• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Michel, tak to ti přeju. Já jsem si to myslela už několikrát a každé další usínání mě vyvedlo z omylu :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 v 10:29  • Odpověz
Jakel, tak je to tak jak říkáš, už je vzhůru, přebalila jsem ji a ječí
18. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz
Michel, :frowning2: to je škoda. Malý teda dnes třetí den usíná v postýlce a trvá mu to přes den strašnou dobu. On tam dokáže úplně potichu ležet i půl hodiny, já si myslím, že už spí a potichu otevřu dveře a on oči jak tenisáky. Kdyby si trumbela podumlal cumlík, tak už určitě spí. Ale jeho to ještě víc rozpláče, když mu ho nutím, nebo se pozvrací a je se spaním úplně konec.
Ale když už usne, tak spí 2-3 hodiny, ale jenom 2x denně, mezitím ho mám na prsu, nebo si s ním hrajeme atd. Ještě si pokaždé zdřímne u kojení. Co ho dávám do postýlky, tak mi přestal dělat takové to prohýbání a vztekání, krásně se přisává a celou dobu u prsa se ani nehne. Tak to má alespoň tady v tom nějaký efekt. :grinning:
Asi mu víc chybí ten kontakt, doteď spal v obýváku a tam bylo pořád živo.
18. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz
http://johnmatey.rajce.idnes.cz/Lukasek/#DSC_0417.JPG
Tak tlacime na nocniku :slight_smile:, ale byly to jen prdy, dnes nekakal. Kakame tak obden nebo obdva.
18. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz
Lucyne, já jsem dávala Kačence Bebu a v pohodě. Měli jsme teda hypoalergenní HA. Já mám sennou rýmu (teda už ne tak silnou jako v dětství, ale dle doktorky radši kupovat HA). Kačenka mi neublinkávala, tak jsem AR mlíčko nemusela řešit. Zuzanku kojím plně, takže zatím na UM nejsme.

Hajduš, to děti dělají, že v leže na zádech zvedají hlavičku. To je správný vývoj. :wink:
18. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz
Ani, málem tam propadl :grinning: do toho nočníku
18. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz
michelle1-u nás jsou usínáčky hodně v kurzu-bez nich ani ránu. :grinning:
18. kvě 2010 v 11:05  •  4 děti  • Odpověz
Jakelin, ne ne nepropadl :slight_smile: to je takhle nasponovanej, je to ten nejmensi nocnik a ze spodu se da drzet nebo ho postavit, v tom velkym, co mame na zachode by se propadl :slight_smile:
Jeste nafotim ten nocnik :slight_smile:
18. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz
Lucy - my měli 1 na ten hypoalergenní od MAM,co teče sám, to pil půl hodiny, takže dobrý, jenže jak dáváme ten hustší proti blinkání, musela jsem přejít až na 3, jelikož za hodinu nevysosl skoro nic a hrozně se vztekal, mamka mi nevěřila, přijela a viděla :grinning: , takže už chápe, že je trošku línej, nebudu mu říkat, že je to totální lenoch, to je ošklivý :wink:.
18. kvě 2010 v 11:10  • Odpověz
Zuzko - to je strašně srandovní a hezký, jak spinkají s usínáčky, já zkoušela plenku a malej to nechce ani vidět, škoda :unamused:
18. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz
Ani - dobrý, vy už za chvíli budete umět všechno. :wink:
18. kvě 2010 v 11:18  • Odpověz
jnvlk, hlavne abychom se nenaucili i to co nemame :wink:
18. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz
Ani, tak to je dobrá vychytávka to neznám.Takový nočník jsem ještě neviděla.
18. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz
u nás usínáček zatím taky nezabírá :frowning2:
18. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz
U nás usínáček taky zatím nee. Ale u Kačenky jsme dávali plínu přes očka až tak v půl roce. Tak třeba k tomu taky časem dozrajem. :grinning:
18. kvě 2010 v 11:29  • Odpověz
Máte všichni rovnou hlavičku? Teda děti :grinning: Náš malý zatím jo, ale dává ji pořád na jednu stranu a jenom málokdy ji přetočí. Motivujem hračkama atd. Dokud je vzhůru je to v pohodě, ale jak usne, tak ji má pořád na pravou stranu. Na boku neusína, teď v postýlce vůbec ne, tam leží na zádech a dívá se nahoru na hračky.
18. kvě 2010 v 11:52  • Odpověz
Tak teď říkají v rádiu, že od 1.6. se bude vyplácet opět vyšší mateřská a zpětně bude všem doplacena juchůůůůůůůůůůůůůůůůů!!!!!!!!
18. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz
Michelle, super zprávička. :sweat_smile:

Jak, Zuzanka taky spíš většinou spí s hlavičkou otočenou doprava. Přesně jak píšeš. Když je vzhůru, tak pohoda, ale jak usíná, tak otočí hlavičku doprava a spí takhle. Málokdy spinká otočená doleva. Já ji v noci dávám střídavě na pravý a levý bok opřenou o mantinel, aby neměla hlavičku křivou. Zatím je to OK.
18. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz
Jakel, mě už přijde, že máme jedno a to samé dítě :grinning: Taky malá spí s hlavičkou nabok, ale u nás na levý. Na to radí přistupovat k postýlce z druhé strany (což je u nás nemožné) anebo střídat strany, kde spí....jednou hlavou v nohách a pak zas normálně. Tak aspoň hrací dečku máme naopak
18. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz
Taky jsem to teď slyšela o té mateřské. Dívám se na záplavy, zase Troubky, to snad ani není možné :frowning2:
18. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz
To toho uspořili, tím jejich slavným balíčkem. Teď s tím budou mít třikrát víc práce a ještě zaměstnají dalších tisíc lidí, aby to přepočítali všem maminkám na mateřské.
18. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz
Jakel, hádej na co se dívám já!!!! Chudáci lidi, postavili nové domy a můžou zas nanovo!
18. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz
Michel, tak dobře vybírejte stavební místo. :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz
Ahojky, tak my jsme dnes poprvé spali od 21hodin a vzbudil se v půl 1 a pak už po třech hodinách. :slight_smile: Tak snad to dnes bude vypadat stejně :slight_smile:
Jéé, holky musím se pochlubit ... :slight_smile: za chvíli má přijít k nám domů masér, mamča bude hlídat malého a mě čeká hodinová masáž zad :slight_smile: už se těším , jelikož dostávají od malého zabrat, náš malej chce pořád chovat a ,aby se s ním chodilo..
Michell- to je skvělá zpráva... :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz
Náš Míša také dával hlavičku pořád jen na jednu stranu- na levo,ale pak jsem mu ji vždy otočila i na druhou a ted si strany střídá sám.
18. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz
lucyne, tak tu masáž závidím!!! Bych ji potřebovala jako sůl! Ale nevím, jak bych si lehla na prsa, by určitě bylo mokré lehátko :grinning:
I přes zdánlivý nezdar jsem neopustila myšlenku usínání s usínáčkem na očích a zatím opět zafungoval....minimálně je klid! Pořádně jsem si ním utřela hrudník, ať se nasosá mé vůně, tak snad jí to mě připomíná.
Jakel, my budem stavět u lesa, takže tam hrozí maximálně spadnutí stromu :grinning:
18. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz
Michel, tak to budete mít krásné místo.Ta romantika :grinning: Jenom aby vám tam lišky nedávaly dobrou noc :grinning:
18. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz
Lišky dávají dobrou noc i v centru, tak to máme jedno :sunglasses:
18. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.