• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
autor
broucku, tak super, urcite ses rada, ze to mas o den kratsi, co? :dizzy_face:
26. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
Ahojík holky, tak se taky ozývám po pár dnech. U mě nic nového, KO až za týden, tak uvidíme
akorát za měsíc jsem nepřibrala ani půl kila, chjo- tak snad je vše OK. Malá se vrní tak jsem v klidu... A jdu hlavně dočítat, jen jsem zahlídla něco se sluní, tak držím pěstičky a opatruj se...........
26. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
majatob, ještě tam je a manžílek má dobré nápady :wink:
26. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
broučku, to už budu jako jedinná, která pracuje?? :cry:
26. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
autor
aleni, ted uz pribirat nemusis, ono si to telo zaridi aby mimcu nic neschazelo :slight_smile:
...furt lepsi nez my co mame za mesic nahore 4,5kila :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
kdyby se vám chtělo, tak prosím hlasujte: http://kladensky.denik.cz/miminka/miminka20100122.html(Natálka Koulová) Je ze zamlkinek a nějak nám propadla na druhé místo :wink:
26. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
majatob, 4,5kg zvládnu taky :cry:
26. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
tak to než jsem přibrala 4,5 kg tak to mi trvalo 2 měsíce a kousek :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
Aronku hlas pro Nat je tam
26. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
ani nevím, jestli jsem ráda, spíše je to takové zděšení, že už nemám moc času

aronek bohužel mě dýl už nenechají
26. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
Ahoj holky, jdu na malý výzvědy, jestli jste na tom někdo podobně:slight_smile:. Dneska jsem byla na ultrazvuku a čekáme obra, který se zatím neotočil. Je napřed o dva až tři týdny.... má skoro 1900 g... na to, že jsem 30+6, tak je to docela dost. Navíc má dost velkou hlavu :slight_smile: . Nejste na tom někdy podobně? Nevíte, když se mimčo nepřetočí, při jaký váze se dá porodit spontánně? Docela mě to zakočilo, Emča měla porodní váhu 2,68.... byla teda narozená o měsíc dřív.... tak nevím, jestli nezačnu doufat taky v trošku dřívější porod:slight_smile:.
26. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
Jakelin moc pěkné fotečky,
Zuzi taky pěkný pupík, to mě napadá že se taky musím dojít vyfotit
Maji taky pěkná výbavička
26. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
alenini, dík :grinning:
26. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
Kala, zkušenosti nemám, jinak mi nepřijde že by to byl obr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A myslím si že když se ti nepřetočí takže tě čeká císař, ale jestli píšeš že má velkou hlavičku tak asi budeš za císaře ráda :wink: :wink: :wink: :wink:
26. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
Aronku, není zač :wink: :wink:
26. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
kalaoka, náš malý měl v 31+2 2255g. Takže taky obřík. Sice byl hlavou dolů, ale bylo mi řečeno, že do 36tt se může točit i takhle velký. Každopádně porodní váha bude hrůzostrašná, takže se taky modlím, aby se mu chtělo dřív :wink:
26. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
autor
kali, moje deti mely ve 32tt obe kolem 1860g a Tobik se narodil v terminu s 3350g a zatim to podle utz vypada, ze natom bude druhy vahove hodne podobne...takze tvoje mimi je trochu vetsi, zkus si pricist za kazdy tyden do porodu asi 200g navic :wink: na otoceni ma jeste spoustu casu, neboj :slight_smile:
26. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
autor
jsem to napsala trochu zmatene, co? :sweat_smile: ale snad chapes..
26. led 2010 v 15:00  • Odpověz
aronek: děsný, co? hlavu má napřed o tři týdny... tak to jsem na něj zvědavá.... jsme zvyklý na malý dítko, emča teď s velkou slávou dosáhla v 21 měsících 10 kil... to jí brácha do roka předběhne asi... porod emči byl pohodovej, celkem se vším všudy čtyři a půl hodinky bez komplikací, v jednu v noci mi praskla voda, kolem druhý začaly kontrakce a v půl šestý ráno vylezla na tři zatlačení... tohle bude asi maso:slight_smile:
26. led 2010 v 15:02  • Odpověz
Kalaoka, já jsem měla při velkým UTZ taky mimčo hlavičkou nahoru (ve 32. tt). Ve 34. tt už bylo otočený, tak neztrácej naději. :wink: My zas čekáme drobečka. Je spíš o týden a dva pozadu. Stejně jako byla Kačenka.

Jakeline, fotky snad nikdo nezneužije, ale já radši nedávám na net ani nahatou Kačenku. Přece jen člověk nikdy neví. Pár holek tady už šlo do anonymity, protože měli problémy s fotkama (asi spíš ve směru, že jim chodily posměvačný zprávy - aspoň tak jsem to pochopila, o zneužívání fotek zatím nevím). Ale jistota je jistota. Každopádně ti to na fotkách vážně moc sluší. :wink:
26. led 2010 v 15:05  • Odpověz
Kalo, ono nezáleží až tolik na velikosti mimča. Navíc tě čeká už druhý porod a ten bývá většinou pohodovější. :wink: Já rodila od půl dvanáctý před půlnocí, kdy mi začly kontrakce, do dvou hodin odpoledne. A to byla malá fakt drobeček. Doufám, že tentokrát bude porod rychlejší.
26. led 2010 v 15:08  • Odpověz
maja: tak dle výpočtu 3,7 kg.... to by měl o kilčo víc než emča.... to bychom ty malý věci po ní ani neužili:slight_smile:

vero: jojo, druhej prý bývá rychlejší a pohodovější.... to mě trošku děsí, jestli bude rychlý hodně, tak abychom to do porodnice vůbec stihli... a to nemyslím na to, kam šoupneme emu....ani já ani přítel nejsme z prahy, tak to budeme muset nějak vymyslet, kam s ní....
26. led 2010 v 15:14  • Odpověz
a jestli vám holky tvrdne často břicho (mně teda jo), tak dle mého doktora za to mám být ráda. Děloha bude na porod krásně namakaná a pak to půjde jedna radost.... tvrdlo mi i u emy, a to teda hodně a pak jsme se otevřela hned.... v půl třetí v noci poslali honzu domů, že se mímčo narodí nejdřív druhý den odpoledne, že jsem otevřená na 1 cm...a za hodinu jsme ho musela volat zpátky, a div, že to stihnul.... namakaná byla fakt dobře.... prý se dokonce podle starý čínský medicíny tvrdnutí vyvolávají (akupresurou, akupunkturou), aby se děloha naposilovala..... tak jestli vám tvrdne, buďte rády, že to máte zadarmo:slight_smile:.... a porod bude procházka růžovou zahradou :wink:
26. led 2010 v 15:19  • Odpověz
Tak to mě vůbec netvrdne :angry: :angry: :angry: to bude teda porod............... :wink:
26. led 2010 v 15:31  • Odpověz
kalaoko, chci tě s tou velkou hlavou uklidnit. Mě tohle přesně prorokovala moje gyndr, že má mimčo o 2 týdny větší hlavu než zbytek těla. Pro jistotu mě poslala k druhému gyndr a ten si ťukal na čelo, že když je mimčo otočené zadečkem dolů, tak se to vždycky špatně měří a že mám být v klidu! Tak jsem teda v klidu :slight_smile:
Majatob, to křesílko závidím!!! Taky by se mi hodilo, sama nevím, kde budu kojit, máme takové "blbé" sedačky na kojení, je to spíš na pololežení.
26. led 2010 v 15:55  • Odpověz
jééé tak to mě břicho tvrdne, to bude krásný bezproblémový porod :grinning:
Jinak už jsem konečně doprala poslední pračku výbavy na mimčo, tož mě čeká ještě poslední žehlení a můžu hodit nohy hore :sunglasses: Byla jsem dnes v práci, tak se mě ptali, jestli přijdu oslavit svoje narozeniny 23.2. (slavíme je společně s kolegou a svátek má kolegyně) nebo už hodlám rodit. No tak jsem jim řekla, že rodit nehodlám :grinning:
26. led 2010 v 16:00  • Odpověz
Já taky pořád peru, dnes se snaží pořád něco dělat, ať nemusím myslet na toho našeho bobka někde samotného v nemocnici. Na té JIP nesmí mít ani mobil, tak už aby ho přeložili na normální oddělení.
Dnes jsem vyprala nebesa a ten ušitý kapsář a tak budu mít zítra zase co žehlit. :slight_smile:
26. led 2010 v 16:09  • Odpověz
maji a kdy máš narozky? Kdy ti můžeme přát? Křeslo je skvělé. Moc se mi líbí. I komoda. To vybral manža sám? Jestli jo,tak má výborný vkus.

S tou váhou miminka si myslím,že to není úplně přesné. Kamarádce mudr tvrdil,že jejich holčička má ve 36tt 2300g,ona za dva dny na to porodila a malá měla 2800. Takže si myslím,že ta váha je přibližná.

Sluni,a zítra už tě dají na pokoj?
aronku,hlas máš tam. Jak často se může hlasovat? Že bys sem hodila každý den odkaz a my hlasovaly, ať to Natali vyhraje. :grinning:

brouči,tak to je paráda,že už budeš doma.
Aleni, já jsem taky teď nepřibrala a sestra říkala,že ten 8 měsíc nemusím vůbec. Ale já jsem to dohnala před tím. :grinning:
26. led 2010 v 16:12  •  1 dítě  • Odpověz
Jakel,já jsem na JIP mohla mít mobil. No,snad už ho zítra dají na normalní pokoj. Dnes mu doplní tekutiny a bude to dobré.

Dnes mi volali z Delfínka,že kočárek pošlou až v pondělí nebo v úterý. Tak mě nechávají čekat :angry:
Jdu cvičit,ženy. Břicho mi tvrdne,tak snad se to opravdu posiluje.
26. led 2010 v 16:16  •  1 dítě  • Odpověz
Já jsem teď někde četla, že poslední týdny přibírají miminka asi 30 g denně, tak to je 20 dkg za týden, tak jsem si to počítala a malý by měl mít přibližně 3750 g. To mi přijde dost, ale pořád mi tvrdí, že je o víc jak týden větší, tak určitě porodím dřív a bude mít kolem 3500 g.
26. led 2010 v 16:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.