• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Doorka to nevadí, náš malý zatím každý den i někdy víckrát, ale každé mimčo to má jinak. Matýsek mi jednou jako miminko nekakal týden a byl spokojený.
18. kvě 2010 v 17:44  • Odpověz
Markét my jsme taky na Bebě,po nutrilonu hodně blinkala a bolelo jí bříško a teď po tý Bebě kaká jako kdyby byla kojená,teda tu konzistenci,jinak 1x denně,někdy i 2x
18. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz
Kačko, co se stalo, vždyť jsi měla mlíčka na rozdávání :grinning:
18. kvě 2010 v 17:52  • Odpověz
Malý spí už skoro dvě hodiny, to zas bude večer k neutahání, ale nemám srdce ho vzbudit :slight_smile:
Lucis, dnes nestíháš na počítač?????l
Chybí mi ty tvoje slohové práce :grinning:
18. kvě 2010 v 18:01  • Odpověz
začínám být nervozní, Laurinka nějak dlouho spí, už jsem ji byla zkontrolovat :grinning: Asi ta zavinovačka zabrala, snad.
18. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz
Hele Jakel, nech si to! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz
Michelle, Zuzanka spinká ráno max. hodinku, kolem oběda dvě až tři hodinky a odpoledne ještě tak hodinku, dneska teda jenom půl hoďky. Kojím ji tak po dvou až třech hodinkách. Jen v poledne má trochu delší interval.
18. kvě 2010 v 18:10  • Odpověz
Michelle, tou zavinkou by to klidně mohlo být. Miminka to máchání ručkama budí. Nemáchají rukama zatím vědomě. Tak některým mimčům může vyhovovat stažení do zavinky. :wink:
18. kvě 2010 v 18:12  • Odpověz
jakeli no Viki banán nechtěl asi do 2 let :slight_smile: , určitě zkusim tu švestkovou, tu Viki miloval nejvíc a na zácpu ymslim by mohla pomoct. zase asi ho bříško nebolí když spí od 14:30 a v klidu. Zkusim ho dát do kyblíku, to se mu střeva většinou rozhejbou :slight_smile: a napřed mu dam čajík a pak až mlíko a laktobacílky zkusim 100%. Tohle u Vikína fakt neznam, vždycky jsem říkala co každej řeší kadění mimin a ted to řešim taky :unamused: . každý mimčo má něco, některý nespí a jiný mají zase problémy s vyprazdnovánim a rourku používat nechci :unamused:
18. kvě 2010 v 18:20  • Odpověz
market, proč nechceš použít rourku? Já za ni byla vděčná! Teď už máme naštěstí přes týden od prdíků klid.
18. kvě 2010 v 18:27  • Odpověz
Michel, kdybychom byly na umělém oplodnění, tak si myslím, že máme stejného dárce spermatu :grinning: :grinning: a naše děti jsou sourozenci.
18. kvě 2010 v 18:39  • Odpověz
Jake musela jsem nejdřív dokrmovat,protože se mi dělalo málo mlíčka a pak se mi udělali na prsou kvasinky a Anička se mi na ty prsa nechtěla chytat a přes kloboučky jí to nešlo,no a pak jsem dostala kortikoidový mastičky a při nich se nesmí kojit.
18. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz
Aha, to je škoda a z čeho to je ty kvasinky??Ale hlavní je, že je malá spokojená.
18. kvě 2010 v 19:10  • Odpověz
Michell nějak se toho bojim :unamused: , přece jenom to neni moc přirozený a aby si na to nezvyknul ale když nezbyde nic jinýho :frowning2: . navíc ani nevim jak na to :wink: , u Vikína jsem jí nepoužila nikdy. ted vypil čajík tak uvidíme, v kyblíku seděl 15 minut a byl spokojenej :wink:
18. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz
Markét, já taky ještě nepoužila, vlastně jednou a zatím to jde i bez ní. Ikdyž dnes poprvé nekakal zatím :grinning: . Možná to přijde v noci.
18. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz
ahojík, kočky :wink:
už jsem tady, jakel, se svou slohovkou. :wink: :grinning: :wink: :grinning: :wink: :grinning:
dneska jsem nestíhala, byli jsme v tom Olmíku, kontrola na 15 minut a celý den v dupě.

vrátili jsme se kolem čtvrté, tak honem chystat jídlo, Pepa se sbalil a už odfičel na štreku, a doteď bojuju s těma staršíma opicama, nejmladší byla celý den andílek, ale asi za pochodu pila míň než obvykle, tak to teď dohání a pak dlouho brká, pak zase na chvilku usne, pak má znovu hlad, snad už to bude ok.

teda, zuzko, vy máte v Olmíku tak hnusné počasí... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak tam můžeš bydlet, když tam tak prší a fouká vítr :grinning: ?

jo, holky, co pajcul? už se tady dlouho neobjevila, snad nemá s nelinkou nějaký problém.... :frowning2:
18. kvě 2010 ve 20:40  •  3 děti  • Odpověz
A taky alenininka tu dost dlouho nebyla.
Dali jsme si s manžou šampus,tak to bude mít Venca v noci veselo.
Dobrou noc.
18. kvě 2010 ve 20:44  •  1 dítě  • Odpověz
U nás je to jak u Veru,malej se vzbudí,nají se a cca hodinu a půl čučí(někdy míň někdy víc) pak začne mrčet,tak oblíknu,dám do kočárku a chrní.Teď už jí zas tak po 3 hodinách i dýl.Dneska třeba jed v 11 a pak až v půl 4.
Tyhlety koliky maj mizet kol 3.měsíce a pak už budeme moct jíst normálně všechno(krom alergenů samozřejmě)?Filda na prdíky trpěl hrozně moc,ale tohle si vážně nepamatuju :sweat_smile:
Já jsem rourku použila,když jsem zkoušela,proč po ránu po 6 brečí,jestli je to bříško.Samozřejmě nebylo,mladík chtěl vstávat a dokud jsme neopustili ložnici tak pištěl :slight_smile: jsou ty děti ale vyčuraný...
18. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz
Už u vás konečně přestalo pršet?Řikali do úterý,ne?U nás to dneska taky šíleně foukalo,i jsem vytáhla čepici,hned mě bolej uši,jak mi do nich nafouká...koncem týdne už by mělo být snad zas hezky :wink:
18. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz
Dopadli jsme dobře, Nelka už tam nemusí, stačí sledovat u naší spádové nefroložky, jen kdyby byl nějaký akuťák, který by si vyžádal spešl zákrok, jinak je vše ok, tak , jak má být.. Tak jsem ráda. Ještě mě čeká stejná cesta (jen k jiné dr.) příští týden se Sofinkou, tak snad to taky bude oká....

Jo, hele, představte si, holky, co provedla Noemi. Jak jsme se vrátili, tak jsem ji zkontrolovala aktovku, jestli jsme na nic včera nezapomněli a má všechno do školy a jak jsem listovala ve Slabikáři, našla jsem tam jednu stránku, kterou si ona sama podepsala místo mě!!!!!!!!!!!!! Chlop, jak to viděl, tak měl záchvart smíchu a jak to vyfotil a zklidnil se, tak na ní naběhnul, co to má jako znamenat... A prý, že jsem ji to zapomněla podepsat, i když tu stránku doma četla, tak aby si paní učitelka nemyslela, že neudělala domácí úkol. Jako by to úča asi nepoznala :grinning: Já tedy na základce taky párkrát podepsala mamku, ale určo to nebylo dřív, jak v nějaké 6. - 7. třídě a navíc už jsem ten podpis uměla tak dokonale, že to ani mamka nepoznala, že to nepodepsala ona.....

Přikládám fotku naší umělkyně...

Jo a taky jsme vyhráli hokééééééééééééééj, huráááááááááááááá!!!!!!!!!
18. kvě 2010 ve 20:53  •  3 děti  • Odpověz
Jakel nevím z čeho se mi udělali,ale dosšlo to tak daleko,že jsem měla celý dvorec rudej jak rajče a pak se mi to začalo vysušovat a strašně loupat,teprve teď se to začíná trochu uklidňovat,ale zase se mi dělá na pravým prsu povrchový zánět,takže mažu antibiotickou mastičkou :frowning2:
18. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz
Kaci,aj jak si dlouho kojila Kubíka?
18. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz
Zuzzie Kubíka jsem kojila 3 týdny,pak jsem dostala zánět a mlíko se ztratilo. :cry:
18. kvě 2010 ve 21:07  • Odpověz
Lucis, dobrá borka s tím podpisem. :grinning:
Kačko a odstříkávat se s tím nesmí???
18. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz
jakel, ty už jsi tady? :grinning: to je humus, to počasí, co?

sleduju jedním okem zprávy v telce, a druhým kukám tady a na online zpravodajství na netu a jsem z toho hotová.
před 13 lety se to týkalo naší rodiny osobně, ale teď už jsou babi s dědou mrtví, takže je jejich barák od loňska prázdný a bude se prodávat, je vyklizený, tak by to pro nás nebylo tak hrozné, ale je mi jasné, jak těm lidem musí být, když ví, co je pak ještě čeká za robotu. :confounded:
18. kvě 2010 ve 21:37  •  3 děti  • Odpověz
Taťkovo první koupání a jakou z toho měla malá bžundu :grinning:
a nožičky a tátova ruka a pak moje ruka s malou
18. kvě 2010 ve 21:38  •  3 děti  • Odpověz
Lucis, malá je šikulka. Já už jdu spát, manžel mi tady chystá na zítřek práci, cizí měnu pro jednu firmu. Já to nerada dělám, protože někdy luštím, co si ti řidiči vlastně koupili :grinning: :grinning:
Naftu, mapy a oleje poznám, ale někdy jsem z toho pitomá. :frowning2:
18. kvě 2010 ve 21:53  • Odpověz
Jakel, to je pěkné, manža mi chystá práci.... :grinning: U nás je to spíš opačně, já rozděluju práci všem v rodině a někdy mě berou mory, bo bych to udělala sama 3x rychleji a líp, ale to nechci, abych pak nebyla otrok a nelítala kolem všech jak služka....

Jinak kdybys nevěděla, co si řidiči kupujou, hoď na skener a můj manža ti to přeluští. Posledně se v Anglii telefonicky v angličtině (ve které mimochodem zná jen pár slovíček, jako nakládka, vykládka, zboží, rampa a číslovky asi tak do 20 :grinning: ) dohadoval s nějakým zaměstnancem, aby se vrátil na firmu, aby mu potvrdili nějaké papíry, kde byly nesrovnalosti a protože nemohl použít ruce a nohy a ten druhý evidentně nechápal wo co go, zmohl se v konečné fázi na úpěnlivé Comeback please tak dlouho, až ten člobrda fakt přijel :grinning:
18. kvě 2010 ve 22:09  •  3 děti  • Odpověz
Jakel mě to ani nešlo odsávat ani odstříkávat :frowning2:
18. kvě 2010 ve 22:14  • Odpověz
Lucis sranda, chtěla bych ho u toho vidět. Oni to tam řidiči mají napsat, na ten doklad, když je to něco jiného než nafta, ale se...na to a já pak luštím podle slovníku na internetu. Někdy mi to přeloží zajímavé věci, :grinning:
19. kvě 2010 v 08:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.