• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Aleni nestraš :frowning2:
21. kvě 2010 v 11:16  • Odpověz
Jakelin znáš to, vstát, přebali , nakrmit, pohrát, dát spinkat, pak přebalit, nakrmit, pohrát a dát spát, jo a vyvenčit trhače :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: , Jinak Elenka nám párkrát popláče a já nevím proč, má všechny své požadavky a potřeby splněny a stejně spustí, asi se nudí , nebo nevím
21. kvě 2010 v 11:31  • Odpověz
Jakel ne ne nechci strašit, ale naštěstí to po 2 dnech odeznělo, ale toho malýho mi bylo líto i když švagrovka říkala že to nebylo tak strašný, průjmík asi 3 x, 2 blindil, ale nechtěl moc papkat, hlavně do něj cpala čajík kvuli dehydrataci
21. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Tak jako všude, že Aleni , pořád dokola
21. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz
ted je momentálně pod hrazdičkou a kouká na hračka a nejvíc co jí uchvátí jsou obličeje, na hrazdičce je hračka - hlavička šášuly - prostě namalovanej obličej a nemůže se na něj už asi tak cca 5 dní vynadívat a pororuje ea pozoruje a pak z ničeho nic spustí pláč, tak k ní jdu , uklidniím jí a zas nanovo....
21. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz
@jakelina jj přesně tak, ted momentálně zas křiklounuje, hajá si a ted to zas ustává, tak nevím , asi mi chce prostě sdělit že je taky na světě :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2010 v 11:41  • Odpověz
Aleni, už s emůže fakt i nudit. Možná čeká, kdy ten šášula promluví a pořád nic :grinning: :grinning:
21. kvě 2010 v 11:41  • Odpověz
jsem si musela zkusit zavináč :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skupina/maminky-a-kuratka-breznatka-2010/

Tak tohle je nase uzavrena skupina a tam si muzeme psat na ruzna temata, zalozila jsem kuratka, ale muze tam byt jakekoliv dalsi tema
21. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz
no a je klid, změnila jsem jí stanoviště, dala jsem jí do postýlky a pustila kolotoč, a vypla jsem hudby tak čučí na medvídky, to jsem už taky u ní vykoumala, že se fakt začíná nudit, takže jí přemístním od hrazdičky do postýlky, pak třeba na přebalovák, tak se jí hrozně líbí pozoruje všechny své oblečení co jsou tam vyskládané, pak do kolíbky - změna jí baví :wink:
21. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz
super Ani, jsem tammmmmmmmmmmmm
21. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz
No, tak já na tom uzavřeném jsem a neumím tam napsat, nemám tam pole na přidej odpověď. Jakto?
21. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz
Ááále, to byly jen nešikovný ruce a slepý oči, už tam jsem :grinning:
21. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz
@bury mas pristup
21. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz
@doorka děkuji za naději, že bude lépe.. :slight_smile: úplně trpím, když ho vidím jak se mi kroutí :frowning2:
21. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz
lucyne,šup,do uzamknuté skupiny :wink:
21. kvě 2010 ve 12:14  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
@aninam ani, nemám přístup... :frowning2:
21. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz
Lucyne,napíšu to Ani a dám pak vědět,jo?
21. kvě 2010 ve 12:41  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Katy, snad jsem jí i nějak napsala , ale když to zkusíš? Děkuji Ti moc...
21. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz
CHci vám přepsat, co jsem četla v časopisu Moje psychologie: Uspáváte dítě tak dlouho, dokud neadne únavou, a běžíte k němu pokaždé, když se rozpláče? Děláte chybu, tvrdí vědci z Mudrochova dětského výzkum. institutu. Večerní a noční pláč dětí byste měli ignorovat, tedy pokud jím dítě neupozorňuje na vážný problém. Když necháte dítě vyplakat, dokud samo neusne, zlepší se jeho spánek.

Jinak náš dnešní spánek docela dobrej, je hodňoučká a dopoledne spala skoro 2 hodiny! Venku se zas nějak zatahuje sakriš!
Aninam, to mi řekni, jak odhadneš, kdy se mu chce kakat??
21. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz
michelle,ty taky šup do soukromého témátku :wink: :grinning:
21. kvě 2010 ve 13:01  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
@michelle1 normalne, poznam to na nem uz od zacatku, ze tlaci a ono to chvili trva nez vytlaci hovinko a holt ze zacatku to treba odnesou i dupacky nez to vychytame, ale jde o to, ze cim drive se nauci chodit na nocnik, tim lepe to snasi (zkusenost se mnou, ja chodila od 3 mesicu a v roce me vadilo i krupnuti do puncoch), takze zcervena az zrudne, svrasti celo a tlaci a nebo se krouti jak zizala a tak jako vzdycha.... To casem proste poznas.
21. kvě 2010 ve 13:10  • Odpověz
21. kvě 2010 ve 13:11  • Odpověz
Ahoj holky, jsem na tom stejně jako nellygray. čtu vás od začátku těhotenství, ale nejdřív jsem měla plno práce a pak se neodvažovala přidat, když už se tak znáte (teda jednou jsem už napsala). Můžete mě taky přidat do skupiny? Já se polepšim a budu psát. Malá už chvilku vydrží sama, tak je víc času :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz
čauky, babky!!!
byla jsem u dětské, to chrčení se mi nelíbilo... kde jste? jdu se podívat do té nové.....
21. kvě 2010 ve 13:44  •  3 děti  • Odpověz
tak teda nevím jestli jsem se do té nové diskuze protlačila :unamused:
21. kvě 2010 ve 22:03  • Odpověz
Ahoj kuratka,
tak já vas taky ctu už od zacatku, prispevky jsem dala asi jenom dva.
Nase Ellen se trosku zpozdila a je az dubnova, ale já jsem si zvykla vas cist kazdy vecer (hlavne ted, když usne) a moc rada bych, kdybyste me vzaly mezi sebe do privatni skupiny, prosim.
Jinak stejne jako hajduska jsem v Anglii a Tati diskuze je obcas neocenitelna.
22. kvě 2010 v 01:00  • Odpověz
Protlacily holky, protlacily :slight_smile:
22. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz
petruško, čím víc tím líp
22. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz
Petrus, mas pristup
22. kvě 2010 v 17:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.