• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
slunecnicko, zase když budeš v pořádku, tak tě snad pustí domů, ne? My tedy drobci nebudem, soukromně mu říkám hrošík :grinning:
25. led 2010 v 07:40  • Odpověz
Dobré ránko. Hned jsem si zapnula PC,abych vám řekla o Slunecineckovi a vy už to víte.
Naše prďě má 2 kila,ale ať si tam ještě pohoví.
maji,tak taky už hnízdíš? Já asi 14 dní a zatím mě to baví.
25. led 2010 v 08:06  •  1 dítě  • Odpověz
Aronku pokud se to nezhorsi, tak doufam, ze jo...a pokud nebudou chtit, tak podepisu reverz a budu lezet doma. lezim primo na porodnim sale, od vcerejska se narodily tri mimca, ale kdyz slysim ty maminy, tak se toho porodu zacinam bat...doted jsem byla v klidu, ale ted uzh takova hrdinka nejsem
25. led 2010 v 08:07  • Odpověz
Holky to hnizdeni vam zavidim, ja zatim nic...dnes jsme meli jet do ikei pro nabytek pro malyho, ale asi to neklapne :grinning: a nejdriv nam taky musi udelat ty novy podlahy...
25. led 2010 v 08:11  • Odpověz
Sluni a jakto,že tě nedali na pokoj?
Možná až později. Nábytek přiveze muž sám,ne? Nějak to zvládne. :slight_smile:
A kdepak jsou ostatní? Ještě spinkají?
25. led 2010 v 08:22  •  1 dítě  • Odpověz
Dobre dopoledne,
ja jsem dneska grogy. Na vcera jsem moc nespala, vcera me u manzelovo rodicu chytl silene kriz a boli mi ty upony dole pod brichem. Kdyz si predstavim, ze tohle bricho mam jeste 8 tydnu nosit, tak me poleva horko......... Na dnesek mam vareno, jdu si hahnout a jeste chvili pospat.............
25. led 2010 v 08:33  • Odpověz
Maji-já myslela, že hnízdění je -kontrakce. :grinning: Že to tak nazýváte. :sunglasses:
Sluni-zahřívej mi tam místo, já bych měla ve středu nastoupit, ta starší sestra asi přesně vím o které je řeč.
25. led 2010 v 08:54  •  4 děti  • Odpověz
sluni a to není na pokoji místo? :frowning2:
25. led 2010 v 08:58  • Odpověz
Sluni, tak se drž. Malej bude určitě v pořádku. :wink: To ležení na porodním sále je na houby. Zbytečně tě to stresuje. Se divím, že tě nedali na lůžko na gyndu. Ale porod není tak strašný. To víš, že to bolí, ale dá se to zvládnout. Neboj. :wink:

My jsme měli minulý týden asi 1700 g. Nečekám žádnýho cvaldu.

Maji, já jsem taky myslela, že je to něco jako kontrakce. Nebo že se mimi uhnízďuje do spodní části pánve, že už tam začínáš cítit tlak. :grinning:

Ani, tak si odpočiň, dokud to jde. :wink:
25. led 2010 v 09:08  • Odpověz
Tedy, máte všechny nějaké drobky. Má tady někdo mimčo přes dvě kila? Však náš už bude mít 2.5 :frowning2: To by mně zajímalo, kdo ho bude rodit :angry:
25. led 2010 v 09:16  • Odpověz
Dali mi do kapacky gynypral a on ovlivnuje srdecni cinnost. cela se po nem tresu a pripada mí, ze je tady tak sto stupnu, takze aby me meli porad pod dohledem. ted tady byla doktorka a snizili mi kapacku toho hnusu, huraaa

zuzi drzim ti fleka...ty budes taky na porodnim sale nebo na gynde?
25. led 2010 v 09:20  • Odpověz
Aronku, Kačenka se narodila v termínu a měla jen 2,7 kg a 46 cm. Fakt drobeček. Takže jsem teď taky žádnýho čtyřkilovýho cvaldu nečekala. Ale stejně záleží na spoustě věcí. Můžeš mít drobka a stejně může být porod horší než u velkýho mimča. :wink: A my jsme se zas po narození trápili s kojením. Malá spadla na 2,41 kg a hned byl v porodce problém. Nasadili nám příkrmy, takže jsme tři měsíce dokrmovali kromě kojení ještě UM. Pak jsem se naštěstí rozkojila. Ale začátky byly fakt krušný. První měsíc byl v tomhle směru hrozný. Říkají, že malinký miminka jsou hodně spavý a to Kačenka teda byla. U prsu mi furt usínala a já jsem nebyla schopná ji nijak probrat. Takže všechno má svoje plus a mínus.
25. led 2010 v 09:21  • Odpověz
Zuzi ta pa je fakt desiva, se bojim ji rict, ze se mi chce na velkou, pac mi musi oddelat ty kapacky z ruky...uzh ted mam ruku rozpichanou jako jehelnik.
25. led 2010 v 09:30  • Odpověz
Dobré ranko holky, já zase teprve vstala. Jestli to takhle půjde dál, tak příští týden vstávám ve 12. Nějak se mi to furt prodlužuje.
Sluni držím palečky ať je vše dobré a ať tě co nejdřív pustí domů. Ta sestra bachařka je asi za trest, co?
Maji já bych taky potřebovala hnízdit, jak se to vyvolává? :grinning:
25. led 2010 v 09:59  • Odpověz
Dobré ránko, tak mě hnízdění vůbec nechytá, podle toho to vypadá, že porodím tak v září :grinning:
Sluni a Zuzko, vám držím palečky, ať ty mimča v bříškách ještě pobydou!
Jinak mi hned z rána volala moje nástupkyně v práci, něco tam poblbla, tak tam budu muset jít napravovat :rolling_eyes: Ach jo, ona je fakt strašně zbrklá, hlavně že má vypsané detailní postupy. To tam budu lítat určitě celé 3 roky.
25. led 2010 v 09:59  • Odpověz
Ta sestra je za trest, ale ted za mnou prisla studentka pa, ze se o me bude starat a ta je milionova.,

zuzi covece aby te meli kqm dat, je tady totalne nqcpano....ja ti ale mile rada sve misto uvolnim :grinning:
25. led 2010 v 10:10  • Odpověz
Jo ráno jsem zkoušela masáž hráze, no žádná slast. Ale vydržím, co mi zbývá, když už mám krém :grinning:
25. led 2010 v 10:11  • Odpověz
Sluni-no nevím kam mě šoupnou, uvidíme, ale to hekání a pláč mimin jde slyšet i na gyn. oddělení-to víš stará budova. Tak běž s kapačkou na záchod, ale měj zvednutou ruku, ať se ti nevrací zpět krev, nebo si ji zastav a pak zase pusť.
Vero-dík, já už myslela, že jsem to jen já pochopila blbě, :grinning:
Jinak obdivuji všechny co rodí a ještě se u toho smějí a nic jim není, to nechápu, mě tohle nikdy nepotkalo, porody hrozny a 4,5kg děti, takže doufám, že teď se nade mnou ten nahoře slituje.
Holky měli jste někdo, kdo už máte děti ten epidurál při porodu? Fakt nic nebolí, nebo jsou to jen kecy. :astonished:
25. led 2010 v 10:11  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko, já byla při porodu bez epidurálu, takže neporadím. Tentokrát to chci taky zvládnout bez něj.

Já bych zas potřebovala vyvolat chuť k balení tašky do porodnice. :grinning: Do toho se mi nechtěla ani před prvním porodem a teď to vidím taky až na poslední chvíli. :grinning: :grinning: :grinning:

Michelle, já taky pořád běhám do práce. Případně něco řeším přes maily a telefony. Moje zástupkyně je starší paní. Mám ji ráda, akorát s počítačem trochu bojuje, takže jí občas musím vypomoct.
25. led 2010 v 10:19  • Odpověz
Dobré ránko

Sluni,tak ať se to umoudří a můžeš jít domu :wink:

Já jsem včera už připravila postýlku,tak jí mám zakratou,aby se na ní neprášilo.

A dneska v noci se mi zdálo,že Žabka už porodila :grinning:
25. led 2010 v 10:20  • Odpověz
Sluni,to je dobře,že se o tebe stará někdo jiný. Ještě,abys měla strach z PA. Je smutné,že je někdo takový. Vždycky si říkám,že ty lidi tam nemají co dělat. Já se taky v práci na lidi nešklebím a nejsem nechutná i když mi je někdy ouvej. Ale je to přece nezajímá. Jdou si ke mě odpočinout,vymluvit se,načerpat energii.....
Ach jo. Sem si postěžovala :frowning2: Ale fakt mě to s..re!
25. led 2010 v 10:21  •  1 dítě  • Odpověz
Zuzi to hekani je nejhorsi, plac miminek je uz pohudka...

michell, veŕo setrete se holky nebo dopadnete jako ja...
25. led 2010 v 10:25  • Odpověz
Taky jsem si říkala,že na tašku je ještě čas,ale Sluni mě ráno tak vylekala,že jdu odpo dokoupit nějaké věci a večer pomalu pobalím. Nikdy člověk neví,jak rychle to bude a raději,ať mi tam 6 týdnu někde leží než aby nebyla nachystaná. :slight_smile:
25. led 2010 v 10:31  •  1 dítě  • Odpověz
Sluni, držím palečky. To nezávidím, ležet a poslouchat ty zvuky. Na optimizmu to moc nepřidá. :unamused:
25. led 2010 v 10:31  • Odpověz
Já jsem se teď vrátila z poradny. Vše OK, čípek pořád na 0 a přibrala jsem za měsíc dvě kila. Tak už mám přes 70 kilo. :unamused: Příště mám přijít už za dva týdny a vypíšeme mateřskou a dostala jsem papír do porodnice na jména a kvůli rodnému listu.
Tak už mám taky bobky. Nějak se to teď rychle blíží. Koupila jsem v lékárně mastičku na dupku a zapomněla na Bepanthen. Nemají ho i v DM???
Nějak mi to vypadlo. Ach jo a už jsem si myslela, že mám všechno.
Tašku už mám zbalenou, chybí mi jenom kojo podprsenky, ty teprve budu prát.
25. led 2010 v 10:35  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat, mám termín 12.3., jsem už doma na MD týden, tak si užívám volna, včera jsem taky balila s manželem tašku do porodnice... :slight_smile:
25. led 2010 v 10:57  • Odpověz
Petulkad, vitej :slight_smile:

Zabko, i ja vstavam cim dal dele, resp. rano vstanu nasnidam se zase mizim do pelisku, vstavala jsem pred chvili a ohrivam obed :slight_smile:
25. led 2010 v 11:01  • Odpověz
ahoj kočenky, tak jenom v rychlosti zdravím, chtěla bych jen na obhajobu mého a broučky bříška napsat, že tam nemáme žádné pomeranče, ale už teda hezky velká pomela :grinning: Sluni posílám hodně pozitivní energie, a ať Tě brzy zase pustí. Jestli Tě mohu potěšit tak naše PA říkala na kurzech, že ženy, co byly před porodem hospitalizovány, pak jsou klidnější i se jim snad lépe rodí, bo měly možnost seznámit se s prostředím a personálem :wink:
25. led 2010 v 11:04  • Odpověz
Děkuji animan, taky jsem dnes vstávala v 9:30, což u mě nebývá zvykem... :grinning:
25. led 2010 v 11:04  • Odpověz
Petulko vítej mezi kuřátka :slight_smile:
25. led 2010 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.