• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Sluni a Zuzko, to je dobře, že si alespoń děláte společnost. Bude vám to rychleji ubíhat. Držím palce, ať vás obě pustí brzy domů a ať se tam potkáte až na oddělení šestinedělí :slight_smile:
28. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
Holky moc Vám držím pěstičky oboum dvoum a těm Vašim mimískům v bříškách, Sluní Zuzi držte se
28. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
Jsem si dneska koumesila bříšánka a mám kolem pupíku takové kolo, něco jako modřinu tak nějak bych to popsala, já vím že zazačátku to tu někdo psala že se mu to objevilo - a myslím že dokonce Zuzka, nevíte někdo co to znamená?
28. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
Hajduško, švagrová cítila poslíčky cca 10 dní před porodom, byla myslím v 36 tt, pak se napila 2 maliníku, byla bouřka a 37 rodila.................. :grinning:
28. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
Aleni, zuzce tenkrat rekli, ze se nemusi dite vyzivovat. Ja bych to zavolala dr. a sla bych na ultrazvuk......moje rada
28. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
Díky za chválu kočárku, jojo je to přesně tahle kombinace, jen ty kolečka mají jiný design. Chtěla jsem stihnout ještě povysávat, ale prdím na to, dopoledne mě bolely záda, tak chci ještě vydržet, za chvíli jedu na kurz kojení. A pak šup utratit poslední prachy do lékárny :grinning:
Letí nám to letí, za chvíli už budem rodit!!!
28. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
Sluni, Zuzko, závidím, že jste aspoň spolu, ale jinak bych vám raději přála klid domova
28. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
¨holky, hozně mě bodá vlevo v podbříšku, doufám, že to nic není, třeba jen prdíky
28. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
Broucku, me taky vsude picha a poboliva a boli........ Pokud to neni v centru bricha jako krece a hlavne citis pravidelne pohyby, tak se neboj.........
28. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
Ani - no teda dobrý, tak já tam zkusím cinknout
28. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
Aleni, lepsi 10krat volat a jet na monitor nez neco promeskat......... To ti reknou vsichni.............
28. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
ani no spíše mě štve, jak je to nepříjemné, zvláště při chůzi, ale snad to brzy přejde
Jo a drzim pesti at je to nejaka banalita a dej vedet!!!
aleni ja uz zacala s malinikem :confused: docetla jsem se ze se muze pit od 34t. Uz ho nektera take pijete?
28. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
Holky tak jedu do nemocnice na monitor tak na mě myslete, pak se ozvu
28. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
Aleni drzim pesti, at je vse ok...i kdyz jsem tady nechtela byt, jsem ted daleko klidnejsi, protoze kdyby se neco delo, tak se o nas postaraji.

hajdus ja chtela malinik taky zacit pit, ale hrdlo mam otevrene na prst, takze by mi to zatim spis asi ublizilo...ja beru jen lneny seminko
28. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
Ali držím palce, ať je to dobré.
28. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
http://johnmatey.rajce.idnes.cz/Kocar_pro_koblizka_-_Cruiser/

holky dodala jsem tam fotky autosedacky, ktera mi jde na konstrukci kocaru......vsechno spatny je pro neco dobry!!!

Ali, alespon budes klidnejsi!!!
28. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
tak já mám i po druhé poradě :wink: a teď něco vytvořit do tří a pak hurá domů :grinning:
28. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
Aleni,drž se a dej vědět.
Sluni,tak to je fajn,že jste se Zuzkou spolu. Moc na vás myslím.

V Brně jsem koupila jen osušku,nějaké bodíčka a deku.
Zbytek asi nakoupím u nás.
Hajdi,myslím,že maliník už mají skoro všichni. :slight_smile:
Maja se dnes moc učí,že? Ať ti ta zlouška zítra dobře dopadne.A kdy máš ty narozky?
Aronku,tak,tak. Huráááá domů. :slight_smile:
28. led 2010 ve 14:47  •  1 dítě  • Odpověz
aronku to se mas, ja tu musim smrdet az do 5h :angry: kdy ti zacina MD?
28. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
doorko, však se těším, že dojedu a dám nohy nahoru :grinning:
hajduš, ještě příští týden tři dny a pak jsem doma, jen se tu možná ještě stavím na zaučování :wink:
28. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
tak to uz to mas take za par, ja uz jen zitra :slight_smile:

sakra uz mam zase ty poslicky :confounded: zda se mi ze je to nejak casto, ja jeste rodit nechciiiiii
28. led 2010 v 16:03  • Odpověz
autor
ahojte, zdravim jen v rychlosti, Tobik sel ven, tak jdu rychle epinovat a pak se zase ucit...mam strach, ze to zitra bude ve skole ostuda, ale snad vezme v potaz aspon ten pupek a nejak to udelam :unamused:
dori, diky :slight_smile: narozky jsem mela vcera, ale ani mi to neprislo, nejak nebyl cas slavit nebo neco podobnyho... :sweat_smile:
sluni a zuzi, drzim palecky at je vsechno ok a brzo vas pusti domu... :slight_smile:

tak ja letim, doctu vas v sobotu, tu si dam volnou a pak zase hura na dalsi predmet... :sweat_smile:
28. led 2010 v 16:30  • Odpověz
Sluni a Zuzko držím palečky ať ještě vydržíte :slight_smile:

Maji dodatečně všechno ne k narozkám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Hajduš já už maliník taky piju,zrovna ho mám před sebou :wink:
28. led 2010 v 16:37  • Odpověz
Maji,tak všecko nejlepší. A neboj-zítra uvidí pupek a řeknou-Majatob,máš to za 1 nebo plný počet bodů,či jak vám to známkují :grinning:
Hajdi a kdy jdeš na kontrolu?
28. led 2010 v 16:48  •  1 dítě  • Odpověz
Kdo ůže,hlasujte,ať to ta Arončina známá vyhraje. Je to na těsno.
http://kladensky.denik.cz/miminka/miminka20100122.html
28. led 2010 v 16:50  •  1 dítě  • Odpověz
maji take vsechno nejlepsi :slight_smile:

doorka na dalsi kontrolu jdu 11.2 ale jestli to bude takhle pokracovat tak si tam radeji zajdu pristi tyden. Doorka ja klidne poslui hlas ale nevim pro koho mam hlasovat :wink:
28. led 2010 v 17:01  • Odpověz
Pro Natálku Koulovou. :slight_smile:
Aronku,tak jsem chtěla podpořit a ještě to spletu :grinning:
Hajdi,no určitě zajdi,kdyby to pokračovalo. Ať nám neporodíš první.
28. led 2010 v 17:05  •  1 dítě  • Odpověz
tak uz ho tam maa :slight_smile:

ja nechci rodit prvni, teda lepe receno nechci rodit vubec :wink:
28. led 2010 v 17:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.