vítám nová nebo staronová březňátka :wink: !!!!

Co se týče spaní, já malou dávám večer do postýlky, ale teď máme už více než týden rýmku a nemůžeme se jí zbavit, takže většinou uspávání dopadne tak, že malá sice usne, ale jak ji zaléhá nosík, trhaně se budí, plive dudlík a je neklidná, tak si ji beru k sobě a hladím prstem po čelíčku a spánku (tohle zabíralo u všech mých holek).
A vzhledem k tomu, že je manža téměř pořád na cestách, spím s ní v ložnici stejně sama. Když byla zdravá, usnula večer sama v postýlce, ale po prvním nočním kojení jsem většinou odpadla i já, tak se mnou spala do dalšího a pak do rána..

Jo a protože úplně stejně nám lezly do postele i starší holky, tak když jsme asi před 4 lety pořizovali novou postel, koupili jsme rovnou 2x2 m právě z tohot důvodu :wink:
A taky se naučily později spát ve své.... :wink:
11. kvě 2010 v 19:27  •  3 děti  • Odpověz
To nevím, jakel, ale tady u nás to snad byli Poláci, ale to povídali lidi, tak víš, jak to taky může být?!?!
11. kvě 2010 v 19:28  •  3 děti  • Odpověz
doorka, děkuji Vašík krásně pase koníky, Johi se moc nechce pořád zvedá při tom přední ruce a zadek do vzduchu :sweat_smile: dneska se jí to teprva povedlo trochu....
11. kvě 2010 v 19:36  • Odpověz
Averena, vitam te!!! Koukala jsem ti do pasu a co to nevidim. Jsme na stejne lodi :frowning2: Jeste, ze mame ty zlaticka, vid?
11. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz
Jakel,neni jen u vás.Tady o pár baráků dál asi před rokem taky vykradli garáž,ale v 8 ráno a pani byla dokonce doma a nic neslyšela.Možná že naštěstí,buhví jak by to dopadlo kdyby je nachytala.A náš soused(má tu jen zahradu) má všude železný krámy a choděj mu na to zloději a někdy na podzim,jsem slyšela nějaký rány,tak jsem mrkla ze střešního okna(půlnoc?) a někdo se tu procházel,samozřejmě sama doma.My máme utopenej dům pod sousedem,takže od něj stačí přes plot vylézt na naší střechu a je tu coby dup.Takže už si střešák zásadně neotvírám,kor když manža bývá přes noc v práci.
Doori,jaktože je Vašík blonďatej,když jste oba tmavovlasí? :confused: (šmírovala jsem na FB,hezký fotky :wink: )
11. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz
Lucis, já to taky neřeším, že malý spí se mnou v posteli. Ono to tak uteče, že za chvilku bude běhat a přesně jak říkáš. Každé dítě se nakonec naučí spát samo.
Vítám Averenu, ať se ti u nás líbí.
Markétko a nepláče ti malý v kočáře, protože je zvyklý spát na bříšku??? Třeba se mu nelíbí, že leží na zádech.
11. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.