• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
U nás zatím žádná voda.
Náš malý má taky pořád studené ruce, v noci jak mi je položí na prso, tak mám husí kůži až na zadku. :frowning2:
17. kvě 2010 v 18:42  • Odpověz
Venda je dnes uplakánek ukňouraný.
Na tom kojopolštáři spí,tak,že ho dám do účka,do toho 2 polštářky a na to ho položím. Teď tam spinká už hodinu.
Jakel,to je dobře,že žádná voda. Dívala jsem se na zprávy a tam nahoře je toho dost. :frowning2:
17. kvě 2010 v 18:47  •  1 dítě  • Odpověz
Ani,tak ať se vám to s tím kakáním do hrnečku podaří. To bude taková poloviční bezplenková :wink:
17. kvě 2010 v 18:48  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka, no tak to jo. Já jsem si neuměla představit, jak má hlavu na tom polštáři a tělíčko dole :frowning2:
Přidej někdy fotku :grinning:
17. kvě 2010 v 19:32  • Odpověz
Já mám pár fotek z uplynulého týdne.
17. kvě 2010 v 19:36  • Odpověz
Dnešní koníčci a nové štěrkátka do košíku.
17. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz
hej, doorko, tam dole, my jsme ok, žádné zatopení, zrovna volala tchýně z Plzně, jestli neplaveme, že to viděla ve zprávách. přitom ví, že bydlíme ve druhém patře a kus od vody :grinning:
17. kvě 2010 v 19:59  •  3 děti  • Odpověz
jsem si nějak nevšimla, že už je další stránka, vidím, že jakel už doorce odpověděla :grinning:

my nějak ručičky studené nemáme, ale to je tím, že Sofi má zase raději chládek, v ložnici na noc téměř vypínám topení a ještě před spaním máme otevřené okno a větráme, jinak je nepříčetná a hned má potničky, které pak několik dní mažeme Excipialem, než zmiznou a nemá drsnou pokožku.
ale, holky, ty ručičky není žádná tragédie, mimča jak mají ještě nevyvinutý celý krevní systém až do okrajových částí, tak se to hůř prokrvuje a proto jsou víc studené, děti nesmí být studené na zátylku, to je známka toho, že jsou málo oblečené nebo přikryté....
17. kvě 2010 ve 20:12  •  3 děti  • Odpověz
Lucis, já s ním trpím. Já se léčím se štítnou žlázou, tak mě je pořád horko a on je zmrzlík.
Tchýně si z tebe dělá srandu, ne???Nebo u vás dlouho nebyla a neví kde bydlíte. :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz
My spíme taky při otevřeném okně. A topíme jen v koupelně.
Luci,ten Excipial zabírá? Vendovi se teď udělalo cosi na obličeji. Je to spousta minipupínečků. Spíš takové zdrsnělé,jak píšeš.To je ono? Občas se udělá pupínek větší.
17. kvě 2010 ve 20:23  •  1 dítě  • Odpověz
Jakel,pěkně pasete. :wink:
17. kvě 2010 ve 20:24  •  1 dítě  • Odpověz
jnvlk - krmíme Nutrilon, ale ze začátku měl Sunar a to mi vydržel déle spát a i více přibíral a neblinkal, takže se k němu možná vrátíme, nebo nevím jestli bych neměla zkusit Hami. je to prý od stejného výrobce jako Ntrilon, ale hlavně má sytící mléko na noc, tak nevím, ale hlavně mě u Nutrilonu štve to blinkání, to můžu jít pak vždy krmit znovu :unamused:
17. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz
Ani-ty spací pytle jsou takové heboučké, jakoby z tenšího flauše a pod nima mají body, košilku, dupajdy a ponožky-jenže my už 3týdny netopíme, máme studený odchov, kiksnul nám kotel :frowning2: , takže tu máme 16stupňů, ale kluci si zvykly, když jdem k někomu na návštěvu, tak se potíme, jak mají přetopeno. :grinning: Máme raději zimu, docela nám to vyhovuje, i když už by to teplo mohlo přijít. :wink:
Jinak chápu, že se bojíš zalehnutí, já se taky vždycky bála a pak jsem zjistila, že když spím neslyším nic ani kdyby vedle mě řezali dřevo, ale stačí, aby se dítě jen pohlo a jsem vzhůru. :grinning: Holky krásné fotky, že nám ale ti prckové rostou, co?
17. kvě 2010 ve 20:32  •  4 děti  • Odpověz
Holky zkuste ten olejicek na ty lupinky na hlavicce, jo a jeste necesu klasickym hrebinkem ale takovym tim, co se s tim cisti spina pod nehtama, dala jsem ho vyvarit (novy), aby se trochu zmekcil. Cesali s nim tady v porodce a fakt je super!
17. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz
jo a Zuzko, nahravam video s pretocenim - CELYM!!! :slight_smile: pak hodim link na facebook :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz
doori, mě dětská Excipial napsala hned při první prohlídce, protože malá měla dost suchou pokožku v oblasti nártů a bříška, jak bylo dlouho v břichu. a když jí po potničkách zůstala taková zdrsnělá pokožka, hlavně na tvářičkách, tak jsem to zkoušela mazat avirilem i dětskou niveou a moc to nepomohlo. tak mi dětská říkala, ať i tohle mažu Excipialem, a to pomohlo. Byla jsem jako doprovod s manžou u naší praktické pro jeho výpis z karty a ta mi radila líh. Vím, že to tady už někdo dávno řešil, ale mi ten líh přijde dost brutál, navíc si myslím, že on to spíš vysuší (takže použití spíš na čerstvé potničky), ale my už to měly jakoby "zaschlé" a zůstala jen ta drsná pokožka, tak jsem to vzala Excipialem a máme opět pusinku jako dětskou prdelku :grinning:

jakel, já nevím, co blbne :grinning: ale já to beru v klídku, ona je věkem sice v normálu, ale mentálně mi přijde tak o dvě generace, takže asi nejdřív koná, pak přemýšlí..... ale zase je od ní pěkné, že se o nás bála....... :wink:
17. kvě 2010 ve 20:39  •  3 děti  • Odpověz
Ani, ty chceš zuzku vytočit, co :grinning: ?

ale jo, Luky je šikovný, bude to éro a jestli mu to vydrží, budeš mít co dělat, jak ho budeš všude nahánět. já mám takhle starší dceru a stačí mi to... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2010 ve 20:42  •  3 děti  • Odpověz
Dala jsem Vendu do postýlky a už tam 25 minut trpělivě leží a nespí. Dala jsem mu dudlík,na chvíli zavřel oči a teď už se zase jen dívá. To je hodné dítě. Ťuk,ťuk.Aby mu to vydrželo. Asi mi chce vynahradit ten ukňouraný den.
Tak se bojím zalehnutí,dávám ho pokaždé zpátky do postýlky. Jen po 6 ráno už zůstává s náma,to už nespím. Nejtvrdší spánek mám do těch 2hodin. Pak už slyším všecko. Každý prd. :grinning:
17. kvě 2010 ve 20:42  •  1 dítě  • Odpověz
Ani- :frowning2: nechtěj mě naštvat :grinning:
My měli taky na hlavách ty fleky a dali jsme na to aviril a vytřeli vatovyma čtverečkama asi 3x a od té doby je klid. :wink:
Mě doktorka dala teď i před lety ten Excipicial a já to vždy hodila do koše, strašně mi to smrdí, víc než Rybilka, ta mi nevadí. Na co ten Excipicial vlastně je dobrej?
17. kvě 2010 ve 20:43  •  4 děti  • Odpověz
Jo a perlička, jak je ta nejstarší ofuklá, hned má na všechno odpověď:

Slyšela jsem, že šel někdo na záchod, ale dlouho jsme neslyšela nikoho vycházet. tak si říkám, jestli se mi to nezdálo, jdu se podívat, dveře pootevřené, ale tma, tak je otevřu, tam se Nelka snažila utřít po kadění a jak jsem otevřela dveře, tak sebou cukla, já se samo taky lekla a říkám, fuj, ty jsi mě lekla. a ona: no, mami, to jsem snad nějaké strašidlo nebo co????
17. kvě 2010 ve 20:45  •  3 děti  • Odpověz
U nás teda kluci usínají sami v postýlkách po 18hodině a vzbudí se tak kolem 4,30-nakojím je, ale spíš jen tak pocucávají a to už si je nechám v posteli (nechce se mi vstávat a dávat je do postýlek :grinning: ) do 7hod pak mají UM
17. kvě 2010 ve 20:45  •  4 děti  • Odpověz
zuzko, tobě smrdí Excipial? to se divím, mě to nepřijde nijak smradlavé. je to na velmi suchou pokožku, vhodné i pro atopiky...
17. kvě 2010 ve 20:46  •  3 děti  • Odpověz
luci,no líh bych dala jen na ty velké,jakoby zanícené pupínky,když už. Na vysušení. Ale on to má po celé pusince. Nejde to moc vidět. Jen když se podívám na světle.Taková jakoby krupička. Tak nevím,co to může být.?? K doktorce jdeme až 27.5.
17. kvě 2010 ve 20:47  •  1 dítě  • Odpověz
Lucisa- ten Excipial je na předpis? Protože malý má přesně to samé, takovou hrubší místa kde měl potničky. tak jestli bynám to také pomohlo...
17. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz
zuzko,to si děláš srandu,že usínají po 18 a vydrží tak dlouho??. Teda,ty nejen,že jsi supermamka,co vaří jen takové jednoduché jídlo,jako je květák,máš tolik dětí,zvládáš u toho školu..... ale ty máš i superdvojčata......
17. kvě 2010 ve 20:50  •  1 dítě  • Odpověz
Lucyne, každýmu dítěti vyhovuje něco jinýho. Třeba mu ten Sunar opravdu sedne líp. Nebo ještě zkusit protiblinkací mlíčko. Tuším, že má zkratku RA.

Já začínám nějak chlastat. :sweat_smile: V sobotu manžel rozdělal krabicovou sangrii a já si teď každý večer dám decku. No, možná je to půldecka, ale stráááááááášně mně to chutná. Už abychom tu krabici dopili, jinak bude ze Zuzanky za chvíli závislák. :grinning: :grinning: :grinning:

Přidávám taky nějaký fotečky:
Kačenka se Zuzankou
Zuzanka si hraje s hrazdičkou na polohovacím lehátku
Doma máme dvě miminka hrající si s hrazdičkama :grinning:
17. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz
Zuzka má pravdu, maminy jsou naprogramovaný na probuzení, jakmile se dítě zavrtí. Manžel taky nechápe, jaktože se probudím, když se Zuzanka jenom začne vrtět, že už má hlad. Nechápe, že mne to vzbudí, aniž by začla brečet. :grinning:
17. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz
Luci-asi jsem divná, ale mě tak jako spíš nevoní, spíš, jak se rozmaže, nevím čím to je, něco mi tam vadí-nedokážu to prostě logicky vysvětlit.
Doorka-díky, já měla vždy hodné děti :grinning: Taky jsem je to týden učila, aby spali celou noc, teda Péťu, Lukajda spal od narození celou noc. :wink: A ještě teď začínáme stavět, takže budu vařit 5 chlapům navíc.
:grinning:
Lucy-dá se i koupit, ale na předpis ho máš zadara.
17. kvě 2010 ve 20:54  •  4 děti  • Odpověz
Vero-super mimina :grinning: :grinning: :grinning: A jak se dokáží zabavit. :grinning:
17. kvě 2010 ve 20:56  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko, děkuji. A jinak opravdu krásná dvojčátka a zřejmě i moc hodné. :slight_smile:

Tak holky já si dávám také sklenku vína! :slight_smile: Dnes už malý usnul...normálně usínal až tak mezi 23 až 24hodinou :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.