• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
luci,to je ale Kráva. Jakoby to dávala ze svého. No to mě teda dovede nas..t!!!!!!
26. led 2010 v 08:28  •  1 dítě  • Odpověz
autor
dobre ranko, tak ja dnes spala jak dudek...vlastne se mi ted spi cim dal lip...ja se na porod asi tesit nezacnu :grinning:
jinak hlasim z Ostravy -12, ale nesnezi, ani to nevypada, ze by v noci padalo :slight_smile:
luci :frowning2: to byla fakt nejaka pipina :frowning2: :frowning2:
26. led 2010 v 08:31  • Odpověz
Dobre rano kuratka. vcera vecer mi kun zase nejak blb :frowning2:

luci nevim co bych poradila, me bioparox vzdycky pomohl, ale je to fakt humus. co vyzkouset nejaky homeopatika?

my meli vcera dobela rusnej vecer...na hodinu me odpojili z kapacky a zacali tocit monitor. po chvilce se nam docela dost zacala stahovat deloha a na monitoru byli pravidelny kontrakce. prisel primar, mrkl na me a hned mi dali zase kapacku a vse se uklidnilo...dnes mi to bricho zase trosku tvrdne, ach jo :-/ nicmene mi od zitrka chteji snizovat davku v kapacce a zacit davat jen tablety. jakmile mi daji tablety,+tak+uz+bych+sla+na+normalni+pokoj+na+gyndu...takze+ti+zuzi+drzim+fleka,+zatim+domu+urco+nepujdu,+spis+tady+uz+zustanu...

Ani+drz+se,+musime+to+zvladnout+:slight_smile:
26. led 2010 v 08:32  • Odpověz
doorko, jak budu či nebudu zaučovat a vlastně i koho se rozhodne až třetího a to tu jsem ofiko naposledy :angry: Takže do poslední chvíle nebudu vědět co a jak :frowning2:
26. led 2010 v 08:36  • Odpověz
autor
sluni, urcite to se Stepankem zvladnete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. led 2010 v 08:37  • Odpověz
sluni, tak to ti tedy nezávidím, ale zase tě nevytočí nějaká kráva ze sociálky jako mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jak to, že je tvůj příspěvek tak posunutý?

teď jsem mluvila s manžou, je na okraji Prahy, tam taky sněží a podle toho to vypadá, plno aut buchnutých.... :unamused:

já jen doufám, že až půjdu podat vysvětlení a omluvu, bude tam sedět někdo soudnější a inteligentnější, tahle "dělám jenom kontrolu, nic jiného mě nezajímá" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 v 08:38  •  3 děti  • Odpověz
aron, taky to nemáš jednoduché :wink:
26. led 2010 v 08:39  •  3 děti  • Odpověz
jdu se nasnídat a uklidnit, zatím pa
26. led 2010 v 08:39  •  3 děti  • Odpověz
Pupek 35tt v albu a svetříky taky. :slight_smile:
26. led 2010 v 08:39  •  4 děti  • Odpověz
Dobré ráno!

Luci, s tou šalvějí by to asi bylo horší začátkem těhu, když se tvoří orgány. Teď už to snad tak rizikový není.

Ani, já se ráno probudila s bolavým pravým bokem. A navíc jsem dneska ráno sebou švihla před barákem na levý bok, takže mám bolavý obě strany. :unamused:
26. led 2010 v 08:42  • Odpověz
Sluni,teda nic moc vyhlídky. Mě koník taky už večer šel špatně. téda,tak ti řeknu,že kdybys neležela v nemocnici,tak rodíš,co? Ale hlavně,že se to zklidnilo. Ale nezávidím ti to,chuďato moje. Navíc,když tu nemocnici tak špatně snášíš. :frowning2:

Maji,dnes se mi zdálo,že jste k nám přijeli na návštěvu. Chtěli jste zelený čaj a já jsem ho nemohla najít. Už tady z vás nějak blbnu :grinning:
26. led 2010 v 08:42  •  1 dítě  • Odpověz
Luci to te obdivuju, ze jsi mela takovou trpelivost, ja bych ji asi poslala nekam. nektery urednice jsou fakt na ranu. luci hlavne se nerozciluj, nestoji to za to...ja se s podobnym pristupem setkala kdysi na pracaku. pani mi naplanovala schuzku zrovna v terminu nasi letni dovci a kdyz jsem ji poprosila aby to posunula o tyden, tak rekla, ze ne, ze kdyz jsem na up tak zdm na zadny dovoleny jezdit nebudu, ze urad neni holubnik a tak. tak jsem se otocila na pate a sla jsem pryc...
26. led 2010 v 08:43  • Odpověz
Ahoj holky, přeji hezké ráno, i když venku nic moc...Jedu právě na kurz předporodní přípravy, tak se těším...
Lucisa - držím palečky ať vše dobře dopadne... :wink:
26. led 2010 v 08:44  • Odpověz
zuzko,pupík máš dobrý. Můžeš konkurovat Maji. Svetříky jsou milené,ale ten váš psík mě úplně dostal. Je to krasavice. :slight_smile:
26. led 2010 v 08:46  •  1 dítě  • Odpověz
autor
dori :grinning: :grinning: :grinning: hele, tak az pojedem kolem Hodonina, mam u tebe pozvani na zelenej caj, jo? :grinning: :grinning: :grinning:
petul kam chodis na kurz?
26. led 2010 v 08:47  • Odpověz
autor
zuzi, souhlas s dorkou, ten pes je bozi :grinning: :grinning: :grinning:
vidite, ja jsem minulej tyden vlastne ani nevyfoila pupek a zitra uz zacinam 36tt :sweat_smile:
26. led 2010 v 08:49  • Odpověz
majatob: chodím do Vítkovic na předporodní přípravu, dneska právě máme poslední přednášku o kejení...tak pak dám vědět...Měj se zatím holky :slight_smile:
26. led 2010 v 08:50  • Odpověz
Luci, tak to je vážně hnusný jednání. Asi jsi bohužel kápla na blbce. Já mám se sociálkou celkem dobrý zkušenosti (aspoň z pohledu mzdovky), hold všude se objeví nějaký blbec. Snad to dopadne dobře. Já teda na kašel v těhu používala buď Stodal nebo Mucoplant sirup.

Sluni, držím pěsti. Snad malej ještě aspoň ten měsíc v bříšku vydrží a nebude spěchat ven. Ale nezávidím ti to, že tam musíš ležet. I když jsou i maminy, který tam jsou třeba půlku těhu, tak ten měsíc dva se ještě snad dá nějak relativně přežít. Snad tě ještě pustí domů.
26. led 2010 v 08:52  • Odpověz
Doori taky jsme si vcera rikali, ze jeste ze jsem tady zustala, protoze jinak bych vcera pravdepodobne porodila. me totiz to bricho vubec nebolelo, jen jsem citila takovy maly tvrdnuti...stoji pri nas asi nekdo tam nahore. ani nahodou jsem tady totiz nechtela zustat, chtela jsem jet domu...

luci mozna, ze ten text blbne, protoze to vsechno pisu jen z mobilu...ja nevim. jeste na ten tvuj kasel...postrouhanej zazvor zalitej vrouci vodou jsi nezkousela? zazvor by se asi v tehu taky moc nemel, ale po trochach urco neublizi...
26. led 2010 v 08:53  • Odpověz
Luci,když jsem byla marod,tak mi mudr dal na ten kašel stoptussin tablety a do 2 dnů to bylo pryč.
maji,jasně že se musíte stavit :grinning:
jedu do práce a pak do DM. Včera už se mi nechtělo,tak udělám maxinákup dnes.
26. led 2010 v 08:56  •  1 dítě  • Odpověz
Sluni-tak to se možná zítra potkáme. :grinning:
Holky u nás -8 , sníh nikde, Petr je někde za Brnem-husty sněžení, bouračka, 15km kolona-no to těm řidičům vůbec nezávidím. :frowning2:
26. led 2010 v 08:56  •  4 děti  • Odpověz
Sluninecko,tak moc moc drzime palecky,at se ti to zklidni,ale co by se pro ty drobisky neobetovalo,ze? :wink:
Luci,jaky jsou u vas vztahy s obvodakem?Co k nemu zkusit zajit ze sis tam byla pro radu ohledne toho bolavyho krku :wink: at si pani trhne...
26. led 2010 v 08:57  • Odpověz
Vero taky si rikam, ze to musim brat sportovne, jsou na tom zensky daleko hur...co bych pro to nase mimco neudelala...
26. led 2010 v 08:58  • Odpověz
Doorko, ty už taky budeš pomalu nastupovat na MD, ne? Předpokládám, že končíš v práci tenhle týden.
26. led 2010 v 08:58  • Odpověz
Holky, já dnes probuzení jak hrom. Ještě teď se třepu. Zvoní mi telefon a já rozespalá to zvednu a ozve se. Dobrý den tady JIP oddělení nemocnice ve Frýdku. Právě jsme přijali vašeho syna a já už začala bulet a představovala si krvácení do mozku, zlomenou páteř, nebo něco ještě horšího a nakonec mi doktor řekl, že Matyáš začal v noci zvracet, teplota a průjem, tak ho z toho lyžáku odvezla sanitka do nemocnice a zavodňují ho a čekají na výsledky odběrů.
Nepochopím proč mi nezavolal někdo z učitelek, ještě než ho tam odvezli. Málem jsem porodila z toho šoku. Tak tam manžel hned jel, protože na infekční teď ani nemůžu. Ach jo, Lucis hned jsem si vzpomněla na Tebe a malou.
Je mi ho tak líto, těšil se a teď místo toho bude dva až tři dny ležet v nemocnici. Ještě je to tak daleko. Nemá u sebe ani mobil. Manžel šel po cestě nějaký koupit, byl totiž náhodou v Třinci, tak to nemá tak daleko.
26. led 2010 v 09:17  • Odpověz
Jak, to mě mrzí. Snad bude brzy v pořádku.
26. led 2010 v 09:23  • Odpověz
Vkládám odkazy na nějaké fotky. Snad to půjde otevřít, kdyžtak poprosím Aničku. Já jsem dnes nějaká mimo. Přišly mi už včera, ale mám je jako dárek pro manžela, tak jsem je nemohla otevírat, protože seděl kousek za mnou.

http://i.imagehost.org/0625/PICT0002_kopie_2.jpg
http://i.imagehost.org/0621/PICT0032_kopie.jpg
http://f.imagehost.org/0614/PICT0023_kopie.jpg
http://i.imagehost.org/0119/PICT0006_kopie.jpg
26. led 2010 v 09:24  • Odpověz
Vero díky :slight_smile:
26. led 2010 v 09:25  • Odpověz
Jakelinko-krásny fotečky, jsi moc fotogení, to já s tím mým ksichtem :confounded:
Je to hrozny chudák chlapec, ale zase je pod dohledem a jak bude mít mobil, tak budete alespoň ve spojení, to víš nemoci si nevybírají a občas bohužel zasáhnou i nás, nebo naše blízké. Ale neboj brzo se zt toho vylíže a zase bude čupr. :slight_smile:
26. led 2010 v 09:30  •  4 děti  • Odpověz
Jake ty fotky jsou nadherny, ja to taky chtela stihnout, ted uz z toho asi nic nebude. teda takove soky...hlavne, ze to neni nic tak vazneho a bude v poradku. pristup ucitekek me trosku desi zvlast v dnesni dobe mobilu. ja se dnes taky citim mizerne psychicky, musim se nadopovat cokoladou...
26. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.