• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
jde o to, jestli jen slečny nechtěly být zajímavé, což občas taky chtějí
21. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
Zuzko, mě se to taky nezdá i jeden příčný plod se rodí císařem. Ale je možné že ho nějak otočí až porodíš prvního.
21. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
zuzko ještě mají chvíli se dotočit, tak třeba to kluci zvládnou
21. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
nakopati slečny do zadnice, jen nechápu že v dnešní době kdy je dostupnost literatury, info ve školách, antikoncepce, že ty slečny se tedy nechrání.......................... :frowning2:
21. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
I ja mam nazor na to, ze pokud dite nechteji, maji to resit preventivne a ne az nastane situace rozhodovani!!! Zvlaste v dobach antikoncepce. Je pravda, ze nekdo by namital, ze hormonalku nemusi vsichni (i ja ji kvuli srazlivosti krve nesmim!!), ale lze se chranit i jinak. Ja napriklad pouzivala pharmatex - http://pharmatex.cz/ - ktery je stejne spolehlivy jako hormonalka.....
Takze kdyz uz, tak se nevzdavam.......... ano, ze zavaznych zdravotnich duvodu nic nenamitam!!!
21. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
Sluni se nám vrátila. To je dobře. Jak dopadla kontrola?

Udělala jsem v práci 3 hlavy a jsem KO.
Aronku máš můj hluboký obdiv.
Hajdi,ty taky.
zuzko,to půjde císařem,neboj.

děvčata bych nakopala do prdele. Antikoncepce je všude.
Kondomy koupíte i na benzínce. Ach jo. Jsou to můry nesvědomité!!!
21. led 2010 ve 13:39  •  1 dítě  • Odpověz
Holky tak hlasim, ze jsme zavreni a od minule se to s nama zlepsilo...tak snad to jeste par tydnu vydrzime. gratuluju i ostatnim k dobrym vysledkum...
za chvili odchazim na predporodni kurz tak se ozvu potom...krasne odpoledne...
21. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
To je výborná zpráva,Sluni. Tak zatnem a vydržíme. Ať se ti kurz líbí.
21. led 2010 ve 13:42  •  1 dítě  • Odpověz
Sluni, tak to je super :slight_smile: Jeste budes prenaset :slight_smile:
21. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
Kackap - díky :slight_smile: Radši jsem ale volala na sociálku a je to tak. Na mateřskou nárok opět nemám a zas budu mít rodičák od narození malinkého a na 4 roky. Takže stejný jako u Kubíka. Akorát než se malinkej narodí, musím zavolat na sociálku a musí se ten rodičák změnit z Kubíka na malinkého, abych náhodou nedostala víc peněz...aby se taky nepředali, že... :sweat_smile: :slight_smile:
21. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
holky ja myslim ze je lepsi ty dve "holky" uz dale nerozebirat :wink: :wink: kazda mame jiny nazor a jeste bychom se tu pohadali :grinning: :grinning:

ja jdu 3.2 na kurz porodu do vody, tak jsem na to zvedava protoze jsem pro nej rozhodla. Uvazujete jeste nektera o porodu do vody?
21. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
hajdus, celkem se mi tento porod taky líbí. Chci se na to zeptat na přeporodním kurzu :wink:
21. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
Porod do vody ma spoustu prisnych pravidel. Prvnim a hlavnim je nemit pozitivni GBS. Pak zalezi na polozeni ditete, musi mit uplne vzorovou polohu hlavickou dolu........ Znama tak chtela rodit a malej mel sirsi raminka, takze na samotny porod sla na kozu. Jinak je to prej super i na ulevu bolesti......
21. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
hajduska: mě by se porod do vody líbil, ale tady to nedělají :frowning2:
21. led 2010 v 15:03  • Odpověz
Aronku, to tě vzali na kurz docela pozdě. Toho 9. února kurz nemají? Já se chystám omrknout porodnici 1. února, jestli teda zrovna nebudou mít na sále plno. :grinning:

Já se do vody rodit nechystám. Ale bez sprchy bych v první době porodní být nechtěla. Moc mi spolu s balonem při prvním porodu pomohly.
21. led 2010 v 15:17  • Odpověz
Vero, taky se těším na teplou vodu ve sprše. Já jsem v ní málem porodila. Ještě jsem byla mokrá i na koze a malý byl na světě. Nestihla jsem se ani obléct ani utřít.
21. led 2010 v 15:36  • Odpověz
Jakelin, já to měla horší, protože jsem hodně času strávila na monitoru, takže sprcha byla jen chvílema mezi tím. Vždycky, když mi PA oznamovala, že už půjdem na monitor, tak to pro mne bylo utrpení vylízt ze sprcháče, protože tam mi bylo relativně dobře. :grinning: A hodinu až dvě před samotným porodem jsem do sprchy určitě nemohla, protože jsem dostala kapačky a pak mi furt točili monitor.
21. led 2010 v 15:50  • Odpověz
vero, termín byl ještě druhého, ale to jsem ještě v práci, takže smůla :frowning2:
21. led 2010 v 16:02  • Odpověz
čau kočky, tak jsem konečně dočetla, dá už to teď fakt velkou fachu, když je většina na MD, tak se víc klábosí asi. Hajduš sice psala, že už nerozebírat, ale já tak nějak musím reagovat, píšete tu, že nakopat holky, tak chci jen napsat, že určitě v tom nejedou samotné, že by možná stálo spíš za to nakopat partnery, když už vůbec někoho, bo jinak souhlasím s Hajduš, že nikoho nesoudit a to sem si sama také lecčím prošla. Pamatuji se, že když jsem pracovala u bezpečnostní firmy a kecali jsme s chlapama z nudy o všem možném, tak přišel na přetřes chráněný styk. Z jejich reakcí jsem naznala, že většina by si ho raději nechala uříznout atd. Kecali něco o lízání zmrzliny přes sko apod. Aronku Tvé kamarádky je mi líto a přeji, ať vše dobře dopadne. Odběr plodovky sám o sobě nese rizika :unamused:
21. led 2010 v 16:02  • Odpověz
jinak moje máma byla na interupci 2x poprvé otěhotněla velice brzy po mém narození a prostě by to nezvládla a podruhé otěhotněla po 40 i přes zavedené tělísko a pro jejího partnera nepřipadalo dítě v úvahu, takže tak asi
21. led 2010 v 16:04  • Odpověz
rintin, já mám staršího bratra, který se narodil s dětskou obrnou a normálně ve vývoji byl pak se mnou a to jsem o dva roky mladší. Pak otěhotněla za dva roky po mně a řekli jí, že 20% možnost, že bude zdravé a 30%, že nebude ani schopné se o sebe postarat. Taky si to po zkušenostech s bráchou nechala vzít a nikdo ji nikdy nesoudil zle. Spíš jde o ten přístup, já budu mít dítě, nebudu moct na diskotéku a ještě mi zkazí postavu :angry: To jsou prostě blbé argumenty
21. led 2010 v 16:16  • Odpověz
aronku s tím samo souhlasím, ale třeba holky ještě do porodu zmoudřej :wink: mě je úplně jasné, co Vás na tom popudilo, ale je fakt, že každý jsme prostě individualita, máme různé smýšlení a nezbývá nám, než to akceptovat a být rádi, že my v tom máme jasno. Jednoduše řečeno, nemá smysl se rozčilovat nad věcmi, které asi těžko změníme :wink: he he, to se mi to hezky kecá, a přitom jsem poslední dny rozčílená v jednom kuse :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 16:25  • Odpověz
rintin take s tebou souhlasim :wink: kdyz nekdo chce na potrat a uzna ze je to vhodne tak je to lepsi nez aby pak dite cely zivot trpelo tim ze je nechtene, myslim ze tim by matka nadelala daleko vice skody nez uzitku.

ja jsem slysela o tom porodu do vody o moznosti ze je mozne ve vode preckat prvni a druhou dobu porodni a pak rodit normalne venku. Take jsem slysela o tom ze matka i mimco musi splnovat urcite podminky aby bylo mozne rodit do vody, ale to vse se dovim na kurzu tak pak poreferuji :wink:
21. led 2010 v 16:26  • Odpověz
treba se ty holky na to citi mlade mit jeste deti a jak uz jsem psala mozna bude lepsi pro dite kdyz nebude nez aby se o nej starala "potrestena" matka, ktera by ho treba nechavala doma, chodila by parit atd... pak by znicila diteti cely zivot, jak napsala rintin je dobre ze mi v tom mame jasno a vime co chceme a neodsuzujme ostatni za to co delaji :wink: je to jejich svobodne rozhodnuti
21. led 2010 v 16:29  • Odpověz
Potrat ano, ale ze zavaznych duvodu. Ja otehotnela 7 mesicu po porodu a rozhodne bych si to vzit nenechala!!!! jen kvuli tomu, ze je to brzo, nebo proto, ze me to zkazi postavu. Pokud je tam zdravotni problem, nebo nejake postizeni ditete, ci to ohrozuje zdravi matky, at uz kvuli veku ci jinemu, pak ano. Ale jen kvuli tomu, ze prvni dite je o 6 let starsi, ci to neprobirali s partnerem neni duvod k interupci.
21. led 2010 v 17:10  • Odpověz
anim, ale tady přece nebylo vůbec řečeno, že dotyčná zvažuje interupci :confused: jestli jsem dobře četla, tak prostě jen zatím nevěděla, jestli se má radovat a to se může stát i holkám, které se o miminko snažili nevím jak dlouho, to už jsem zažila také, snažilka, která po mnoha pokusech zjistila, že to vyšlo a najednou nevěděla si rady s těma pocitama. Už to fakt asi raději uzavřeme, hmm?
Tak trochu z radostnějšího soudku, heč, heč, pražská gorilka (a to se nejedná o mojí osobu :sweat_smile: ) čeká už třetího potomka. Snad mi to ještě v únoru vyjde se na ni jít podívat a popřát vše nej. Rodit by měla v dubnu nebo květnu.
21. led 2010 v 17:21  • Odpověz
rinti,taky jsem to viděla. To je hezké,že tak rodí. Ještě jsem v Troji nikdy nebyla. Tak třeba někdy s prďolkou.
My máme zoo hned za barákem,takže od jara do podzimu slyším,jak ráno řve lev. Je to docela sranda. :slight_smile:
21. led 2010 v 17:28  •  1 dítě  • Odpověz
rintin, tak si to precti znovu:

michelle1 • 35tt • Dnes ve 13:00
Která pravidla porušuje: | Zruš
Uff tak jsem to přelouskala. Hned na začátku jsem se ale pěkně lekla, jak jste psali o té mateřské, že se sníží!!! No ještěže to tak není, to už by bylo fakt moc! Stačí nižší mateřská, žádné příspěvky od pojišťoven atd. Fakt jsme si vybraly tu nejlepší dobu co?
Jo jak jsem ležela na ozvech, přišla tam holčina tak kolem 30ti, že jestli může zítra přijít, že jí vyšel pozitivní test. Tak jsem si říkala, jooo nedočkavá, to znám No a sestra, už asi znalá, jak to chodívá, se jí zeptala, jestli ten pozitivní test je dobře nebo špatně. A na to ta holčina, že to ještě NEVÍ, že se o tom nestlihli doma pobavit. Že naposled rodila před 6ti lety a že to musí probrat! No málem mě omylo! Někteří se snaží jak dlouho a kdoví co podstoupí a ona neví, jestli je to dobře! Bych ji hned kopla! Tak jí sestra řekla, ať dojde v úterý a do té doby ať si to teda rozmyslí! FUJ!

Tam neni nic o radosti, jen to doma nesdelila a NEVI!!! V tomhle jsem nikdy nevahala, ale asi jsem jina..... a tot je muj cely nazor a nevyjadruji se. Proste ja vsazim na prevenci, ne na reseni az pote....a to u vseho.
21. led 2010 v 17:28  • Odpověz
Doorka, to musi byt hezky :slight_smile: Jak nekde v divocine :slight_smile: To na me doma veje pes :grinning: a to teda staci....
21. led 2010 v 17:29  • Odpověz
Jo,jo. Ten smrádek od kopytníků je taky někdy divočina. :grinning:
21. led 2010 v 17:41  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.