• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ty jo, tak já se měřila a pas 106.
:frowning2: Snad už to moc neporoste, mám bundokabát od ťamanů XXL a je mi tak tak. No ono taky ťamansky XXL je jako naše M-L někdy i S, že. Tak snad s tím vydržím až do konce, ale hlavně hřeje a fest.
13. led 2010 ve 20:15  •  4 děti  • Odpověz
Káťo,to je nemilé. Zákaz návštěv je blbý. Mám s tím špatné zkušenosti.
13. led 2010 ve 20:16  •  1 dítě  • Odpověz
Kačí a proč je tam zákaz - kvůli chřipkám?
13. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
Holky nemusíte mít strach, kdo není registrovaný na Koníkovi tak to nemůže vidět, ty telefonní čísla a já myslím, že naši diskusi nikdo cizí číst nebude. :slight_smile:
13. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
jakelin, tak to jsi na omylu, pokud nejsi prihlasena, tak nemuzes prispivat, ale procitat ANO!
13. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
to je pravda. číst může každý. :angry:
13. led 2010 ve 20:22  •  1 dítě  • Odpověz
michelle1: gratulace :grinning:
13. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
Ani máš pravdu, myslela jsem, že ne protože jsem se odhlásila a zběžně proletěla očima diskusi na této straně a čísla jsem neviděla. Až teď se dívám, že tady žádné nejsou a na předešlé stránce vidět jsou. Tak se omlouvám. Někde to tak je, že se takové ty osobní údaje pro neregistrované skryjí.
13. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
Cori je to pořád kvůli prasečí chřipce :unamused:
13. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
:unamused: Kači a to už je docela dlouho, že?

Holky a nevíte jak je to s darováním pupečníkové krve? S tím musíme souhlasit a nebo si ji berou i tak?
13. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
Cori je,ale tady se toho nějak drží,asi si mysllí,že ještě přijde nebo co
13. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
Cori, musis souhlasit a delaji to jen nektere porodnice: http://www.bpk.cz/page/2/20/porodnice.html
Prostuduj to, je tam i ten informovany souhlas, akorat je s tim docela dost prace.....
13. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
Jezis, ten konik je zase rychlej!!! :rolling_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
13. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
Ani, já jsem pročítala tu pupečníkovou krev a pak mi to na koníkovi aktuallizovalo snad dvě minuty. :wink:
13. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
Tak holky, konečně jsem tam něco naskládala, tady je odkaz, kdyby byl někdo zvědavý :sunglasses: :
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=561060&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
13. led 2010 ve 20:58  •  3 děti  • Odpověz
Taky na to nemám nervy. Dobrou a zítra ráno.
13. led 2010 ve 20:59  •  1 dítě  • Odpověz
jakelin mě trošku vyděsila, nerada bych, aby mi někdo zase strkal nějaké reklamy, všem, které daly číslo posílám moje raději do IP, ju?
13. led 2010 ve 21:02  •  3 děti  • Odpověz
tak mně to taky blbne, takže se loučím :frowning2:
13. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
Lucis tak snad ne. Já s tím zkušenost nemám, ty jednu špatnou máš, tak se už víc bojíš.
13. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
holky, já mám taky pomalého koníka, ale zase děsně rychlou rýmu a nerada bych si hodila bacily do klávesnice, tak papa zítra, snad bude líp mě i koňovi...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 ve 21:16  •  3 děti  • Odpověz
Lucisa, dekuji!!

Proto jsem dala ten, co pouzivam mene :slight_smile: Nicmene bezi neustale a ciham na nej, ale vim, ze kdyz nekdo vola, tak to neni tak dulezite..... a neznama cisla na nem neberu :grinning: To druhe cislo ma pro pripad Sluni :slight_smile:
13. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
Zabko já bych se nebála, že bys měla tu obří tašku prázdnou. Ono když tam strčíš i plíny pro mimíska a porodnický vložky pro sebe, tak máš hned tašku narvanou. :grinning:

Aronku, tak to se s chlapem perfektně doplňujete. Kdybyste byli oba cholerici, nebo oba flegmouši, tak by to asi bylo mnohem horší. :wink:

Zuzzie, o Johnsonu jsem četla už kdysi, že se pro miminka nedoporučují, že jsou dost alergenní. Takže já šla do Sebamedu a později už třeba do Nivey, Hippu nebo Babylove z DM. Johnsona jsem radši nikdy nekupovala. Teď taky pro mimíska nakoupím Sebamed. Plínky jsem pro Kačenku po narození kupovala Huggiesky, taky ekologický (ale ty už teď za levný peníz neseženu), Tesco plíny jsem kupovala až dýl. A pak jsem přešla na Pampersky, který používáme ještě teď. Levnější plíny pro mimíska kupovat nechci. Kdyžtak až trošinku povyroste. Kačenka naštěstí s žádnýma plínama problém neměla.

Michelle, to je paráda. Obrovská gratulace. :sweat_smile:

Kacko, zrovna před chvilkou mi manžel četl z teletextu, že bublina kolem prasečí chřipky byla vyvolaná čistě jen farmaceutickými společnostmi a že vůbec nešlo o nijak závažný onemocnění, jak se furt říkalo. :unamused: Ale za měsíc už snad bude líp a návštěvy budou povolený.

Tak já vám taky do IP pošlu svoje číslo.
13. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
ahoj holky ukecany, koukam kolik jste toho zase stihli napsat :wink: ja byla odpoledne na kontrole a vse je v poradku, cukrovku nemam jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, mimis je otoceny hlavnou dolu (pry se ale porad toci, takze neni jiste jestli takhle zustane) a pak mi mudr rekla ze pry mam pocitat s tim ze bude mit okolo 4kg :confused: tak me docela zarazila :cry: asi budu masirovat hraz o 106 :grinning: :grinning: :grinning:

Koukam jak se to s tema cislama rozjelo :slight_smile: ja to myslela tak ze by jen jedna z nas dala k dispizici tel a pak kdo by nemel moznost dostat se na net kvuli tomu ze je v porodnici (nemocnici) tak by poslal dotycne sms a ta by podala zpravu sem na konika, takhle budeme posilat zpravy vsem :grinning: ted jsem si vzpomela na sluni, ma o ni nekdo nejake zpravy?

michelle take moc gratuluji :grinning:
13. led 2010 ve 22:24  • Odpověz
Ahoj, přeji dobré ráno :wink: už zase z práce :frowning2:
14. led 2010 v 06:29  • Odpověz
aronku, ty jsi ale ranní ptáče :wink:
já tak brzy ráno výjimečně, protože jinak v tuhle dobu jdu s holkama na bus a odvážím je do školy a školky, al ev noci začala Anička plakat, že ji bolí ucho, tak máme od půl čtvrté o zábavu postaráno. teď zrovna hledám na netu ordinační hodiny naší ušní, al emám obavy, že to nikde není.

jinak, michelle, velká gratulace!

o johnsonu vím, nám dělal problém hlavně ten heřmánkový, my pak raději používali novea, bübchen...
a z levnějších plínek starší dcera neměla nic a mladší měla citlivější pokožku, protože se osypala, tak jsme museli používat huggiesky a ty dražší pampersky, a až později ty dražší tesco nebo levnější pampers, ale to už jsme s plínama téměř končili.
jinak tady se někdo ptal na zkušenosti s plínkama Babylove. My je u starší dcery používali a bylo to v pohodě. u mladší ne, ale to spíš z důvodu pohodlnosti, protože když jsme byli autem na velký nákup v tescu nebo globusu, tak už se mi pak extra do centra pro plíny nechtělo.
14. led 2010 v 07:18  •  3 děti  • Odpověz
lucis, ranní práče nejsem, spala bych jak nemluvně, ale práce volá :confounded: DOufám, že malá bude v pořádku, já to taky dost mívala a vím, jak je to nepříjemné :frowning2:
14. led 2010 v 07:42  • Odpověz
Tak co se týká těch mobilních čísel, tak myslím, že to tady snad navštěvují solidní lidé, kterým jde jen o jedno a to o to mít děti. A navíc je tu taková spousta stránek a diskuzí, že najít jehlu v kupce sena je asi málo pravděpodobné. No a pokud někdo bude chtít posílat reklamy-tak utrácí přece za svého a já to mohu v tom telefonu vždy smazat, tak jako v ID. :slight_smile:
14. led 2010 v 08:24  •  4 děti  • Odpověz
Dobré ránko kuřátka :slight_smile:

Já jsem se sem včera večer marně snažila dostat, hrozně to blblo, načítalo se mi to "půl hoďky", tak jsem to nakonec vzdala :sweat_smile: . Ale stihli jste toho napsat holky fááákt dóóóst :grinning: . Nedočítám :sweat_smile: . Jen jsem zahlédla, že se bavíte o kosmetice. Mě se starší kluk také po Johnsonu pěkně osypal, takže na mladšího jsem ho už ani nezkoušela. Používala jsem na něj Bübchen a to měl atopický ekzém a úplně v pohodě. Takže teď pro Ellu ho pořídím taky. No a později asi přejdu na Babylove od DM, protože Dominikovi to také nedělalo žádné problémy (když už byl trochu větší).

Jinak Dan byl včera v nemocnici statečnej, i když se tvářil, že by raději jel tase se mnou domů. No ale na to, že je tam poprvé, tak dobrý. Dnes na to jde kolem 10 hod., tak snad se moc nebojí :unamused: .

Já jsem pak ještě jela znovu do DM nakupovat a zase korunky lítali. Už se musím krotit :wink: . No a samozřejmě že jsem neodolala, vlezla jsem do hraček a nakoupila Ellí chrastítka a kousátka :grinning: . Když jsem to doma vybalila, to byli pohledy od přítele :wink: (prý nejsem normální :grinning: ).

Holky já už to ani nemám ani kam dávat :wink:
14. led 2010 v 08:38  •  3 děti  • Odpověz
jééé koukám, že dáváte do placu svoje telefonky. Tak tady je můj : 777 847 733

Projedu stránky zpět a najdu si vaše čísílka a opísnu si je :slight_smile:
14. led 2010 v 08:40  •  3 děti  • Odpověz
I když já mám z vás všech termín úplně poslední, takže vy už se doma budete mazlinkovat s prďolama a já vám budu zatím jen závidět :sweat_smile: . Kort až se tu začnou objevovat fotečky vašich čerstvě narozených mimísků :slight_smile: . Jůůů to bude paráda, už se těším až se to tu bude plnit takovýma krásnýma fotečkama :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 08:45  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.