• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
a POŘÁD JE
19. kvě 2010 v 11:20  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka, já mám po šestinedělí už tři týdny :grinning: :grinning: Mě dostane taky smíchem, nebo když se mu něco povede a prostě už jenom tím, že je. :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz
To jsem se sekla,pardon.
19. kvě 2010 v 11:22  •  1 dítě  • Odpověz
Pořád spí.
19. kvě 2010 v 11:23  •  1 dítě  • Odpověz
Jakelin, ja bych ho laskou taky snedla a slzy v ocich mam pri jeho usmevu, vyplazovani jazyka i kdyz nas treba trapi prdiky o to vic, kdyz si vzpomenu ze Lukasek je vlastne takova "nahrada" za Honzika, a Luky uz ho o 2 tydny prezil. Ja ho sosnam (šošňat = chovat + mačkat) neustále. Prdelka moje mala.
19. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz
Doorka. A on ti tam usne na tom kojo polštáři sám, nebo ho tam dáš už spícího po kojení. Já jsem to nikdy nezkoušela, malý naštěstí dnes už bez pláče usína v postýlce. Uvidíme odpoledne, ale taky musí být takový utlumený kojením, jak ho tam dám čilého, tak se vydrží dlouho dívat a pak spustí kravál. Ale usnul tam zatím pokaždé, ikdyž ten první den to byl záhul.
A v tom krásném koši co máš, spinká????
19. kvě 2010 v 11:28  • Odpověz
Ani, tak jsme všechny stejné. Já jsem naměko i z manžela, jak ho koupe a povídá s ním. Mě dojme už asi úplně všechno. Já si vzpomínám, jak jsem zamačkávla slzy i po tom, když jsem šla poprvé s klukama na očkování. Prostě mi bylo líto toho miminka, které najednou poprvé vědomě někdo píchne jehlou a ono z toho nemá rozum a jenom cítí tu bolest a nechápe to.
19. kvě 2010 v 11:31  • Odpověz
jakel,někdy na to kojo usne sám,někdy ho tam dám spícího.
A tom košíku taky někdy spí. Ale tam ho dám když už spí.. Většinou ho tam dám,když potřebuju něco udělat. Pustím kolotoč,světlo,hudbu i vibrace a má veselo.
Teda o tom očkování mě to dojalo. Ta poslední věta.
19. kvě 2010 ve 12:09  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka, počkej až ti ho poprvé píchnou. :pensive: Taky ti ho bude hrozně líto. :frowning2:
19. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz
tak jsem musela s malou zas do práce, cestovala z jedněch ruk do druhých, chudina byla ospalá, ale na rukách neusne, tak už začala mrčet, tak s ní šla kolegyně na chvíli na procházku v kočárku :grinning: Snad ji neviděl nějaký debil, co by si stěžoval! Konečně neprší a nefouká, tak jsme si pak daly ještě procházku, bylo to super dostat se zas ven :slight_smile:
Když se malá směje, to jsem z ní taky úplně vedle!
19. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz
Dnes je asi spací den, malý spí už od 9,50 a funí tam jak ježeček. Už jsem třikrát kontrolovala chůvičku.
19. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz
já bych na očkování i naušnice nejradši poslala s malou přítele!!!! Jenže na druhou stranu on by ji určitě neuchlácholil tak dobře ,jako já že :grinning: Na očkování jdem příští středu
19. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz
Tak me stacilo, kdyz prckovi brali znovu krev z paticky kvuli nedostatku zeleza :frowning2: Radeji bych nechala 10krat pichat sebe!!!
19. kvě 2010 ve 12:45  • Odpověz
Jo a u nas se taky spinka. Vcera a dnes je fakt ukazkovej!!! Jen mu to vydrzet.
19. kvě 2010 ve 12:45  • Odpověz
tak Venda už zase usnul.
Nesledujete Sama doma?
19. kvě 2010 ve 13:18  •  1 dítě  • Odpověz
a já jdu taky spát, malá se od 3 ráno furt vrtěla, jsem nemohla usnout
19. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz
Doorka, dívala jsem se, jak to miminko samo doleze k bradavce. Úžasné co.
19. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz
My jdeme po čtyřech dnech ven. Musím najít teplé věci do kořáru, už jsme to zbalila. :frowning2:
19. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz
kočáru, já jak mám malého na ruce, tak nemůžu psát všemi deseti a jedním prstem dělám chyby :frowning2:
19. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz
jake, ty chyby neres, ted je budeme delat vsechny :slight_smile: Taky se mi spatne pise jednim prstem a ja mizim taky do postele, nejak to na me pada.
19. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
hodně dlouho jsem nepsala, občas jsem stihla trošku dočíst. Tak snad si mě ještě pamatujete. Já ten net vážně nestíhám.
Měli jsme s Radimkem dost problémů, hodně trpěl na prdy a tím jsme se prali i s kojením, byl to fakt boj, já měla mlíka na rozdávání a malej tak zle papal, že jsem měla chvilkama myšlenky, že s kojením skončím, že mi to za ty nervy nestojí. Hodně mi pomohla porodní asitentka,takže jsme to všechno ustáli a te´d už se to zdá lepší. Večery teda máme pořád dost ubečené, usíná až okolo 21-22 a v postýlce ani náhodou, pěkně na ruce a pak ho přendaváme do postýlky :confounded: Dávám mu ještě měsíc a pak začnem s režimem.
Přes den hodně spí v kočárku na kryté terase, takže ideální v tomhle počasí. DOma toho moc nenaspí, pač nemá klid, jak Čenda pořád brebentí nahlas. Poslední dny toleruje plínku jako usínáčka, to se opravdu hodně sklidní a usne během chvilky. V noci spinká ale pěkně, většinou nakojím okolo 20 hodiny, pak teda ještě nějakou dobu bečí, na další kojení se budí většinou až okolo 3-4 a pak ráno 7-8 :wink:
Jinak váží ve 2. měsících 4300g (porodní 3060g), není to žádnej cvalík, ale na ty problémy s kojením a ublinkáváním je to dobrý :slight_smile:
Čendovi do toho rostou stoličky,takže toho mám fakt plný brýle :frowning2:
19. kvě 2010 ve 14:08  • Odpověz
jakel,to bylo super. Škoda,že už mám porod za sebou :wink:
Jdu taky zalehnout. Vendu si vzal tatínek na prochajdu.
19. kvě 2010 ve 14:08  •  1 dítě  • Odpověz
nikitko,jasně,že si pamatujeme.Máte to teda trápení. :frowning2:
19. kvě 2010 ve 14:12  •  1 dítě  • Odpověz
všichni spí, jen u nás se spalo jen 3/4 hod a probuzení s jekotem! Jak zas při kojení ve 12 tlačila, tak se málo najedla a měla zas hlad :confounded:
19. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz
Holky, tak jsem to asi zařekla, že už je Radimek lepší. Začal víc kakat, dneska už asi 6x, v půl jedenácté nechtěl skoro pít, tak jsem ho nechala, spal od 11:30 do 14:30 v kočárku a teď opět nechtěl pít, dostala jsem do něj něco stříkačkou a teď to všechno vyhodil, to byla šavle :frowning2: .To už vypadá na nějakou střevní virózu, mám strach aby jsme nekončili v nemocnici na kapačkách :frowning2:
19. kvě 2010 v 16:23  • Odpověz
Michelle - my jsme dneska taky nespali, jen dvakrát na deset minut, usnul mi až teď pořádně, tak jsem zvědavá, jak mu to dlouho vydrží a když přišli naši, tak brečel a brečel, pak ječel a slzy se valili, až to naši vzdali a odešli. Tohle se stalo fakt poprvé, koukám jak blázen.

Jinak holky, my ho chodíme k postýlce s přítelem okukovat a rozplýváme se, jak se nám krásně povedl, jsme taky naměkko :wink:
19. kvě 2010 v 16:26  • Odpověz
nikit - no, držím palce :unamused:
19. kvě 2010 v 16:28  • Odpověz
nikit, to bude reflux :grinning:
19. kvě 2010 v 16:32  • Odpověz
Hlavně aby se ti neodvodnil, nenechej to jen tak, pokud nebude pít a hodně kakat, tak je to záležitost několika hodin :cry:
19. kvě 2010 v 16:41  • Odpověz
niki, minimane si dojdi koupit kuliska je proti odvodneni!
19. kvě 2010 v 16:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.