• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Zuzul, krásní chlapečci a fotky krásné.
13. kvě 2010 v 15:59  • Odpověz
A jak to zvládáš s tchýní??? Jde to ???
13. kvě 2010 v 16:01  • Odpověz
ahojík,
zuzi, teda to jsou chlapáci, co máš doma! já mám pro změnu přeholčičkováno, ale jakel to má doma vlastně taky (ty chlapy), a zuzka a jirca taky......

já tedy nevím, mě to nepřijde, že by ty pleny až tak smrděly :unamused: dokud kojím, tak to je podle mě ještě v pohodě, spíš jak začnou příkrmy, ne?

a ta děloha, není spíš převrácená, než naopak, nebo to je stejný případ? o tom už jsem slyšela, někdy se na to přijde, i když nemůže ženská dlouho otěhotnět, jsou na to cviky Mojžíšové tuším,ale jestli je to to stejné, to nevím, to bych kecala :wink:
13. kvě 2010 v 17:15  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky, tak jsme byli také na kontrole po šestinedělí a malej má 4,43kg a 56 cm, na to že při narození měl 2,58kg tak to docela rychle dohnal. :slight_smile: Tak uvidíme jak bude pokračovat... :slight_smile: Ty, jo úplně koukám jaké tady máte šikulky, nám se Míša sám přetočil jen jednou a od té doby se mu nějak nechce :unamused: Ale on to snad ještě dožene, teď začíná tak trochu už šahat po hračkách :slight_smile:
13. kvě 2010 v 17:25  • Odpověz
Zuzule - tak na kontrole jsem dopadla stejně. Doktor mi řekl a víte, že máte dělohu položenou vzad, netypická poloha. Jak to mám asi vědět. On na mě brejlí už několik let. Zeptala jsem se, co to znamená, tak že nic, že je to jen poloha dělohy,žádná deformace, o nic nejde, další děti prý budu moct mít, přirozený porod taky. Jen, aby mi nemazal jen med kolem pusy, třeba mě chtěl mít z krku :grinning:
13. kvě 2010 v 17:25  • Odpověz
Jinak s přetáčením, my se nepřetáčíme, ani nepaseme koníky na zemi, to jen tak napolo, jinak jen na míči :unamused: , věřím, že to dožene a do hraček bouchne jen občas, zatim žádnou nechytil, to jen, když mu jí dám do ruky
13. kvě 2010 v 17:26  • Odpověz
autor
holky ja su ostuda, jeste jsem na gynde nebyla :sweat_smile:
13. kvě 2010 v 17:28  • Odpověz
já taky u doktora ještě nebyla :slight_smile: , asi bych jít měla ale pořád nejsem schopná se objednat pořád čekam na tu 1 MS :wink:

Zazul a neříkal že je zakloněná? Tu mam já :unamused: a já to zase zjistila až v těhu když jsem si četla zprávu z UTZ :wink: , prý se hůř otěhotní takže u mě o to hůř :unamused: ale jinak v ničem to nevadí.
13. kvě 2010 v 17:40  • Odpověz
na kontrolu k doktorce jdu v ponděli, tak uvidíme, co mi řekne
13. kvě 2010 v 18:16  • Odpověz
Holky - s tou dělohou, asi otočená, já fakt nevím..ale řekl mi to až ted po šestinedělí, takže předtím jsem to neměla..ale taky neříkal, že je to jako něco špatného..tak nevím. A asi to nebudu řešit, další dítě už stejně asi nebude, ale bůhví co bude :sweat_smile:

My už paseme (viz foto výše), ale hračky teda moc nechytá, jen když mu ji vyloženě do té ruky vrazím nebo spíš roztáhnu prstíky a dám mu to...jinak ne..a otáčení? Tak to vůbec..ale je brzo a hlavně má široké balení, takže to bude asi i tím...

Holky, koho by to zajímalo - objednala jsem si ty lilly padz (vycpávky do podprdy proti tečení mlíka) tak pak dám vědět jak a jestli to funguje :wink:
13. kvě 2010 v 18:26  • Odpověz
Já jsem na kontrole po 6nedělí byla teď v úterý. A domluvily jsme se na tělísku,takže jdu zase 25.5. Objednala jsem si to nízkohormonální-Mirene. Nemáte s tím někdo zkušenost?
13. kvě 2010 v 18:33  •  1 dítě  • Odpověz
Já byla na kontrole po šetinedělí v pondělí. Prý vše v pohodě, ptal se na antikoncepci, tak tu jsem nechtěla, nějak to zvládnem a za rok zkusíme druhé :wink: když nezvládnem, tak holt budou blíž u sebe. Ale přítel se mně zatím ani nedotkl, adi má nějaké tatínkovské trauma :angry:
13. kvě 2010 v 19:13  • Odpověz
Zuzule -Tak jsem našla tu naší polohu dělohy. Poloha RVF, kdy děloha směřuje děložním tělem dozadu
tato poloha způsobuje u mnohých žen bolestivý pohl. styk, může být překážkou ve snaze otěhotnět atd.

Doorka - tak já si počkám, jak budeš s Mirenou spokojená, taky o ní uvažuju :wink:
13. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz
Ani-tobě se Lukášek otáčí? to je nějak brzo, to snad nikdo se tak brzo neotáčel. To se mi nezdá.
U nás špendlíky dva a oba tříbarevny. :wink:
13. kvě 2010 v 19:41  •  4 děti  • Odpověz
já mám lenocha :frowning2: na bříšku být nechce a hlavičku držet taky ne :cry: hodně spinká a papá, jinak nic :confounded:
13. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz
jnvlk,ok. podám pak info. :wink:
13. kvě 2010 v 19:58  •  1 dítě  • Odpověz
Zuzi, jo toci se. Proste se mu to jednou povedlo, ale jen na jednu stranu, a tak to ted provozuje, kdyz nechce past. Holky rada bych to nafotila, ale do 3 mesicu se nesmi pouzivat blesk a my cvicime kolem pul sedme az sedme a to uz jsou fotky nic moc!! Moc me to mrzi. Jo a jde mu to jen pres levy bok, na pravy ne!! A dneska jsem teda cubrnela jak si poprve chytil dudlik a vyndal a drzel ho v ruce, takze prisla i doba, kdy uz i uchop dela vedome :slight_smile: I dr. v poradne rikala, ze jsme moc sikovni!!
13. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz
My se ještě taky nepřetáčíme, ale já jsem v klidu, máme sotva po šestinedělí, takže máme ještě spóóóóustu času!!!

dori, jnvlk, já měla Mirenu mezi Aničkou a Sofinkou, celkem 4,5 roku (může být až 5 let, ale my už chtěli chrobáčka) a naprostá spokojenost, zase si ji nechám dát.
Zavedení v pohodě, trochu nepříjemné bylo jen to roztažení, než mi to tam zavedla, otázka asi 2 minut, pak kontrola UZV, jestli je to na správném místě, cítit to není, jen manža to zkoušel a říkal, že vevnitř cítí provázek (ale fakt hodně vevnitř). Přesto se při Mireně nesmí používat tampony, právě aby se s nacucaným tamponem nevytáhla i Mirena.
Ale ono to nevadí, protože většina ženských po zavedení stejně přestane menstruovat, já taky. Měla jsem tak 3-4 měsíce nepravidelnou MS, slabší, to jsem používala vložky, a pak MS úplně přestala. Měla jsem jen tak 2x do roka takové slabé špinění, kdy jsem dopoledne našla na kalhotkách světle hnědou šmouhu, spíš jakoby hlen, to stačila slipovka a večer jsem skončila a zase klid.
Žádné pracné počítání kvůli dovolené nebo výletu apod., žádné bolesti a křeče v břichu, podrážděnost, únava, prostě žádné příznaky probíhající MS. Dokonce i pleť jsem měla super, když nebyly žádné hormonální výkyvy.
Takže já za sebe bych ji doporučila, zase do ní půjdu, 2x ročně kontrola na gyndě, kdy mi tělísko vždy zkontrolovala UZV, jestli se nepohlo a je na svém místě.
A loni jsem si ho nechala vytáhnout, úplná rychlovka, 15.6., dr. mi řekla, že by mi měla aspoň jednou proběhnout MS, než otěhotním, že je to lepší, za dva dny jsem dostala MS, asi tak dvoudenní a další měsíc už jsem měla pozitivní těhu test :grinning:
13. kvě 2010 ve 20:37  •  3 děti  • Odpověz
Tak jsem z toho byla ta v šoku, že jsem se informovala u Dr. a ta mě uklidnila, že nejsme pozadu, že děti se otáčí kolem 4měsíce-tož to jsem v klidu, ale vylekalo mě to. No jinak Ani jste asi dopředu. :wink:
13. kvě 2010 ve 20:45  •  4 děti  • Odpověz
Jak píše Luci-přesně tak já měla celkem 3tělíska a SUPER a nosila jsem jen tampóny, akorát jednou jsem si musela ty nitky nechat zkrátit-chlapa to píchalo. :grinning:
13. kvě 2010 ve 20:47  •  4 děti  • Odpověz
doorka: já byla na zavedení tělíska dneska. Ale nemám Mirenu, mám nějaký nehormonální protože mi ty hormony nedělají dobře...
13. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz
zuzko, kurňa, co furt robíš s tou tvou fotkou v pasu, co si aktualizuju stránku, máš tam jiný ksichtík :grinning: ne že by ti to neslušelo, jen mě to vždycky zmátne......

a tys fakt nosila tampony? mě řekla gyndr., že ne, že bych si to mohla vytáhnout, tak jsem to těch pár mensek, než to přestalo, vydržela... :confused:
13. kvě 2010 ve 21:08  •  3 děti  • Odpověz
lucisa: mě doktorka řekla že tu první ne, ale že pak můžu, že se jí za 20 let praxe nestalo, že by to někomu vypadlo
13. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz
Zuzko jsme, ja to vim :slight_smile: A taky je Luky pekne tvrdohlavej, jen nevim po kom :grinning: :sunglasses: :pensive:
13. kvě 2010 ve 22:04  • Odpověz
tak jsme taky dnes zjistili, že se stačí prohnout a hodit nožkou a otočíme se z bříška na bok a pak na záda, takže s trénování koníka už moc nebude, baví ji se převracet. Dnes mi navíc udělal radost, protože už zvládá i silikovový dudlík, který ještě včera v puse nesnesla
13. kvě 2010 ve 22:17  • Odpověz
Tak jsem právě dožehlila, sledovala jsem u toho malou i hokej, je to docela fofr s těmi Švédy, tak to jdu dokoukat, dobrou, holky :wink:
13. kvě 2010 ve 22:17  •  3 děti  • Odpověz
autor
holky, no tak to byla fakt sranda, byla jsem cvicit :sweat_smile: prisla jsem do fitka o trictvrte abych v satne zjistila, ze jsem nechala doma botasky. Tak jsem tam nechala veci a padila pro ne domu. Cestou jsem se malem zabila, protoze mi padaly boty :grinning: Prisla jsem o pet minut pozdej (no snad to az tak nevadilo), spocena az na zadku a hned si vyzunkla vsechno piti (pak jsem hodinu nasosavala z prazdne flasky aby o nevypadalo blbe, ze jedina nepiju). Pak nasledoval 45 minutovej boj s pasem a myma nohama, at jsem slapala jak jsem slapala, stejne si delal co chtel :grinning: U posilovani jsem po druhe serii lehsedu odpadla :grinning: Byly tam dve padesatnice, co na tom byly s fyzickou asi tak o 200% lip nez ja :grinning: :grinning: No cekala jsem, ze su na tom mizerne, ale ze az tak :sweat_smile:
13. kvě 2010 ve 22:27  • Odpověz
Maji :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 v 08:02  • Odpověz
Dobré ránko děvčata, tak taky zas hnus fialový, se toho deště snad nezbavím!!! :frowning2: Měla bych zajít do práce, ale vůůůbec se mi nechce, tak to možná na ten déšť svedu :sunglasses:
Maji, tak to tě obdivuju, já na cvičení nemám vůbec energii! Úplně mi stačí procházky a jsem vyřízená.
Broučku, vy teda taky brzo začínáte :sunglasses:
14. kvě 2010 v 08:08  • Odpověz
To počasí je fakt hnusné, ach jo. Dnes mi malý v noci kolem třetí začal plakat a prděl chudák jak starý pantáta. Uklidnil se u prsa, ale stejně usnul až ve 4 hodiny :frowning2:
Nevím co jsem snědla. Měla jsem kuře na čínský způsob s ananasem a špenátovou polévku, tak nevím. :frowning2:
14. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.