• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Zuzko, já vím. Hlavně, že to není nic horšího. Mít nějaký vážný úraz, tak jsem úplně mimo.

Děkuju za pochvalu fotek, ještě je budou trochu upravovat, je to jenom náhled, ale některé jsou celkem povedené. Na těch černobílých se leccos schová. :slight_smile:
26. led 2010 v 09:34  • Odpověz
Sluni, já jsem ještě nejedla, čekám na telefon od manžela. Dej si i za mě. :slight_smile:
26. led 2010 v 09:35  • Odpověz
Sluni, buď ráda, že jsi v teple a je o tebe postaráno, já za chvíli vyrážím do města a modlím se, abych sebou někde nešvihla a zítra bude ještě hůř, už ať je alespoň čtvrtek. A máš tam už nějakou známou, máš si s kým pokecat?
26. led 2010 v 09:36  •  4 děti  • Odpověz
Jake: dam a minimalne dvojitou davku:slight_smile:
26. led 2010 v 09:37  • Odpověz
jakel, tak to je síla, ty učitelky jsou fakt praštěné, takový šok ti tedy nepřeji ani v nejmenším. já jsem dnes po tom hovoru se sociálkou taky cítila, jak mi tvrdne břicho a bylo mi všelijak, jak mě vytočila.
hlavně, ať je Maty ok, sníh si užije později, i když je to teď chabá útěcha... :frowning2:

zuzzie, kdyby to manžu a mě napadlo hned, tak jí rovnou řeknu, že jsem byla u dr., ona mi sama řekla, že kdyby něco, mám ji dát vědět a ona mi potvrdí alibi, ale mě prostě nenapadlo, že když řeknu pravdu, na které není nic zvláštního a byla jsem tam všehovšudy hoďku a kontrola se do toho zrovna trefí, že s tím budou takové problémy.
přišlo mi to logické, nikde jsem nepařila, neplantala po obchodech ani nic podobného, kdybych nemusela, nevylezu ani s holkama, fakt se necítím dobře a ona mě vytočí těmi jejich úřednickými formulkami. nevím, jestli měli malé prémie a teď si chce polepšit, či co...
tak nevím, jestli si mám u dr. shánět alibi a lhát, když už jsem jí do telefonu řekla pravdu, jak to je nebo co s tím. asi budu doufat, že až mi přijde ten papír ze sociálky, tak tam bude u vysvětlení sedět nějaký normální úředník....
26. led 2010 v 09:40  •  3 děti  • Odpověz
Sluni, možná mi nechtěly učitelky volat protože ví, že jsem těhotná.
26. led 2010 v 09:40  • Odpověz
jakel, krásné fotečky, jsi fakt kočka, to se manžovi nedivím, že by tě chtěl mít pořád těhu :wink:

no a ještě k učitelkám, tak právě proto, že ví, že jsi těhotná, měly ti nejdříve zavolat a říct, že zvrací, než nemocnice a jIP, to je podle mě větší šok. ale nemůžu je odsoudit, nevím, jaká tam byla situace. třeba nechtěly plašit předem a pak už to za ně zařídil dr. :confounded:
26. led 2010 v 09:43  •  3 děti  • Odpověz
To jo holky, kdoví, jak to tam bylo, důležité je a to je hlavní, že je o chlapce včas postaráno a nemusí se někde trápit. Držím mu pěstičky ať se brzo uzdraví. :slight_smile:
26. led 2010 v 09:47  •  4 děti  • Odpověz
Manžel už mi volal, tak malý nadopovaný něčím na zklidnění, ležel připojený na nějaké přístroje a jak ho viděl, tak se mu zvedl tep o 20 a začal brečet a z toho zvracet. :frowning2:
Tak tam byl jenom chvilku a jel mu vyzvednout věci do hotelu, kde byli ubytovaní. Jestli zvracel a měl pak ještě průjem, tak kdoví jak to bude vypadat. Pustí ho až bude bez teplot na normálním pokoji a bude jíst a pít bez problémů. Tak to vidím tak do pátku. Může tam s ním někdo být celý den, ale dnes má už manžel domluvené asi tři schůzky, které nemůže odmítnout a sestra mu stejně říkala, že bude celý den spát.
Tak zítra tam za ním zajedou s klukama, já tam nemám vůbec chodit, když jsem těhotná. :frowning2:
26. led 2010 v 09:49  • Odpověz
Lucis taky si myslím, mohly volat i v noci a není to tak daleko a manžel by tam za ním určitě jel. Je to stres, když ti je tak špatně doma, natož někde v cizím prostředí a bez rodiny.
26. led 2010 v 09:50  • Odpověz
Ahojda kuřátka :slight_smile: ,
hlásím se po delší odmlce. Nějak nic nestíhám. Obkládali jsme ložnici palubkama, stěhovali nábytek, stavěli postýlku,......atd. Zítra mi už konečně přijde ta komoda pro Ellu, tak se pustím do praní a žehlení mimi-věcí. Takže mimo kosmetiky pro mimi, máme už VŠECHNO - HURÁÁÁÁÁÁÁ :grinning:.Taky se přítel šel konečně přiznat k otcovství,tak už to máme vyřízené :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jsem v oslední době čím dál víc unavená a unavená :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: . Až budu mít hotovou i komodu, tak sem zkusím šoupnout fota, jak to už mám přichystané, taky se ráda pochlubím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:.

Sluni: drž se kočko a Štěpánek taky,ať tam u tebe vydrží co nejdýl !!!

Jake: ty se taky drž, uvidíš Matyáš bude v pohodě, hlavně že se mu nestal žádný úraz

Luci: úřady jsou FUJ a některé paní úřednice jsou .... to tu ani nemůžu napsat. Tak ať ti to vysvětlování dopadne dobře

Zuzko: pupíček SUPER :wink: a svetříky taky. Ty jsi je pletla sama :confused: ?

Omlouvám se, ale víc jsem už nedočítala. Musím jít zase pracovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Mám nějaké žehlení a opět praní. Snad se sem dostanu častěji :slight_smile:
26. led 2010 v 09:52  •  3 děti  • Odpověz
Zuzko, raději v nemocnici, než aby ho nechaly někde v hotelu na pokoji a ještě jim tam zkolaboval a měl nějaké následky na celý život. Jsou takové případy, kdy se i přes dohled na výletě se školou nějaké dítě topilo, nebo někam spadlo a je postižené na celý život.
26. led 2010 v 09:53  • Odpověz
janule11-jasně všechno co tam je pleteny nebo šity je samovýroba.
Jaky-přesně tak, jak píšeš, raději pod dohledem.
26. led 2010 v 10:10  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko tak to jsi šikulka :dizzy_face: , já bych si jehlicema nanejvíš vypíchla oko :grinning:
26. led 2010 v 10:17  •  3 děti  • Odpověz
Zuzka, nemá v noci spaní, tak plete. :slight_smile:
Já jdu dnes šít, spíš zašívat. Musím roztáhnout šicí stroj, alespoň přijdu na jiné myšlenky.

Dlouho tu nebyla Hajduška, snad tam nezapadala úplně :unamused:
26. led 2010 v 10:21  • Odpověz
A já už jsem "našla" žehličku, nachystala prkno, ale na čt4 zrovna začíná exhibice, tak přemýšlím, jestli zvládnu žehlit a koukat, nebo nejdřív koukat a pak žehlit, rozhodně potřebuju uklidnit to ráno, ještě ve mě vře adrenalin.
zatím ahojky, kočky, ozvu se odpo nebo večer, tak ať toho nemusím moc dočítat.
26. led 2010 v 10:26  •  3 děti  • Odpověz
Jaky,nene, já pletu jen u televize, nebaví mě jen tak sedět a čučet na bednu, musím u toho něco dělat. :grinning:
Dnes mám v plánu došít ty oblečky na psy, ale to se mi vůbec nechce a to mi tam chbí našít jen suché zipy. :grinning: Takže jsem pěknej zhniloch si nemyslete. :slight_smile:
26. led 2010 v 10:27  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko tomu nevěřím. Já zrovna tvořím kapsář na postýlu a rozžehluju švy na kapsách. Do porodu už pak nic šít nebudu a šicí stroj zabalím někam pěkně hluboko :confounded:
26. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Ahoj holky, Luci to je zase storka. Snad už je Matymu líp a bude všechno v pořádku.
Zuzko pěkný pupík. Na to, že tam máš 2 mimča, tak je malý mi přijde.
Jakel našla jsem docela dobré stránky, mají tam i kapsáře. Ale koukám, že ses dala do vlastní výroby :slight_smile:
http://www.webroucek.cz/katalog.php?kategorie=33985
Já za chvilku vyrážím na ten předporodní kurz, jsem na to zvědavá. Pak napíšu dojmy.
26. led 2010 v 11:06  • Odpověz
Zabko, díky. Nakoukla jsem kvůli inspiraci. Já šiju bílý a jenom kapsičky a poutka udělám jemňoučce žluté. Jsem ráda, že jsem se do toho pustila, alespoň zaměstnám ruce i hlavu. Mám žlutou rychlozavinku a žlutá se mi opakuje i na povlečení a mantinelu.
Jsi hodná. Je tam i spousta jiného zboží, tak to proletím.
26. led 2010 v 11:11  • Odpověz
Jake, moc hezký fotky. A jsi odvaha, že to takhle hodíš přímo na net.
26. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Tak jsem si neplánovaně přivezla holky už o půl jedné. Volali mi ze školky, že je Aňa nějaká divná, stěžuje si na bolení bříška a má nějaké červené oči. Jestli se nám bude opakovat páteční noc, tak tě pic. Snad to bude "jen" viroza, už mi z těch bacilů hrabe, já, ona, jednou ucho, pak zase něco jiného. Ještě, že už jsem doma, jinak nevím, kdo by mi pořád psal paragraf...... :angry:
Nelku jsem hned stáhla domů taky, už měla po škole, tak už pak pro ni nemusím na zastávku. A jdu dál žehlit, bodýnka a povlečení už je hotovo, ještě chybí dupajdy, overalky a trička...... Ale to už jde líp
26. led 2010 ve 13:32  •  3 děti  • Odpověz
To je zas pomalé ten koník :angry:

very,do práce už chodím jen na čumendu nebo něco zařídit. Sem tam někoho udělám,ale tak jednou za týden.Mám kadeřnický salon,tož tak.

jakel,s malým je mi to moc líto. Minulý týden jsi psala,že ti po něm bude smutno a že jede sám,chuďato a ještě se mu stane tohle. Ale hlavně,že to není nic horšího. Oni se tam o něho postarají. A fotky jsou moc dobré. Jsi fotogenická. Manža bude mít radost.

Sluni,kuřátko naše,nesmutni. Vem nějaký časák nebo knížku,ať přijdeš na jiné myšlenky.

Hajdi,kde jsi??????

Luci,malá už je v poho?

V DM jsem nakoupila spoustu "potřebných" věcí. :grinning:

Jdu odpočívat.
26. led 2010 ve 13:33  •  1 dítě  • Odpověz
Vero, ty jsi mě postrašila s těma fotkama. Myslíš, že by někdo zneužil fotky těhotné čtyřicetileté ženské s holýma prsama??? Já myslím, že to nikoho nezajímá.
Alespoň doufám, do alba jsem si je nedala. :wink:
26. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
Jakelin-nemáš se za co stydět a navíc si myslím, že jsou tady všichni ti kdo chcou, nebo mají děti a o nic jiného jim nejde. A jak píšu opravdu se nemáš za co stydět, těhotenství je krásné a tobě sluší. :slight_smile:
26. led 2010 ve 14:03  •  4 děti  • Odpověz
autor
jake, kde jsou fotecky k videni??? :confused: :confused: :confused:

holky, ja jsem dostala od manzela uzasnej darek k narozkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
venku to vypada nadherne, celej pokojik mam zalitej sluníckem...jsem rada, ze nemusim do te zimy.

zuzi tady na tech salech jen obcas potkam nejakou rodici mamku ve sprse nebo na zachode a ta ma jine starosti, nez se seznamovat, takze pokecam akorat s pa ktery jsou fakt zlaty a s drahym...jinak posloucham radio, ctu a konikuju :slight_smile:

jake neboj, ja mysĺim, ze fotky nikdo nezneuzije...a navic se vubec nemas za co stydet.,.

doori skoda, ze jsi azh tak zdaleka, potrebovala bych trosku razantnejsi zastrih vlasu. byly zvykle na upravu co dva mesice a ted co jsem tehu tak jsem nebyla ani jednou.
26. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
majatob, jaký????
26. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
autor
aronek, kuk do alba :wink: posledni fotka (pokud tam jeste je) :slight_smile:
26. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
ahoj všem, tak dnes na mzdovce mě potěšili. zítra je můj poslední den v práci. Doktorka mi napsala i čtvrtek, ale prý to má špatně. Takže zítra budu balit věci a předávat
26. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.