• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Teď mi přišlo od Sluni--- A máme 1580gramů.
Tak nevím,jak tomu mám rozumět. Napsala jsem jí,tak snad ještě odpoví.
28. led 2010 ve 21:47  •  1 dítě  • Odpověz
Tak Jooooooooooooooooooooooooooooooooooooo. Slavíme.
Prý už jsou venku.
Huráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
Hurááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
28. led 2010 ve 21:48  •  1 dítě  • Odpověz
Maja, tak arnicu ber mesic pred 5 granuli denne nejlepe vecer.....

Ted nevim komu odpovidam, ale ta vaha maleho 2473 g je odhadovana, na kontrolu jdu v pondeli, tak se poptam.... Ale rekla bych, ze klidne tech 2500 g mit bude!!! Je tezkej jako blazen....
28. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
Juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
28. led 2010 ve 21:48  •  1 dítě  • Odpověz
Tak hlavne, aby vsechno dobre dopadlo a oba byli zdravi!!!! Takze prvni nase mimco je Stepanek s vahou 1580 g....
28. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
Kde jste?????
28. led 2010 ve 21:49  •  1 dítě  • Odpověz
autor
jeeeeee, tak velika gratulace, to byla pekna rychlovka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vaha je krasna, tak snad bude vse ok, Stepanek bude pekne pribirat a brzo je pusti oba domu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
autor
ani a muzu pred a po normalne jist a tak? :slight_smile: mam si je jit jeste ted dat? :grinning:
28. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
ne!!
Maji nesmi se kava, kola (vse co ma kofein) a mentol (bombony a bezprostredne po cisteni zubu, resp. kloktani ustni vody), pul hodiny pred a pul hodiny po nejist a nepit (proto je lepsi na noc) a cucat kulicky pod jazykem! Jo a jeste na ne nesahat!!! Otacet lahvickou do davkovace a davkovacem aplikovat do ust.......... Snad je to k pochopeni.
28. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
mooooccccc gratuji :wink: já se bála i jít spát, aby mi to neuteklo :wink:
28. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
tak mám u kompu kalendář a tam je úplněk v sobotu......
jejda, no to je fakt, my na ni furt myslíme a jak ona má chudák rodit, když u toho škytá, to si malý bude myslet, že fičí ven po tankodromu a ješt si obuchá hlavu o porodní cesty :grinning:

jakel, já byla minulý týden za mamkou na návštěvě v porubské fakultce a tam mají tak debilní výtahy. vlezli jsme tam, zmáčkli 7, ale před námi už tam byli člobrdíci, kteří si zmáčkli -1 (je to sběrný výtah, spíš tedy rychlovýtah), já čekala pohyb nahoru, najednou to žuchlo dolů a já myslela, že rodím... pěkně nepříjemný pocit, jako když jedeš autem a jsi na lomu kopce a najednou šup dolů. nahoru jsem to dala, ale zpátky to taky nebylo nic moc, ten pupek jak je naducaný, tak se tam projevilo to přetížení... :angry:
28. led 2010 ve 21:54  •  3 děti  • Odpověz
aronku, tak neuteklo.......
28. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
autor
no a proc ted teda ne? :sweat_smile: kdyz uz nebudu jist a pak si vycistim zuby pastou bez mentolu, tak je to ok, ne?
28. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
Taky jsem se bála vypnout PC.
28. led 2010 ve 21:55  •  1 dítě  • Odpověz
Maja, jo muzes pokud si pila a jedla naposledy pred pul hodinou...... Ne bylo na to jidlo :slight_smile:
28. led 2010 ve 21:55  • Odpověz
autor
ani :slight_smile: ok :slight_smile:
28. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
jo a cistit zuby az za pulhodiny!!!! No ja jsem holky z toho docela mimo, se priznam, ze ji tu situaci nezavidim. Snad pujdou brzo domu a malej bude v poradku a sluni samozrejme taky!!!

Takze se Maje omlouvam za utrzkovite reakce!
28. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
kurnik, než já tu něco sesmolím, tak sluni si i porodí :grinning:

supééééééééééééééééééééééééééééééérm velká gratulace, jsem z roho hotová, půjdu si lehnout, hlava se mi točí, ale chtěla jsem ještě vydržet, jak to dopadne. tak to je bomba, volám to chlopkovi, mluvila jsem s ním, když jsem se dozvěděla o prasknuté vodě, že se má taky připravit, kdyby něco.......
28. led 2010 ve 21:57  •  3 děti  • Odpověz
autor
taky su z toho paf a jeste takova rychlovka... :confused:
28. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
Tak obrovitááánská gratulace ke Štěpánkovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
holky, teď to po nás někdo číst, tak si myslí, že i když jsme v požehnaném stavu, dala jsme si každá pořádného panáka, pěkný zmatek v těch odpovědích :grinning:
28. led 2010 ve 21:58  •  3 děti  • Odpověz
lucisa, uprimne? Ja bych toho panaka potrebovala........ Malej si boxuje do spodku a vykopava pod leve zebro, asi se mu nelibi jak je mamka mimo.....
28. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
Holky a pozorujete jak sluni nepila malinik, nebrala homeo a nepouzivala ten vas epineco a porodila rychle?
28. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
Sluni psala-Hned to naše mláďátko odnesli,ale veříme,že je vše ok. Porod bych přála každé takový pohodový. Než jsem začala tlačit,tak jsem nic necítila a malej byl venku na čtyřikrát. Nástřih byl zašitej za 2 minutky a cítím se skvěle. Jen mám hrozný hlad :slight_smile:
28. led 2010 ve 22:03  •  1 dítě  • Odpověz
vzhledem k tomu, že nic z toho neprovozuji, tak hezký vzor pro mně :grinning:
28. led 2010 ve 22:03  • Odpověz
http://kladensky.denik.cz/miminka/miminka20100122.html

jeste zahlasujte pred spanim Natalce, je na druhem miste....
28. led 2010 ve 22:03  • Odpověz
Tak je logicke, ze maleho odnesli, urcite musi dostat injekci na funkci plic a nejakou dobu muze byt na respiratoru. Musime verit, ze vse dobre dopadne......
28. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
ani, děkuji za připomenutí hlasování, já hlasuji co hodinu a stejně prohrává :frowning2:
28. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
jo a jeste takhle male dite musi hned do vyhrivaneho inkubatoru!!
28. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
No,jo. Štěpánek je malý prďolka. Jestli budeme mít nějakého 4kilového mimíse,tak to rychle nepůjde.
Ještě,že se netrápila a měla to skoro bez bolestí. Veselá a šťastná maminka,to naše Sluni.
28. led 2010 ve 22:06  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.