• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
doorka, ted uz to bude normalni, to mam presne ja.... Rozestupujou se kosti a pripravuje se telo na porod.... Pokud nejsou kontrakce je to dobry. Pomaha tepla sprcha a obklady az se ti rozjedou zada jako me...... Nicmene, kdyz jsem v klidu nebo chodim se psem venku je to dobry, ale obcas mam pocit, ze nemuzu dojit z obyvaku na wecko a to to mam cca 5 metru...
27. led 2010 v 08:31  • Odpověz
Dobré ránko!

Rintin, to by byla paní docela nelida, kdyby tě kvůli koruně nechala počurat před záchodama. :grinning: :grinning: :grinning:

U nás ráno o půl osmý -21. Teď už tam je -19, ale stejně to na dopoledne nevidím na procházku. Tak půjdem po Kouzelné školce převlíct postele, abychom se trochu zabavili. :slight_smile:

Pajculko, krátí se to fakt šíleným tempem. Dnes mi přišla zpráva z Rodiny, že už jen 39 dní.
27. led 2010 v 08:44  • Odpověz
Doorko, mně to občas bere taky, ale naštěstí to nějak rozhýbu i bez nahřívání. Teď už to těch pár dní vydržíme. :wink:
27. led 2010 v 08:45  • Odpověz
Teda,mám pocit,že nemůžu zvednout nohy. Při každém kroku bodavá bolest.
Ani,to mi neříkej,že už to tak bude?
Nahřála jse pohankový polštářek a nic.
vero,taky mi přišla Rodina. Mám 46 :wink:
27. led 2010 v 08:52  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno, u nás taky zima jak hrom, doufám už poslední takový velký mráz. :frowning2: Zamrzly nám i venkovní rolety na oknech, tak mám v jednom pokoju tmu jak v pytli.
V deset jdu volat do nemocnice, jak se Matyáš vyspal a jestli ho už náhodou nepřeloží z JIP na normální pokoj. Tak držte palce. V noci jsem blbě spala, tak jsem jak pitomá. :angry:
27. led 2010 v 08:53  • Odpověz
Doorko to rozhýbeš, uvidíš. Zítra to může být už bez bolestí. Já si toho už ani nevšímám. Říkám si, že je to buď něco k lepšímu porodu, nebo stařecká choroba a patří to už k věku. :grinning: Což není tvůj případ. :wink:
27. led 2010 v 08:59  • Odpověz
Doorko, mně to chytne občas. Někdy v pohodě a z toho mě občas projede kyčlí parádní bolest. Ale není to naštěstí furt, tak se to dá vydržet. Určitě tě to nebude trápit celodenně až do porodu. :wink:

Jakelin, my jsme měli zevnitř absolutně orosený okna. Jak mrzne, tak se nám hodně rosí (a to máme dva roky novostavbu s novýma plastovýma oknama). A dneska to bylo extrémní. Dokonce ve spodní koupelně ta rosa byla zevnitř na okně zmrzlá, že se to dalo škrábat. Přes noc se tam netopilo a takhle to dopadlo. :unamused:
27. led 2010 v 08:59  • Odpověz
Jak, já jsme dnes taky blbě spala. Často jsem se budila a zdály se mi takový blbý sny. Ale ty ses asi špatně vyspala asi kvůli Matyáškovi, viď?
27. led 2010 v 09:01  • Odpověz
Vero ty novostavby docela dlouho vysychají a je možné, že se ještě nějaká vlhkost uvolňuje ještě i letos. My máme rekonstruovaný starý dům a kvůli tomu vlhku jsme dali sice dražší, ale všemi doporučované dřevěné okna a v pohodě. V těch starých domech z toho pak můžou být plísně a u nás naštěstí nic.
27. led 2010 v 09:02  • Odpověz
jakel,myslím,že nejsem o tolik mladší :grinning: .Ať to s Matym vypadá dobře.
Musím ze psem,tak snad mi tam chudina neumrzne.
Děkuju za podporu holky. Doufám,že to povolí. Ve 4 mám jet s kolegyní ke kamarádce,podívat se na 3 měsíční mimi,tak snad to zvládnu.
27. led 2010 v 09:03  •  1 dítě  • Odpověz
Vero určitě, měla jsem pořád blbé sny jak chodí sám po nemocniční chodbě a hledá záchod a takové podobné nesmysly. Přitom leží na tom JIPU sám a jsou tam u něj dvě sestry. Musím je pochválit, nikdy nebrblají, když voláme a pokaždé ochotně odpoví a samy řeknou, zavolejte si ještě jednou. Jenom je blbé, že kvůli těm přístrojům, tam malý nemůže mít mobil a tak jsme s ním nemohli mluvit. :frowning2:
Dnes tam jede manžel s Jakubem a já až zítra, to by mohl být na normálním pokoji. Teď v těhotenství tam na ten JIP nemám chodit.
27. led 2010 v 09:07  • Odpověz
Doorka tak můžeš potrénovat přebalování atd....
27. led 2010 v 09:08  • Odpověz
Doorka, furt to nebude. Ja jsem treba ted bez bolesti, ale nesmim se ohnout, jen jak vsude doporucujou do drepu a i to, kdyz udelam trochu blbe, tak bolest jak vysita vyleti z krize do kycli a probehne az ke kolenum. Tohle u maleho neznam, ale jsem plasan a hned jsem se informovala u zname PA a ta rikala, ze je to logicke. Navic mam opravdu vsechno jen a jen v brise, takze se to zakonite na kyclich a zadech muselo projevit.... To uz vydrzime. Me staci 5 tydnu :slight_smile: a muzu rodit.... Jeste nedavno jsem si rikala ze 14 tydnu......... Jinak me hlasi rodina 55 dni do konce :grinning:
27. led 2010 v 09:10  • Odpověz
Jakelin, Matyas to zvladne a na JIP bych opravdu v tomhle stavu nechodila.... Vydrz :wink:
27. led 2010 v 09:12  • Odpověz
Ani já má termín o den dřív než ty, tak už to mám za 54 a připadá mi to neuvěřitelné jak to uteklo. Hlavně si říkám, že kdybych porodila už teď tak to malý už určitě zvládne. Myslela jsem si, že to bude v mém věku horší a hlavně na začátku ty různé vyšetření a ustavičný strach, jestli bude vše jak má být. Ono nic není na 100 % ještě se může ukázat až při porodu nějaké postižení, ale já si to nepřipouštím.
To bych se musela strachy zbláznit. :frowning2:
27. led 2010 v 09:29  • Odpověz
Ahojky holky, brrrr to je zima venku. Ani náš haf tam nechtěl dlouho být.
Dori nám včera PA na tom kurzu říkala, že na všechny tyhle bolesti je nejlepší teplo. Vana nebo zalízt do postele a teplo by nám to mělo trochu uvolnit.
Taky mi přijde, že se to šíleně blíží a to všichni říkají, jak se těhu ke konci táhne :slight_smile:
27. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Zabko to asi až ty poslední dva týdny se budou táhnout. Já jsem měla strach zůstat sama doma a jít někam taky, abych tam nezačala rodit. :frowning2:
27. led 2010 v 09:47  • Odpověz
Ahoj holky. Tak já teda nevím jak to ještě 6 týdnů vydržím..už mě to nějak nebaví s tím břichem a navíc se těším na prďolku :slight_smile: Jsem zvědavá kdy "to" přijde, obávám se ale že dřív, protože ted bude hodně stresu (prodáváme byt, stěhování, na jaře stavba domečku) takže uvidíme. Ale budem ještě nějakou dobu v Praze, než se právě postaví, naštěstí to bude rychlodům (montovaný nízkoenergetický bungalov) tak snad budem rychle ve svém :wink: Ted do toho oslava mých narozek, přijede rodina...už příští víkend - budem slavit právě dřív, protože v době narozek asi budem právě stěhovat, no bude to mazec a já nevím, jak to zvládnu, ale musím, co se dá dělat, že :sweat_smile: :grinning:
27. led 2010 v 10:01  • Odpověz
zdravím poslední den z práce. Tak mám radost, chtěla jsem s mamkou už příští týden uklízet byt, aby se dalo stěhovat, ale prý na podlahy nastoupí až přísští týden a hlavně skříň trvá 3-4 týdny, tak ji musíme taky objednat. My se asi nestihneme do porodu přestěhovat, takže vím, že se mi to moc nepotáhne. Jinak teda od víkendu mi celkem natýkají nohy.
Rin to jsi mě nepotěšila, mám se na co zítra těšit, taky jedu žluťasem do Brna
27. led 2010 v 10:10  • Odpověz
No me to ted silene leti, pac jsou urcite starosti v rodine a pak si myslim, ze to pujde opravdu drive.....
27. led 2010 v 10:18  • Odpověz
Ani, to mě mrzí. Mates pořád na JIP, nemůžou ho zatím dobře zavodnit, tak se uvidí při večerní vizitě a nebo zítra. Ráno zase zvracel, ach jo.
27. led 2010 v 10:21  • Odpověz
holky nevíte náhodou jak dlouho trvá, když jsem si zapomněla zavčas vyřídit lístek na peníze za prosinec? na sociálce už to prý je (říkali mi to v práci, dodala jsem to 19.1. jsem na neschopence od září). Zajímí mně co přesně znamená , že to dodávají zpětně ale snad ne až s tou další platbou :pensive: ..za leden už mi zcela vyschl účet a mám před sebou nějaké větší platby....
27. led 2010 v 10:22  • Odpověz
sorry za chyby oprava: "zajímá mě" :slight_smile:
27. led 2010 v 10:23  • Odpověz
to fakt nevím, skus si zavolat přímo na sociálku
27. led 2010 v 10:25  • Odpověz
Jakel - držím palce, at je mu brzo dobře. A ví se, z čeho "to" má? Nebo to je jen nějaká hustá viroza?
27. led 2010 v 10:30  • Odpověz
Jakelin aťje brzy Máťovi líp, držim palce.
27. led 2010 v 11:00  • Odpověz
ahojky, tak já záda zatím úspěšně léčím ležením na zemi a nahřátým polštářkem. Ještě mi nic nevystřeluje, tak snad ani nezačne! Taky mi přijde, že se to nevleče, ale šíleně letí :slight_smile: Jsme asi nějaké výjimky :grinning:
U nás bylo v 6 ráno "jen" -16, nic arktického :sunglasses:
27. led 2010 v 11:21  • Odpověz
Jakeline, my máme v baráku docela sucho. Ale s těma oknama je potíž vždycky když mrzne. Přece jen jsou to dvojskla a asi těsnění nic moc. :unamused: Hold jsme ušetřili nějakou korunu, ale na nepravým místě.

Makytko, tuším, že do 30 dnů by to na sociálce měli vyřídit. Ale záleží, jestli tam nemají nějaký skluz. Každý region to má jinak. Zkus opravdu zavolat přímo na vaši sociálku.

A my teď zase škytáme. :grinning:

Michelle, mně to taky hrozně letí. U Kačenky se mi táhl jen 6. měsíc. Ale pak to šlo celkem rychle. Chodila jsem do práce a pak když jsem byla doma, tak jsem taky věčně někde pobíhala. A teď pro změnu to letí díky Kačence. Pořád člověk řeší dítě, co má doma a na to v bříšku už tolik času nezbývá. :sunglasses:
27. led 2010 v 11:37  • Odpověz
tak hlásím, že mně to letí hrozně. Nevím, jestli je to tou prací a pak se to nezastaví, ale zatím to utíká. Od zítra budu 34tt, tak zkusím spáchat fotku :wink:
27. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
ahoj, kočeny, jdu vás dočíst ,pak se přidám......
27. led 2010 ve 12:30  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.