• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Maji díky, koupím asi běžně v lékárně, že jo???
17. kvě 2010 ve 14:14  • Odpověz
autor
jakel, ja jsem sehnala v lekarne, tak snad jo :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz
pošlu tam manžela, ikdyž je to pěkně drahé :unamused:
snad to pomůže
17. kvě 2010 ve 14:31  • Odpověz
autor
jakel, snad jo, nam to zabralo fakt skoro hned :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz
Ahoj holky,

než vás dočtu, tak uteče tolik času, že nestihnu odpovědět.
Jakel - my měli šupinky a dostali jsme na to normální modrou indulonu a museli jsme vyčesávat a musím říct, že to šlo rychle dolů a každý nám hlavičku chválí :wink: , ale možná jsme měli jiný, já se v tom prd vyznám, ale loupala se mu ta hlava pěkně
17. kvě 2010 ve 14:35  • Odpověz
Market - tak my jsme furt na nutrilonu, taky se teda pěkně kroutí, ale kajdí jednou denně a když má opravdu bolesti veliký, tak mám dát sab simplex, nechat ho nahýho, on se vykroutí a je klid. Vím, že to tak ale u každýho nejde. Ale přejdu z toho hypoalergenního na jinej, jelikož nám začal dost blinkat, to dřív nedělal
17. kvě 2010 ve 14:37  • Odpověz
jnvlk, tak zkusím indulonu, ta je levnější a mám ji doma a když nezabere, tak koupím tu druhou mast.
On to má jenom trošinku, ale nechci aby to měl po celé hlavičce. :frowning2:
17. kvě 2010 ve 14:39  • Odpověz
Lucyne - uspávání na písničky, co jsem poslouchala v těhotenství nám taky nefunguje, holt mu podržím dudlík, natáhnu kolotoč, jinou hudbu zatím nemám možnost,když se chytí dudlíku, odcházím a takhle se to opakuje několikrát, než usne :wink:
17. kvě 2010 ve 14:39  • Odpověz
Jakel - no, my to měli hned po celém hořejšku hlavičky a jelikož to neznám, tak jsem docela plašila, doktorka mě uklidnila, ale řekla, že to musí být jen ta modrá, že je jediná čistá
17. kvě 2010 ve 14:41  • Odpověz
Market, malej tedy papá UM,ale kaká tak pětkrát za den, takže bohžel s tím nemám zkušenost a navíc pokud se nevykadí, tak brečí a pak se mi i povedlo když jsem mu měřila teplot u a dala jsem mu teploměr do zadečku, tak se pokajdil :slight_smile: Prý se to dělá normálně, pokd se nemohou vykajdit.
17. kvě 2010 ve 14:43  • Odpověz
Vyzkouším, ona je jedna z nejlepších mastí. Syn alergik si tím maže atopický ekzém a pomáhá víc než jiné mastičky, tak třeba zabere, jenom mě to nenapadlo. Je dost tuhá, tak se asi špatně vtírá.
17. kvě 2010 ve 14:44  • Odpověz
Lucyne, to má jako hadičku :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 14:45  • Odpověz
No, jen jak to tady čtu , tak přemýšlím jestli náš malý když je tak hladový, tak jestli to není tím, že tak často kadí. :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 14:51  • Odpověz
Michelle, jakou máš chůvičku? Já mám pocit, že máte stejnou jak my. Dětská jednotka je taková kulatá. Máme tam taky 5 ukolíbavek. Je fakt super. Sice byla drahá, ale už tři roky nám slouží naprosto skvěle a neměnila bych ji ani za nic.
17. kvě 2010 v 15:05  • Odpověz
máme Philips Avent SCD 520
17. kvě 2010 v 15:15  • Odpověz
Ahojky, tak ja budu reagovat.
Taky mame ty supinky na hlavicce, pouzivam obycejny aviril olejicek (muze byt jakykoliv) natru hlavicku, necham pul hodiny pusobit a vycesu a pak znovu namazu, uz nam to krasne mizi.
V postylce spime normalne u mantinelu a spime pod dekou, nevedela jsem, ze se ma prcek davat do nohou, ale kdyz ho prikreju tou velkou dekou, tak by byl cely pod ni, kdyz ho dam do nohou. Pouzivate nekdo ty vaky na spani misto deky? Mam chuvicku nanny, tak snad je jedno, kde v postylce spi ne?

Jinak jsem dosla koupit ten nejmensi nocnik, protoze maly mi kaka pouze v primem prenosu! Zacne silene brecet a ja mu rozbalim plenku a musim mu drzet nozicky nahore jakoby v sedu a pak kaka, takze jsem koupila nocnik a zkusime to pri dalsi stolici na nocnik. Jinak maly me dneska pocural kde co, vzdycky se zacne kroutit, tak ho jdu jako prebalit v plince krupnuto a tak rozbalim a sup pocurana postylka, podruhe prebalovak.......no uz se ho bojim prebalovat v kocaru, abychom meli vubec v cem jezdit :grinning:
Luky spi v postylce pres noc od prvni noci, k sobe do postele se vazne bojim! Spim tak tvrde uz z duvodu, ze jsem vasnivy spac a spavala jsem 10 hodin denne a ted mam s bidou 5,5 hodiny, takze lehnu a padnu a nekoukam napravo a nalevo. Takze Luky sice zkousel, ze by jako od nocniho kojeni mohl se mnou spinkat a kdepak! Sup s nim hned jak zabere v mem naruci u prsa (kojime nadvakrat - jednou nakojime odkrknem, prebalime a pak prso na uspani) zpet do postylky.
17. kvě 2010 v 16:00  • Odpověz
tak já nevím, ona prostě spát nechce a já na to nemám nervy po každém kojení ji pracně uspávat 3/4 hodiny! Jenže hrát si s ní po kojení je taky naprd, bo se akorát poblije :unamused: Tak já už fakt nevím, jak to dělat.
17. kvě 2010 v 16:14  • Odpověz
Ty jo, to mě taky nenapadlo, dávat ho nohama na konec. Mám ho úplně nahoře, postýlku mám polohovanou kvůli blinkání, takže by mi snadněji mohl sjet, ale je fakt, že mám zase velkou peřinku na to, abych ho u nohou přikryla. Mrská se ze strany na stranu, ale zatím ani jednou nesjel dolů, no, trošku mě uklidňuje Nanny.

Ani - brácha dává malýho do vaku na spaní od tý doby, co vyrostl ze zavinovačky a nemůžou si to vynachválit, byl prý pak bez zavinovačky strašně akční, takže se odkopával. Já mám ještě rychlozavinovajdu a overalek, takhle spinkáme :wink:, zkusila jsem to bez ní a furt se mi budil

Michelle - my měli v týdnu za sebou tři dny a to mě málem vezli, že od rána od 7 spal jen kolem oběda 15 minut a pak byl vzhůru zase do 7 do večera, ale teď už zase dva dny spinká i přes den, akorát po krmení je pokaždý hoďku někdy víc vzhůru, ale to mi přijde normální.
17. kvě 2010 v 16:44  • Odpověz
Lucyne a jakou dáváš UM? To máš dobrý, aspoň ho nebolí bříško, my fakt jednou denně a taky se nám povedlo, že dva dny nic a to se mohl ukroutit
17. kvě 2010 v 16:47  • Odpověz
MIchell,u nás se hraje až po jídle a pak teprv po době spinkat a vzbudí se zas až na jídlo.Většinou začne poknourávat jak už je unavenej,tak ho šoupu do kočáru a během chvíle chrní.Dneska jsem se asi poprvé normálně vyspala :slight_smile: neskutečný :grinning: Dáda se vzbudil před 2,v 5 a v sedm jsme vstávali.
My máme kombinovanej po Fildovi a hlubokej je taky dost prostornej,takže u nás taky v poho.Filda se mi do sporťáku vleze ještě teď bez problémů...
17. kvě 2010 v 17:07  • Odpověz
autor
kuk, my jsme byli na prochazce, venku krasne prsi, tak jsme s Tobinkem cvachtali v kaluzich :grinning:
17. kvě 2010 v 17:09  • Odpověz
Tak my spíme taky ve vakách a Ani myslím, že i když máš tvrdé spaní, tak by jsi ho nezalehla, je to insting. :wink:
17. kvě 2010 v 17:26  •  4 děti  • Odpověz
zuzko. proste se bojim, Co davas dvojcayum do vaku za obleceni?
17. kvě 2010 v 17:32  • Odpověz
Ahojík, tak my spinkáme na střídačku (ne každý den) přesně v tomhle: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/80150552
17. kvě 2010 v 17:52  •  3 děti  • Odpověz
michell a jak si hrajete,simte,ze se ti poblindi?S ni delas nějaký tóča? :slight_smile:
Mě už se Dáda začal sesouvat,ale s rukama nad peřinou,takže shrne celou peřinu sebou,za to má věčně ledový ruce a to tu máme teplo.Nechápu...
17. kvě 2010 v 17:56  • Odpověz
Michelle, tak my máme chůvičku PHILIPS SCD 499.

Zuzanku dávám spát taky k mantinelu víc nahoře. K nohám postele ne. Mám ji v overálku a ve spacím pytli a ještě přes ni přehodím peřinku, aby jí bylo teploučko. Zpocená nikdy není. Má ráda na spaní větší teplo. V kočárku je taky celkem nabalená a spí krásně.

Zuzanka už si dělá nějaký režim. Teda doufám, že jí to tak vydrží. Budí se kolem sedmé, kolem deváté si na hodinku schrupne, pak usíná v kočáře kolem jedenácté a spí tak 2 - 3 hodinky (když se zadaří, tak i dýl) a kolem čtvrtý si dá ještě hodinový šlofíka. Pak usíná až kolem devátý večer.

Šupinky ve vláskách zatím nemáme. U Kačenky jsme je měli jednou. Dostali jsme od doktorky mastičku a ta nám zabrala.
17. kvě 2010 v 17:59  • Odpověz
Já zatím pytel nemám, teda mám, ale je mu velký, je i s rukávama a malý se v něm topí.
17. kvě 2010 v 18:05  • Odpověz
ahoj holky, moc teď nestíhám. Dnes jsem byla na kontrole, tak je prý vše o.k. a není ani poznat, že jsem rodila. Zátra jdeme s Verunkou k doktorce, protože jí nezmizela krupička na nohách a bocích. Jsem dnes totálně mrtvá, protože včera mi neprozřetelně tchánovci uspali malou na procházce tak, že pak nebyl šas si hrát před spaním a tak si pomotala řežim a musela jsem kojit každé 4h v noci, na což už nejsem zvyklá, naavíc jsem šla spát až kolem 1:30.
Včera večer zkoušela Verunka po dání do postýlky řvát (chtěla se nosit), tak jsme ji zavřeli v ložnici a jen poslouchali přes chůvičky a za 10 min se uklidnila a byl klid. Chce to jen vydržet a nepolevit. Prý 3 dny a je vyhráno
17. kvě 2010 v 18:16  • Odpověz
jakel,my jsme na šupinky měli Infadolan a zabral za 3 dny. Stál 38,-
Spíme v overálku a rychlozavince,zakrytí dekou. Někdy má v noci studené ruce,tak dáme rukavičky a je to ok.
Holky tam nahoře jste v pohodě? Žádné zatopení?
17. kvě 2010 v 18:41  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.