• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
taky bych chtěla druhou holčičku :grinning: , ale já půjdu teprve do druhého :wink:
14. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz
U nás je max počet 3 děti :slight_smile: divim se,že se mnou manža vůbec diskutoval na téma 3.dítě,ten řek,že chce maximálně 2.Ale našim a tchánovcum asi šibne,kdyby sme do toho fakt šli :grinning: my jsme hodně aktivní,v zimě hory,v létě dovči,rádi jezdíme na výlety tak uvidíme jak to pujde finančně.Taky bysme museli koupit vetší auto a tak...
14. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz
jakel :grinning: my ji 3x máme! :grinning: a jsme strašně rádi!!!

zuzzie, cori, tak my už o dalším neuvažujeme. ale měla jsem podobné myšlenky jako vy, akorát já chtěla mezi 2. a 3. dítětem ten rozdíl větší. po Aničce jsem se vrátila do práce, byla jsem tam 2 roky a otěhotněla, ale oni s tím počítali, já vždycky říkala, že chci tři děti, a to třetí s odstupem, takže oni se mě spíš ptali, jestli UŽ a moc nevěřili, že se mi do toho ještě bude chtít, když už byly holky odrostlé z nejhoršího (haha).
14. kvě 2010 ve 13:52  •  3 děti  • Odpověz
Ale já si nestěžuju, hlavní je jak si ty děti vychováme a hnout žlučí nám může jak kluk tak holka :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz
autor
jejej, holky, ja bych tehotnel hned :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a pak klidne jeste jednou, dvakrat.... :grinning: ale ted podle manzela prej musime vyresit skoly, praci a bydleni :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: takze prelozeno...na treti a vicery dite ted muzu zapomenout a za 5,6 let se mozna necha ukecat :pensive:
14. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz
zuzzie, nám spousta lidí v příbuzenstvu i okolí říkala, že jsme blázni, že chceme třetí, ale je to jen na vás. nikdo nemá nikomu co říkat, kolik má mít děti, živíte si je vy!!! a ostatní ať si myslí, co chtějí, náhodou velká rodina je super!

má rodiče pocházejí z početnějších sourozenců a když je nějaká oslava, sejdeme se, tak je to super blázinec, nikdy u nás není ticho a všichni se bavíme. však už jsem psala, jak na takové jedné oslavě se debata o mém temínu porodu zvrhla v celorodinnou sázku, kdy tipovali a sázeli i mí 3letí synovci :grinning: nakonec se netrefil nikdo a celý jackpot dostala Sophi :grinning:
14. kvě 2010 ve 13:58  •  3 děti  • Odpověz
Tak my (teda spíš já) chtěli taky holčičku :sweat_smile: a vidíte to.. :grinning: Ale jsem nakonec ráda, je to zlatíčko naše :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz
jakel, však jo, naše pometla jsou někdy horší, než synčiska. nám nikdo nevěřil, že jsem chtěli třetí jen tak, všichni si mysleli, že jsme za každou cenu chtěli kluka a nám to fakt bylo jedno, jen holky měly svá přání.
maji, vy jste extra mladí, vy si ještě pořídíte dětí, já to taky tak chtěla, ale můj tehdejší partner měl jiný názor na všechno, tak jsem to ukončila a chvilku trvalo, než jsem objevila manžu a vrhli se na děti :wink: :grinning:

nic, kočky, fičím pro baby, Aňa má dnes mecheche se spolužačkou ze školky slaví narozky, tak ať pak stíháme
14. kvě 2010 ve 14:02  •  3 děti  • Odpověz
u nás skorotchýně řešila, proč vlastně chceme pak druhé :angry: přítel je jedináček a asi myslela, že Honzík bude taky :confounded: Pokud nebude zdravotní problém, tak určitě nebude :wink:
14. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz
aronku já jsem jedináček :unamused: a teda nic moc, a vždy jsem toužila po velké rodině, takže si ji holt budu muset pořídit sama :grinning:
luci, mám to podobně, taky bych chtěla mezi 2. a 3. dítkem větší rozdíl, návrat do práce, ale uvidíme jak se zadaří, že :sweat_smile: a možná u toho 3 vydržím si neříct pohlaví, teď jsem byla pokaždé zvědavá, ale to asi budu aj u toho třetího :grinning:

maji ty si agent už myslíš znova na těhulkování :sweat_smile: , ale seš dobrá s dítkama ještě studovat, to bych nedala :sweat_smile: já su lenóra :grinning:
14. kvě 2010 v 15:15  • Odpověz
autor
cori, ja to ted taky moc nedavam, jen se modlim at me nevyrazi za neplneni studijnich povinnosti :sweat_smile:
14. kvě 2010 v 15:16  • Odpověz
14. kvě 2010 v 16:19  • Odpověz
Manžel vystartoval k malému, jak jsem to pustila, jak slyšel ten kravál, myslel, že je to náš malý :grinning:
14. kvě 2010 v 16:57  • Odpověz
hm, tak já se nekouknu, nemáme na facebooku založený účet, nějak mě to neláká... :frowning2:

jakel, já v první chvíli četla, že manžel vykastroval :astonished: :grinning: , no vidíš, jaký je starostlivý :wink:
14. kvě 2010 v 17:07  •  3 děti  • Odpověz
Lucis, přijeď se kouknout k nám :grinning:
14. kvě 2010 v 18:11  • Odpověz
Já jsem byla dnes v Globusu a tam je boží dopuštění.
Malý mě dnes dostal, od rána jenom spí a jí, ještě i teď usnul po kojení a co jsem byla pryč, tak se ani nepohnul a spal jak jsem ho položila. On většinou už před koupáním nezabere a dnes je vzorný.
Možná už vyrostl z těch nejhorších bolení bříška a je spokojenější, nebo nevím čím to je. Předtím mi tak dlouho nespal. Jsem z toho někdy až nervozní a pořád čekám, kdy už se probudí.
Prsa mě teď už bolely jak hrom.Dnes je nemá ani tak vysosané, jak říká Lucis. Ten výraz se mi líbí. :grinning:
14. kvě 2010 v 18:19  • Odpověz
no hele, taky se to jednoho krásného dne může stát...
asi před 14 dny jsem spěchala z dm na troleják a zrovna k mekáči přijížděl autobus, už jsem vletěla k řidiči se zeptat, jestli nás vezme a pak mě napadlo se zeptat, jestli jede do města. samo, že k vám, takže jestli ještě jednou tak budu spěchat, tak ti vystoupím u baráku :grinning:
14. kvě 2010 v 18:20  •  3 děti  • Odpověz
Lucis, už se těším. Vystup až na druhé zastávce :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 v 18:23  • Odpověz
Dnes se loučím, máme zítra to biřmování a ještě nemám hotový zákusek a maso. Výborný hovězí vývar s knedlíčkama už mám hotový. Mňam.
Nevím v čem vezmu malého. V kočáře řve, tak ho asi budu celou mši nosit na ruce a nevím jak budu fotit :cry:
14. kvě 2010 v 18:24  • Odpověz
co se dělo v globusu? stěhování kvůli velké vodě nebo co?

tak to máš fajn, my zrovna dnes nejsme ve své kůži, asi že je tak hnusně a nebyli jsme vůbec venku, i když jsem malou dala spát k otevřenému oknu, pozná to či co. spí dnes trhaně, jestli naspí v kuse půlhodinu, tak je to moc. celý den dokola, přebalit, nakojit, odbrknout, ponosit, zkusit položit, zase zvednout na brknutí, zase ponosit, položit, chvilku zabere, pak se kroutí a pořád dokola.
akorát u mě tedy sosá a sosá, tak já vysosaná jsem (mmch, Nelka byla nezmar, odtrhla jsem ji od kojení v 1,5 roce s velkým kraválem, říkali jsme jí násoska :grinning: )
14. kvě 2010 v 18:24  •  3 děti  • Odpověz
jakel, vem ho tam do koše, v tom ti spinká pěkně, ne? a možná ti tam k němu ještě lidi přihodí nějaký bakšiš :wink:

ale konec srandy, tak ať vám (nebo vlastně klukům) ten zítřek dobře dopadne, pěkný den (jak to, že to máte v sobotu, a ne v neděli?!?)
14. kvě 2010 v 18:26  •  3 děti  • Odpověz
holky, tak to je mazec:

http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-osudy/136155/bulharka-v-62-letech-porodila-dvojcata.html

už vidím, jak taková babička kmitá kolem holek jako naše zuzka ( i když tu si dovedu představit, jak kmitá i v takovém věku :grinning: )
14. kvě 2010 v 18:29  •  3 děti  • Odpověz
No manža měl jen připomínku,co budeme dělat kdyby se nám povedli do třetice dvojčata :grinning: místo by tu pro ně teda bylo ale já si vůbec nevěřim,že bych zvládla dvojčata...Jinak muj táta a od manžy máma i táta jsou ze 4 dětí a moje mamča je ze 3 dětí,ale u nás se to všechno dohaduje,takže žádná velká šťastná rodina se nekoná.Ty se nebavěj s těma,ty zas s těma atd. :unamused: já mám 2bráchy(jednoho postiženýho,jinak by byl jen 1 brácha a manža má 1sestru) a já mám mezi klukama rozdíl skoro 4roky,to už mi přijde dost :slight_smile: Proto bych do toho šla hned,vy tu máte skoro všechny děti do dvou let po sobě.
Jakel,já jsem ted byla v obchodě s hadrama a Dádu jsem měla v klokance a spokojeně si tam chrápal.Ale to předpokládám,že asi nemáš,že?Klidně ti ji pujčim když si sem pro ni sjedeš :grinning:
a ještě jsem ostuda a nevim,co je to biřmování?
Bábinka teda hustá :sweat_smile: to ani nevim,že to v omhle věku ještě jde.
14. kvě 2010 v 18:47  • Odpověz
Lucis, nevím proč je to v sobotu.
14. kvě 2010 v 18:53  • Odpověz
To je další krok po prvním svatém přijímání.
14. kvě 2010 v 18:54  • Odpověz
Lucis,tak to mám výhodu, že malý kočár nesnáší. Asi mu vyhovuje, že nechodíme ven. Už jsem na toto téma založila téma a vesměs mi radí všichni kdo to měli taky, ať si koupím šátek, nebo nějakou klokanku. Ale to pak nevím kam dám nákup, asi na záda do batohu.
14. kvě 2010 v 18:59  • Odpověz
Píšu jak tatar, malý se vzbudil a hraje si s plastovou flaškou. Nov á hračka a mlátí mě s ní přes ruce u klávesnice.
14. kvě 2010 v 19:00  • Odpověz
Luci- :grinning:
14. kvě 2010 v 19:51  •  4 děti  • Odpověz
Jakel,normálně do tašek.Já mám takovou,která má opěry ina hlavu i pro nejmenší mimi a rtim máš ruce defakto volný.
My máme jednu neobydlenou místnost kde se netopí,takže když je venku hnusně tak ho šoupnu tama je to :slight_smile: a brzo bude zastřešená pergola na terase,takže za chvili nebude problem i ven i v ošklivym počasí.
Dneska máme velký stěhování.Adam se nám ráno budí se světlem a pak už nechce spát.Žaluzie střešního okna nám propouští moc světla,tak jsme stěhovali matraci a postýlku do obýváku,kde je jen normální okno a tmavý žaluzie,jestli to bude mít nějakej efekt :grinning: doufám,že bude,protože vstávání po 5 hod mě fakt neba :angry:
14. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz
Tak mě dnes dorazil můj taťka, prej tak abysme si už pořídili druhé dítko :grinning: Že nejlepší jsou tak rok od sebe. No kámoška má 1,5 letou dcerku a teda nedokážu si představit při jejím temperamentu mít ještě mimčo! Ale holt když musíš, tak musíš že :slight_smile: No já chci další dítko maximálně do 3 let, tedy snad to půjde hladce a ne jak teď.
14. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.