• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Tak my pouzivame na prdiky cajanek fenyklovy caj a ja se prolevam obycejnym z Liedlu, zabiraji i nahrate pecicky a Pupik. Jinak nepouzivame nic jineho. Dneska byl hodny az na vecer, kdy zkousi zda ho budeme nosit na rukou, no samo, ze si to vybreci!!! Ted uz spinka a ja mam pripraven na zitra obed - fr. brambory. Ted jeste musim s kosem, vyzehlit, vysprchovat se, odsat a do hajan, takze jeste tak hodinu strasim :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 22:09  • Odpověz
Malá to na nás taky 2 dny zkoušela. Jakmile jsem ji dala do postýlky,začal řev. Předevčírem řvala 1,5h v kuse, včera 1h a dnes to už nezkusila. Chce to nepolevit, není to lehké, ale my to zvládli, tak uvidíme, jak to bude zkoušet dál
19. kvě 2010 ve 22:27  • Odpověz
Brouči, tak to je škoda, že se netrefili velikostí.
20. kvě 2010 v 07:23  • Odpověz
1,5 hodiny, tak to bych asi nevydržela :frowning2:
20. kvě 2010 v 07:29  • Odpověz
broučku, tak to máš nervy ze železa, mě trhá srdce i 5 min pláč.....no když se tak zamyslím, tak i min pláč :grinning: Přítel mi furt říká, jak ji nenechám pořádně vyřvat, že bude mít slabé plíce.
20. kvě 2010 v 08:08  • Odpověz
Brouci, to mě mrzí s tím ekzémem. Snad se to nějak uklidní, aby to malou moc netrápilo. Plínkový dortík je super. :slight_smile:

Přeju všem dobré ráno!
20. kvě 2010 v 08:09  • Odpověz
Já bych taky neměla srdce nechat vyřvat takhle malý miminko. Navíc jsem četla, že se to má dělat až tak kolem roku, kdy už má trochu víc rozumu. My jsme jednou taky museli nechat vyřvat Kačenku, ale to jí bylo 15 měsíců. Usínala krásně sama, ale pak se to nějak zvrhlo a furt chtěla chovat, nebo aspoň držet v postýlce za ruku. A jak jsem tam byla takhle sehnutá třeba hodinu, tak mě z toho vyloženě bolely záda. Tak jsem se naštvala a nechali jsem ji vyřvat. Vydržela to asi půl hodiny, další den asi pět minut a pak už neřvala vůbec. Ale bylo to fakt dost drsný. Na vyřvání Zuzanky ještě nervy teda nemám.

Nás už prdíky ani netrápí. Prdí sama a někdy jak o život. :grinning: Nejhorší dva měsíce už máme za sebou. Teď už je to celkem pohoda.
20. kvě 2010 v 08:13  • Odpověz
Dobré ráno. Já jsem dnes zase KO. Prcek se brobudil ve 3 na krení, totálně se u přebalování po.ral, pak se počůral takže jsem usela převlíct, nakrmil se a pak absolutně čilej, vysmátej a že spát se mu teda jako vůbec nechce - aspoň že neřval, ale já jsem opět nevyspalá :frowning2:
20. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz
Davate nekdo aktiferin na nedostatek zeleza? Pokud ano, cim odstranujete skvrny na odevech ci plenach?
20. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31697227&tab=1Mamino
Pokud by někdo chtěl koupit hračku na kočárek a postýlku
20. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz
Ani, my železo nedáváme, takže neporadím. Každopádně na skvrny je super žlučový mýdlo z DM, nebo Vanish.

Přidávám fotku ze včerejšího pasení koníků a dnešní fotku sestřiček.
20. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz
Vero jsou si podobné a Kačenka už se zklidnila??Měla někdy vztekací období jak jsi byla těhotná, ne???
20. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz
Jak, je to střidavě oblačno. Pár dní hodná, pak je zas na zabití. Ale to je asi normální.
20. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz
Vero, ale malou má ráda, to je vidět. Některé děti se s tím těžko smiřují, že je sourozenec.
20. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz
jé,ty jsou krásné. Zuzanka má stejně vlasů jako Véna :grinning:
ani,jelení mýdlo mi zabíra skoro na vše :wink:
20. kvě 2010 v 09:38  •  1 dítě  • Odpověz
Jakel ty hračky jsou úúúžasné! Kamarádka rodí příští týden plánovaně císařem, tak už vím, co její malé koupím. Včera jsme si udělaly výlet do Ostravy, moje mamka šla vozit kočárek a my jsme si (s tou těhotnou kámoškou) vyrazily do shoppingu, že si uděláme radost a koupíme si něco na sebe. Dopadlo to tak, že ona byla chudák po půl hoďce totálně unavená, já vystresovaná, jestli je Miška v pořádku, když jsem ho "odložila", a koupily jsme si akorát žlučové mýdlo v DM (obě :grinning: ).
Holky jakou máte zkušenost s kolotočem? Měl by prý uspávat, ale Mišánek je vždycky úplně rozdivočený, když ho pustím. Mává rukama a nohama, chechtá se a vykřikuje a většinou se z toho i poblinká :slight_smile: . Neusnul u něj ani jednou a když je po kojení rozespalý, kolotoč ho spolehlivě probere :unamused: .
20. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz
Jakel - škoda, zrovna jsme koupili losa Edu od Lamaze a za 4 kila :unamused: Vědět to dřív, tak jdu do toho :slight_smile:
20. kvě 2010 v 09:41  • Odpověz
no není to lehké, ale mně třeba naprdlo to, že jakmile jsem se u ní objevila, přestala brečet, pak viděla, že si ji neberu, tak zase začala. Jakmile se pak uřvala, tak naopak, když mě viděla, začala natahovat. Jakmile jsem zmizela, byl klid. Prostě si vymýšlela a zhoušela to, tak jsem si řekla, že tak ne a zuby nehty jsem to řvaní vydržela.
Plínky sice odhadli, jenže je měli předávat o cca jměsíc dříve, jenže někdo jim onemocněl, tak čekali, proto jsme z nich už pomalu vyrostli. Nevadí, ale nápad je to super.
Malé ekzém mizí a to jsme ještě nedávali ani masti od paní doktorky, tak snad to nebude tak strašné, jak nás doktorka strašila, že by do budoucna mohlo být. Znám hodně dětí, co jim ekzém chvíli po porodu zmizel a taky je strašili
20. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz
Aninam - železo nedávám, ale na skvrny mě nejvíc pomáhá mýdlo lanza, peru plínky takže používám hodně a super, tak zkus taky :wink:
20. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz
Dobré ráno, tak my jsme měli v noci hrozné usÍnání, malej toho odpoledne moc nenaspal a zřejmě byl nějaký rozmrzelý a poknourával až skoro do půlnoci. Hrozný večer. :frowning2: Pořád jen chovat. :slight_smile:
Jinak, já bych také nezvládla nechat malého bračet, ale obdivuji ty které to zvládnou. Je fakt, že někdy ho to naučit musím, aby usínal sám a nevynucoval si chování.
20. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz
Dobré ranko, tak u nás se včera spalo takhle :grinning: :grinning: (viz foto)
Vero holkám to moc sluší :dizzy_face:
Broučku to mě mrzí s tím exémem. Jak to Verče začalo? Máte ho v rodině?
20. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz
Zabko, tak spinkáte krásně :slight_smile: Je to roztomilé :slight_smile: A jinak jsem se musela smát, jelikož máte stejnou sedačku a i podobně vymalováno za ní :slight_smile: Takže musím pochválit Tvůj styl :slight_smile:
20. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz
Jirčo, já jsem kolotoč taky odstranila :grinning: :grinning: Dávám mu ho tam jenom tak jednou denně, aby se pokochal hračkama a pak ho sundám.
Zabko super fotka :grinning:
Brouči, malou nerozmazlíš neboj, ale fakt mi přijde 1,5 hodiny dost. Ona je ještě malinká a nemá z toho rozum, musí už mít po takové době i žízeň. :frowning2:
20. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz
Tak nám kolotoč také moc nepomáhá v uspávání...třeba časem.máme na něm asi 5 ukolébavek tak mu je sice pouštím, aby si na toi zvykl, ale nic moc.. :frowning2:
20. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz
Tak ja ho vcera nechala plakat 5 minut a pak vypil 20 ml caje a to byl pul hodinky po kojeni!! Nemela jsem to srdce ho nechovat.
20. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz
Ani, tak to znám :slight_smile: také ještě nemám ho nepochovat.
My totiž večer neusínáme jinak než v náruči... vím, že to asi nedělám dobře,ale nemám sílu na to ho nechat plakat.
20. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz
Holky ty děti tak rychle vyrostou. Jak začnou lozit a běhat, tak budou večer tak unavené, že usnou u mlíčka, nebo prsa a užívejte si chování dokud to jde a vůbec to chtějí. Jak začnou objevovat svět, tak je bude zajímat všechno jiné, jenom ne maminčina náruč. :frowning2:
20. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz
jakelina já ji pak po tom řevu až přestala nakojila, to bych jí zase neudělala ji nechat rovnout spát.
zabka nemáme a dokonce ani já ani manžel nejsme na nic alergičtí, jen manželova mamka má slabou alergii. Bratrovi děti to taky měly a dnes už jsou bez ekzému, přijde mi spíše, že má vysušenou pokožku a z té se jí udělala krupička, tak jsme přestali používat slunečnicový olej, který vysušuje.
20. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz
Brouči, tak držím palce ať to není alergie, to je potom trápení. :frowning2:
20. kvě 2010 v 10:46  • Odpověz
Konečně jsem dočetla včerejšek a předvčerejšek :wink: . Myslela jsem, že emoce na pochodu máme s mužíčkem proto, že jsme si pořídili miminko na stará kolena :slight_smile: :slight_smile: , ale koukám, že naměkko jsou i mladší :wink: . Taky stojíme u postýlky a rozplýváme se, jak se nám povedl a ňuchňám ho každou volnou chviličku a hrozím se očkování a vůbec čehokoli, co mu bude nepříjemné nebo co ho bude bolet, broučínka malinkého. (no tak úplně malinký není, má 6100g a 62cm :slight_smile:) A šestinedělí už je dávno za mnou, ale slzička mi občas ukápne i u televize.
20. kvě 2010 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.