• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ty jo jaá bych si to se Sluni klidně vyměnila. :slight_smile:
28. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
Kacko, ja byt v tvem tt tak bych to taky brala, ale ja chci jeste alespon 4-5 tydnu pockat, rada bych to sfoukla na zacatku brezna.......
28. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
tak čtu,že jsme jako na trní všechny.
Taky jsem část tašky zabalila.
28. led 2010 ve 20:14  •  1 dítě  • Odpověz
autor
a ja misto abych se ucila tu silim, ze mame zatim bezejmenny dite :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Maji, my se taky na tutovku nedomluvili :grinning: To neres, to se pak samo vyresi. Ja jsem rekla, ze dam pri nejhorsim jmeno po lekari, ktery rodil a jelikoz se muj gyn, ktereho chci u porodu jmenuje Ibrahim, tak nevim :slight_smile:
28. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
Ani :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
Holky, ale ja jsem v prdeli (omlouvam se, ze tak primo). Do dneska jsem si myslela, ze porodim prirozene a kdyz to tu sluni napsala a ted uz muze prijit kdokoliv po ni..........no asi si uz ode dneska ordinuju Geisemium gempervirens 15 CH (uzkost a strach z porodu mimo jine).......
28. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
Geisemium sempervirens 15 CH je to homeopatikum.......
28. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
Holky, kde jste???? To vsichni narychlo balite do porodnice???? :sunglasses:
28. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
Ani,asi ano. :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 20:30  •  1 dítě  • Odpověz
Ani, taky nervozní, co? zrovna jsem si říkala, co je to za homeopatika. já tady jsem, jen mi ještě chyběly vyžehlit ty plíny, tak v pauzách přibíhám a sleduje on-line porod.......
a dnes jsem si chtěla v lékárně ty homeo koupit, al ezapomněla jsem doma lístek s názvy, co jsem si od tebe opsala, tak tam musím hned naběhnout......
28. led 2010 ve 20:32  •  3 děti  • Odpověz
To je nezkutecny a hlavne vidite, jak se to z hodiny na hodinu muze zmenit, ted nic a za chvili muzeme byt dalsi v porodce. Kdyz ja se ani tak nebojim porodu, jako toho jak to dopadne....
28. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
Ani, já taky bojim, bojim,
Já už mám sbaleno, a připraveno vše, jen kočárek bude až 12.2. :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
Kdo tady dnes nebo včera vzpomínal,že únorovky rodily už v prosinci a my stále držíme všechny pohromadě? :grinning:
28. led 2010 ve 21:00  •  1 dítě  • Odpověz
Jenom,ať je Štěpánek velký a silný kluk. Sluni říkala minulý týden,že měli 1600 gramů,Tak snad přibral aspoň něco.
28. led 2010 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz
No tak to my meli ve 29 tt 1873 g a dnes jsem ukoncila 32tt, tzn. prirustek 600 g celkove tedy 2473 g.......
28. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
Teda,holky. Normálně jsem si poplakala. Ty hormony!!!!!!!!!! Myslím na Sluni,kudy chodím. A začínám mít trošku strach.
Dnes se snad ani nevyspím. :frowning2:
28. led 2010 ve 21:22  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka, tak to jsme na tom podobne. Me se komplet vybavil porod maleho..... nastesti si pamatuju kazde slovo z nenonatologie v Budejovicich a nektera znich byla...... "Nejvetsim pruserem u vaseho syna s touto diagnozou je, ze je donoseny a ma slusnou porodni hmotnost. My se dokazeme postarat i oa 500 g extremne nedonoseneho novorozence, ale tady nam nezbyva nez cekat...."

Jo ja mam nastesti ty homeopatika, takze dneska vecer si je stopro beru, abych usla, ale jake budou sny to nevim....... A normalne me z toho "soku" ze sluni prestali bolet zada.....
28. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
Tak mi teprve teď došlo, že nemám ani tašku, ani nic jiného připraveného :confounded: Takže příští týden se do toho pustím, evidentně nevíme dne ani hodiny :grinning:
28. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
autor
myslim, ze jsme ted na tom s pocity vsechny stejne :wink:
ani, jak mam brat tu Arnicu?
my jsme ve 32tt meli 1860g... :slight_smile: ve 34tt uz 2350 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
holky, tak jsem dožehlila, zítra mě čeká ta taška a šlus a čekám... na sluni taky myslím...

teda, ani, ty máš tak pěknou váhu..... mě na minulé poradně gyndra tu prohlídku docela odbyla, protože jsem 4 dny předtím byla na spešl UZV kvůli těm našim ledvinkám a ona hned, že už uzv není třeba, když ho mám pár dní starý, já se těšila, že uvidím prďolku, akorát jsme poslouchali srdíčko, vypsala mi mateřskou, napsala detralex na žíly a čau pipi... 10 minut i s převlékáním v kabince.
za týden ve čtvrtek mám další poradnu, tak doufám, že se dozvím něco víc, nějakou aktuální váhu. tady někdo říkal, že se přičítá 200 g na týden?

my 4.1. měli 1200 gr a nějaké drobné, tzn., že teď by mrňousek měl mít jen kolem 1800 gramů, tak my musíme aspoň těch 4-5 týdnů ještě vydržet, abychom byli na nějakých 2,5 - 3 kg. i když, vzhledem k tomu, kolik měly holky, nevím, nevím, kolik to teď bude. pak vám tady hodím průměr váh mých dětí :wink: :slight_smile:
28. led 2010 ve 21:31  •  3 děti  • Odpověz
autor
jo a me z toho prave zacaly bolet pekelne kycle... :grinning: :grinning: :grinning: a mimous se lekl tak, ze se pretocil, jen nevim jiste jestli hlavou dolu, ale myslim, ze jo... :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
a mě se zase točí hlava, a to jsem žehlila vsedě.
a před chvilkou jsem byla za holkama, Aňulka spí, ale Nelinka mi říkala, že má strach usnout, že si dneska páťáci v družině pustili nějaký film, kde prý věšeli lidi, musím se na to po prázdninách zeptat, co to tam těm děckám pouštějí, ti malí jsou z toho pak hotoví.....
28. led 2010 ve 21:34  •  3 děti  • Odpověz
Holky dnes je úplněk, tak toho moc nenaspíme a všechny budeme myslet na porod v přímém přenosu. Zuzka to bude vědět určitě jako jedna z prvních. No nechtěla bych tam ležet a vědět, že kousek vedle rodí někdo známý. My jsme dnes jeli výtahem do pátého patra na dětské a pod tím byla porodnice a novorozenecké. Jenom jsem ucítila ten nemocniční smrad a představila si, že mám jít rodit, tak mi naskakovala husí kůže.
28. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
autor
jake, je dnes? ja myslela, ze az v sobotu? :confused: taky bych nchtela byt na miste Zuzky (a ani Sluni) :grinning:
28. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
No asi jsme na tom opravdu stejně. Sluni nám dává zabrat :wink: Té se musí škytat,co? :grinning:
28. led 2010 ve 21:36  •  1 dítě  • Odpověz
Lucis, mělo by to být přibližně 30 g denně, teda 210 g za týden. Ale je to přibližné.
28. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
Úplněk je v sobotu.
28. led 2010 ve 21:37  •  1 dítě  • Odpověz
Maji já nevím přesně kdy, ale z okna to vypadá, že je přesně kulatý. :slight_smile:
28. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
Ale taky jsem to slyšela, že když je měsíc kulatý víc se rodí, snad to vydržím do příštího měsíce.
28. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.