• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Very,hezké prdelinky.
Jdu zalehnout. Václav už taky usnul,tak ať nemá moc velký náskok. :wink:
Dobrou noc a zítra ahojky. Snad bude lepší počasí,ať můžeme ven.
17. kvě 2010 ve 21:00  •  1 dítě  • Odpověz
Vero- bohužel ten Nutrilon je právě na ublinkávání a bohužel...takže asi se vrátíme zpět ke starému Sunaru :slight_smile: Dávám mu ještě kapičky BioGaia na imunitu, tak snad Sunar pak nevadí.
17. kvě 2010 ve 21:02  • Odpověz
Lucyne - vero má pravdu s tím AR, koupila jsem ho a po něm mi fakt malej neblinká, jenže já se snažila krmit pořád tím HA proti alergiím, jelikož jsme durch celá rodina alergiků, ale asi to vzdám a budu krmit jen AR a možná zkusím ten normální, nevím, jak se jmenuje, ale ty ho asi máš, co? No a po tom AR se víc kroutí.

Jo holky, já už si sklenku asi nikdy nedám, jakmile si cucnu, vleze mi to do tváří, pěkně jsem odvykla, takže ani kapku :unamused: :grinning:
17. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz
Lucy - jsi mě předběhla s napsáním, koukám, že o deset minut, to je divný :wink:
17. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz
Lucy - A co beba? To dávali v porodnici
17. kvě 2010 ve 21:14  • Odpověz
Jnvlk- to znamená Jani? :slight_smile: ať Tě oslovuji správně. :slight_smile: Máš úplné zlatíčko! :slight_smile: Koukala jsem na fotky.
Beba nevím, ale známé jí měly a nic moc s ní spokojené nebyly. Nevím , ještě se zkusím poradit s doktorkou...No, já asi mohu také jen sklenku, než si na to zase trochu zvyknu :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz
Jak psala zuzka, asi se excipial dá koupit i tak. já to nikdy nezkoumala, vždycky mi ho dětská bez ptaní sama napsala, jakmile jsme se objevili s nějakým kožním problémem. a já to používám na suché lokty, jak kojím a občas jsme zapřená na lokti, tak je mám suché...

vero, ty máš Kačku malou, to se dá pochopit, že si hraje na miminko, ale ty moje dvě kozy, tedy hlavně ta prostřední, je úplně ujetá na všechny dětské štěrkotky, které po nich teď vytahuju nebo kupuju. Anina dokonce vyhrabala nějaký starý dudlík po sobě, co měly v hračkách pro panenky a přišla mi s ním v puse!, čuník jeden a že ji mám vyfotit se Sofinkou, jak pěkně společně dudlají :astonished:
jo a posledně jsem ji na poslední chvíli čapla, když se snažila vsoukat do autosedačky vajíčka, už se štelovala pod tu rukojeť.....

zuzi, ty jsi fakt blázen, takoví lidi by měli mít co nejvíc dětí, to by byl hned svět veselejší, doufám, že po tobě kluci zdědí to mnohodětičkovství :grinning: a holčičku ještě neplánujete, tak do roka třeba? však ty to zvládneš, jedny dvojčata, barák, další dvojčata..... hlavně postavte mimo vodu, občas to spláchne i nějakou tu olomouckou část....

jo, hele, my jedem zítra s holkama do Olmíku, musíme s Noemi do fakultky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to zas budou nervy a čekání. máte tam někde nějaké omezení kvůli vodě, nebo k vám teprve něco dorazí v noci, ať pak nemám šok z objížděk a dojedeme včas na objednávku.
17. kvě 2010 ve 21:35  •  3 děti  • Odpověz
Lucy- jj, Jana :slight_smile: . Poradu s doktorkou v tomhle směru taky absolvuju, jdu až v červnu, dokud nehoří, tak jí nebudu volat. Snad to bude lepší. Si potom řekneme, co jaká doktorka poradila, ono se to často různí :wink: .A tobě po Nutrilonu nepřibíral? Mě kamarádky říkají, že se mám těšit, že po UM jsou ty děcka tlusťoučký (hlavně mě ty řeči mrzely z důvodu, že jsem se snažila kojit a oni mi to říkali, jako kdybych nechtěla, malej je línej dodnes, na to AR mám dudlík s větší dírkou, jelikož normální neutáhne, jak je to hustší:slight_smile:a brečel mi a brečel) a my jsme pořád krásně předpisový :grinning: .
17. kvě 2010 ve 21:46  • Odpověz
Holky, dnes se loučím, jedním okem koukám na hokej a nemůžu se pořádně soustředit, navíc mě z toho vytáčení na telku a komp bolí záda, tak se jdu natáhnout., zítra večer čauky :wink:
17. kvě 2010 ve 21:54  •  3 děti  • Odpověz
Luci - ty jsi dobrá :grinning:, já jdu taky, ale ne natáhnout k hokeji, ale do postýlky, hoří mi už tváře z únavy, tak dobrou noc všem :wink:
17. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz
Luci-my jsme na kopci :grinning: A stavíme to pro máti, loni jsem já a známej postavili část a myslela jsem , že to bude stačit, zatím tam to okupovaa mladší syn, ale máti je teď nepohyblivá a chce tam jít, ale chce o 25metrů víc, takže se bude přestavovat, ale už to budou dělat jiní, naštěstí už né já, jsem se zařekla, že chlapsky práce už nikdy dělat nebudu-i když je to škoda moc mě to baví. Jo a ještě se teda starám o tu máti, jelikož se nehýbe, čeká ji operace, tak snad bude líp. :cry:
A holčičku ani náhodou :grinning:, když tak zase kluka, ale nám to už stačí, necháme to mladším.
Zase hokej, zase žádnej sex. :grinning:
17. kvě 2010 ve 22:07  •  4 děti  • Odpověz
Jani, tak to jsme natom podobně, já jsem první lahev s umělým mlíčkem obrečela :slight_smile: Také jsem si z toho dělala hlavu,ale pak když mi malý tak začal přibírat, tak jsem viděla, že je mu tak dobře a nebrečí hlady. My jsme chodily totiž k doktorce každý týden, jelikož Míša měl 2,5kg při porodu. A právě když měl týden Nutrilon tak přibral méně než ostatní. Teď má už 4,5kg a je hezky baculatý. Zezačátku jsme měli dudlík 1 a teď má 2. Ty dáváš jaký?
17. kvě 2010 ve 22:09  • Odpověz
Ty jo, Zuzi obdivuji Tě také.... :slight_smile:

A jinak sex musí být před hokejem....kdyby náhodou prohráli :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 ve 22:12  • Odpověz
Lucy-nebyl čas-byla tu zase návštěva. :grinning: Furt nám do toho někdo leze. :grinning:
My máme dudlík 1, ale stačí nám, teče to dost, je tam takové nařízlé +. Zato u tommee tippee nám 1 je málo, ale ty flaše nám celkově nesedí, takže jdou z domu. :grinning: Máme v oblibě Medelu(ty jsou úžasny) a MAM. :wink:
17. kvě 2010 ve 22:16  •  4 děti  • Odpověz
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1186826411340

zminene video, hlavne pro ZUZKU :wink: Ne nechci te nastvat, jen trosicku!! :grinning: :sunglasses:
17. kvě 2010 ve 22:20  • Odpověz
no holky vy toho teda nakacete :wink: ja se dostanu k internetu vzdycky az vecer, ale asi to bude tim ze jsme cely den venku :slight_smile: dneska jsme se byli vazit a v 11t+ vazime 5880g a merime 61cm :slight_smile:
budu postupne reagovat
diky za rady ohledne te postylky, pokusim se praktikovat od vikendu
na supinky na hlave je nejlepsi olivovy olej (ja ho pouzivam od narozeni na maleho a jsem nad miru spokojena ani jednou nebyl opruzeny a ani supinky na hlave nema jen sem tam nejakou)
ja pouzivam na spani spaci pytel a davam malemu do nej jen bodycko s dlouhym rukavkem a ponozky

vite co my dneska zacal delat malej? zacal si jakoby sedat :grinning: :grinning: kdyz jsme byli venku tak projela okolo nas sanytka a malej se normalne nadzvednul a koukal koukal co se deje :grinning: :grinning: a od te doby se porad nadzvedaval kdyz neco projelo okolo nas bylo to legracni ale pak uz ho to nebavilo a tak zacal rvat a ja mu musela dat kocarek do prvni pozice tak aby videl ven pak byl moc spokojeny a 2h vydrzel jenom koukat z kocarku ven :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 22:43  • Odpověz
jezis ted jsem to po sobe precetla a projela kolem nas sanitka :grinning: :grinning: uz zapominam cesky :angry:
17. kvě 2010 ve 22:44  • Odpověz
Taky se přidávám k závislačkám na alkoholu :grinning: Skoro každý den si dávám sklenku červeného. Alemnohem horší je má závislost na čokoládě, klidně sežeru celou tabulku!!!!!
18. kvě 2010 ve 03:34  • Odpověz
Hajduš, pěkný macík.
To sedání dělá náš malý taky. Je to srandovní :grinning:
Michel čokoládu můžu taky, klidně bych snědla celou, ale krotím se kvůli malému.
Dnes super noc, večer usnul malý sám v postýlce, bez dudlíku i všeho, jenom s lampičkou a první jídko až ve 3 hodiny a pak v 7. Jenom ty moje prsa trpěly, au au. :frowning2:
18. kvě 2010 v 07:57  • Odpověz
Dobré ráno.
To byla dneska noc. Prcek se v noci probudil na krmení a potom ne a ne usnout. Ani nevím jak dlouho to trvalo. H nabručenej, malej ukričenej, no prostě prima. Hejila jsem ho na kolenou a řval a řval a pak najednou jako když utne a vytuhnoul. Jestli bude trošku spát přes den jdu taky spát - jsem KO. Zatím to nevypadá, má nějakou ukňouranou :confounded:
18. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz
Ani- :grinning: super, naštěstí to bylo z břicha na záda, tak jsu stále klidná :grinning: , ale kluka teda máte šikulu. :slight_smile:
18. kvě 2010 v 09:17  •  4 děti  • Odpověz
Jakel, tak my už to dnes měli druhou noc stejně jako ty :slight_smile: Sice se zas po kojení ve 3 asi půl hodiny vrtěla, ale vyspala jsem se krásně.
Flapi, my taky kňouráme, jestli to nebude tím počasím a nebo jí chybí procháízky :frowning2: Ale v tom fičáku a dešti se mi ven teda vůbec nechce!
18. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz
autor
holky su mrtva, dnes byla strasna noc, od 1 do 8 jsem k detem vstala 10x :rolling_eyes: nevim co se delo, ale takhle strasnou noc nepamatuju :sweat_smile:
18. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz
autor
a my teda chodime ven i ve vetru desti, jinak nevim co bysme delali celej den zavreni doma, asi bysme se za chvilu pozabijeli :sweat_smile:
18. kvě 2010 v 09:29  • Odpověz
Dobré dopo- M yjsme dnes v stávali jen v 1 a v 5.Ale pak usnul a o půl 7.
Že by bylo něco ve větru,že vám děti nespinkaly?
18. kvě 2010 v 09:34  •  1 dítě  • Odpověz
Maji a nebudou třeba nemocní??? Teda nechci nic přivolávat :frowning2:
18. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz
autor
jakel, myslim, ze ne :slight_smile: Bibina byla hladova, protoze se dycky pricucla a usla a za pul hodky zjistila, ze se vlastne nenajedla :sweat_smile: a Tobik mel nejaky spatny sny :frowning2: jinak vypadaji dobre a spokojene :slight_smile:
18. kvě 2010 v 09:50  • Odpověz
Maji, tak pokud je to jednou za čas, tak to nevadí. Někdo má takové děti každou noc a taky to musí přežít. :grinning:
18. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz
Vyzkoušela jsem včera namazat Infadolanem ty stroupky a dnes tam už nic nemá a to jsem je jenom asi tak pětkrát po tom namazání přejela kartáčkem na vlasy. Tak doporučuju. :grinning:
Někdo to tu radil a fakt to pomohlo.
18. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz
Stal se zázrak! Dala jsem teď malou do postýlky, zas sebou šila a mrčela, tak jsem jí zkusmo hodila přes oči usínáčka, do pusy dudlík a chytla za ruku a chvíli ji držela.... a ona byla do minuty tuhá! Tak snad jsem objevila tu 13. komnatu :grinning:
Kolotoč ten ji vyloženě štval, tak jsem ho sundala.
18. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.