• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ahoj holky.
Lezu k vám pro radu - mám taky březňátko :wink:
Dáváte mimčům při plným kojení i pít čajík? Většinou slyším, že stačí jen kojit, ale teď mě nalomila kamarádka, že je dobrý dávat i čajík, aspoň trošku, ať si dětičky zvyknout....
20. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz
tak u nás kolotoč musel taky z postýlky pryč, už si i myslím, že to házení rukama měla i z toho. Teď už se trochu zklidnila. Tak přemýšlím, že ho asi dám na přebalovák.
Už tu vysvitlo sluníčko, snad vydrží do odpoledne!
20. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz
ahoj všem, strašně dlouho jsem tu nebyla omluva všem, stále zápasíme s tím přibíráním a navíc se mě teď snažila nalomit nemoc, nachlazení ale vypadá to ok. Bury mě taky PA říkala, že pokud kojím, tak čajík netřeba a mě se to zdá rozumné. Já myslím, že na čaji si není na co zvykat, toť můj názor. Naopak bych měla strach, že mi pak bude míň pít mlíčko. A jestli jsi měla na mysli ty dětské čaje na prdění, tak já začala dávat kapky Baby Calm, které jsou na přírodní bázi a obsahují fenyklový a anýzový olej. Jak ale říkala moje máma, nám čajíky dávali velice brzy a taky jsme vyrostli a jsme zdraví :grinning: takže je to fakt na Tobě :wink:
20. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz
jsem teď z okna sledovala mateřskou školku na vycházce. Zastavila je učitelka před novou cukrárnou a říká: děti, tady je cukrárna. A všichni jééé cuklálna. No nejsou ty učitelky potvory, takhle je navnadit? :grinning:
20. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz
bury, já jsem spíš proti dávání čaje, můj starší syn si "zvykl" tak, že v roce chtěl čaj pořád a vypil i litr čaje za den, musela jsem ho odnaučovat a docela dost se u toho nabrečel a navztekal. Kojím a občas trochu dokrmuju, hlavně večer, ale čaj nedávám vůbec.
20. kvě 2010 v 11:18  • Odpověz
Tak ja davam fenyklovy cajicek, ale ne pravidlne. Vcera ho dostal po 20ti dnech a to jen proto, ze me prave vypil a zacal se vztekat az mel sucho v krku. Nedavam pravidelne. Na prdiky cvicime, nahrivame pecickama a ja piju fenyklovy caj, aby se dostal do mleka.
20. kvě 2010 v 11:31  • Odpověz
Tak my čajík nedáváme. Prdíky skoro netrpíme, vyprdí se krásně do nočníčku (máme spešl "čínský nočník" který se používá při bezplenkové metodě) Hodím fotku.

Ani - koukala jsem, že mě taky následujete s tím nočníkem - super :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz
zuzule, no plne cekam az udrzi hlavicku! Ja chodila na nocnik od 3 mesicu a malymu vylozene vadi kazde cvrnknuti do plenky.
20. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz
aninam: ten nočníček je super, ještě jsem takovej neviděla. Kde se dá sehnat?
20. kvě 2010 ve 12:48  • Odpověz
Díky moc. Tak já dávat nebudu.
Prdíky máme šílený .... Dneska dopoledne tak brečel, až měl úplně mokrou hlavu :frowning2: a to cvičíme, masírujeme, dáváme teplý na bříško, probiotický kapky..... :frowning2: snad to brzy přejde :slight_smile: už z toho někdy blázním.... a přijde mi, že je jedno, co jím, stejně má problém ....
20. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz
zuzu, nafot mi ten vas nocnik :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz
flapi, ja ho koupila v domacich potrebach za 63 Kc :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz
bury, vydrz jeste do konce tohohle mesice, pak by melo byt uz dobre...
20. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz
Tak tady pár fotek ..
20. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz
Ani, skoč si na téma Zemřelo mi dítě, já ho čtu, ale tohle tě nadzvedne ze židle, co se tam teď řeší, nebo spíš koho holky řeší.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hnus...
20. kvě 2010 ve 13:22  •  3 děti  • Odpověz
Holky, sorry, trochu jsem odbočila, ale tohle jsem chtěla dát aničce vědět, když je teď tady, tak si toho možná ani nevšimla...

Jinak všem ahoj, u nás ráno sluníčko, ale jen chvilku, abychom se asi neradovali a pak se schovalo, před chvilkou dokonce i trošku pršelo.

Já mám dnes po kontrole na gyndě, po šestinedělí, jsem oukej, prý to tam mám čisté jako kdybych ani nerodila... haha, jsem ten porod cítila :grinning:
20. kvě 2010 ve 13:24  •  3 děti  • Odpověz
zuzul, malý je krásný a dlouhán :grinning:
20. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz
Jéé holky, já myslela, že je na nočník ještě brzo, ale koukám, že vám to i brzo půjde :wink:, taky čekám na držení hlavičky, ale nějak se mu nechce, no, má ještě čas :slight_smile:

Bury - jj, ještě vydrž, za chvíli jsou prdíky za náma

Včera jsme poprvé (no poprvé ne, ale po dlouhé době,už se mi to slejvá a události posledních dní beru, jako by byly tak vždycky) usínali v náručí, většinou večer (přes den je chovací) stačilo dát podudlat dudlík v postýlce, několikrát se vrátit a dát mu ho zpátky a byl klid, včera tak brečel, že jsem z toho byla paf, tak jsem ho vzala do náruče a snad v té vteřině byl klid :grinning: , tak jsem ho pohoupala, dala rozespalýho do postýlky a spal do dvanácti, pak následovalo vrtění, ty prdíky
20. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz
Lucis a co tam píšou???
20. kvě 2010 ve 13:28  • Odpověz
jnvlk, každý den nás čeká nějaké překdvapení od těch našich pokladů, že jo :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz
V to doufám, že to úderem třetího měsíce přejde :wink:

Můžu k vám občas nakouknout? Teda já nakoukávám, spíš přispívat :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 13:34  • Odpověz
Bury, každý může kam chce :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz
burym jasně, my jsem všichni jedna rodina, jako ti Valaši :grinning:

jakel, před nedávnem tam přispěla jedna "maminka", že ji zemřela 4letá dcerka na následky autonehody a ona s přítelem přežila. holky ji tam povzbuzovaly, ona jim i dala odkaz na fotky holčičky, strašně krásná holčička, všechny z toho byly hotové.
no a teď se ukázalo, že je to snad nějaký 15letý spratek, který se tím baví. má asi 20 dalších nicků, admini ji teď blokli a holky jsou z toho na mrtvici.
že někdo přispívá nebo vyvolává hádky na jiných diskusích, to se občas objeví, ale že zrovna tohle téma, to je celkem drsné. prostě z cizího alba stáhla fotky a hrála si na zdeptanou matku. kráva puberťácká....
20. kvě 2010 ve 13:44  •  3 děti  • Odpověz
bury, a my jsme, píšu jak Mongol, spěchám, fičím s našima do Globusu, tak jdu nachystat prďolku
20. kvě 2010 ve 13:45  •  3 děti  • Odpověz
Luci, tohle nesu snad jeste hur nez, kdyz prijde nova maminka zadat o pomoc. Ale tohle sem nepatri, tady ma byt veselo s nasimi prcky, tohle patri na tu jiz zminovanou diskuzi - Zemrelo mi dite.
20. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz
Jakel - jj, a nejlepší je, že od včera taky brečí v jiné náruči než v mojí, myslela jsem, že má špatný den, ale dneska to pokračuje, tak nevím, jak s tím naložit, aby u ostatních nebrečel, doteď mohl cestovat z náruče do náruče. Naši byli nadšený, jak mám společenský miminko :wink: Netrvá takové období dlouho, že ne? :unamused:
20. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz
jnvlk, tak tohle mame taky :slight_smile: Maminka je proste maminka :grinning:
20. kvě 2010 ve 13:59  • Odpověz
Ani - je to krásný, to jo :grinning: , ale hlavně, aby to nezačal dělat tatínkovi, ten by to asi obrečel, je na něm pěkně závislej :wink:
20. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz
Čaute holky :slight_smile:
Zuzule,to je fantastické,moc se mi to líbí,ale já na to nemám.Jsem ráda,když občas použiju latkovky(a to jsem si v těhotenství naivně myslela,že budu látkovat a papírovat na střídačku),jsem hrozně pohodlná :confounded:
To takhle děláš pokaždé nebo jen když ho odchytíš,že se mu "staví"??? :sweat_smile:
20. kvě 2010 ve 14:07  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
jnvlk, tak u nas mohl vcera nosit i tatka :slight_smile: tak snad ne :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 14:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.