• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Už mám zabalenou tašku do porodnice - pro jistotu.., i když to asi vypadá na císaře, Nelinka už se asi neotočí.. Příští týden se objednávám do porodnice ve Šternberku, tady v Olomouci mě to podle dojmů ostatních maminek neláká.. :wink:

Z těch pilulek železa mi není zrovna 2x nejlépe :frowning2:
21. led 2010 v 17:49  • Odpověz
Pajcul, taky už mám sbaleno, kdyby náhodou, já ještě čekám na 2.2. na KO jak placenta a pak tedy taky plánov. císař. A ty se na něj budeš objednávat sama? Mě asi bude objednávat dr. Zatím nevím jak to funguje.

Tak to mi ty jednorázové kalhotky asi budou k ničemu :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 18:12  • Odpověz
Aleni, po císaři se taky krvácí, to použiješ.
21. led 2010 v 18:20  • Odpověz
jj, presne tak i po cisari jdou ven ocistky, ikdyz v mensi mire nez normalne.....
21. led 2010 v 18:26  • Odpověz
Aha, tak díky holky, to jsem vůbec nevěděla
21. led 2010 v 18:30  • Odpověz
ještě že Vás mám, :wink: :wink: :wink: Kolem mě jsou sice asi 2 holčiny po císaři , ale nemám na ně spojení, takže OK v tašce je nechávám, ještě že jsem to písla......
21. led 2010 v 18:31  • Odpověz
aleninininka: když jsem se ptala, jak to udělat, abych tam mohla odrodit (v 8. týdnu, chichi), psali mi, že se mám v 36. týdnu objednat do předporodní přípravy. 18.1. mi na gyndě doktorka řekla, že 1. února jdu u ní na poslední prohlídku, udělá znovu ultrazvuk, aby viděla, jestli se malá otočila, ale zatím to prý vypadá na císaře..a každý týden je pravděpodobnost vyšší..

Jinak v termínech porodu mám hokej.. Podle velikosti - poslední týdny února, podle prvních pohybů - i když je to nepřesné tak 2. února a podle PM 1. března.. :sweat_smile:
21. led 2010 v 18:33  • Odpověz
Pajcul, termin podle pohybu bych opravdu v uvahu nebrala.... :slight_smile:
21. led 2010 v 18:50  • Odpověz
aninam: doktorka si myslela, že se to přiblíží k tomu konci února nebo začátku března a když jí vyšel tento výsledek, tak kapitulovala :grinning: Sama mě upozorňovala, že to ovšem není průkazné. :wink: jen ať si Nelinka v bříšku pobyde, jen by mohla omezit šťouchance zadečkem, protože to není příjemné :sweat_smile:
21. led 2010 v 18:54  • Odpověz
tak jsme si dnes prohlídli porodnici. Mají zrovna narváno, na jeden pokoj cpali čtvrtou postel! :confounded: Doufám, že ten nadstandard bude volný, bo mě jinak klepne! Ukazovala nám porodní postel, jak jde všude nastavit, vypadalo to dost dobře. Ukazovala i vanu, ale o tu se nezajímal vůbec nikdo (bylo nás 7 párů). Zkoukli jsme i video, vypadalo to na něm jako procházka růžovým sadem :grinning:
Sestřička hlavně říkala, nikam nespěchat, relaxovat, být v klidu. No jsem na ten klid fakt zvědavá. A můžu si donést vlastní hudbu, ale co já vím, co mě zrovna bude uklidňovat? :slight_smile:
21. led 2010 v 19:01  • Odpověz
Pajcul,a jak se jmenujou ty tabletky železa?Mě to teda nic nedělá,bála jsem se zácpy,ale zatim v pohodě(ťuk,ťuk) možná spíš lepší...
21. led 2010 v 19:03  • Odpověz
Jo a k tomu porodu v termínu bylo na videu, že ve stanovený termín porodí jen 6% maminek. 66,6% jich porodí v rozmezí 3 týdnů kolem termínu - tedy 1,5 před a 1,5 po TP.
No my musíme toho 3.3., přítelovi by se to líbilo, bo on je 5.5. a jeho dcera 7.7. ...... no jsem zvědavá, jak mu to vyjde :grinning:
21. led 2010 v 19:03  • Odpověz
Zuzzie: těhula vitamíny mám Elevit, ty jsou super, ale nestačí mi to pokrýt. První odběry jsem měla stav 119 a teď jen 106, proto mi předepsala Sorbifer Durules, který musím užívat 2x denně a nalačno.

michelle1 já hudbu asi řešit nebudu, protože v tom momentě mě neuklidní nic :grinning:
21. led 2010 v 19:07  • Odpověz
Snažím se zase uklidňovat tím, že ty nevolnosti - na začátku a nechutenství po je krotitelem, aby mi váha skákala před očima. Nyní jsem 35+2 a vážím celkem o 8 kg víc..
21. led 2010 v 19:09  • Odpověz
Já teda svoje hodnoty nevim,ale mám předepsáno Tardyferon,tak zkus dr zavolat aby ti předepsala něco jinýho,že ti je z nich špatně.Já beru jednu poránu taky před jídlem,ale beru to všelijak když už si vzpomenu :slight_smile:
Mě je hudba taky fuk,hlavně aby tam se mnou byl manža,mě to hrozně pomáhá,když ho mám u sebe,sem na něm takovej malej závisláček.Taky bych si přála,abych rodila zase sama,byla to pohoda...
21. led 2010 v 19:14  • Odpověz
Ještě se chci zeptat - jaké rozměry má peřinka do postýlky u vás? Já objednala na ebutik 135x100 koukám, že je to mooc :frowning2: Tak jsem do začátku doobjednala (jeden už doma mám) dva sety, aby mimi nebylo zasypané.., zateplím buď dekou, zavinovačkou nebo pytlem na spaní.. http://www.ebutik.cz/index.php?men0=14&list=6&prod=1876&usrCmd=details
21. led 2010 v 19:15  • Odpověz
zuzzie: ona mě na to upozornila, prý když to nebude snesitelné, mám tedy omezit dávky, ale když to vydržím, jen dobře..Snad si tělíčko zvykne.. :confused:
Přítel chce být také u porodu, jen nevím, jak by to bylo u toho císaře.. a propo, závidím" vám, vdaným, já sice mohla být už přes rok okroužkovaná, ale zvolila jsem raději rekonstrukci. Ne, že bych teď chtěla být mohutně pod čepcem, ale mrzí mě, že se miminko bude jmenovat odlišným příjmením než já :frowning2: Snad to bude jen dočasně..
21. led 2010 v 19:18  • Odpověz
autor
ahojte jsem tu, byla to zas makacka :stuck_out_tongue_closed_eyes: nakonec to nebyla posledni kontrola na gynde, smilovala se nade mnou a objednala me jeste jednou za 14 dni, prej abych nemusela vstavat :grinning:
pribrala jsem dalsi 2 kila za 2 tydny, dostala jsem zelezo a jeste cosi...
mimous se pretocil z KP (ne uplne, ale spis tak) do nadherne pricne polohy :grinning: akrobat, no a mame odhadem 2350g :slight_smile:
21. led 2010 v 19:23  • Odpověz
Majatob: už se nám to krátí, že? Máš nachytanou tašku? :grinning:
21. led 2010 v 19:27  • Odpověz
autor
pajcu, co blbnes? jasne ze ne :grinning: vzdyt mam jeste 5 tydnu cas, ja driv rodit nechcu a nebudu :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 19:30  • Odpověz
autor
ty uz mas sbaleno? :grinning:
21. led 2010 v 19:30  • Odpověz
Maji,se mnou držíš basu,ju?Já hupsla taky o 2kg.Jestli to pude takhle dál,tak se min k těm 18kg fakt dostanu :wink: :angry:
já tedy sbaleno mám,protože vyhrožovali,ale já už bych klidně šla rodit nemůžu se dočkat mimi a utíká mi to hrozně pomalu...
21. led 2010 v 19:39  • Odpověz
no já se chystám v sobotu dokoupit věci do tašky a už ji budu mít radši taky připravenou - holt lepší připraven, než překvapen :slight_smile: Už tam strčím i foťák, abysme na něj nezapomněli.
Máte někdo tatínka kuřáka? Já teda ne, ale PA varovala kuřáky, že to budou mít hodně těžké. Že v porodnici musí být převlečení do haleny a kalhot a když budou chtít jít kouřit, tak se musí první převléct a jít ven. Pak zas převléct do nemocničního a tak furt dokola......no nezávidím nějakému závislákovi, jehož žena bude rodit 10 hodin :grinning:
21. led 2010 v 19:39  • Odpověz
Vy mě strašíte s tím balením. Zítra jedem do Brna,tak sna si přivezeme kočárek :grinning:
maji,to je dobře,že jste dorazily v pohodě.
21. led 2010 v 19:40  •  1 dítě  • Odpověz
majatob. já už dnes balila.. pocituji občas stavy, kdy cítím, že by to mohlo být na spadnutí, no prostě nervózní pipina :grinning:
21. led 2010 v 19:41  • Odpověz
doorka: já už mám výbavičku nachystanou, jen doperu pár kousků. Postýlka od včerejška stojí, přebalovací komoda od víkendu, cestovní postýlka je taky doma.. Jsem nějaká vyměněná, vždy vše na poslední chvíli :grinning: a teď takové změny..
21. led 2010 v 19:43  • Odpověz
Jdu se natáhnout, mějte pěkný večer :wink:
21. led 2010 v 19:45  • Odpověz
autor
zuzzie, ja uz mam 15kg navrch a nevypada to, ze by se to chtelo nejak zastavit :grinning: no, snad nad 20 nepujdu :sweat_smile:
dori, jj, dnes dokonce jen s pulhodinovym zpozdenim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pajcu, aha, tak ty nepocituju :grinning: ale jestli budete hromadne blbnout s balenim, tak z toho budu nervni a sbalim se provizorne taky :grinning:
21. led 2010 v 19:45  • Odpověz
Ahoj, kočky, jdu vás dočíst, zase jste se rozjely a pak se přidám, ať vím wo co go :wink:
21. led 2010 v 19:45  •  3 děti  • Odpověz
pajcul, to bude ten hnízdící reflex :grinning:
21. led 2010 v 19:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.