• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
tedy, ten kůň mi doteď nešel :angry:
22. led 2010 v 16:09  • Odpověz
Jj,já to měla doteď taky spadlý...
22. led 2010 v 16:11  • Odpověz
Zuzule: porodku jeste napevno vybranou nemam, v nedeli pojedeme mrknout do sternberka a v pondeli do prostejova a potom hura do ikea :slight_smile:

luci moc dekuji s tim dmkem, uzh mam taky knizku, koukala jsem, ze jsou tam nektere veci fakt super...

holky mate uzh vybraneho pediatra? ja opet jeste porad ne :-/
22. led 2010 v 16:21  • Odpověz
Tak sluni to je snad jediny co já mám pediatra-Mudr Fejtová-je super a má i mé starší syny a je kousek od domu a kdykoliv bylo potřeba o víkendu, v noci vždy dojela i k nám dom a to ke všem pacientům. Je úžasná, už to mám s ní domluvené.
taky mi nešel Koník :frowning2:
22. led 2010 v 16:25  •  4 děti  • Odpověz
Zuzi a kde ma ordinaci? ja prave hledam uzh nejakou odzkousenou doktorku :grinning: jenze zatim ji ne a ne najit....
22. led 2010 v 16:31  • Odpověz
Dočítám, vidím, že se dnes všem dařilo ve vaření :frowning2:
U nás zase poletuje sníh, tak už z toho mám depku. Je toho už nějak moc.
Dnes jsem naskládala do komod věci pro malého a mám je obě plné. Ale mám tam i všechnu drogerii, přebalovací podložku a různé lahvičky atd.
22. led 2010 v 16:58  • Odpověz
autor
holky, ja mam dnes den blbec :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. led 2010 v 17:23  • Odpověz
Nevim, kdo to tu psal (to je ta tehu demence, nic neudrzim v hlave) o tech jatrech na cibulce. Je fakt, ze jatra maji zelezo, ale v tehu by se nemeli a to vazne!!!
22. led 2010 v 17:43  • Odpověz
Ahojík,
Mají copak?
Mě zas dneska bolel levej břicho bok, nevím jak to posat, ani podbřišek, žádnej slepák, no bylo to asi hodinu v kuse, ale už je to dobrý, včera jsem asi 2 hodky žehlila tak to přisuzuji tomu :astonished: :astonished:
22. led 2010 v 17:46  • Odpověz
autor
jeeee, jatra bych si dala, musim se mrknout jestli jeste nejaky na mrazaku mam...ale necham je radsi az na zitra :grinning:

aleni, na co sahnu, to pos.... :sweat_smile: obed jsem spalila, zehlicka mi shorela, zapomnela jsem na sraz s holkama z kona, Tobika absolutne nezvladam nejak zabavit... :confounded: :confounded: :confounded:
22. led 2010 v 17:53  • Odpověz
22. led 2010 v 17:57  • Odpověz
slunecinecko: já mám pediatra R. Kutrovou.. Je kousek od Prioru :wink: a už jsem se rozhodla, příští týden volám do Šternberka..
22. led 2010 v 17:59  • Odpověz
autor
ani, no tak jako uzeniny jim, neopracovany mliko piju a vajicko na hnilicku uz jsem taky mela....nehodlam tech jater snist tunu :wink: opatrnost ano, ale vseho s mirou :wink:
22. led 2010 v 18:01  • Odpověz
No pamatuju si, ze jsem se po jatrech pozvracela v 36 tt u maleho :grinning: Takze ja je ani nepokousim!! :slight_smile:
22. led 2010 v 18:06  • Odpověz
autor
jsem z toho dostala chut na vajecinu :sweat_smile: :grinning:
22. led 2010 v 18:06  • Odpověz
já na utopence :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak Maji si šikovná, teda.......
22. led 2010 v 18:07  • Odpověz
autor
aleni, jeeee, my mame doma utopence :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jdu na ne :grinning:
22. led 2010 v 18:10  • Odpověz
autor
no ale tak snad ten dnesek neni jen mou nesikovnosti...za tu zehlicku si myslim nemuzu a Tobik si nastesti hraje ted sam a pak se mu budu venovat a snad uz to bude ok :slight_smile: a na ten sraz jsem zapomnela, protoze jsem se pustila do pradla, tak aspon, ze jsem se zapomnela pri praci, ne na konikovi :sweat_smile:
22. led 2010 v 18:12  • Odpověz
jj,Maji přesně ták, je třeba si to odůvodnit...............
:grinning: :grinning: :grinning:
Ted co jsem ještě na jedné diskuzi na snažilkách tak tam ráno porodila holčina chlapečka byla 37+2, ty jo , tak to by bylo holky za chvilku
22. led 2010 v 18:20  • Odpověz
Tak já játra jím a nivu a všechno, co mě nezabije, to mě posílí, dřív se jedlo všechno a lidi byli zdraví, zdá se mě, že teď se to moc přehání.
Sluni sídlí v Bestu u sportovní haly, tam jak je ten KIK a Penny, jestli víš, naproti sportovní haly, fotbalovyho stadiónu Sigmy a restaurace gól.
http://www.firmy.cz/detail/372056-mudr-blanka-fejtova-olomouc-lazce.html
22. led 2010 v 18:25  •  4 děti  • Odpověz
Já taky zhřešila s Nivou.............
22. led 2010 v 18:29  • Odpověz
I ja predevcirem zhresila s nivou :slight_smile:

Tak jsem nasla dalsi sedacku na tu mou konstrukci - maxi cosi - a mam domluvene od sousedky vedle v baraku, ze mi pujci vyzkouset adaptery, tak snad neco najdu :slight_smile:
22. led 2010 v 18:31  • Odpověz
autor
zuzi, souhlas :slight_smile: a nivu jim taky :slight_smile:
22. led 2010 v 18:32  • Odpověz
Jsme doma.
Koupila jsem pár oblečků,něco v Tescu a něco v CA.
Játra si taky jednou za čas dám. Teda játrovou omáčku s rýží,to miluju.
Myslím,že když se to nepřehání....
22. led 2010 v 18:35  •  1 dítě  • Odpověz
autor
jak se dela jatrova omacka? :dizzy_face:
22. led 2010 v 18:36  • Odpověz
22. led 2010 v 18:38  • Odpověz
Třeba. :grinning:
Já tam nedávám cibuli,protože ji nejím. A slaninu taky ne. Tu jím,ale nedávám
:wink:
22. led 2010 v 18:43  •  1 dítě  • Odpověz
autor
hmmmm....mnam, kaloricka bomba :grinning:
22. led 2010 v 18:44  • Odpověz
a ja davam slaninu i cibuli :slight_smile: Cibule je zaklad do vseho - kazda polevka a kazda omacka u nas ma cibuli!!! :slight_smile:
22. led 2010 v 18:47  • Odpověz
autor
ja podle chuti a stavu nadmuti rodiny :grinning: ale spis nedavam nez jo... :sweat_smile:
22. led 2010 v 18:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.