• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Akorát je to teda síla chudáka jí pozorovat když měla skoro slzy na krajíčku a říkala tam jak to bolí, že už určo bude rodit a pak dovětek - že to ještě nic není atd, že to bude horší, tak si to nějak nedokáíži představit
28. led 2010 v 19:07  • Odpověz
Maji, i ja se pridavam ke gratulacim :slight_smile: a zitra at ti to vyjde jak nejlepe muze!!!!
28. led 2010 v 19:07  • Odpověz
Aleni, no uz se toho taky dockame..... Me spis vadilo to, ze jsem mela poslicky den pred a nejak to nepostupovalo a nevyspala jsem se vlastne 3 noci (tu treti noc jsem rodila).........no vlastne pak jsem mela probdele i ty dalsi, ale to bylo jine.....
28. led 2010 v 19:10  • Odpověz
autor
pajcu a kam budes jezdit do porodky?
ani, me to staci za 3 at prolezu a nemusim na opravnej, ten je tyden pred terminem a uz tam jednu zkousku mam zapsanou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 v 19:10  • Odpověz
Maji, ty studujes vysokou? Ja si taky na jednicky nehrala, hlavne, ze jsem mela zapis v indexu a kredity v kapse :grinning:
28. led 2010 v 19:14  • Odpověz
pajcul, nechápu, jak někdo může mít takový malý přírůstek, jsem těhu potřetí, ale toto se mi ani jednou nestalo. vždycky kolem 20 kg, a i teď budu doufat, že to nebude víc.
už jsem všem říkala, ať nikdo nenosí jako dárek dudlík, mimčo bude bezdudlíkové jako Nelča, to jsem pak pořád kojila a kilča šla dolů. Andulce jsem asi ve 2 měs. šupla dudlajs, protože jsem měla ještě Nelku a už jsem nemohla kdykoliv zalehnout a dát malé prso, když jenom pomrčkávala a zůstalo mi 8 kg a taky jsem kojila skoro o půl roku míň.....

jo a s tím, narážením to je nejhorší v buse, lidi přes ty zimní bundy ani nevidí, že máš břicho a cpou se a já nemám kam uhnout, i když je přede mnou jakože půlmetr volna. stejně tak, když chci já kolem někoho projít a on se nehne, stojí u tyčky jak sloup a já to prostě silou nemůžu prorvat....... jinak bych si mimčo vytlačila až do páteře, bobo malé :angry:
28. led 2010 v 19:14  •  3 děti  • Odpověz
Holky tak i kdyz nerada, tak nas stepinek bude prvni, po pul ctvrte mi praskla voda, kontrakce se zacaly rozbihat okolo pate, ted jsme otevreni na 4 a mame epidural...zatim se smejeme, protoze nic necitim, ale to jeste prijde. pokud budu mit sily, tak budu davat prubezne info...
28. led 2010 v 19:19  • Odpověz
majatob: do Šternberku..už jsem tam v út volala, potřebují jen ty papíry, co dostanu naposledníí kontrole na gynekologii - mimochodem, doktorku mám v Prostějově - chodím k ní necelých 10 let, proto jsem se po přestěhování nerozhodla na změnu.

lucisa. ono to bude asi tím, že nejsem v normálu" štíhlá, ale taková oplácaná, baculatá (cca 7 kg navíc) - dočetla jsem se, že největší přírůstky mají ženy hubené :wink: a taky mi na začátku těhu nebylo dlouho dobře a chutě nyní nemám téměř žádné, je to někdy na zabití, když nevím, co budu obědvat, když mě nic neláká :grinning: A to mám přítele kuchaře
28. led 2010 v 19:22  • Odpověz
slunecinecko, tak se drž :wink: držím palečky aby jste všechno zvládli :grinning:
28. led 2010 v 19:22  • Odpověz
Sluni,no neblbni. Ty brďo. Držím palečky. Zase všech 8.
28. led 2010 v 19:23  •  1 dítě  • Odpověz
slunecinecko: jééžííš, držím palce i na nohách, jůůů, miminkoooo :sweat_smile:
28. led 2010 v 19:23  • Odpověz
autor
ani, jj, vysku...stedni jsem dodelala uz loni :grinning: :grinning: :grinning:

SLUNI!!!!!!!!!! ty brdo, ale ja se musim ucit ne sledovat porod!!!!! :grinning: drzim palce at se smejete az do konce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. led 2010 v 19:25  • Odpověz
slunecinecko: až bude "vhodná doba", chtěla bych Tě poprosit o názor na epidural :wink:

Kdo bude další na řadě..? :confused: :sweat_smile:
28. led 2010 v 19:28  • Odpověz
SLUNI, ty bláho, no teda,,,,,,,, moc držím pěstičky, palečky atd..................... hlavně ať jste oba dva v pořádku
28. led 2010 v 19:30  • Odpověz
Sluni, setri sily na samotny porod a pak dej vedet. Mas ode me SMSku. Docela se me to primo dotyka, preci jen mas predpokladany termin den prede mnou........

Jezis, kdyz pomyslim, ze zitra muzu rodit..........
28. led 2010 v 19:30  • Odpověz
Sluni, asi teď nemáš náladu na holky koníkovky, ale všichni držíme pěstičky a ať je Štěpánek co největší a porod v pohodě bez komplikací.

Maji, tobě kromě toho nejhezčího dárečku v bříšku vše nej :grinning:
28. led 2010 v 19:31  • Odpověz
ty jo, porod v přímem přenosu.
dneska je den, i u nás v nemocnici měli hodně miminek, asi se jim dnešek prostě líbí
28. led 2010 v 19:32  • Odpověz
No ja kdyz to rekla manzelovi, tak se me pomalu ptal jestli ma jit na volejbal :grinning:
28. led 2010 v 19:33  • Odpověz
autor
ehm, nebyl uplnek? to se prej rodi nejvic :wink:
28. led 2010 v 19:34  • Odpověz
Sluni tý jo,držím všechny palečky co máme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2010 v 19:35  • Odpověz
Sluni psala,že to zvládnou a pak se ozvou.
Takže všechny síly,co můžete,směrujte do Olmiku. Země se zatřese a Štěpánek je na světě coby dup :slight_smile: :wink:
28. led 2010 v 19:36  •  1 dítě  • Odpověz
ty blaho tak uz se zacina rodit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
sluni drz se a at vsechno dopadne v poradku!! drzim palce!!
28. led 2010 v 19:44  • Odpověz
Taky přeju ať to máš rychle za sebou a je všechno bez komplikací a jste v pořádku.Vás jsem teda netipovala,čekala jsem,že první budou Zuzka s dvojčátkama...
28. led 2010 v 19:45  • Odpověz
Já snad dneska nepůjdu spát :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2010 v 19:46  • Odpověz
Teda, to je ale rychlost, už se nám porody rozbíhají! Snad bude mít Sluni porod v pohodě, ať pak přežijem to líčení průběhu :grinning:
28. led 2010 v 19:46  • Odpověz
Teda tady je to dneska napínavý :fearful:
Sluni, přeju ti ať to máš rychle za sebou a s co nejmenšíma bolestma. Ať to se Štěpánkem všechno v pohodě zvládnete. Za chvilku už ho budeš mít u sebe :dizzy_face: :dizzy_face:
Já snad dneska ani neusnu, takový drámo :grinning:
Aleni skvělý, že to nic nebylo. Ale ještě, že jsi tam jela pro klídeček.
28. led 2010 v 19:49  • Odpověz
Já taky jsem jak na trní, beruška naše malá...........
žabi jj, já jsem taky ráda - byla bych do uterka asi nervní / než bych šla na kontrolu/.

Sluní, tak hlavně ať je to rychlé a co nejmíň bolestivé, tfuj tfuj tfuj pro štěstíčko
28. led 2010 v 19:54  • Odpověz
mě picne, stejně jako ani, má sluni původní termín den před námi, tak jsem z toho hotová, zítra tu tašku už balím.
já říkala, že je dnes nějaký divný tlak :grinning:
držím všechny palečky a sleduju, co to dá, až prďola vykoukne na svět a hlavně pořádně zakřičí. a to ještě před pár hodinama psala, že to vypadá dobře a že asi pofičí domů :grinning:

pajcul: já taky nejsme štíhlá, jsem asymetrická - asi metr do výšky a asi metr do šířky :grinning: při mé výšce 161 cm jsem se tak nějak vždy držela kolem 60 kg, po holkách mi zůstalo 8 kilo, ale loni po vánocích to dosáhlo vrcholu, když jsem si v lednu navážila 80 kg! málem to se mnou švihlo, najela jsem na nový stravovací režim a cvíčko každý den doma po večerech při telce a do června jsem měla 10 kg dole, pak jsem zapadla a už jsem zase tam, kde loni o tomto čase :grinning: ale kdybych to nezhubla, tak už bych se pomalu blížila metráku, což je síla, to už bych se asi neunesla. mimochodem, teď mám tolik, kolik jsem měla u Noemi při porodu, ale to jsem začínala o 10 kg lehčí :confounded:

já jsem z té sluni hotová, pořád mi to nějak nedochází, že si tady s námi píše a malý si valí ven........
28. led 2010 v 19:55  •  3 děti  • Odpověz
Lucisa, tak ja ten metracek mam, bohuzel...... Ja at delala, co delala, tak jsem po porodu nezhubla nic nez to, co jsem nechala v porodnici a ted si zase najizdim na to, abych na konci tehu mela 20 kg nahore, no bude co shazovat, snad to kojenim pujde dolu, bez kojeni to neslo.......... a taky me to se SLUNI dostava, snad budu dneska spat, tohle je mazec..... Uz to zacina. Jeste, ze mam doma uz vsechno, krome plastenek na kocar a utosedajdu :slight_smile:, ale to koupim az po porodu stejne jako kosmetiku na mimco........ Ja tu tasku mam sbalnou :grinning:
28. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
Tak a kdo ma nastarosti tabulku porodu? Uz ji muze pomalu oprasit :slight_smile:
28. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.