• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Michelle - tak nevím, s tím synflorixem...to je divný. Mě vyloženě doktorka řekla, že prevenar zdarma a synflorix se platí..tak to jdu ještě někde zjistit, čas na to ještě mám.

Tak holky, včera přišla první faktura, tak jsem si říkala, to už asi začli (máme to trochu z ruky, tak to nevíme) a fakt..už to je vykopané a zalité betonem - hurá! :grinning: Příště až tam pojedem (asi na konci měsíce) tak už bude základovka hotová a myslím, že už i něco víc, jsem zvědavá! Musím pověřit kamaráda, aby nám to tam sem tam zašel vyfotit, at máme památku :wink:
13. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz
Dobré ránko.
lucis,malá má super vlasy. A s tím pokakáním u mudry jsem se pobavila.
michelle,pěkně vysmáté fotky.
zuzule,gratulujeme k zahájení stavby. Super. Teď už to pofrčí :wink:
13. kvě 2010 v 08:34  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ranko,
tak my nerozlišujeme zatím denní a noční oblečení, stejnak Toník přes den vytuhne v tom, v čem zrovna je :grinning: :grinning: :grinning:
Michel Laura je kočka, krásně baculatá. Náš Toník začíná být taky.
Taky chci naočkovat prevenar nebo synflorix, musím se zeptat naší mudry, co očkuje ona.
O rotavirech taky uvažuji, nejsem ještě rozhodnutá. Nechci prcka zaplácat chemií, na druhou stranu jak jsme byli ve špitále, tak tam bylo spousta miminek, který to chytli...
JInak Toník spinká zatím pod peřinou, ale taky máme spacák z Ikey s opičkou... Musíme vyzkoušet.
A zase už nevím, na co jsem chtěla reagovat :fearful:
Jo, Broušku takhle prokákošený jsme zhruba každý druhý ráno. Jak malý kaká na zádech, tak to skoro žádná plínka nezvládne. On to má takový řidčí, tak to spolehlivě protéká :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 v 08:39  • Odpověz
taky přidávám aktuální foto
13. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz
zabko,vy si tak krásně držíte hračku? Nebo jsi mu to tam šoupla? :wink: Je to kocour :slight_smile:
13. kvě 2010 v 09:04  •  1 dítě  • Odpověz
Tady ten špendlík je nejvděčnější hračka, že jo. :grinning:
Malý má rád takového šnečka co se na suchý zip připne na zápěstí a když pohne ručičkou, tak štěrká. :grinning:
13. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz
jakel,taky jsme dostaly něco na ruku. Budu to muset vyzkoušet.
A se špendlíkem jsme si snad hráli i my,ne??? A to už něco pamatuju :wink:
13. kvě 2010 v 09:13  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka asi jo, můj 18 syn už ho měl. :grinning:
13. kvě 2010 v 09:14  • Odpověz
No ten špendlík je klasika :slight_smile:
Dori šoupla jsem mu ho do ruky,on s tím pak mává a strká si ho do pusy, přesně jako tvůj Elí Jakel :grinning: :grinning: :grinning:
Toník si teď pořád cpe ruku do pusy, furt mu jí vyndavám a rvu mu tam místo ní dudlík, ale ruka je prostě nejlepší.
13. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz
zabi, to jo, u nás je ručička taky super hračka, jak si ji tam narve, tak jede jak o závod, jen to mlaská :grinning:

posledně jsem ji vytahovala z postýlky, když se sháněla po prsu a jak má nad sebou kolotoč s plyšovými medvídky, tak se jí podařilo ručičkou jednoho chytit a hned reflexem ho rvala do pusky a začala tahat, Noemi to viděla a měla z toho druhé Vánoce, že Sofi dlabe medvěda, jak má hlad :grinning:

holky, na všech vašich fotkách jsou mňousci krásní, přijde mi, že v tomhle období začínají být takoví srandovní, jak už se pomalu začínají zajímat o okolí, reagují na řeč smíchem, valí oči, příp. i švidrají, jako my. je to bomba, akorát je škoda, že když pláčou, tak ti neřeknou, proč... :frowning2:
13. kvě 2010 v 09:59  •  3 děti  • Odpověz
Lucis, přesně.
U nás se teda skoro nepláče, jenom pár minut denně, ale to nesmíme jet na dlouho kočárem :grinning: :grinning:
Zrovna dnes jsem ráno dala malého do postýlky a šla dělat svačiny a jak jsem ho pak vytahovala, tak hlavičkou zavadil o kolotoč a valil oči jak telátko. Musela jsem se smát. :grinning:
13. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz
Luci souhlas. Včera měl náš Toník takovej pohodovej den, vůbec neplakal, usmíval se, fakt super. Dneska se od rána kroutí a je ufňukanej. By jim člověk pomohl, kdyby věděl jak.
13. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz
autor
dobre ranko :slight_smile:
soupla jsem Bibi na balkon a kluci sli nakoupit, tak je tu pohodicka, klidecek :slight_smile:
hele holky, taky uz se vam mrnousi pretaci z briska na zada? me to prijde nejak brzo, Tobik to poradne neumel snad ani ve 4 mesicich :grinning:
13. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz
Špendlík nechybí asi v žádné rodině :slight_smile: U nás je růžový.
Zuzule, vy stavíte? My jsme ve stádiu příprav, už máme přikleplý pozemek a rozjíždíme ty blbosti kolem :slight_smile: Domek jsme si navrhli sami, teď to jen se známým projektantem dolaďujeme, tak už se na to moc těším! Snad letos stihnem tu základovku, se to všechno strašně vleče. Stavíme na louce bez inž. sítí, takže musíme zařizovat i všechno kolem.
Laurinka je vypapaná pořádně, to jo, jsem se s ní zas vážila a vypadá to na 6 kg, mi to přijde nějak moc :sweat_smile:
13. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz
Maji Toník se nepřetáčí. On nechce vůbec pást koníčky, na tom bříšku se mu prostě ještě nezačalo líbit. Vždycky mu dám ručičky pod sebe a on si jednu vyndá a máchá s ní ve vzduchu. To je pak jasný, že se na jedný neudrží :grinning: :grinning:
Ale umíme ze zad na bok :wink:
13. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz
Maji, to máš u každého jinak. Vůbec si z toho nedělej hlavu.
Michel, ono se to přibírání zpomalí. V roce bude mít kolem 10 kilo a kdyby to šlo dál tímto tempem, tak má 20 kilo :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz
krásný den všem. Tak už 3 dny se v noci budíme na kojení kolem 2.h a pak kolem 7.h.
Tak špendlík Verunku zatím moc nebaví, ale zkouší chytat a mlátit do velkých "céček". Včera už byl náznak snahy přetáčení se z bříška na bok.
zabko nic si z toho nedělej, Verunce se ještě před 3dny na bříšku nelíbilo a najednou jí to nevadí.
13. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz
Já mám dnes zase super hodné miminko. Dvakrát se vykadil a jinak spí. Neumím si představit, že by jeden den nekadil, to bych ho potom musela asi umýt hadicí. I teď, když kadí 1-2 x denně, je to skoro pokaždé na převlečení do čistého. :grinning:
13. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz
Ahoj březnátka, máte mooc krásné fotečky, pěkně jsem se pokochala a zjistila, že zatím malého vůbec nemotivuju hračkama k úchopům :sweat_smile: , tak už jsme vzůru tak zase mizím a přeji pěkný den :wink:
13. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz
Ahojky, tak nas prcek uz se pretaci krasne z briska na zada, uz se to naucil pekne :slight_smile: Vzdycky kdyz uz ho nebavi past konicci, tak prehodi hlavu na stranu, odstrci se nohou a je na boku, pak hodi nohou znovu az se mu otrese prdelka a sup lezime na zadech.
Jo a spendlik je u nas modrej!!! :grinning:
13. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz
Tam my máme špendlík zelený :grinning: , ale nějak se nám v něm zasekává kulička :frowning2: Pasení koníčků nás neba, hrozně ječí, když hodám na bříško. Musím vystihnout okamžik, když není moc unavený a není zěsně po jídle, což je málo kdy :confounded:
13. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz
Tak my máme špendlíky tři. :grinning: :grinning:
Dnes se taky krásně točil na manželských postelích a krásně si u toho prděl a brkal, akurát pak dostal chudák škytavku, tak mu jdu dát cucnout. :frowning2:
13. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz
samý překlep, no co by jste čekaly jednou rukou :wink:
13. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz
aninam, Lukášek je teda šikula! To Laurince se to daří teprve asi týden. A pak že jsou prej holky šikovnější :grinning:
13. kvě 2010 ve 14:29  • Odpověz
Hihi, taky vaši prcci tak smrdí, když se pokákoší?
13. kvě 2010 ve 14:40  • Odpověz
Tý jo Ani, to je Lukáš šikovnej.
13. kvě 2010 ve 14:40  • Odpověz
tak já nevím, už zase to svoje přetáčení nacvičuje v postýlce, krk úplně vytočený a hledí za sebe! jí furt tu hlavu srovnávám, nechce ji sama vrátit zpátky. A nespíííííí!
13. kvě 2010 ve 14:44  • Odpověz
žabko, nevěřila jsem tomu, když psali, že v jednorázovce to smrdí víc jak v látkovce, ale sama jsem se přesvědčila, že je to tak :grinning: Takže běžně to v pohodě udýchám, ale jak to valí do jednorázovky, tak zapáchá snad celý byt :grinning:
13. kvě 2010 ve 14:45  • Odpověz
Ahoj holky. Chci se vás na něco zeptat..byla jsem na kontrole po 6-nedělí a vše ok, ale doktor mi řekl, že mám naopak dělohu :sweat_smile: ..máte to taky některá? Že prý se to někdy stane po porodu, tak nevím..je to nějaké divné, ne? Nechala jsem si napsat i antikoncepci (azalia či jak se to jmenuje - dnes musím konečně do lékárny to vyzvednout). Pro jistotu, bo další prtě - to bych fakt nedala :sweat_smile: :grinning:

Přihazuju pár foteček..
13. kvě 2010 ve 14:50  • Odpověz
zuzul,tak o děloze naopak jsem ještě neslyšela. Ale asi to možné je. Vy jste ale krásní. A ta fotka,jak se kluci na sebe dívají na té žluté dece je úžasná. :slight_smile:
13. kvě 2010 v 15:56  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.