• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
S tou výchovou je to fakt někdy těžké. Já si myslím, že kluci nejsou svatoušci, ale věřím a doufám, že se takhle ve škole nechovají. Ale nemůžeme za ně dát ruku do ohně. Myslím si, že je to už vidět na chování k rodičům, babičkám a tak všeobecně k lidem, jestli je to děcko na facku, nebo má nějaké základy z domu.
A taky je fakt, že někdy bych jim jednu vrazila za to jakým tónem mi odpoví, ale s tou pubertou to je síla. Umí se ale omluvit a říct, že je to mrzí.
Dva puboši v rodině, tak to by asi nebyli ani normální, kdyby to s nima nic neudělalo.
27. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
Jdu spát, měla jsem na dnešek blbou noc. :pensive:
27. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
jakel, dobrou a zítra napiš, co je s Matym, jestli už je na normálním pokoji..... :confused:

tak moje cácory po dnešním trestu usnuly už kolem půl osmé, což u Aničky je celkem v poho, ony bývá brzy tuhá, ale u Nelči je to skoro zázrak, většinou do devíti nezabere, a když jo, tak si myslím, že je nemocná....
ale už včera mě nakrkly, měly štěstí, že už bylo po Večerníčku, ale taky spaly kolem 20,15, dnes si to zlobení zopakovaly, ale k jejich smůle to začaly stupňovat dřív, takže měly po pohádce. Jenom pomazlení a pusu na dobrou noc v posteli jsem neodmítla, tak hnusná být nechci, to si myslím, že by se nemělo, i když mi ještě bušilo srdce z rozčilení, tak pomazlinkovat se musíme :slight_smile:

holky, taky si jdu lehnout, zase cítím, jak mi tuhnou nohy - kotníky, lýtka až po kolena, tak je jdu hodit nahoru, abych se vyspala do růžova do mého prvního dne na mateřské :wink:

dobrou a čauky zítra
27. led 2010 ve 21:26  •  3 děti  • Odpověz
Jdu do hajan. Zítra mám raní, tak ať jsem k něčemu :wink:
27. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
Tak jsem psala sluni, odpovedela, ze jsou OK, akorat ma hrozne rozpichane zily z tech kapacek, takze ji to boli a pres mobil se ji blbe pise, proto se neukazala na MK. Zuzka je prej stale 3 v1 a lezi na gynde. Nevideli se, ale pisou si. Mam vsechny pozdravovat a preje dobrou noc :slight_smile:

A ja mizim take do pelisku :slight_smile:
27. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
Ahoj, přeji hezké zasněžené ráno. Do práce to byla moc zajímavá cesta :confounded:
28. led 2010 v 06:40  • Odpověz
dnes jsem 34tt, tak se odpoledne pokusím spáchat fotku :wink:
28. led 2010 v 07:31  • Odpověz
Dobré ránko,kuřátka. Dočtu vás odpo. Včera mi na ty záda zabrala až večerní koupel. Dnes už jsem ok. Jedu s mužem do Brna. Snad dokoupím poslední věci. Sněhu je u nás dost. Přeji všem hezké dopoledne.
28. led 2010 v 08:05  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka na me to prijde s temi zady vzdycky vecer a ja kravka dneska prehazela celej sklep :frowning2: a ted jsem vyrizena, za 20 min mam zacit varit a nevim jak :grinning:
28. led 2010 v 09:16  • Odpověz
Dobré ráno.
Ani co jsi v tom sklepě hledala???Máš se na to vyprdnout a nechat to na manžu.

Já jsem byla včera domluvená s kamarádkou, že spolu zajdeme k paní, kterou ale já neznám a prodávala spoustu věciček pro mimi. Jenže ta moje kámoška odjela na služebku a tak jsem tam musela jít sama, když už na mě čekala. Byla sympatická, tak jsme si padly do noty. Jenom škoda, že má dvě holky, měla tam krásné růžovoučké věcičky.Tak jsem si vybrala krásnou deku a spoustu ponožeček a jenom pár oblečků. Mám už toho dost a ještě dvě osušky s kapuckoku na koupání a prostěradlo do postýlky. Dala mi zadarmo jedny botičky, pár punčocháčků a nějaké plenky co jí zůstaly, tak jsem toho nesla dvě tašky za 450,- korun. Nechala jsem jí tam 500,- a ještě mě s 50,- korunama honila až k výtahu. Tak zase peru a už nevím kam to dám.

Maty byl včera trochu lepší, ale normálně jim během té návštěvy začal usínat. Pořád ho naprázdno natahuje, tak pije jenom po douškách a má do krve rozpraskané rty. Ten žaludek to nějak nebere a mohl půl suché housky. Dnes tam jedu taky, měl by snad být na normálním pokoji a jestli ne, tak na něho jenom nakouknu a pak půjdu bulet někam na chodbu :cry:
28. led 2010 v 09:32  • Odpověz
Tak my včera vyzkoušeli kočárek, netáhli jsme ho nakonec domů, ale zůstali v sušárně. Je parádní, už se těším, až s ním vyjedu! A má trochu jiné kolečka, tak je z toho přítel nadšený, bo tamty se mu nelíbily :grinning: Taky lehátko je parádní, až je mi líto ho rozebrat a ještě schovat :slight_smile:
Dnes dokoupím věci v drogérii a jsem TÉMĚŘ připravena! Ale rodit se mi ještě nechce :grinning:
A teď jdu trochu udělat pořádek v domácnosti.
28. led 2010 v 09:39  • Odpověz
Michel, tak hoď fotky do alba. Ty jsi chtěla Firkon, ne???
28. led 2010 v 09:42  • Odpověz
dobre rano holciny, vubec vam ten snih nezavidim my tady mame slunicko a +6 stupnu :slight_smile: :slight_smile:

posledni dobou me strasne zacala palit zaha :angry: Vcera jsem vecer mela kontrakce :fearful: :fearful: tak me to hodne vydesilo, trvalo to tak pul hodiny a byly celkem pravidelne ale ne nejak zvlast bolestive, je to normalni?
28. led 2010 v 10:22  • Odpověz
jakel, mám ho v albu :slight_smile:
Tady je dnes krásně, ráno poletoval sníh a foukalo, ale teď už sluníčko a 0 stupňů.
Hajduš, na žáhu nejlepší zakysané výrobky. Já je ovšem piju s odporem :grinning: Ale pomáhá to.
28. led 2010 v 10:42  • Odpověz
Michel a máš přesně tady tu barevnou kombinaci??? Je hezká. :slight_smile:
28. led 2010 v 10:50  • Odpověz
Hajduš, když to přejde, tak to jsou poslíčci.
28. led 2010 v 10:51  • Odpověz
michell super kocarek :slight_smile: :slight_smile: jestli ho mas v tehle barvach tak je fakt supeeeer!!

jakelin myslis ze to jsou poslicci? Sakra to znamena ze se porod blizi........pomoooooooooc :wink: me vcera mudr rekla, at pry pocitam s tim ze mohu porodit drive :confused: :confused: nevite za jak dlouho se porodi od te doby co zacnou poslicci?
28. led 2010 v 10:56  • Odpověz
michel, kočárek je moc krásný :grinning:
hajduš, někdo má poslíčky brzo a rodí na termín. Říká se, že když to přejde v teplé vodě, tak to ještě není k porodu ale jen tréning :wink:
28. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Hajduško, to má každý jinak. Já jsem je měla třeba i 6 týdnů předem a porodila až v termínu.
Nestresuj se. Když se nezačínáš otevírat, tak o nic nejde. Jenom kdyby to trvalo dýl, tak se raději zajet nechat zkontrolovat do nemocnice.
28. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Čusík holky,
jak se máte? Já jsem se dala do úklidu koupelny a vyhodila jsem zbytečné krámy ze šuplíků od stolu,kde jsem měla ještě věci ze školy a tak.
Hajduš poslíčkuje? Já někde vyčetla, že poslíčci můžou začít zhruba měsíc před porodem,nejčastěji jsou 14 dní před porodem.
Michelle - kočárek vypadá pěkně. Já už se taky těším, až ten náš přiveze manža z práce. Napřed ale musí v kočárkárně vrtnout do panelu nějaký madlo, abysme ho měli kam přikurtovat. Prý už byla jednou vykradená, tak se bojíme nechat ho tam jen tak.
Mně od včera bolí jakoby třísla, nebo pánev nebo něco tam dole. :cry:
Jakel drž se. Ať je Matymu líp.
28. led 2010 v 11:04  • Odpověz
ty jo a jak mam poznat ze se zacinam otevirat??
28. led 2010 v 11:08  • Odpověz
Já tedy nevím, jestli to, co cítím - jsou poslíčci :sweat_smile: protože mi do toho lumpačí to železo, co musím brát, takže ty křeče a stahy jsou tak spojené.., že to fakt nevím :grinning:
28. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Tak jsem zpět z poradny. Zatím úplně zavřená, takže na porod to nevypadá (díkybohu). Dělala stěr na streptokoka a za 14 na monitor. A pak kontroly po týdnu. Ale když mě taak nebaví sedět v tý čekárně :confounded:
28. led 2010 v 11:40  • Odpověz
flapi, gratuluji k úspěšné kontrole :wink: Já už teď taky jdu po třech týdnech :grinning: a ne po pěti :angry:
28. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
Gratulka k úspěšným kontrolám :slight_smile:

Mě našli ze stěru toho streptokoka,takže jsem dnes ráno musela odvést na gyndu moč a podle výsledků dostanu léky a když se to nepřeléčí,tak při porodu kapačku s ATB. :unamused:

Jinak už chodím na kontroly každý týden,ve středu budu mít první monitor :slight_smile:
28. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
Kackap - tak držím palce, at se to přeléčí a když ne, tak se taky nic nestane, já ho taky měla a akorát jsem musela mít tu kapačku...jinak nic.

Jinak, já chodím po dvou týdnech na kontrolu a ted jdu v úterý do poradny a taky na první monitor, tak jsem zvědavá. Konečně si ho pořádně "užiju", protože minulé těhu jsem ho měla poprvé až při porodu...
28. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
jakel no snad už se to spaví a dají jej na běžný pokoj.

během chvilky doplním foto ze 34.tt, zítra už začínám 35., tak jsem to musela stihnout.

Včera jsem se loučila v práci a moc příjemné to nebylo, nějak to na mě padlo a chvilkama mi až šly slza do očí
28. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj tetky, hlasime se vam se zuzkou ze spolecneho pokoje olomoucke porodky :slight_smile: zatim jsme vcelku, zuzka asi pujde brzy domu, se mnou to zatim tak dobre nevypada, ale nalez mame od nedele stejny, takze se aspon drzime...
28. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj těhulky,
sluníčko pročpak jsi v nemocnici? Drž se zatím v celku a aspoň tam dobře vaří? :sweat_smile:
Hajduš, mě taky včera děsně pálila žáha, to sem snědla zase tolik rennie :angry: , ale bez toho by to byl děs... Já při Káji prý měla poslíčky už na kontrolách - jak dělali monitor, ale teda nic sem necítila a kontrakce přišly až v den porodu :sweat_smile: , ale každý to máme jinak. Někdo už je opravdu pocituje hoooodně dopředu.
Tak pěkný den, nožky nahoře a nic nedělejte :wink:
28. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
Cori jeli jsme v nedeli vecer do porodky, ze jsem necitila pohyby a na monitoru byly stahy, ktery jsem vubec necitila, presne jak pises ty...trosku se to zklidnilo, ale dobre to porad neni...
28. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.