• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Taky jsem zahlasovala :slight_smile:
Maji všechno nej nej a ať vyjdou zkoušky.
Co ta Aleninka? Nakukuju a ještě tady nebyla.
Hajduš já taky nechci rodit. Co s tím provedem? :grinning:
28. led 2010 v 17:36  • Odpověz
i ja furt nakukuju jak Ali dopane :unamused:
28. led 2010 v 17:36  • Odpověz
Jo a s tim, ze nechci rodit se pridavam do klubu!!! Ale jak to udelat, to je zapeklite :dizzy_face: :dizzy_face: :zipper_mouth: :fearful:
28. led 2010 v 17:37  • Odpověz
bafíky, baf, holky!!!

maji, všechno nej k narozkám a se učit se učit se učit :grinning:

michelle a ani, kočárky jsou super. a prosím tě, michelle, můžeš nám napsat, kde máš bobeša schovaného? takový pupek jsem měla někdy kolem 20 tt, možná i dřív :angry:

holky, dneska je nějaký divný den. a tak jsem se na něj těšila, páč jsem dnes ofiko na mateřské. ale od rána se mi točí hlava, bolí celý spodek, břicho tvrdne a bolí (když se o mě Aňa opřela nebo si dřepla k troubě, málem jsem měla mžitky před očima), nohy v křeči, žáha mě pálí jak čert, nestačím pít zakysané na střídačku s rennie.

byli jsme dnes na kontrole na ORL, malá už je naštěstí ok, ale já v čekárně skoro zkolabovala.
nasněžilo minimum, asi tak 2 cm, ale asi je blbý tlak či co, máte taky některá potíže?

sluni a zuzi, držte se, ať jste ještě chvilku kinder vajíčko :wink:

jo a máme první výzo, čeština, prvouka, matika a chování!!! za jedna, zbytek slovní hodnocení, u toho jsem se docela nasmála....
28. led 2010 v 17:42  •  3 děti  • Odpověz
musime trosku zakoumat :wink: brala bych to tak jak jsem to mela ted 2x za sebou ve snu, pokazde jsem se vzbudila v porodnici a mela dite u sebe a nechapala jsem jak to bylo mozne protoze me nic nebolelo :confused:
nevim co ten sen znamena docela by me to zajimalo protoze si ty sny byli hodne podobne, ale ani v jednom manza nestihnul porod :confused: :confused: tak doufam ze to takhle nebude ve skutecnosti :wink:
28. led 2010 v 17:45  • Odpověz
Vy nechcete rodit? To chcete chodit s takovýma břuchama až do důchodu,či co?
Na Alču čekáme všichni. Mobil na ni nemáme,že?
28. led 2010 v 17:54  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj, tak jsem dorazila z návštěv, proběhnu vanou a dočtu :wink:
28. led 2010 v 17:55  • Odpověz
Ahojte,
teda hajduš, tobě už se tak ozývají poslíčci?
Je zajímavé, že když sem byla těhu s Kájou, tak jsem ji skoro vůbec necítila, některý den vůbec a sem tam jen malé šplouchnutí, zato tento prcek sebou mele pořád dokola.... Právě jak člověk furt četl, že musí miminko pořád cítit, tak sem pořádně nevěděla u Káji jestli není problém, naštěstí nebyl, ale skoro sem o ní nevěděla a to je ted pěkné čertisko :sweat_smile:
Sluni tak se tam v nemocnici opatrujte, to máš sebou noutase?
V Kyjově dorko asi připojení na net nebude, co? :sweat_smile: Bylas tam nebo se chystáš na nějaké ty kurzy?
28. led 2010 v 18:03  • Odpověz
cori,Sluni má internet v mobilu. :slight_smile: Na kurz jdeme v pondělí ve 13hod. :slight_smile:
28. led 2010 v 18:08  •  1 dítě  • Odpověz
Luciso, já doufám, že mám mimčo v břiše :grinning: žádné jiné partie se mi tak nenafoukly. A klidně bych s tím břichem ještě vydržela, už jsem si na něho snad i zvykla, mi pak bude chybět!
Jinak kurz o kojení byl dobrej, dostali jsme i DVD na doma a v lékárně jsem pokoupila PÁR věcí, bo tam skoro nic neměli a to byla lékárna Dr. MAX! Ještě ke všemu nepříjemná prodavačka, ideální kombinace. Koupila jsem 3x vložky SAMU, teď se na ně dívám a bylo na nich psané, že jsou mini. Tak jsem honem mrkla na net a taky prodávají mini, no tak snad jsou to ty správné :confused:
O víkendu se už konečně vrhnu na balení tašky do porodnice. Věci k porodu si dám asi zvlášť do igelitky, ať se pak nepřehrabuju.
Sluni a Zuzi držím palce a nezvlčte tam spolu :grinning:
28. led 2010 v 18:18  • Odpověz
michelle, já byla u nás taky v dr. max, měla jsem ho při cestě a vložky tam neměly, tak jsem je pak kupovala v centru v jiném obchodě a taky měli jen mini SAMU, a taky neměli jiné, tak to asi bude okáááá.
a já mám tedy pupek mnohem větší a pořád s ním někde narážím, nemám odhad, kam až moje tělo sahá :grinning: a vzhledem k dnešním potížím a celkovým problémem s obouváním budu ráda za normální špekatou a měkkou velikost :grinning:
28. led 2010 v 18:31  •  3 děti  • Odpověz
Lucisa, to ja taky vcera zjistila, ze uz to brisko nemam pod kontrolou. Vecne nekam narazim, treba jen do zidle (zadne velke narazy), proste take nemam ten odhad na vzdalenost :slight_smile:
28. led 2010 v 18:37  • Odpověz
Myslím,že jsme na tom stejně s tím narážením. Taky občas narazím. :slight_smile: . Nejsem zvyklá mít takové břucho :grinning:
28. led 2010 v 18:42  •  1 dítě  • Odpověz
doorko, dík, že připomínáš hlasování :wink:
28. led 2010 v 18:46  • Odpověz
Dočetla jsem až teď.
Zuzko a Sluni přeju ať vás ještě pustí na chvilku domů a ať jste bez komplikací.

Já taky nějak přepadávám a často si do břicha bouchnu dveřma, nebo nějakou skříňkou. Nějak to neodhaduju.
Maty už dnes bez teplot. Zrovna žmoulal suchý rohlík a čaj má bez cukru a citronu. Jenom takovou vodu. Trochu už se i smál. Pustili jsme mupři odchodu televizi a tak byl rád, že se může dívat. Je sám na pokoji a tak mu asi je smutno. Při odchodu měl ty zamlžené mrkající oči, ale nezačal nijak brečet. Já jsem se taky držela.

Hajduš, kdyby jsi se otevírala, tak ti to řeknou při prohlídce. Já bych to nepoznala a tři týdny před porodem mi na poradně doktor říkal, že jsem na prst otevřená.

Jsem utahaná z té cesty a na pokoji v nemocnici bylo snad 40 °C. Jdu vyhodit kopýtka nahoru. Večer ještě musím udělat asi 20 faktur. :cry:
28. led 2010 v 18:46  • Odpověz
já bříško taky neodhadnu :unamused: Hlavně když mám kolem někoho projít, nebu se minout ve dveřích :wink: Do všech strkám pupkem :grinning:
28. led 2010 v 18:52  • Odpověz
Ahojík,tak jsem tuuuuuuuuuuuuuu, uffff vše dobré
28. led 2010 v 18:57  • Odpověz
Holky, jste nervózní..? :sweat_smile: já tedy pekelně..
28. led 2010 v 18:58  • Odpověz
čekali jsme docela dlouho, měli napilno, slyšela jsem 2 porody, no bezva zážitky, byla jsem z toho taková rozpačitá, ale pak když jsem slyšela plakat miminko nějaké paní, tak se mi tam koulely slzy jak hrachy..........

... nu a ke mě, naštěstí to neznamená nic, je to prý jako když se ti udělá ta čára, tak tohle může být k tomu, udělali všechna možná vyšetření a byli na nás moc hodní a dr taky říkala lepší 10 x přijet, než si to pak vyčítat
28. led 2010 v 18:59  • Odpověz
Aleni a co ti rekli????
28. led 2010 v 19:00  • Odpověz
Maji,taky přeju vše nej,nej,nej...
Já jsem spíš nedočkavá,už bych tedy klidně rodit šla,já se na mrňouse uplně šíííleně těšim... :slight_smile:
28. led 2010 v 19:02  • Odpověz
Vidis, jsem ti to rikala :slight_smile: Radeji 10krat zbytecne nez jednou pozde......
28. led 2010 v 19:02  • Odpověz
autor
holky, ja se snad na ten porod aj zacinam tesit :confused: nejsu divna? :grinning:
28. led 2010 v 19:03  • Odpověz
Jinak děkuji že jste na mě myslely, jste pusinky a s tím porodem, taky se mi do toho nehce, kort když jsem ty holčiny tam viděla. Jedna tam přišla že jí odtekla včera voda 21,45 a byly 4 hodiny odpoledne a říkala že to hrozně bolí a sestřička jí říkala, no podle monitoru to ještě takové není, to je slabé, to teprv přijde ale holčina byla snad otevřená na 1 cm, tak jí řikali že to asi ani dneska nebude - a že když do rána neporodí tak že to teprv začnou vyvolávat, no mazec
28. led 2010 v 19:03  • Odpověz
autor
a vsem moc dekuju za prani, jste zlaticka :dizzy_face:
28. led 2010 v 19:04  • Odpověz
Ani že je to právě jako je ta těhu pigmentová čára , tak to bude pigmentové kolečko,ale že to s výživou nemá nic společného
28. led 2010 v 19:05  • Odpověz
Maji, to se těž teda a taky dodatečně vše nej nej nej a ještě jednou nej
Aleni, to me take rikali, ze to takove jeste neni, ze to bude horsi........pak uz to ale nevnimas.......
v út budu 37. týden, budu mít papíry do té porodnice a konečně se domluvíme na termín, abych se dostavila. To je last minute.. :grinning: a pak budu dojíždět 18 km, abych nemusela rodit v Olomouci.. Už máte vybrané porodnice? :wink:

K pupíku - bohužel ho nemám "prokoplý", je lehce jiného tvaru, ale pořád zastrčenej.. a já se tak tešila.
K váze: +8,5 kg, už mi ta váha tak nahoru neletí jak minulé měsíce...
28. led 2010 v 19:06  • Odpověz
Majatob, já samozřejmě také gratuluji :wink: Dárečku se brzy dočkáš.. :sweat_smile: :wink:
28. led 2010 v 19:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.