• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Vero, tak to už asi nestihnu. Ta Ikea u nás v republice mě štve. Jinde se tam dá nakupovat přes internet, jenom Čechy jsou asi sto let za opicema.
Já jsem tam viděla ty malé do dětských postelí a hledat velké mě ani nenapadlo, protože jsem to nikdy nepoužila.
27. led 2010 v 15:27  • Odpověz
Tak jsem si do alba hodila dnešní foto bříška s půlkou skříně oblečků :slight_smile: A dnes mi dovezli kočárek a lehátko, zatím je to ve sklepě, musím počkat na přítele, až dorazí z práce a vynese to nahoru (3. patro bez výtahu). Jsem mu to volala, tak prej bude dnes hodně spěchat domů :grinning:
Byla jsem v hračkárně, kde mi před 2 týdny slíbili ten nafukovací kruh, ještě předevčírem jsem potkala prodavače ve městě a ptal se, jestli chci menší nebo větší. No a co bych tak dnes čekala....došel jim jenom velký! Snažil se mi ho vnutit, tak mu říkám, že tím bych propadla! :grinning: Tak PRÝ SNAD příští týden! Ach ty maloměsta! Asi dostane miláček zítra úkol, jedu na poslední kurz (kojení), tam on být nemusí, tak bude lítat po Krnově, snad nějaký kruh sežene.
A taky jsem se šla objednat ke své kadeřnici na melír a stříhání, tak mi dala termín až 15.2., jsem jí říkala, že snad nebudu zrovna rodit. Tak ona, že mi to teda dá radši hned na ráno, kdyby něco :grinning: :grinning:
S tou podložkou do postele taky přemýšlím.....
27. led 2010 v 15:34  • Odpověz
Jake, já jsem ty velký chrániče sháněla právě kvůli Kačence, když jsme ji teď dali do velký postele. Zatím má na noc plínu, ale až ji začnem odnaučovat, tak se nějakým nehodám určitě neubráníme. Matrace máme úplně nový a ne zrovna nejlevnější, takže by bylo škoda, kvůli nějaký stovce, kterou dáme za chránič, zničit celou matraci.
27. led 2010 v 15:34  • Odpověz
No tak podezřelé ticho odhaleno, usnul v obýváku na dece :angry: Už jsme totiž tak nějak zrušili odpo spaní a chodí večer dobře spát, takže dneska se máme na co těšit, 22 nejdřív to jistí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já jsem Čendovi koupila nepropustné prostěradlo na velkou postel, bylo podobně drahé jak ten chránič, ale jelikož nemají výběr barev (máme krémové), tak na něj ještě dávám barevné, takže ho vlastně používáme jako chránič :wink:
Do postýlky mám nepropustné prostěradla 2 :wink:
27. led 2010 v 15:42  • Odpověz
Já dnes před prací zvládla i kadeřnici. Jsem ráda, odrosty byly přes půl hlavy :grinning: Ještě tam vlezla kosmetička, kamarádka a říkala, že se mám stavit na obočí, že je nějaké vyšisované, abych prý byla v porodnici kočka :grinning: Tak tam zajdu až budu na mateřské :wink:
27. led 2010 v 15:44  • Odpověz
kadeřnici mám za 14 dní, stejně jako zubaře a gyndu, každej den něco, abych se nenudila :grinning:
27. led 2010 v 15:46  • Odpověz
nikit, alespoň ti to bude utíkat :wink:
27. led 2010 v 15:48  • Odpověz
aronku, to je jasný, kosmetička je taky potřeba, aby se nás mimčo v porodnici neleklo :grinning: Taky ji mám na únor v plánu. A k zubaři jdu tento pátek.
27. led 2010 v 15:50  • Odpověz
Tak ja se chci taky objednat na oboci a rasy nekdy pristi tyden, abych byla cupr kocka :slight_smile: Vlasy obarvim doma, nechavam si je narust i ofinu uz nechci a nekdy v lete na to hodim melir a budu to mit zase jako na te svatebni fotografii :grinning: No a 8.2 jsem objednana jeste na nohy a doufam, ze to stihnu do terminu jeste jednou, nejak si na ty nehty dole nedosahnu :grinning:
27. led 2010 v 15:53  • Odpověz
michel, já nevydržím ležet na zádech, takže jsem na kosmetice nebyla už ani nepamatuji, ale tohle mi udělá v sedě :wink:
ani, o nohách ani nemluvím, mně stačí když si mám zavázat kaničky :grinning:
27. led 2010 v 15:59  • Odpověz
taky začínám mít problém se zavazování kaniček a to nemluvím o tom, když oblíkám a obouvám Čendu ven, to sedím na zemi a funím jak lokomotiva a než vyrazíme ven jsem totálně splavená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 v 16:01  • Odpověz
jj zavazování tkaniček je taky problém a to nemám bůhvíjak velké břicho! A to holení, to už je jen popaměti!
27. led 2010 v 16:07  • Odpověz
Já si včera našla nahoře na stehně pupínek a jak jsem tam neviděla, tak jsem nevěděla, jestli mi náhodou nevylezla piha, tak jste mně měli vidět co jsem vyváděla se zrcadlem :grinning:
27. led 2010 v 16:09  • Odpověz
Je to s náma sranda s břicháčema co holky.............
Tak já dneska nenastartovala, chjo, se z toho picnu z těch mrazíků....
27. led 2010 v 16:11  • Odpověz
Jinak ahojík všem, jsem napsala příspěvěk se mi někam ztratil, :angry: :angry: :angry:
27. led 2010 v 16:11  • Odpověz
Jinak to mě ani nějak nenapadlo s tím prasknutím vody, budu povlíkat o víkendu tak tam taky strčím podložku
27. led 2010 v 16:13  • Odpověz
Aleni, to je divne. My dneska nastartovali sice az napodruhe, ale nastartovali, myslim Puntika :slight_smile:
27. led 2010 v 16:14  • Odpověz
mně taky tvrdili, že nafťáka nenastartuji, kór když beru levnou naftu a v pohodě :wink:
27. led 2010 v 16:15  • Odpověz
ni, no co se dá dělat já ted byla naposled v sobotu a pak stál, tak snad ho večer rozběhnem
27. led 2010 v 16:17  • Odpověz
No já musím zas něco extra, hlavně aby byla baterka good, snad nebudem muset pořizovat novou..........
27. led 2010 v 16:18  • Odpověz
kdyby se vám ještě chtělo, tak prosím hlasujte: http://kladensky.denik.cz/miminka/miminka20100122.html(Natálka Koulová) Je ze zamlkinek :grinning:
27. led 2010 v 16:21  • Odpověz
Ali, my taky nejezdime denne, ted jsme jeli naposledy v nedeli :slight_smile:
27. led 2010 v 16:23  • Odpověz
jj, zrovna jsem ti chtěla Aronku písnout, Klárka Natálku dohání, tak snad Natálce pomůžem, je to tam
27. led 2010 v 16:24  • Odpověz
Ani, tak snad není KO baterka :angry: :angry: :angry: , uvidíme
27. led 2010 v 16:25  • Odpověz
Tak jsem udělala velkou mísu ovocného salátu, to budem jíst ještě příští týden :grinning: Je pravda, že při kojení se nesmí citrusové ovoce? Já ho miluju! :confused:
27. led 2010 v 16:53  • Odpověz
michel, to nevím, já myslela, že by se jen nemělo to co nadýmá :unamused:
27. led 2010 v 16:55  • Odpověz
Já jsem k holičce objednaná na konec února, tak doufám, že to k ní ještě stihnu. :grinning: Zubařka mě čeká 17. února.

Niki, tak s tím oblíkáním a obouváním starší ratolesti mi ani nemluv. Než malou obleču, tak jsem zpocená až za ušima a funím taky jak lokomotiva. Kdyby bylo léto, tak je to zlatý. Navlíknu ji šatky, nebo tričko a kraťásky, sandály a jdem ven. Ale tohle navlíkání je protivný samo o sobě, natož ještě s břichem. :confounded:
Holení ještě nějak zvládám, ale ufuněná jsem taky přitom šíleně. A všechny kozačky mám naštěstí na zip. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 v 16:56  • Odpověz
Michelle, při kojení nesmíš skoro nic. :grinning: :confounded: Citrusy by se tak moc neměly, ale když se nebudeš ládovat celý den jen pomerančema, tak troška dle mýho neuškodí. Záleží ale taky na dítěte, jak moc trpí na prdíky. A u citrusů taky hrozí riziko alergie, tak asi taky proto by se měli omezit. Každopádně třeba jahody, hrušky vůbec ne.
27. led 2010 v 16:59  • Odpověz
vero, takže vše, ale v přiměřeném množství :wink:
27. led 2010 v 17:07  • Odpověz
uz jsem zpet od doktorky :slight_smile: tak pry si neni jista polohou mimise a pokavad si nebude jista ani za 2 tydny tak me posle na utz a take mi oznamila ze pry mam pocitat s moznosti ze porodim pred terminem, protoze pry mrnous uz je dost velky :confused:

ja potrebuji take ke kadernici, ale to vsechno zacnu zarizovat az pristi tyden, uz se tesim az budu doma :slight_smile:
27. led 2010 v 17:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.