• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Prší-tak jsem se zase nudila, jen ti kluci v tom modelingu nebudou po mě, vůbec se nechcou fotit. :grinning:
18. kvě 2010 ve 13:32  •  4 děti  • Odpověz
zuzko, super čepičky, tos háčkovala? A ty je máš doma v čepičkách?
18. kvě 2010 ve 13:34  • Odpověz
zuzko, vidím tam lahvičky, ty jim dáváš ostříkané MM na dokrm???
18. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz
To jsem háčkovala a pletla.
Jake-jj, my už jsme na UM, akorát ráno kolem 5 kojíme. Došel zdroj. :cry:
18. kvě 2010 ve 13:39  •  4 děti  • Odpověz
Jo a nejsou doma v čepičkách, já jen vkládala fotky na jinou diśkuzi , co chtěli holky a vložila to i sem. Ale jinak netopíme, máme studenej odchov a 16stupňů. :grinning:
18. kvě 2010 ve 13:40  •  4 děti  • Odpověz
Michelle, to musím vyzkoušet, otřít o sebe pořádně ten usínáček. Třeba to bude taky fungovat. :sweat_smile:
18. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
Zuzko, tak při 16 stupních bych zmrzla i já. :fearful:
18. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz
Aha, já jsme myslela že pořád odstříkáváš, ale i tak jsi vydržela dlouho. Jsi šikulka. :grinning:
Taky bych umrzla v 16 °C
18. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz
A jak si zvykli na umělé mlíčko????
18. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz
Moc jim to chutná a přibírají a to je hlavní. :slight_smile:
No jo, 16stupňů, už aby bylo teplo, bo tady umrznem. :wink: Už je i mě docela zima. :cry:
18. kvě 2010 ve 13:55  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko, tak přitopte, ne? :confused: To já bych teda dobrovolně nemrzla.
18. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz
Vero-my bychom rádi, ale už 3týdny netopíme, jelikož se nám pokazil kotel a opravář říkal, že se musí koupit novej, už ho máme 20let. :confounded:
Takže to je hrůza. :frowning2:
18. kvě 2010 ve 13:57  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko, tak to jo. Když není kotel, tak to chápu. :wink:
18. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz
No je to jako naschvál, kiksne kotel a taková zima. :unamused: Ale už se to blíží k lepšímu a má být teplo. Alespoň jsme otužilci. :grinning:
18. kvě 2010 ve 14:01  •  4 děti  • Odpověz
tak po hodině a jednom počůrání se konečně Laurinka rozhodla spát. V klidu si ležela s usínáčkem na očích, cucala si prsty a do toho slintala o život! Pak jsem ji teda přebalila a už usnula raz dva. Tak já nevím, jestli ona po tom kojení nečeká ještě na jedno počurání? A to přitom po kojení zívala, ale v postýlce spánek žádný, jen šermovala rukama.
18. kvě 2010 ve 14:02  • Odpověz
Zuzko, tak to já bych ti ráda trochu tepla poslala, my topíme pánubohu do oken! Jsme takový menší činžák, přesila důchodců a těm je furt kosa, tak se topí i v létě! Naštěstí máme vlastní kotelnu, jinak bysme se nedoplatili! I tak bylo vyúčtování za byt 27tis, tolik nás nebude stát ani teplo v baráku! Na radiátorech nejsou měřáky, takže se to rozpočítává podle plochy :angry: Takže máme doma i při otevřeném okně těch 24 stupňů!
18. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz
Zuzko, tak kupte nějaký elektrický přítop. To nemůžeš kluky ani vykoupat v takové kose.
Já bych teda zmrzla.
Mě je zima i v noci jak kojím a to mám v ložnici asi 18 stupňů, když už to tam vychladne :grinning:
18. kvě 2010 ve 14:19  • Odpověz
Michel, neříkej mi, že to ještě dnes někde takhla funguje. Topit a rozpočítávat to podle plochy. :frowning2:
18. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz
Jake na koupání si půjčujeme u máti přímotop, ale to vyhřeje jen na tu chvíli, je to na nic, sluníčko je sluníčko. Už má být snad hezky, tak to nějak doklepem. :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 14:22  •  4 děti  • Odpověz
No my jsme naštěstí horkokrevní, takže já se v noci budím celá spocená :grinning: , mě to vyhovuje, ale už je toho dost a ta zima mi leze do noh-nenosím papuče-nesnáším to. :sunglasses: Teda my nikdo to nesnášíme. :grinning:
18. kvě 2010 ve 14:23  •  4 děti  • Odpověz
Zuzi, tak já bez papučí ani ránu :grinning:
18. kvě 2010 v 15:10  • Odpověz
Tak já jsem na tom jak Jakelina. Taky mám furt něco na nohou. To už musí být, abych byla chvíli bosá. Ale my máme doma plovoučku, která je studená, když není zapnutý podlahový topení, takže tu nikdo bosý nechodí.

Michelle, já teda malou nedávám hned po kojení spát. Většinou se vzbudí, já ji nakojím a pak jde spinkat tak po hodině a půl až dvou hodinách. Před spaním ji dám ještě cucnout trochu mlíka. Ale to má spíš místo dudlání cumlíku.
18. kvě 2010 v 15:27  • Odpověz
Ahoj, tak jsem včera koupila čajík od Hippu pro spokojené bříško a malej ho docela i pije :wink: a zatim ještě nekakal :unamused: , včera večer ho bříško bolelo a dost brečel a po masírování mastičkou se jen vyprděl a to bylo vše :unamused: . Dneska vypil skoro 50ml čaje tak snad ho to trošku projede, koupila jsem bebu tak uvidíme jestli pomůže, jinak fakt nevim jaký jiný. Po Nutrilonu ho bolelo bříško ale kadil každý den, po Hippu blinkal, po Babylove z DM blinkal večer a Sunar mu vyhovoval cca měsíc a teď má z něj zácpu :unamused: . Ale až na ten večer tak nepláče tak nevim jestli ho to bolí nebo všechno mlíko ztráví :wink: . nezbývá než vyzkoušet a vydržet do prvních příkrmů, už teď vim že začneme přesnídávkama a taková švestková musí pomoct :wink:

Ani malej je šikulka, Tomíkovi se na bříšku tak líbí že ani nemá potřebu se přetáčet, on i tak spinká :slight_smile:
18. kvě 2010 v 15:45  • Odpověz
Jakel, jo bohužel, tady to tak blbě funguje, bo je právě přesila důchodců a kdyby si schválili měřáky na radiátory, tak právě oni by na to doplatili :rolling_eyes: No snad půjde stavba rychle a snad příští rok na podzim se přestěhujem!
Vero, když ji dáš spát po dvou hodinách, jak pak dlouho spí do dalšího kojení? :confused:
Já si teď s malou po kojení trochu pohrála, stálo nás to sice 3x převlečení bodýčka :grinning: , pak jsem ji šupla do postýlky, zase se tam celá zmítala, tak jsem ji zavázala do zavinovačky, hodila usínáčka a pěkně usnula. Takk možná ji budí i to její máchání rukama.
Hledím na hokej, snad vyhrajem!!!
18. kvě 2010 v 17:01  • Odpověz
Michel, malý přesně tak máchá rukama a jak ho někdy pozoruju jak usíná, tak má už zavřené oči a jak mu padají ty ručičky za hlavičku, tak sebou škubne a otevře oči.
Přesně jsem se chtěla zeptat Very, jak často kojí, protože malý je po dvou hodinách po kojení už hladový, tak si neumím představit, že by usnul.
A kdybych mu dala cucnout, tak bude pít tak dlouho dokud něco poteče :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 v 17:33  • Odpověz
Markétko, tak snad čajík pomůže. :grinning:
Na stolici je pak dobrý i banánek
18. kvě 2010 v 17:34  • Odpověz
jakel,jsem ráda,že ten Infadolan zabral. Super. A Véna sebou taky škube,přesně jak popisuješ.
Zuzko,super čepičky i ponožky. Vy nemusíte topit. Ty si na kluky upleteš a je jim teploučko. :wink:
18. kvě 2010 v 17:37  •  1 dítě  • Odpověz
Jakelin ale banán spíš stavý ne? ten se většinou dává při průjmu :unamused: . ještě zkusim ty lactobacílky. Te´d spí tak uvidim večer, ale on nevypadá že by měl bolesti, jen u Vikína tohle nikdy nebylo, tn kadil většinou 2x denně :wink: . Musíme vydržet a jestli i tohle zdědil po mě tak to je běh na dlouhou tra´t :unamused:
18. kvě 2010 v 17:38  • Odpověz
No,my teda taky kakáme tak jednou za 3-4 dny,ale nevadí mu to.
18. kvě 2010 v 17:42  •  1 dítě  • Odpověz
Markétko, nevím to jistě, ale mě doktorka říkala, že upravuje stoličku při zácpě i průjmu Přece jenom je to vláknina a voda a máš pravdu, že se dává po průjmu, ale myslím, že ho to víc nezatuží. Ale raději se zeptej, já jsem ho dávala jako jeden z prvních příkrmů a zácpu z něj kluci neměli.
18. kvě 2010 v 17:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.