• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ani a už je lepší? Já dělám dnes jen polévku.

Petulko ahoj. Doufám,že se ti tu bude líbit.
Nemáte převahu,holky tam z vrchu? Opava,Ostrava...

Kde je Maja? Hnízdí nebo se učí? :slight_smile:
25. led 2010 v 11:10  •  1 dítě  • Odpověz
A ze severu Čech jsem tu snad je já :wink:
25. led 2010 v 11:12  • Odpověz
Děkuji za milé uvítání :wink:, taky musím jít pomalinku vařit...ale nějak se mi dnes nechce vůbec nic dělat... :cry:
25. led 2010 v 11:14  • Odpověz
rintintyna -tak mě hospitalizovali za toto těhu celkem 3x a klidná teda vůbec nejsem :grinning: :grinning: :grinning:-to asi nemluvila o mě :grinning: :grinning: :grinning:
Petulkad-vítej mezi nás.
Ani, holky, já vám to spaní tak závidím, já bych jednou chtěla spát alespoň od těch 2 do 6hodin, ale to se mi snad nestane....
Už jsem dopletla čepičky ke svetříkům, takže už jen našiji ozdoby a hodím do albíčka, přemýšlím, že k tomu udělám i rukavičky. :wink:
25. led 2010 v 11:17  •  4 děti  • Odpověz
Zuzi možná jsem to napsala blbě, třeba klidnější aspoň hmm? Jakože aspoň to prostředí znáš a ten personál, to ostatní samo s Tebe asi jen tak neopadne :wink: třeba kámoška byla hospitalizovaná od 5 měsíce a div už si tam se všema netykala a hlavně věděla co už může od koho asi tak čekat.
25. led 2010 v 11:21  • Odpověz
ahoj holky

Sluni, drž se
rin spíše bych řekla, že nějaké míče :o)))
však já ho snad zítra vyfotím a dodám

jinak už máme doma postýlku, je pěkně těžká a trošku je podřená, jak stála u stěny, ale na to, že je cca po 3 dětech, tak je jak nová. Teď jen komodu, přebalovák, ...
Jinak zdravím ještě z práce. Poslední 4 pracovní dny, tak stříhám metr :o)))
25. led 2010 v 11:24  • Odpověz
Káťo z vrchu Moravy jsem myslela. :wink:
Ty jsi taky z vrchu. A nejvíš položená,že? :slight_smile:

Ty jo,ležet v nemocnici od 5měsíce-by byl ze mě cvok :unamused:
25. led 2010 v 11:28  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj kuřátka :slight_smile: Dnes ráno se kamarádce narodil chlapeček Šimon a já jsem z toho celá naměkko...už se těším, až se narodí ten náš :dizzy_face: Ale to si ještě počkám :slight_smile: No nic, jdu dělat bramborový salát na zítra, pak sem zas kouknu :grinning:
25. led 2010 v 11:38  • Odpověz
Ani alespoň se naspíme do zásoby. Vtipný bude, až si tu budeme psát ve 2 odpoledne ,,Dobré ráno".
Ahoj Petulko, vítej v naší drbárně :wink:
Já jsem volala pediatra, tak už tam máme Toňase nahlášenýho a taky jsem se objednala na první poradnu do porodnice. Sestřička do telefonu říkala, hlavně buďte průbojná. Bude vás tam spoustu těhulí, musíte nám drze vrazit průkazku, jinak vás všechny co už vědí, jak to tam chodí předběhnou. Tak mám všelijaký představy tedy :fearful:
Co vaříte? Já koketuju s bábovkou...zase jsem dlouho nepekla :grinning:
25. led 2010 v 11:39  • Odpověz
Ahoj, jdu na Vás po delší době mrknout. nějak nic nstíham :unamused: . ve čtvrtek jdu do rizikovky a asi už nám řeknou termín nástupu do porodnice. malej dle min UTZ byl větší tak sed ěsim jakou mě řeknou váhu teď :wink: . jinak už máme pro malýho asi vše,, dneska jsem i volal k dětský doktorce tak už stačí jen nějak porodit, i když prý mam počítat zase s císařem :wink:
25. led 2010 v 11:39  • Odpověz
Doorka já vám,že jsi myslela Moravu :wink: Tady je to samá Praha,Morava a já jedinná jsem až takhle na severu :grinning:
25. led 2010 v 11:45  • Odpověz
doorka, jj je lepsi. Ted jsem instalovala zname tiskarnu, tak ji musim odnest....
25. led 2010 v 11:46  • Odpověz
zabi,já jen polévku z kuřecích krků. Tu mám moc ráda.
Nějak se mi dnes nic nechce. Jen jsem povysávala,dala prát,poobědvám a asi na chvíli zalehnu.
Odpo jdu do DM nakoupit další věci,na chvíli do práce a hotovo.
25. led 2010 v 11:49  •  1 dítě  • Odpověz
kackap jooo :confused: mě teda přijde, že je nás tu z Prahy málo :unamused: a tak štěkám jako hrom.... žabi jj bábovečku si určo udělej. Manžel, když včera přijel a viděl tu moji výšivku zarámovanou pro švícu, tak teda nadšením neoplýval, prý semu nelíbí ten rám :frowning2: nj, když ale není čas to dá special rámovat, tak jsem prostě vzala, co je k mání :pensive:
25. led 2010 v 11:53  • Odpověz
budeme mít večer řízky, nakoupili jsme nějak víc masa, takže je budeme jíst i zítra. Jinak je mi dnes nějak těžko, takže ani moc jíst nebu, snad jen jogurt
25. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
autor
rek devcata :slight_smile:
jen jsem vas v rychlosti proletela...nehnizdim, neucim...byla jsem se nemotorne kroutit na cviceni :grinning:
vitam novou tehulku :slight_smile: konecne dalsi ostravacka :dizzy_face:
epidural jsem nemela a mit nebudu, v PV na pozadani nepichaji...
sluni, drzim palec at jses brzo doma a pokud mozno v celku :slight_smile:
eeeem, jeste na neco jsem chtela reagovat a uz nevim na co :sweat_smile: :sweat_smile:
holky a FOTKY!!! 37tt se blizi, tak at tam do te doby jste vsechny ze 34tt!!!
25. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
25. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
Rintin švagrovce se to určitě bude líbit, na manžu nedej :wink:
Já dělám guláš a bábovku mám v troubě. Bych se měla vážně krotit s tím pečením, po porodu až budu schazovat kila budu skuhrat, že jsem neměla furt pect, už to vidím.
25. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
autor
zabi, jen si to uzij dokud muzes...jestli budete mit problemy s briskem, tak si na buchtu radsi na dlouho nechas zajit chut :grinning:
25. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj holky,
taky po nějakám čase jdu na vás kouknout, jak se máte a jestli nám tu už někdo nerodí, ale snad ještě pckové chvilku vyčkají :sweat_smile:

My byly včera s malou na karnevalu, sem se obávala, jestli se jí to bude líbit, ale kupodivu se velmi bavila, je jasné, že se zatím do žádných soutěží nezapojovala, ale pozorovala starší děti. No skoro sem o ní ani nevěděla :grinning:
Byla za rákosníčka, tak až se mi někdy podaří, tak přidám fotku zeleného človíčka :sweat_smile:

zabí dobrá kombinace - guláš a bábovka :wink:
25. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
Maji to je fakt. Není nad to si to rozumně zdůvodnit :wink: ,hihi
Broučku díky, jdu juknout.
25. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
Broučku jak moc je to těžký? Já jestli se mám řídit i tou velikostí, aby mi pak neupadly uši :slight_smile:
25. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
žabi to je pro moji švícu, a ta určitě bude mít pochopení, jsem chtěla to vyfotit a všechny baterky jsou vybité :angry: no jo jsem nepořádnice, nepořádná :confused:
25. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Broučku tak prosím o č.3 a č.12. Jsou suprový :grinning: :grinning: :grinning: , moc děkuju.
25. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
Tak my si dnes odhlásili oběd v jídelně a dojedli zbytky ze včerejška - kačena se zelím a knedlíkem, mooooc zdravé :grinning:
Jinak jsem vyprala druhou pračku plínek, vyžehlila tu první a teď po té kačeně jsem k nepoužití.
Do epidurálu taky nepůjdu, i když při porodu se určitě budu mlátit do hlavy!
Z nákupů už mi taky zbývá jen návštěva lékárny, plovací kruh na sezení a těsnící kýbl na plínky. S kýblem velký problém, nikde nemají pořádný dekl s těsnící gumou!!! Asi nakonec vezmu nějaký starý babičce.
Už jste kupovaly i líh na pupík?
25. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
autor
michelle,taky shanim kyblik na plinky a za boha nemuzu sehnat...oni vetsinou nemaji s vikem vubec...natoztak tesnicim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo a lih uz mam, ma trvanlivost pul roku myslim, muzu se mrknout :wink:
25. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
Dneska sem nakukuje spousta maminek, co chodí jenom občas. Asi se domluvily :wink:
Já dnes peru, přišla mi nebesa na postýlku a držák na ně. Tak už bych to nejraději měla na postýlce, ale manžel řekl, že ji sundá až budu v porodnice. Ach jo. Ale je fakt, že budu mít ještě dva měsíce v ložnici víc místa, než kdyby tam už stála.
Pak se budu těšit až si to nachystám sama a vyzdobím. Chybí mi kapsář, nevíte dá se koupit zvlášť??? Nebesa mám čistě bílé, nechci to překombinovat s barvama. Mantinel taky bílý, jenom s obrázkama. Tak kapsář bych chtěla nějaký skoro jednobarevný, nebo nanejvíš s jedním motivem. Nic takového jsem ale nenašla.
25. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
Teda holky vy uz fakt temer vsechny hnizdite jen ja jsem porad relativne klidna. nic jineho me ani nezbyde, ze.

zuzi ted jsem dostala prvni nemocnicni obed a múzes se tesít, neni to vubec spatny :grinning:

a vitam novoú tehulku.....
25. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
autor
jake, to neporadim, zkus takovyty obchody jako mamitati apod... :confused:

je ja musim taky vlozit fotecku loznice, uz mam nachystano, jen jeste prerovnat jednu skrinku :dizzy_face:
25. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
Petulko, vítej. :wink:

Jakelin, Bepanthen v DM nemají. :unamused: Budeš muset do lékárny.

Já měla dnes budíček v šest. Kačenka odmítla už spinkat, takže vám opravdu závidím to pozdní vstávání. :confounded:
25. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.