• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Uz se na uzavrene skupine pracuje, ale bohuzel se mi nepovedlo ji zalozit - maji problem. Uz jsem psala i adminum!
21. kvě 2010 v 08:25  • Odpověz
michelle1: jak kdy, podle toho jakou má náladu, ale většinou mu to dlouho nevydrží :frowning2:
21. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz
Budou mit pristup vsichni, co maji pristup ke Kuratku2010 plus navic nellygray
21. kvě 2010 v 08:27  • Odpověz
Kdyz se ji snazim vytvorit, tak me to pise toto:

Omluvte výpadek, porucha není na Vašem přijímači....
Je nám líto, ale došlo k neočekávané chybě. Co teď ?
Můžeš jít na domovskou stránku http://www.modrykonik.cz.
Zkus jít zpět a zopakovat operaci ještě jednou.
Dej si kafíčko a přijď o minutku později.
Stalo-li se něco katastrofálního, obětí je nesčetně ... dej nám vědet na bugs@asmira.com.
O chybě byli automaticky informováni taky naši hoši, kteří se jí pokusí odstranit co nejrychleji.
modrykonik.cz, (500) Friday, 21-May-2010 08:27:14 CEST
21. kvě 2010 v 08:27  • Odpověz
@vero cvičíme, protože Miška vůbec nechtěl být na bříšku a tak nezvedal hlavičku. Na baloně se mu líbilo a už pase koníky pěkně
21. kvě 2010 v 08:29  • Odpověz
http://johnmatey.rajce.idnes.cz/Lukasek/#DSC_0423.JPG

Vicemene ty fota si muze kdokoliv kdykoliv stahnout treba na rajceti, tohle se neuhlida....
21. kvě 2010 v 08:29  • Odpověz
Holkyyyyy,já chci taky to uzavřené skupiny !!!!
Vím,že jste mi kdysi na kuratko2010 posílaly,ale já tam ještě nebyla,tak nevím jak na to :frowning2:
21. kvě 2010 v 08:41  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Já jsem taky pro uzavřenou skupinu. Dlouho tu nebyla Aleninka a Pajcul. To se sem pak dostanou, když o tom nebudou vědět, že jsme se uzavřely???
21. kvě 2010 v 08:43  • Odpověz
jake,jak se tam dostanu já???Napiš mi ,prosím,postup :wink: Jsem na to antitalent :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
21. kvě 2010 v 08:47  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Katy já taky nevím, podle mě to udělá ten kdo založí soukromou skupinu a zadá tam jména těch co budou mít přístup a pak když se chce přidat někdo další, tak mu musí povolit vstup.Ale fakt nevím, já jsem v jedné uzavřené skupině, ale udělala to všechno holka co ji zakládala.
21. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz
A to nebudu potřebovat nějaké heslo,abych k Vám vlezla?
21. kvě 2010 v 08:51  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
A když už Tě mám na drátě :grinning: ...kdy uděláme další srazík?
21. kvě 2010 v 08:52  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Az bude hotova hodim sem nakonec odkaz, kam se vsechny presunem, ale jeste neni :unamused:
21. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz
Ne nebudete potrebovat heslo, jen zadanim nicku do pristupu vas to tam automaticky pusti... Nebojte, zalozim ji, ale ted to nejde.
21. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz
ani, moc děkuji. :slight_smile: Budu ráda, když se k vám budu moct přidat do uzavřené diskuze. Tak ať se ti to povede založit.
21. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz
Ježkovi oči, tady se to taky bude uzavírat? :confused: to je poslední dobou nějaký modní hit :fearful:
21. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz
Katy byla jsem kojit.
My jsme se už bavily s Lucis. Až bude někdy hezky, tak to spácháme někde na Ostrožné.
Náš malý nemá rád kočár, tak je to na pytel, protože mi v něm řve, ale v nejhorším případě ho ponesu v ruce a kočár povezu prázdný. :grinning: :grinning:
21. kvě 2010 v 09:56  • Odpověz
@lucyne ty probiokapky se musí dávat delší dobu,aby zabraly. Máme druhé balení k tomu parkrát za den Lefax a ťuk,ťuk-super. Venda prdí o 106.
21. kvě 2010 v 10:00  •  1 dítě  • Odpověz
A teď se po 6 dnech konečně vykajdil. Teda posral si i záda :grinning:
Ani,super zásah do nočníku. Snad ho taky koupím. :wink:
21. kvě 2010 v 10:01  •  1 dítě  • Odpověz
nelly,ahoj.
Myslím,že se vás přihlásí víc,co čtou a nepřispívají. A je to škoda. Víc lidí,víc ví. Jsou to zkušenosti,rady,které mohou jiným pomoct,tak sem s nima. :wink:
21. kvě 2010 v 10:05  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka, po šesti dnech to musela být síla. :grinning: Elísek mi začal kakat co druhý den, ale vůbec mu to nevadí, ráno zatlačil a bylo to bez pláče a v klidu.
Předtím to bylo i dvakrát denně, zrovna se ho pokouším uspat, tak běhám mezi postýlkou a kuchyní. Máme ložnici přes chodbu, tak to mám místo procházky. Konečně tu vykukuje sluníčko. :grinning:
21. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz
No,síla to byla. Ale jemu to nevadí,když kaká za tak dlouho.
U nás ráno pěkně pršelo. Teď už taky sluníčko vyvkukuje. My pojedeme pozdravit 3 týdenní miminko Matouška,tak se poňuchňám s ještě menším člověkem :grinning:
Dočtu vás odpo.
21. kvě 2010 v 10:38  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravím vás holčiny,

tak já mám z hodného miminka doma opravdu křiklouna. Nevím, co mu je, vyzkoušela jsem vše, přebalení, najedení, napití, chování, svléknutí, obléknutí, hraní s různýma hračkama, dát ho na břicho, dát ho na moje břicho, pak jsem se v zoufalství svlékla do půl těla a nosila ho tak po bytě, za chvíli se uklidnil a usnul, ale to vám bylo hodinový rodeo, to si nedovete představit a někdo mě natáčet, tak se dost pobaví. A už si konečně zvykl na plenku danou přes půlku obličeje, tak aspoň něco.

Luci - taky jsme celou noc odsávali, bylo toho dost, chrochtá to v něm neuvěřitelně, věřím, že za dva dny to bude dobrý, to bych ho asi ale neměla koupat, co? Nemá zelenou rýmu, jen bílou, ale má jí.

Jinak my máme azuro a plnou palbu slunce, půjdeme ven

Pro uzavřenou diskuzi jsem klíďo píďo
21. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz
Ale je pravda, že je mi to jedno, jelikož lezu furt do jiných témat a nepřispívám, jen hledám rady a zkušenosti ostatních. Jestli se ale uzavřete, tak jdu s váma, vy jste moje jediný s kterýma si píšu :wink:
21. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz
Tak já se k vám přidala teprve včera, ale občas jsem vás četla - rady, zkušenosti. :slight_smile: Fakt se to hodí, když má člověk někoho se stejně starým prckem. Tak kdyby to neva, tak bych měla ráda přístup :wink:

jnvlk - dneska bude něco na slunci. Honzík je taky protiva :unamused:
21. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz
Ahojík kuřátka, omlouvám se , nějak jsem Vás flákala, ale ted jsem vše poctivě dočetla
21. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz
y jsme taky otesánci pěkní, máme 5,400 a papáme jak o život už jsme na 5 x 150 ml mlíčka denně, no pěknej žroutíček ta naše Elenka, mrzí mě že Vám mimča po Nutrilonu blindí, my jsme s ním naprosto spokojení, nechávám si ho dovážet z Posla, tam se to jmenuje Bebilon, ale hlavně je levnější , vyjde na n240 Kč a Elence moc šmakuje.
Jinak kolotoč nám vyhovuje a většinou u něj usínáme, naštěstí je v noci fakt nynaná v 20 hodin krmíme a většinou do 21 hod spíme a pak krmíme až tak v půl 7 ráno, dny jsme vzhůru , v bytě spinkáme míň to jsou takové 20 minutovky, ale venku v kočárku spí 2 - 3 hodky, takže včasto chodíme ven, tak i proto taková prodleva.

Jinak se nám, začla taky dělat vyrážka, máme jí nejvíc na bříšku a na zádíčkách a v podpaží , k dr jdem až za 14 dní, tak doufám že to není exem, budu pozorovat a jesti se to zhorší tak radši zajdu hned příští týden k dr
21. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz
Jinak tady jdu uzavřené diskuze, jen Ani pak napiš podrobný návod jak se tam dostati :wink: :wink: :wink: , hlavně pro nás antitalenty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , a jinak teda mazec s tím 15 tiletým spratečkem :angry: :angry: :angry: :angry:
21. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz
Tak náš malý je dnes hodný, ale u nás je už zase zataženo. Chtěla jsem po oběde ven, snad nezačne pršet. Já nevím kdy to všechno vyperu a stihnu usušit. Kluci mě vytrvale zásobují čerstvým přísunem špinavého prádla a malý mě co chvilku boblindí, tak to je pořád něco.
Aleni co nového??? :grinning:
Bury, já tu taky občas najdu něco nového a to mám čtvrté dítě. Dííííííííííííky za internet :grinning: :grinning:
21. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz
také jsem nakonec ráda že jsme malou nechali naočkovat na ty rotaviry, švagr přinesl nějakou průjmovou chorobu a skoro selé příbuzenstvo nakazil, i jejich 9 měsíčního chlapečka, malej, a Elenka se drží, bylo to min týden, tak snad už bude klid, i když to ted v Budějicích docela řádí , prý je toho plná nemocnice........
21. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.