• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Tak se mi povedlo najít ten článek o jídla a pití při porodu, pokusím se zkopírovat odkaz :wink:
http://www.prozeny.cz/magazin/zdravi-a-zivotni-styl/zhave-novinky/11481-porod-s-jidlem-a-pitim-nesmysl
22. led 2010 v 10:11  • Odpověz
Rintin, shodly jsme se. :slight_smile:
22. led 2010 v 10:11  • Odpověz
povedlo se :grinning:
22. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Dnes se už ani při císaři celková narkoza moc nedává, alespoň málokdo ji chce, tak si myslím, že tam nějaké vdechnutí nehrozí.
Holky pa, jdu makat. Nakouknu až to dodělám. To nevím kdy to bude.
Hajduš, já dělám celé těhotenství i mateřskou, ale doma je to jiné. Já jenom občas obíhám úřady, jinak se můžu natáhnout v "zasedačce", když je nejhůř. :wink:
22. led 2010 v 10:15  • Odpověz
Já tedy nevím, jestli tyhle odkazy už tady padly, ale já mám u sebe v záložkách tuhle slovenskou:
http://www.cesky.bess.sk/ a pak by Vás mohly zajímat i tyhle: http://www.mp-design.cz/index.html a http://www.svetsamolepek.cz/cz/samolepky-dite-v-aute/t-1 vyrábí samolepky na auta se jménem dětí, tak kdybyste některá chtěla.
22. led 2010 v 10:21  •  3 děti  • Odpověz
aronku, díky za odkaz, to já si teda vezmu asi to knedlo, vepřo, zelo, přeci jen :grinning: nic jdu žehlit, nebo už tak jsem tu zase věky :unamused:
22. led 2010 v 10:23  • Odpověz
Jdu se pomalu oblékat. Jdeme s mužem na oběd a pak hurá do Brna na nákupy.

Kočár jsem právě objednala přes internet,tak se budu těšit na příští týden :grinning:

Sluni,občíhla jsem všechny možné prodejny a hádej,kde jsem to objednala? No v Delfínku. Vycházelo to nejlíp a když by byl problém,tak Zdenek tam k vám jezdí,však víš. :grinning:

přes ten bess.sk jsem taky objednávala. Vše ok,akorát to trvá 3 týdny než to přijde.
22. led 2010 v 10:44  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu vás pozdravit. Já mám koně tak pomalýho, že na něj nemám nervy. :confounded:
Včera jsem si začala balit tašku do porodnice, tak mi straší a překáží v ložnici :grinning: .
Sluni ahoj, je fajn, že je ti už líp, mám radost.
Jdu uklízet, ať o víkendu nemusím a vymyslet něco na oběd. Favoritem je buď rajská nebo pizza. Nemůžu se rozhodnout :sweat_smile:
Zkusim přidat aktuál.pupendo, vyfotila jsem se, ale nevím, jestli to kůň schroustá, je dneska fakt na pěst :angry:
22. led 2010 v 10:53  • Odpověz
22. led 2010 v 10:56  • Odpověz
Holky, jdu obědvat, včera jsem dělala těstoviny zapečené s kuřecím masem a už mám hlad. navíc je teď kůň fakt zase nějaký zpomalený, tak si pustím Jessiku a budeme se koukat na vraždu :wink:
večer čauky
22. led 2010 v 11:09  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky,tak už jsem se taky dala do pití maliníku :wink: Je fakt dobrej :slight_smile:

Zabko takovej pupíček :grinning: To já už jsem jak velryba :grinning:
22. led 2010 v 11:13  • Odpověz
já nevydržím bez vody ani hodinu, tak silně pochybuju, že bych přežila třeba 10 hodin na porodním sále bez vody! Jsme včera na kurzu skoukli i video o porodu, bylo takové strašně poklidné, jsem se pak přítele ptala, jestli se tam nebude nudit :grinning:
Peru další 2 pračky, jedna teda našich věcí, bo už nemáme co na sebe a jednu pračku plínek. Trochu jsem uklidila a za chvíli pádím na obídek. Tak si nechte taky chutnat.
22. led 2010 v 11:16  • Odpověz
Žabi to je ale "PUPEK" !!!! :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 11:16  •  4 děti  • Odpověz
22. led 2010 v 11:25  • Odpověz
Maji - myslím, že Zuzky72
22. led 2010 v 11:39  • Odpověz
Zuzi: jeste porad vysusujeme, spodni koupelna je porad mokra...nastesti je vrchni patro, kdéje kuchyn, obyvak i loznice uz suchy, takze pristi tyden bychom meli delat znovu podlahy....to bude zase vsude peknej bordel.

doori: delfinka moc doporucuju, pan je hrozne ochotnej a prijemnej...a ceny jsou taky super :slight_smile:

ja mam dnes v planu obvolat porodky a domluvit se na prohlidky...
22. led 2010 v 11:41  • Odpověz
Sluni - ty ještě nemáš vybranou porodnici?
22. led 2010 v 11:44  • Odpověz
Maji-to je můj 34tt- :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 11:45  •  4 děti  • Odpověz
Je tohle možný? :fearful: :fearful: :fearful:
Kdybyste některá měla zájem o těstoviny s jarem, tak vám klidně pošlu. Já blbka dala vařit těstoviny místo oleje jsem do vody nalila jar. Teď nevím, jestli je jen propláchnout nebo radši novou várku. Asi nový.
Já jsem takovej trotl...
22. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
zabko, já tam minulý týden zase nalila ocet :grinning:
22. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
zuzi uz jsem ti pupik priradila, promin :wink:

holky holky, vy teda blbnete :wink: zabi radeji udelej novou varku :slight_smile:

ja uz mam take hlaaaaaaaaaaad ale obidek je az za hodinu :frowning2: dneska mam fish and chips juchuuu a pristi tyden v patek si udelame rozlucku a dohodli jsme se ze si udelame v praci velkou zranici...dovezou nam pizzu a ruzne namky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam totiz kolegyni ktera take rada papa tak jako ja ale ona ma jeste tak o 80kg vic nez ja :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
Aronku taky dobrý :wink: , můžeme si dát vzájemně ochutnat :grinning:
To je závratná rychlost toho koně dneska...
22. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
Tak a jak jsem mela vcera radost z autosedacky, tak dneska je vsechno jinak. Autosedacku sice sezenu, ale uz ne adapter na konstrukci kocaru, ten je proste nesehnatelnej :frowning2: Takze hledam dal a lovim na aukru a mimibazaru, ale zatim bez uspechu........
22. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
Ani a jaký má název ten adaptér-zkusím mrknout. :wink:
22. led 2010 ve 12:50  •  4 děti  • Odpověz
Tak já jjdu zrovna na játra na cibulce s rýží, mňam. Někde jsem četla, že na nedostatek železa jsou játra dobrá, tak jdu do nich :wink: Beru totiž aktiferin kvůli nedostatku železa..
22. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj holky! Nestihla jsem vás ještě dočíst. Jen reaguju na příspěvek Aronka ohledně jídla a pití při porodu. Já jsem teda osobně ani hlad neměla. Ale pít jsem potřebovala. Žízeň jsem teda měla furt. Ale v JI nám jídlo a pití nezakazovali. A jak psala tuším Rintin, tak je dobrý mít s sebou nějaký tyčinky, sušený ovoce. To co ti prostě dodá dost energie. :wink:
22. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
Zuzko, adapter na depemo FX model 2008 (baby smile FX 2008, cruiser, mutsy)...
22. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
JO, a taky jsem slyšela, že je dobrý mít balzám na rty, kdyby právě zakázali pít, tak at nemáte suché rty..já nepotřebovala nic, ani jsem nestihla mít hlad :slight_smile: ani žízen. Ale snad by mohli dovolit popíjet ty homeopatika rozpuštěný ve vodě...myslím, že to psala Aninam. Mám to někde uložený, kdybyste chtěly :wink:
22. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
Zuzule: zatim jeste porad vaham, pokud bych rodila predcasne, tak to bude olomouc, ale jinak asi nee. jeste nemam ani vybranou detskou doktorku, jako vzdy nechavam vse na posledni chvili...
22. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
autor
dneska me kun ani nebavi jak je pomalej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja jsem zas pro zmenu nudle spalila, protoze jsem se dala do pradla a zapomnela na ne :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.