• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Malý tlačí, včera nekakal, tak ho jdu očistit z toho nejhoršího a pak šup do umyvadla. :slight_smile:
19. kvě 2010 v 08:07  • Odpověz
ahojte.
Lucis,super podpis. Malá je filuta :grinning: A taťka se u koupání snaží. Malá je vyřehtaná.
Teď u nás neprší.
Morava už je vylitá,ale zatím se to dá.
My bydlíme na druhé straně Hodonína,takže nám nic nehrozí. Jedině,že by utekl lev :grinning: . Ten v noci pěkně řval. Máme za barákem zoo. :angry:
19. kvě 2010 v 08:25  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka, tak to máte romantiku, jako někde na safari.
19. kvě 2010 v 08:28  • Odpověz
Kdo chodíte nakupovat do Takka, tak tam bude akce - 30 % na vechno dětské oblečení.
19. kvě 2010 v 08:29  • Odpověz
všechno
19. kvě 2010 v 08:29  • Odpověz
Doorko, tak to máte u baráku pěknou divočinu. Snad lev zůstal tam, kde má být. :wink:
19. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz
Jak, díky za info. Zrovna dneska bych se tam mohla juknout. :sweat_smile:
19. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz
pár fotek Venouška
19. kvě 2010 v 08:33  •  1 dítě  • Odpověz
Jo,jo. Divočina to někdy je. Hlavně teď na jaro,když na ně jde jaro :grinning:
Díky za info. To je dnes,ta akce?
19. kvě 2010 v 08:35  •  1 dítě  • Odpověz
doori, no to máte fajn, zoo za barákem.... jsem ostuda, vůbec jsem netušila, že je v hodoníně zoo, měla jsem za to, že nejblíž je v Brně a pak nějaký zoopark ve vyškově....

jakel, tak to se asi taky půjdu projít, jen dnes se mi nechce, mám namířeno do práce, kuknout na kolegyně. měla jsem dnes mít šestinedělní gyndu, ale včera mi sestra volala, že tam dnes mají nějakou kontrolu, tak mě objednala až na zítřek, tak si vezmu malou s sebou a sjedem i do Takka...
19. kvě 2010 v 08:38  •  3 děti  • Odpověz
a malý je zlatý, hlavně, když děti spí, to jsou největší zlatíčka, že? u mě to platí hlavně u těch větších :grinning:
19. kvě 2010 v 08:40  •  3 děti  • Odpověz
Ve ro je to až od 20,5,-24,5,
19. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz
Luci,no jo,máme.A docela hezkou. Lešná to není,ale....aspoň něco.
19. kvě 2010 v 08:43  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ranko, vtipná noc u nás dneska.
Ve 4 jsem Tondu nakojila,přebalila, ukládám do postýlky.....pos.al se. Tak zase přebalit,u toho dostal škytavku, tak jsem ho natřásala, nakonec dala napít z prsu, škytka přestala. Dala jsem si ho na rameno odkrknout, totálně se poblindil, takže převlíct. Byl pak čilej a usměvavej a já totál mrtvá. Naštěstí po půl hodince ještě usnul a vstávali jsme v půl 8 :slight_smile:
Dori Vašík je zlatíčko :dizzy_face:
Do Takka chodím ráda, díky za tip. Jestli se tam dostanu, tak tam zase nechám mailant :grinning:
19. kvě 2010 v 08:49  • Odpověz
zabi,to ti dělal Toníček naschvál,ne? Abys moc nevyspávala :grinning:
19. kvě 2010 v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz
Jak, to je škoda. To se tam asi nedostanu. :unamused:

Zabko, krásná noc. :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz
Hihi, asi jo. A teď si sám dospává a já jsem vzhůru,hádě jedno :grinning:
19. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz
Ahoj holky,

normálně mi malej začal na hlasitý zvuky reagovat pláčem, ale doted byl klid. Nechápu to, dělaj to i vaše děti? Včera jsem na přítele zakřičela na zahradu, ať nakrmí psa, strašně se lekl, svěsil koutky, začal kňourat, následoval řev, dneska zapnu žehličku, jakmile vyšel ten zvuk páry, tak to samý, úlek, svěšení koutků.... :cry:
19. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz
Jani,nám se to stalo před pár dny,kdy si manžel kých. Nemohli jsme ho pak utišit. Pak ještě pár hlasitých zvuků,opakovalo se to,ale zase to přešlo.
19. kvě 2010 v 09:45  •  1 dítě  • Odpověz
Jnvlk, to je normální. Novorozeňátka ještě nevnímají až tolik hluk. Ale po měsíci až dvou už je to jiný a na nečekaný hluk můžou reagovat pláčem, protože se leknou. :wink: U nás stačí, když je malá rozespalá a manžel třeba kýchne. Tak se taky lekne a hned začne natahovat.
19. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz
Tak jsem dneska aplikovala usínáček. Pořádně jsem ho na Michellinu radu o sebe otřela. A během chvilky byl klid. :grinning: Tak třeba to u nás už bude taky fungovat. :sweat_smile:
19. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz
Venda mi zase usnul na kojopolštáři a spí už hodinu a půl.
Vero,no není nad rady,co?
Ještě,že jste holky tu. :slight_smile:
19. kvě 2010 v 10:04  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka pěkné fotečky. Tak to musel brzo vstávat, když ti tak brzo usnul :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz
No,vstával dnes až v 7. Usnul 8.15 a pořád ještě spí. :wink: Jsem ráda. Něco na mě asi leze,tak odpočívám.
19. kvě 2010 v 10:24  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka, tak to je zlatíčko. Elísek vstával v 7,30 a usnul až teď. To už jsem jednou startovala, protože z chůvičky se ozval řev, ale přišla jsem tam a spal, tak se mu asi něco zdálo.
19. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz
Dneska Kubulín vymyslelnovou zábavu - na hodiny :slight_smile: . Z bříška na záda se přetočit neumí (povedlo se u to jen jednou a asi náhodou :grinning: ) Dala jse ho na bříško hlavou ke dveří a za chvilku koukám a on je hlavou k oknu :grinning:
19. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz
Flapi, kolotoč :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz
flapi :grinning: šikula.
Venda se začíná probouzet. Asi je hladný,kuřátko moje. :grinning:
19. kvě 2010 v 10:57  •  1 dítě  • Odpověz
Já jsem dnes uvažovala nad tím životem, před rokem jsme ani jedna nevěděly, že otěhotníme a teď už máme každá naštěstí zdravé a úžasné miminko. Je to zázrak, že jo.
Taky to tak máte, že když vám mimčo spí a pak se vzbudí, tak by jste ho láskou snědly??? Mě je někdy po něm v noci tak smutno, že si rozsvítím a jdu se na něj podívat. Jsem asi trochu prdlá, ale mě to přijde prostě úžasné :grinning:
19. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz
jakel,tak tak. Já, když se probudí,tak ho musím pořád pusinkovat. On se pak začne smát a já mám vždycky slzy v očích. A to už mám po 6nedělí :grinning:
19. kvě 2010 v 11:20  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.