• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
sluni ahoj, do porodnice mám porodnický a pak se uvidí, podle situace atd. Já mám tu čáru místo od pupíka dolů, tak od pupíka nahoru :grinning: ale je velice slabounká
23. led 2010 v 18:04  • Odpověz
Já si chci koupit taky porodnické, někde v radách jsem vyčetla spokojenost s vložkama SAMU od Hartmann. Nicméně mi kamarádka poradila černé Kotex na noc, tak ty jsem jedny přikoupila. Ale ty budu používat až po těch porodnických.
Já mám čáru od pupíka oběma směry :slight_smile:
23. led 2010 v 18:40  • Odpověz
Dobrý večer. Já jsem si koupila porodnické vložky v Tescu,ale ještě vezmu z lékárny.
Sluni ano. Vyhrála gt3.
Pigmentovou čáru mám taky od pupíku nahoru,ale velmi slabou. :slight_smile:
zuzko72,taky jsem si říkala,jestli ten maliník není nějaký starý. :slight_smile:
23. led 2010 v 18:51  •  1 dítě  • Odpověz
Já zatim čáru nemám,ale u prvního těhu měla,tak jsem zvědavá,jestli ještě naskočí.Od kdy jsem ji měla poprvé si teda už nepamatuju :slight_smile: vložky mam taky Samu a měla i poprvé a taky jsem byla spokojená,jsou jemný.Od prvního porodu jsem si zvykla používat i silnější vložky,je mi to příjemnější než ty ultra...
23. led 2010 v 19:05  • Odpověz
Dnes je tu celkem klid, tak nemusím moc dočítat. Já mám čáru taky a už celkem dlouho, nějak to nesleduju. Dnes mě pálí celý den žáha, ufff.
23. led 2010 v 19:05  • Odpověz
jakel a Rennie nemáš? mě to ovocné moc zabírá.
23. led 2010 v 19:07  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě jsem se chtěla zeptat jak jste na tom se striema.Já jsem jenom chtěla napsat jak jste tu psali že je hodně geneticky daný.U Fildy jsem mazala jen břicho a prsa pak měla samou strii,teď už jsem chytřejší mažu i prsa(a to mám ještě o číslo větší než za Fildy) a zatim nikde nic,tak to bude asi i hodně o tom mazání...
ještě jsem se chtěla zeptat Hajduš,jestli to teda neni tajny :wink: ,jakou má ted velikost prsou,abych si udělala představu o 5kg :slight_smile: Já si vždycky myslela,jestli tak 1kg,a že i to musí být moc :grinning:
23. led 2010 v 19:11  • Odpověz
Tak já poctivě mažu olejem od Weledy každý večer a strie nemám. Ale myslím, že je to taky tím, že jsem zvyklá se už roky mazat po sprchování...ani ne tak zvyklá, jako to moje pokožka vyžaduje, jinak mi hned šupinatí.
23. led 2010 v 19:25  • Odpověz
Doorka mám, ale nějak to dnes nepomáhá. Měla jsem asi čtyři doma dělané koblihy a asi to kynuté těsto.
Zuzie, já mažu i prsa, ale mě hodně popraskaly až v porodnici, jak se nalily mlékem. Já mám teď 75 F. Obvykle jsem měla 70 D a řekla bych, že na váhu to může dělat tak sotva půl kila. Taky si neumím představit prsa co váží pět kilo.
23. led 2010 v 19:27  • Odpověz
Holky, pokud můžu poradit, tak určitě nekupovat takový ty vatový vložky. Já si jedno balení koupila v domnění, že to není umělotina jako jiný vložky, že to bude líp přes vložku dýchat. Ale právě ta vata vadila na stehy (nebo spíš ty uzlíky). Dokonce i doktorka v porodnici mi je hned zakázala. A pak mi ze stejnýho důvodu vadily ze začátku třeba Alwaysky. Tam jsou zas takový ty dírečky, do kterých se stehy zamotávaly, nebo jak bych to popsala (samo do doby, než se stehy vstřebají). Nejlepší jsou ze začátku klasický porodnický. Pak si vystačíte s klasickými vložkami. A jak jsem psala o těch hodně dlouhých vložkách, ty jsou tuším spíš jakoby inkontinenční, ale na první dny jsou fakt supr.

Já strie na břiše zatím nemám. Neobjevily se mi ani při prvním těhu a teď zatím taky ne. Ale mám je na prsou a na bocích ještě z puberty (prsa mám teda hodně malý, ale i tak tam strie mám), protože jsem byla dost silná. Pak jsem to teda naštěstí shodila, ale strie mi zůstaly. :unamused: No, aspoň to břicho mám čistý. :sweat_smile:
23. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
Ahoj, holky,
píšu až teď, celý den byl na mrtvici. Jenom jsem dopsala ten ranní vzkaz, Aninka se vzbudila, že má žízeň, tak jsem jí dala trochu napít, za půl hoďky znovu trochu a zase to lítalo ven. Pak ještě jednou zvracela čajík s kofčou kolem 9 hod. a pak naštěstí už ne. Tu pohotovost jsem samo myslela dnes, jen mi to ráno nedošlo, že už je dnes :confounded:
Pak jí pobolívalo bříško, teplota max. 37,8, ale já i manža naprosto mimo a on chudák se ještě dal do malování ložnice, jak slíbil. Já mu pomohla vyklidit jen pár věcí, oblečení a tak, zbytek udělal on, nábytek sestěhoval, zaplachtoval, vymaloval, pomáhala mu i Noemi. Pak začal i uklízet, protože já s Aňou lehla a podřimovala, navíc se k té mé viróze přidal zánět spojivek, takže píšu jen tohle a ještě jako Žižka :frowning2:
Fakt sobota na mrtvici.
Taťka teď zalezl do vany, Aňula už je celkem v pohodě, je veselá, zbaštila i pár piškotků, dokonce se i vykadila, tak ji přestalo bolet i bříško a už leží v našem pelechu a čeká na mě.
Díky všem, co se zajímaly, ale já to fakt dneska nedala a ještě nedám, snad mi bude zítra líp a bude klidnější noc. Doufám, že to byla opravdu ta jednodenní střevní chřipajzna, jak tady někdo psal, a já to nechytnu, páč by mě asi už fakt kleplo.
Pěkný večer a zítra papa
23. led 2010 ve 21:21  •  3 děti  • Odpověz
Jo a čáru na pupku jsem měla vždycky u každého těhu, ale nevím, od kdy a už i teď se mi začíná objevovat, ale je slabá, mám ji od pupku dolů.
23. led 2010 ve 21:24  •  3 děti  • Odpověz
Luci, tak ať je líp. Aspoň že malé už se trochu ulevilo.
23. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
Tak s tou čárou..neměla jsem ji ani u Kubíka a nemám ji ani teď. A ty porodnický vložky jsem měla právě ty Samu od hartman a dobrý, takže doporučuju. Jo a o těch černejch kotexech jsem taky slyšela a už je mám napsaný v seznámku. JO, a v DM drogerii jsem si koupila ty jednorázové kalhotky 5ks za 50 Kč a jsou super, takže pokud někdo sháníte, tak je tam mají :wink:
23. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
Ještě vám musím napsat, že jsem si dnes dala první hrnek maliníku a taky jsou chroustala lžičku drceného lněného semínka, tak snad to k něčemu pak bude, bo mi to teda moc nechutnalo :sweat_smile:
23. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
Dekuji holky za typy s vlozkama :slight_smile: jinak strie se mi zatim neobjevily, ale celkem pravidelne mazu olejem od hadka...je pravda, ze prsa ale opomijim a trosku se bojim toho naliti, protoze uz ted se mi zvetsily o dve cisla :-/ ale co bych pro to mrne nevytrpela, prinejhorsim potom tatka zaplati plastiku :grinning: uzh ted je mam hrozny...
23. led 2010 ve 23:20  • Odpověz
Ahoj, přeji hezkou neděli :grinning:
24. led 2010 v 08:26  • Odpověz
Taky přeji hezký den a dpofám,že bude pro mnohé lepší než ten včerejší? Že,Luci a Zuzko?
Aronku,tak co? Máte vystěhováno?
24. led 2010 v 09:02  •  1 dítě  • Odpověz
doorko, většinu jsem zvládla včera :wink:
24. led 2010 v 09:08  • Odpověz
autor
dobre ranko :slight_smile:
haha, ja mam prsa normalne A a ted necely B, ja si stezovat nemuzu :grinning: :grinning: :grinning:
co mate dnes v planu? me vcera manzel zajel jeste pro jeden balicek mimi veci a konecne jsem nasla tasku s vecma po Tobikovi, kterou jsem postradala, tak to preberu a asi hodim do pracky :slight_smile: no a pak se ucit, se ucit, se ucit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2010 v 09:15  • Odpověz
Ahoj holky pupkatý,
já dneska vstávala v 10, jsem ostuda.
Broučku, Rin - včera jak jsem jela ze srazíku jsem se pěkně projela. Když už jsem byla skoro doma a chybělo mi jen počkat na bus, tak volal manža, že potřebuje ke švagrovcům, zapojit jim myčkuˇ, ať je du s ním. TAk jsem se otočila a frkala zpátky do centra (bydlí na Žižkově). Kdybych to věděla, jela jsem rovnou.
Maji já dneska nemám v plánu vůbec nic. Měla se stavit kamarádka, odvolala to, takže mám flákací den. Akorát udělám oběd, ulizeno mám od pátku, tak nemusím.
Co vaříte? Já přemýšlím nad plněnýma bramborovýma knedlema s uzeným a zelím. To jsem dloooouho neměla.
24. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Já jsem byla v práci za pánama,co mi dávají nový bojler,koupila jsem police nad komodu,vařím kuře na paprice a v troubě mám borůvkové koláče na které jsem ráno zadělala. Ještě povysávám,vyndám věci ze sušky a už se ani nehnu :grinning:
Pražandy,vy jste měli srazík? Porovnávali jste pupky?
24. led 2010 v 11:31  •  1 dítě  • Odpověz
Dori byly jsme jen já, Brouček a Rintin. Pupek mám největší já :sweat_smile: , holky vypadají, jak když spolkly pomeranč :grinning: :grinning: :grinning:
Ty jsi dneska pilná a děláš mi chutě s borůvkovým koláčem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2010 v 11:54  • Odpověz
Holky, tak já jakykoliv vložky, hlavně né porodnicky vatovy se síťkou, jak tady kdosi už psal, nejhorší je, když se do toho dostanou stehy, pak taky jsou věčně protekly až na nohách a ta vata z toho je všude. :grinning: Navíc se za posledních 20let vůbec nezměnili. :grinning: To jen z vlastních zkušeností, a to jak jsem psala jsme měli ještě zákaz nošení kalhotek, takže uhlídat mezi nohama vložku, aby nevypadla, neprotekla a nezůstávala za váma vata bylo sakra umění. :grinning: Horší byla noc, kdy člověk spal a hlídal vložku mezi nohama, jinak bylo vše v posteli. A nebo měl na noc kalhotky, ale běda, jak přišla sestra v noci na kontrolu a zjistila to. :frowning2: Naštěstí teď už je to snad jiné. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2010 ve 12:06  •  4 děti  • Odpověz
Jsem zvědavá,jestli to bude k jídlu.
Vysávat nebudu,udělám to zítra. Jdeme obědvat. Dobrou chuť. :slight_smile:
24. led 2010 ve 12:07  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj, jsem jen na skok, uklízím věci, manža dává do šusu postýlku, abych ji už mohla nachystat. včera ještě smontoval tu novou komodu, jen musí vymyslet, jak ji stabilizovat, protože má strach, aby se nepřevrhla, když bude otevřeno více šuplíků. Má to sice vzadu takové ty úchyty, kterými se to přišroubuje ke stěně, jenže my máme po obvodu kolem stěny lišty, takže ta komoda je asi 4 cm od stěny, tak už to nejde. :frowning2: :unamused:
Já tak postupně uklízím všechny věci do ložnice, přemísťuju je, vymýšlím, co kde bude nejpraktičtěji uloženo a psychicky se připravuju na to, že až to udělám, musím se pustit do žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a na oběd jsou u nás dnes buchtičky s krémem, já to sice 2x nemusím, ale taťka a manža jo. Včera bylo kuřecí se špenátem a bramborem, tak dneska může být něco lehčího, navíc si myslím, že to stráví i Aňula po tom včerejším půstu.
24. led 2010 ve 12:08  •  3 děti  • Odpověz
Zuzi, ne snad, ale určitě je to jiné, kalhotky mít můžeš a nemusíš chodit s nohama do X, abys udržela vložku :grinning: Já si zase ty porodnické nemůžu vynachválit, ale já neměla s vatou, aspoň si na to nevzpomínám, měla jsem od Samu, tuším...
24. led 2010 ve 12:11  •  3 děti  • Odpověz
Zuzko to zní strašidelně tvůj popis na udržení vložek :grinning:
24. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
zuzko, to mohlo vypadat zajímavě, když jste chodili :grinning: Ještě, že teď to tak již není :wink:
24. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
autor
holky, pridavam tip na vybornej obed :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
http://www.recepty.cz/recept.asp?id_receptu=JOEMPMIQR3&id_kategorie=JNLNCPQ5

a jdu se ucit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.