• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
No tak my by jsme podle tvých výpočtů,jakel měli mít 3600. To by šlo?! :wink:
26. led 2010 v 16:18  •  1 dítě  • Odpověz
Dorka to jo, ale všechno je to sázka do loterie. Některé mimča mají větší hlavičku proti tělíčku a záleží i na dědičnosti.
26. led 2010 v 16:25  • Odpověz
Tak teda nevím, zda je tvrdnutí břicha dobré, většinou spíše doktoři doporučují jít magnesko, aby právě netvrdlo, že pak může být předčasný porod, tak nevím, každý má jiný názor
26. led 2010 v 16:31  • Odpověz
Tak to můj první měl místo hlavičky melón :grinning: a přežila jsem. Oba byly o 2týdny větší a oba se narodili ještě o 14dní později a to ten druhej měl úzkou hlavičku a tvrdili mi, že to bude stejnej melón, takže tomu se věřit moc nedá. Ale pokud má někdo úzkou pánev, oni to měří, tak posílají na císaře.
26. led 2010 v 16:37  •  4 děti  • Odpověz
Náš je celý větší a těžší tak doufám, že na nás jukne dřív :wink:
dorko, hlasovat se může co hodinu :wink: Jste moc hodné že hlasujete, odkaz klidně hodím i zítra :grinning:
26. led 2010 v 16:42  • Odpověz
Jakel,fotky jsou vážně moc hezký.Určitě z nich bude mít manža radost.
Mě teda u Fildy břicho netvrdlo,ani poslíčků jsem moc neměla a za 4a půl hodky otevřená na 4 prsty a během dalších 3a půl Filda venku :slight_smile: teď mi tvrdne břicho jak blázen,tak to se ani nenaděju a bude mrňavec venku :grinning: spíš mám strach aby všechno probíhalo bez komplikací,když první porod byl v pohodě...mimochodem jsem slyšela,že první dítko bývá nejmenší a další sourozenci mají větší váhu...ale už třeba u mýho manži to neplatí,co řikala tchýně,tak uvidíme jestli na tom něco bude.
26. led 2010 v 17:36  • Odpověz
Zuzi u mě to tak s váhou bylo. Nejstarší syn nejmenší a pak dva skoro stejně velcí a o kilo těžší než ten první. 2650, 3650 a 3500 gramů. :slight_smile:
Neboj porodíš v pohodě.
Díky za pochvalu fotek, ono se to v tom ateliéru povede vždycky. Nejsou vidět pihy, znamínka a i ty vrásky jsou menší než ve skutečnosti. :wink:
26. led 2010 v 18:22  • Odpověz
Tak u mě to zase neplatí, první syn 4,5kg a druhej to samy, jen tu hlavu měl uzší. No ale jak jste tady psali ty výpočty, tak podle toho by´dvojčátka měli mít v termínu 2800 a 3000, což by bylo super. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 v 18:44  •  4 děti  • Odpověz
S tím tvrdnutím to je zajímavé, no su zvědavá - mně asi tvrdne od začátku, takže to bude porod šup rup :sweat_smile: S Kájou byl docela v pohodě, ale už podle jiného těhu myslím, že tento porod taky bude něco jiného, hlavně ať to ve zdraví zvládnem.
Dneska sem si přečetla něco o dýchání - já už si totiž niiic nepamatuju :grinning: , tak kdyby to náhodou přišlo dřív ať vím aspoň trochu co a jak.
Malá měla hlavičku docela malou - normální, jen když šla ven, tak šla i s ručičkama u hlavičky, takže to byl docela nářez, ale horší bylo to šití potom :unamused: , mno tak snad tohoto malého to nenapadne, dávat ručičky k hlavičce :sweat_smile:
26. led 2010 v 18:48  • Odpověz
Cori, tak snad tentokrát malý připaží. :slight_smile:
26. led 2010 v 19:37  • Odpověz
Dnes jsme si cvíču splkly. Ale bylo to docela fajn.
jakel :grinning: :grinning:
Tož copak je s tou Hajduskou? Nedávala nikomu vědět?
A co Anička? Odpo tu taky nebyla,že ?
26. led 2010 v 19:43  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem vas docetla, to je zase prispevku..... :slight_smile:

Tak podle vypoctu by mel mit maly porodni vahu 3873 g (ve 29 tt mel 1873 g), to si teda uziju....

Jakelin, ja chci taky videt tvoje fotecky, ale v albicku nejsou..... :frowning2:
26. led 2010 v 19:44  • Odpověz
Doorka, resila jsem nejake rodinne problemy :frowning2: a nahrivam stale ty moje bolava zada.......
26. led 2010 v 19:45  • Odpověz
Hezký večer holky,
tak dojmy z předporodního kurzu mám dobré. Takovou porodní asistentku,která tam s námi mluvila, kdybych měla u porodu, tak jsem ráda. Prohlídli jsme i porodnici a když jsem viděla ty maličkatý miminka na odd šestinedělí, tak jsem se trochu zalekla, jakže s tím vlastně budu manipulovat a tak :fearful: . Jsem ráda, že jsme na tom kurzu byli.
Jdu vás dočíst, zase jste koukám byly pěkně ukecaný.
26. led 2010 v 19:56  • Odpověz
ani,jsou na stránce 59
26. led 2010 ve 20:04  •  1 dítě  • Odpověz
zabko,my jdeme na kurz v pondělí,tak jsem zvědavá a těším se.
26. led 2010 ve 20:05  •  1 dítě  • Odpověz
Tak my máme položený koberec a stěhujem :wink:
26. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
Aronku,to je dobře.
Já jdu na růřovku. Dobrou noc.
26. led 2010 ve 20:12  •  1 dítě  • Odpověz
doorka, diky dohledala jsem je!!!

Jakelin, ty jsou uzasne!!!!!!!
26. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
A ja do sprchy a do postele, dneska jsem mela narocny den......dobrou noc!
26. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
Holky, k těm odhadům váhy miminka. Přímo na papíře z porodnice, když mi dělali UTZ v termínu, tak tam bylo psáno +-500 g. A je to fakt. Tam mi odhadovali Kačenku na 3300 g a nakonec měla jen 2700 g (takže přesně -500 g). :grinning:

Mně tvrdlo břicho i u Kačenky a otvírala jsem se docela pomalu. Teda ze začátku to šlo celkem rychle, ale pak se to nějak zaseklo. Prý jsem měla zatuhlý porodní cesty kvůli zánětu, co jsem v těhu prodělala. Teď jsme ho měla zas, takže mám obavy, aby to nebylo něco podobnýho. I když se na druhou stranu utěšuju, že druhý porod bývá rychlejší.

Zabko, neboj, dostaneš se do toho, ani nebudeš vědět jak. Já když vidím teď ty novorozeňata, tak je mám taky strach vzít do rukou, protože dítě, co máme doma, už je proti nim naprostý obr. :grinning: :grinning: :grinning: Ale fakt se do toho dostaneš hodně rychle. :wink:
26. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
Ani fotky jsou na str. 58 přidávala jsem odkaz kolem 9.30. Tak tam nakoukni.
26. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
Já jsem se dodívala na růžovku a jdu si taky lehnout.
Ahojky ráno. :slight_smile:
26. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
zabko,já měla poprvé stejnej problém a když se Filda narodil,přišlo to tak nějak samo,každej pohyb, jak kdybych to dělala furt.Teď mi přijde,když mám cizí mimi,že jsem nemotora,tak doufám,že to zas nějak tak přijde samo...
nedávno jsem třeba oblíkala šestiměsíční holčičku a ze zvyku nastavila rukáv u mikinky,aby tam strčila ruku jako u mýho syna.asi teprv po pul minutě mi došlo že se asi nedočkám :grinning:
26. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
Zuzie :grinning:
Já si ještě vzpomínám, jak se mi zdáli kluci velcí, když se narodil malý. Úplní obři. Já taky spoléhám na mateřský instinkt.
26. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
čau kočky, tak se hlásím už zase z Brna :dizzy_face: cesta celkem v poho, akorát teda: pouštěli úplně jiný film, sedadla byla rozmístěná úplně jinak než na nákresu, takže místo do uličky jsem skončila u okna. Tak jsem se domluvila se slečnou, která seděla vedle mě, jestli mohu do uličky, že budu často chodit na záchod, tak abych jí tím neobtěžovala, tak jsme se přesedli a do toho po chvilce hlásí stevardka, že se moc omlouvají, ale že z důvodů nízkých teplot, nelze používat toaletu :grinning: :grinning: :grinning: no v tu chvilku mi do smíchu nebylo, ale vše dobře dopadlo a loužičku jsem neudělala. Akorát jsem pak škemrala na nádru, ať mě pustí na wecko za búra, že víc drobných nemám a cena je tam 6,- Kč, tak paní byla hodná a pustila mě :dizzy_face:
26. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj, přeji dobré ráno :wink: U nás minus sedmnáct :frowning2: Ač jdu na odpolední, tak tu straším. Přítelmi odvezl omylem klíče od auta :frowning2: , tak je posílá po nějaké kolegyni, tak na ní čekám a pak si jdu udělat novou hlavu :wink:
27. led 2010 v 07:03  • Odpověz
Já váhu miminka netuším :( do porodnice si mám zavlat v pondělí, to už budu mít papíry od gynekoložky při poslední kontrole.. Už se nám to, holky, krátí.. :sweat_smile:
27. led 2010 v 07:55  • Odpověz
dobre ranko,
tak hlazim -18,4 °C a tuhne krev v zilach!!!

Pajcul, blizi se to bleskovou rychlosti.....
27. led 2010 v 08:04  • Odpověz
Dobré ráno. U nás - 20stupňů :confounded:

Dnes ráno jsem si ve stoje nemohla obléct kalhotky ani tepláky. Nešlo mi zvednout nohy.Jakoby mě chytaly křeče do ocásku a do kyčlí. Nevíte,co to je???

Sluni,jak ses vyspala? A jak je?
27. led 2010 v 08:06  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.