• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
no tak to já mám výhodu, já játra nesnáším :grinning: Ale vám přeju dobrou chuť!
Přítel teď dává dokupy přebalovací pult, co vyrobil, no mlátí do toho teda fest, snad z toho zbyde aspoň stolička :grinning:
Kůň mi taky celé odpoledne nešel, měla jsem absťááák! Kolik pijete toho maliníku denně?
22. led 2010 v 18:57  • Odpověz
já cibuli dávám jen do guláše a to je mi pak celý den špatně.Ale jednou za čas to vydržím :grinning:
Zítra si ten maliník taky uvařím. Bude mi pro začátek stačit jeden,že?
22. led 2010 v 19:00  •  1 dítě  • Odpověz
autor
michelle, ja zatim pul litru :slight_smile: ale chutna mi, tak si asi navarim vzdycky rano konvicku :slight_smile:
22. led 2010 v 19:04  • Odpověz
Jdu se naložit do vany,kuřátka. Hezký večer.
22. led 2010 v 19:37  •  1 dítě  • Odpověz
Maji, já dělám játrovou máčku většinou z kuřecích jater, na sádle usmahnu cibulku, na to papriku mletou, na to játra, zaleju vodou, povařím, zahustím zákletkou(mouka+voda), přidám česnek, majoránku a nakonec osolím-hlavně sůl na konec, nebo to budeš mít, jako beton, je to vynikajicí s rýží, nebo s knedlou. Dobry jsou taky játra opepřeny, mírně hořčice, koření na steak a rachle oprančit na sádle. Jako děcka jsme to milovali.
Holky a zkuste taky topinky s vajíčky, to teď dělám často: Oprančíte topinky, očesnekujete, potřete hořčicí, na to usmaženy vajíčka, na to kečup a cibule-no úúúžasny.
Kurnik, já se rozjela. :grinning:
:grinning:
22. led 2010 v 19:51  •  4 děti  • Odpověz
Já zas neodolala několikrát hermelínu.Uzeninu moc nemusim normálně,takže to mi prolémy nedělá... :slight_smile:
Teď jsem četla na novinkách,že v pražské ZOO vyskočil gepard ze svého výběhu :confused: mě se teda z toho dělá mdlo,když si představim,že bych tam byla někde v blízkosti s dětma :grinning: a čučeli bysme na sebe s gepardem :sweat_smile: mě se vždycky zdálo,že ty ploty tam jsou nějaký nízký...
22. led 2010 v 19:55  • Odpověz
Asi si budete myslet,že jsem negramot ale co je to rachle...
Aspoň se tu přiučim nějakym výrazům :slight_smile: já jsem byla na dovče s maminkama z netu,co máme stejně starý děti s Fildou a zas jsme nakazili za týden brňandu naší pražštinou :grinning:
22. led 2010 v 19:59  • Odpověz
michellel já si dělám ten maliník do 3/4 litru konvičky :wink:
22. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
Michelle, tak to si můžem podat ruku. Já játra a veškerý vnitřnosti taky nestrčím do pusy. Fujtajbl. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já mám pediatra jasnýho. Vybrala jsem si doktorku pro Kačenku a přihlásím k ní i mimíska. V únoru jí akorát cinknu, jestli mě vezme, ale pochybuju, že by odmítla. :sunglasses:
22. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Zuzi moc dekuji za tu doktorku, mrknu na to.

pajculi o kutrove jsem taky slysela, tu bych mela i bliz...no uvidime

holky s tim jidlem....i kdyz se to nema, tak jsem si asi trikrat behem tehu dala tatarak a taky ziju...v jidle se absolutne neomezuju. nivu miluju, mliko jen neopracovany, michany vejca taky...presne jak jste napsaly vrozumne mire si dopravam vseho...
22. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
holky s tim malinikem jste me teda navnadily :slight_smile: pa nam povidala, ze max 3krat denne, ze to potom ma nejakej negativni ucinek, ale uzh jsem si nenapsala jakej...jo, to jsem cela ja. holky masirujete uzh hraz?
22. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
autor
sluni, ja jo, uz aj epinuju a tlacim sliz ze lnenyho seminka.... :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
Ty jo Maji, jeste 5 tydnu a mas termin co? To tak strasne leti........
22. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
zuzzie-nemělo tam být "rychle"?
22. led 2010 ve 20:32  •  1 dítě  • Odpověz
autor
ani, jj, dnes je to presne mesic do prvniho terminu :sweat_smile:
22. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
A za chvíli si budem říkat:"ještě týden" :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 20:33  •  1 dítě  • Odpověz
Maji lneny uz taky pojidam, konecne jsem bez zacpy :grinning: epino jsi koupila novy? nad tim jeste uvazuju...
22. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
ahoj, kočky,
dočetla jsem vás a přidávám se. :slight_smile:
22. led 2010 ve 20:35  •  3 děti  • Odpověz
taky si myslím, že se zuzka jen přepsala a chtěla napsat rychle, "a" je hned nad "y", pochopila jsem, že to mělo být rychle osmažit na sádle.... :grinning:
my dnes jeli pro taťku, přifičel z německa, tak jsem mu tak nenápadně v autě nadhodila, že se bude muset do ložnice ještě jedna skříňka nebo komodka koupit, že jsem něco viděla v jysku, ale nic moc, taťka na sebe kouknul a prý, tak jedeme do ikey, tam určo něco bude.
koupili jsme tam komodku a ještě mladé psací stůl, konečně dostane nový, doteď má ještě po mě, ale už to byla na hranici....
kolem poledne se mi koník zpomaloval, pak jsem jen chtěla nakouknout a ani se mi nenačetla úvodní stránka, zase jen 50 Gateway či co.
jo, a jak se tady někdo ptal, jestli je někdo u vojenské, tak my celá rodina jo, manža je bývalý voják, tak jsme to měli povinné :grinning: a zrovna dneska nám přišel ten jejich bulletin, kde jsou ty nadstandardy, tak hned posílám holek plavání, vitamíny a já si skáknu na nějaký kurz nebo plavání, páč tam mám 1000, ať je trošku oberu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 ve 20:40  •  3 děti  • Odpověz
kde zase, kurňa, jste??????????????
22. led 2010 ve 20:41  •  3 děti  • Odpověz
luci, tady :slight_smile:
22. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
Já podle posledního utz mám termín 21 února,takže jse to měla za měsíc a zítra mám podle ms :wink:
22. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
luci,tak to je asi jedna z mála pojišťoven,co ještě na něco přispívá.
Ptala jsem se známé,jestli vzp něco dává nebo bude a že letos asi ani nee. Nejsou prachy. :angry:
22. led 2010 ve 20:45  •  1 dítě  • Odpověz
Káťo,takže jdeš první? :slight_smile:
22. led 2010 ve 20:46  •  1 dítě  • Odpověz
zuzzie,doorka-jasně překlep === rychle :grinning:
22. led 2010 ve 20:47  •  4 děti  • Odpověz
http://www.googlicek.cz/

Holky neco pro zasmati :slight_smile:
22. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
22. led 2010 ve 20:55  •  1 dítě  • Odpověz
Maji je ten sliz hodne hnusnej, ja lneny jen poradne rozkousu...
22. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
doorka, no právě, tak toho ještě hodlám využít..... stejně po ní nic jiného nechci, nemocná běžně nebývám, nebo tedy bývám, ale léčím to sama, nevydělají akorát na holkách, s těmi k dr. jdu, když jsou auva. a taky ty jejich ledviny, každý půlrok sono + laboratoř moč + kontroly atd......

tak si představte, přijeli jsme z ostravy, holky se převlíkly, umyly, huply do pyžam a Anička začala kňourat, že ji bolí bříško na blinkání. Myslela jsem, že tak kňučí proto, že už je unavená, v poledne si ani nelehla. dovolili jsme jim madagaskar, tak leží u telky a najednou jde Aňa na záchod a tak divně kucká, tak vyletím, co se děje a ona, že si myslela, že se jí chce blinkat. tak říkám, ty mě ale strašíš, ona se v ten moment otočí, udělá dva kroky k wecku a začala fakt blinkat. 4 x se vydávila, vypláchla pusinu a teď tu leží jak lazar, prý se jí moc neulevilo a já dumám, co ji mohlo nesednout a jaká bude dnešní noc........ :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a to jsem taťkovi naplánovala na zítřek to malování ložnice, což mi slíbil, protože na stopro ví, že má volný víkend, hm, tak doufám, že to Aňu přejde.
22. led 2010 ve 20:57  •  3 děti  • Odpověz
Luci to je teda nadeleni :frowning2: tak at vas to co nejrychleji prejde a zitra uz jste zdravy jako rybky...
22. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.