• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Jééé,Bury,čuuuus :wink:
20. kvě 2010 ve 14:07  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Katy, cauky, my zatim jdem na nocnik jen na velkou :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 14:08  • Odpověz
jakel,už chytli ty sv...,co vás vykradli??
20. kvě 2010 ve 14:09  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Ani,ahoj :slight_smile: A jak to utrefíš?Eliášek chodí tak jednou za 3-4 dny a z ničeho nic prostě prdne a je to :grinning:
20. kvě 2010 ve 14:10  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Tak to u nas se tlaci az se zrudne a tak honem na nocnik...

Koukam uz mas v pasu jen jedno dite, taky bych si mela zacit zvykat rikat a psat, ze mam jen jedno :cry: , pac pak zacina ta serie vysvetlovani a nejak na to nemam silu....
20. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz
jinak u nas se taky chodi jednou za "cas" :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz
Ani,já vždycky budu mít děti tři,na tom se nikdy nic nezmění :pensive: ,ale přesně jak píšeš,život jde dál :pensive:
20. kvě 2010 ve 14:18  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Katy - pořád, i v noci. On je zvyklý a hrozně řve, když "musí" do plenky, nejde mu to :sweat_smile: Mě to nevadí, je to paráda. Jemu to vyhovuje, tak to je pro mě důležitý.
20. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz
Katy, ja Honzika taky ze srdce vytlacit nechci ani to nejde, jen okolnosti tlaci... :frowning2: :pensive:
Jen mě mrzí, že jsem se do toho "nepustila" už u Kubíka, ale co se dá dělat :slight_smile:
zuzul,tak to smekám,zvlášť,když už máš jedoho rošťáčka doma :slight_smile: my to možná zkusíme později :wink: :grinning:
20. kvě 2010 ve 14:25  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
náš brouček :wink:
20. kvě 2010 ve 14:29  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
katy, to uz pripravujete na plavani na te prvni fotce?
20. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz
Katy nechytli :grinning:
Malý je fajny, po našemu :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 ve 14:37  • Odpověz
Ani,to se s ním takhle s radostí čvachtá manžel,ale jen cca 2x týdně,malý je ve vodě moc rád,tak to aspoń není otázka 2 min(jako ve vaničce),ale třeba 15-20 min
Jake,včera obcházeli u nás romové novostavby,tak je hledali policajti
20. kvě 2010 ve 14:43  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
ahoj holky naše mládě včera skoro celý den nespalo jen po chvílích :frowning2: ráno zelený hovínka se sraženým mlíkem, pláč trochu jakoby zahlenění, ale tak jen decentně....dnes dopoledne krásně spala venku na procházce a pak dospávala v kočárku nádhera no a teď už je to zase naprd..po dlouhém spánku se naprala mlíkem a pak velkej pleskanec mlíka přes mé rameno až na zem...teď fňukala a snad usnula :confounded:
20. kvě 2010 v 15:25  • Odpověz
jo holčinky mám dotaz..takovej teda trochu intimní....už jste někdo od porodu menstruovaly?........protože já , sice jen trochu, ale jo a dost mě to překvapilo protože po 1 porodu až po 5 měsících...tak jsem se lekla jestli to není něco jiného.......těch příběhů o zapomenutém kousku placenty v děloze jsem poslední rok slyšela hodně... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2010 v 15:29  • Odpověz
Broučku,ono ti asi stejně nezbyde nic jinýho,když se chceš po půl roce vrátit do práce :wink:
Makyt,já měla před měsícem pár dnů špinění a teď zatim nic,ale myslim,že to by ti měli naskočit teploty a tak...
20. kvě 2010 v 16:04  • Odpověz
makyt,já jsem si myslela,že menstruuju včera. Ale dnes už zase jen špiním,tak nevím,co to je. V úterý si jdu dát tělísko,tak se na to mudra zeptám.
Kdybys tam měla kousky něčeho,tak se projeví dřív.
20. kvě 2010 v 16:21  •  1 dítě  • Odpověz
Lucis, byla jsem v Globusu a nikde jsem tě neviděla :grinning: :grinning:
Koupila jsem v C&A toho usínáčka. Malého zajíčka s dlouhýma ouškama, je roztomilý, hned bych s ním usnula.
Náš malý má taky ublitý den, věčně se převlékám a nebo jeho a to jsem mu dala už dvakrát Nutriton. Poprvé ho stihl vyblít, než jsem ho nakojila a podruhé ho snad udržel, ale stejně se po kojení poblindil. Až na zem a mě na jednu nohavici tepláků, které jsem měla na sobě asi 2 hodiny.
K tomu menzes, já zatím nic, ale zrovna teď bych ji mohla mít a víc mě pobolívá v zádech.
20. kvě 2010 v 17:33  • Odpověz
Tak ja taky zadna menstruace, ale tohle tema jsme doma probirali pri obede. Rikala jsem, ze jsem zvedava jestli ji dostanu a mamka mi rekla, ze ona ji mela presne 28 dni po sestinedeli a pak az, kdyz prestala kojit, tak uvidim :slight_smile: Vubec mi teda nechybi :slight_smile:
20. kvě 2010 v 18:01  • Odpověz
Holky, taky vam ten den tak rychle utika? Uz je zase vecer a abych pripravovala na koupani...
20. kvě 2010 v 18:03  • Odpověz
Ani,taky mi nechybí mens,ale myslím,že nikomu.¨
Já jsem dnes byla na 2hoďky v práci a pěkně jsem si to užila. Teda,hned bych na pár hodin šla.
A utíká to. Véna má zítra 2 měsíce,tak budem slavit :grinning:
20. kvě 2010 v 18:32  •  1 dítě  • Odpověz
Tak já doufám, že mensky dlouho mít nebudu :confounded: Po prvním porodu, kdy jsem kojila fakt furt (a bez dudlíku), jsem ji dostala až za 10 měcíců, po druhé opičce, kdy už byl i dudlík, asi za půl roku, takže snad to i teď nebude dřív, než po prázdninách :grinning:

jakel, možná jsi mě viděla, ale nepoznala, mám ostříhané vlasy, asi tak 2 cenťáky :grinning: ale ne, já byla s našima, a to je vždycky letecký nákup. taťka má od dvou vycházky, takže jsmetam byli takkolem 1/4 na 3 a chvilku po třetí už jsme zase fičeli domů, abych stihla pro holky :wink:
20. kvě 2010 v 18:41  •  3 děti  • Odpověz
Tak já "to" dostala až když jsem přestala kojit, tzn. za 10 měsíců. Ted chci ale kojit dýl, tak uvidíme, kdy to přijde a hlavně jestli to půjde dýl kojit, snad bude mlíčko :wink:
20. kvě 2010 v 18:48  • Odpověz
sakryš,tak jakto,že já to mám. Kojím plně,furt!!! :angry:
20. kvě 2010 v 18:52  •  1 dítě  • Odpověz
doori, třeba jsi výjimka, co potvrzuje pravidlo, to buď pyšná, že jsi něco extra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 v 19:32  •  3 děti  • Odpověz
Lucyne - sedačka alá Mabelix. Máme už druhou tu samou, první jsme reklamovali. Ale llíbila se nám, tak jsme si ji vzali zase.
Broučku, tak snad to alergie nebude... Já taky furt tápu, kde vzal náš prcek alergii na to kravské mléko, když to v rodině nemáme, ani já ani MM nejsme na nic alergičtí. :unamused:
Vítám bury
20. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz
Holky, nepřibyla na stránkách ta ikonka Odpověz u každého příspěvku? To jako že odpovím jen te jediné osobě a ostatní to neuvidí nebo co to znamená, nevíte?
20. kvě 2010 v 19:51  •  3 děti  • Odpověz
@lucisa UDELA to tohle.
20. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.