• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ahoj holky, dneska ten kůň fachá rychleji, včera to bylo na pěst. Co nového? Zase takových stran jste naplkaly :grinning:
23. led 2010 v 10:51  • Odpověz
Ahoj, přeji hezkou sobotu :wink: Já jsem zase opuštěná, přítel šel do práce na šestnáctku, tak jsem zase opuštěná :frowning2:
23. led 2010 v 10:54  • Odpověz
Aronku já taky. Manža zase na rekonstrukci u rodičů. Myslela jsem si, že zítřkem to tam doděla, bohužel to nestihne, tak mě čeká ještě pár dní samoty :angry: .
23. led 2010 v 10:59  • Odpověz
zabko, já dnes musím začít s vyklízením obýváku, v úterý nám budou pokládat koberec, tak tu nesmí nic být. Vzhledem k tomu, že tu jsem sama, tak to budu dělat celý víkend :cry:
Pak chodím do práce, tak nevím, kdy to dám zase zpátky do pořádku :frowning2:
23. led 2010 v 11:12  • Odpověz
A to jsi na to vyklízení sama? Hlavně probůh netahej žádný nábytek...
23. led 2010 v 11:16  • Odpověz
Luci,tak co? Nepíšeš. Snad je to v poho.

Já jsem si musela na hodinu lehnout,bo mi bylo nějak šoufl. Chtěla jsem uklízet,ale prdím na to.Taky jsem sama. Muž jel na fotbal,ale v jednu už bude doma,tak aspoň povysává. Ve 2 jdu učesat neteř na ples a pak asi zase zalehnu nebo do zítřka porodím.

aronku,tak opatrně s tím vyklízením :wink:
23. led 2010 v 11:20  •  1 dítě  • Odpověz
My jsme loni prodělali s Kačenkou jednodenní střevní chřipku asi třikrát. Není o co stát. Naštěstí to trvalo vždycky jen jeden den, pak teda pár dní průjem, ale aspoň to zvracení přestalo po tom jednom dni. Dehydrataci jsem u Kačenky naštěstí nezažila. Ale kámoška takhle skončila s malou v nemocnici (prý byla úplně z dehydratace apatická). Zůstali tam asi dva dny. Malá musela být na kapačkách, ale zabralo to a pak už byla malá v pořádku.

Mně dneska manžel konečně dal dohromady přebalovací komodu - namontoval tam úchyty a přebalovací desku, tak z toho mám velkou radost. Foto jsem právě hodila do alba. Teď šel chlap s malou sáňkovat, tak mám doma klid.

No nic, jdu se pustit do oběda. Polívku mám hotovou, jen připravím sýrový brumíky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2010 v 11:23  • Odpověz
zabi, sama :frowning2: Vyklidím skříně, knihovny a rozšroubuju nábytek, tan si pak přestěhují chlapi :wink:
23. led 2010 v 11:23  • Odpověz
zuzzie,mě se taky líbili na kluka jména končící na š,ale příjmení nám tak taky začíná,tak jsme to zavrhli. Co kdyby třeba šišlal,chuďato. Třeba Matouš Šturma :unamused: :confounded:
23. led 2010 v 11:23  •  1 dítě  • Odpověz
aronku a ty to stěhovat nebudeš???? To bys určitě zvládla :wink: :wink: :angry: :grinning:
Ten tvůj muž ani neví,co v tobě má!!!! Vyprdni se na to a hoď nohy na stůl,jestli jsi ho ještě nezozšroubovala :slight_smile: Nebo fakt porodíš!!!!!!!!!
23. led 2010 v 11:26  •  1 dítě  • Odpověz
very,ta komoda je super.
Co jsou to brumíky??
23. led 2010 v 11:27  •  1 dítě  • Odpověz
doorka, taky si říkám, že snad dělám všechno :wink: Nejvíc mně bavilo, když jsem rozstřelila favotita a pak mi bylo řešeno, že když jsem ho zničila, ať si ho taky rozeberu ajá ho rozebrala do mrtě :grinning: Dělala jsem to asi týden, ale bylo to supr
23. led 2010 v 11:43  • Odpověz
:grinning: Nepíše nám to místo aronka chlap????
23. led 2010 v 11:49  •  1 dítě  • Odpověz
doorka, vzhledem k postavě si mně s chlapem nikdo nesplet tak od třinácti :grinning: Na VŠ jsme měli první tři roky se strojařema a celý život jsme něco přestavovali, takže toho umím víc než lecjaký chlap :wink:
23. led 2010 v 11:59  • Odpověz
Aronku, nepřeháněj to, nebo mně v tý porodnici ještě o měsíc předhoníš. :angry: :grinning:

Doorko, brumíci jsou medvídci. Za dva roky už to budeš znát taky. :grinning: Prodávají to v obchodě ve sladký variantě - taková buchtička. Já mám doma formu na šest brumíků, něco na způsob formy na mufinky, akorát místo báboviček tam jsou medvídci. :wink:
23. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
very,bebe brumíky náhodou znám :grinning: Akorát jsem si říkala-sýroví brumíci,co to asi bude?. A ty na to máš formu a děláš to se sýrem,jo? Pošli mi kousek. Může to být dobré :slight_smile:
23. led 2010 ve 12:12  •  1 dítě  • Odpověz
Holky tak jsem zpět, to víte, všichni křičí hlady, tak nakoupit hold musím :grinning: , to mě moc baví, teda jen když je za co. :grinning:
Ty brďo teď na diskuzi dvojčat porodila holka ve 28tt, měla termín 12.4. kluka a holku 1000gr a 700gr. tak to je teda síla, ta překvapila, no hlavně ať jsou zdraví.
Mě už je o kus líp, akorát ze mě zase cosi vyteklo-výtok to není, moč taky ne, tak nevím, no musím to hlídat, teď dopletu čepičky ke včerejším svetříkům a pak začnu fungovat.
Holky já zase celou noc nespala a přemýšlela a jak jsem usnula, tak se mi zdálo o miminkách, to byla kráááása. :slight_smile:
23. led 2010 ve 12:26  •  4 děti  • Odpověz
zuzko, mně se o malém taky zdá a pořád mi říká, že má hlad, tak jsem zvědavá, aby nebyl otesánek :wink:
23. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
Lucis, držím palce ať jste dobří. U nás je to většinou tak, že to dostaneme postupně všichni, ale u vás to tak snad nebude. Pak napiš co a jak. :slight_smile:
23. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
Holky taky jsem si dnes koupila to žlučové mýdlo a ten maliník, fuj to je hnus, je to v sáčku a je to nějaky šedivy chlupaty,není to plesnivy, zdá se mi to nějaky divny. No i když listy malin jseu chlupaty, ale raději se ptám.
23. led 2010 ve 13:19  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko malinové listí je takové chlupaté, já si ho suším i doma. :slight_smile:
23. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
Jaky dík, já si to myslela, ale raději se ptám. Musím to nějak ochutit, moc mi to teda nechutná. A to jste mě včera navmńadili s těma játrama, já vařila hovězí polívku s játrovými knedlíčky a zbaštila skoro všechny bez polívky. :slight_smile:
23. led 2010 ve 14:53  •  4 děti  • Odpověz
Holky, jdu pro radu, nevite, priblizne, v kolikatem tydnu se objevi ta pigmentova cara na brise a jestli se objevi u vsech tehulek, ja bych ji chtela, ale zatim nic, dik za odpoved :dizzy_face:
23. led 2010 v 16:51  • Odpověz
efii, já jí taky nemám, takže neporadím :wink:
23. led 2010 v 16:53  • Odpověz
Efi, já ji v předešlých dvou neměla vůbec a teď ji mám tak od 31tt
23. led 2010 v 16:56  •  4 děti  • Odpověz
Efi, ta se muze a nemusi objevit :slight_smile:
23. led 2010 v 17:00  • Odpověz
Efi, já jsem ji taky při prvním těhu neměla a zatím se mi taky neobjevila. Zato jsem trpěla na pigmentový skvny na obličeji. Teď je mám taky, na čele.
23. led 2010 v 17:42  • Odpověz
Efi, mě se objevila tak kolem 20. týdne přibližně. A mě by teda rozhodně nechyběla!
Jinak jsem dnes navštívila DM, vyřídila všechny slevy, nechala tam 1300 Kč, ale ušetřila 500, takže supr :sunglasses: Jelikož DM neznáme, lítali jsme s přítelem z jednoho konce na druhý a nemohli nic najít :grinning: No strávili jsme tam minimálně hodinu! Takže už mi chybí jen návštěva lékárny a mám vše.
Koupili jsme si v DM i ten nahřívací polštářek s peckama, tak už to zkoušíme, je to parádní.
23. led 2010 v 17:51  • Odpověz
Zdravim vas holky pri sobote,

luci snad je vam uz lip....

doori vcera jsem koukala k tobe do alba, ze nakonec vyhrala gt3 :slight_smile: krasnej kocarek...

elfi ja tu caru mam uzh docela dlouho a pekne krivou :slight_smile:

holky mam jednu technickou, jaky si kupujete vlozky po porodu?
23. led 2010 v 17:54  • Odpověz
Michelle, já nechala v DM za poslední dva týdny 3600. Ale zase jsem 1200 ušetřila, což je slušná částka. :sweat_smile:

Sluni, já si koupila vložky přímo ve zdravotním potřebách. Mají speciální porodnické vložky. Tak se na to zeptej. Ze začátku jsou super ty hodně dlouhý, ale když je neseženeš, tak to neva. Vystačíš si i s těma klasickýma porodnickýma vložkama. A ty mají i v lékárnách. :wink:
23. led 2010 v 17:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.