• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
tak kecám, teď jsem hlasovala a těsně vede :grinning:
28. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
aronku, musime vydrzet do zitra do dvanacti a pripominat :slight_smile:
autor
ani,jo nekdo ma takovy stesti... :slight_smile:
a ja si dal budu pit svuj malinik se slizem, brat homeo, epinovat a masirovat jak diva...protoze uz vim, ze to nemusi byt takova pohodova rychlovka :wink:
Jdu spinkat, ráno na raní, tak abych vstala :wink:
28. led 2010 ve 22:07  • Odpověz
No,jo. Musíme si dávat odkaz na Natálku každou stránku. Přece to neprohrajem.
28. led 2010 ve 22:07  •  1 dítě  • Odpověz
holky, tak já se loučím, jsem úplně hotová, ta hlava se mi točí, každé písmenko píšu 2x a navíc mě stejně jako ani, mimčo boxuje do celého břicha a bolestivě protahuje.
Nelinka neusnula, když jsem přišla k nim, tak plakala, že se bojí, tak je u mě, jdu si k ní lehnout.

doufám, že někdo z vás nebude sluni do zítřka napodobovat, aby mi nic neuteklo :grinning:

dobrou :wink:
28. led 2010 ve 22:08  •  3 děti  • Odpověz
Taky vypínám PC nebo mě trefí šlak.
Krásné sny,kuřátka. :slight_smile:
28. led 2010 ve 22:08  •  1 dítě  • Odpověz
Maji, tak ja ti tu "pohodovku" muzu teda potvrdit a jeste ti muzu sepsat katastroficky scenar..... Uplne vidim, jak odnesli maleho ....... Ja zustanu u homeo a verim, ze mam povoleny svaly z minuleho porodu...... Tentokrat jsem se vyprdla i na tehu cviceni, minule jsem chodila pravidelne do posledni chvile a bylo mi to prd platny..... Tentokrat jsem se valela a flakala!!
28. led 2010 ve 22:09  • Odpověz
moc gratuluji sluni :dizzy_face:
oni to doženou v inkubátoru se dopeče :wink:

já rodila ve 36+0..také mi praskla voda :grinning: v 16 hod. a ve 21:45 byla na světě vážila jen 2220g odnešená do inkubátoru a ted se jeví jako donošené mimi až moc :grinning: :grinning:

jak mínila ani nic ztoho jsme neprovozovala žádná maliník masáž hráze a porod brnkačka hned bych si to zopákla :grinning:
28. led 2010 ve 22:09  • Odpověz
murynka, tak oni to vetsinou dozenou :slight_smile: Jen je pruser, kdyz se neco stane donosenemu...... Ale ja uz prestanu s tim nasim Honzulkou a zacnu myslet pozitivne, chci vydrzet jeste alespon 3 tydny!!! Tuhle vahu uz mame zrejme prekonanou, nemohu se dockat pondelka, abych vedela jak jsem na tom a videla mrnouska..........
28. led 2010 ve 22:11  • Odpověz
odhlasovala jsem a jdu hajat.. holky, čí to vůbec je Natálka, nějaká příbuzná? já pořád hlasuju a ani nevím, kdo to je, ale vypadá to, že ta druhá Klárka je taky mohutně podporovaná nějakou skupinou.
u nás v deníku při hlasování vyhraje miminko i s 20 hlasy :grinning:
28. led 2010 ve 22:11  •  3 děti  • Odpověz
Jejda, tak to měla super rychlé, no ono je rozdíl rodit miminko s takovouhle váhou a nebo přes tři kila. Taky držím palce, ať malý nemá žádné komplikace.
28. led 2010 ve 22:11  • Odpověz
Tak a ja jdu taky do hajan, holky jeste se chvili drzte!!!!!
28. led 2010 ve 22:12  • Odpověz
ani však já vím co jsis zažila :pensive: ale ted čekáš dalšího chlapečka a dobře vše dopadne musí :dizzy_face: :dizzy_face: sleduji tě a držím moc moc palečky :wink: :wink: mysli pozitivně ono to zabírá i když to někdy nejde já vím.......
28. led 2010 ve 22:13  • Odpověz
mury ahoj červnovko. Sledovala jsem tebe i Sofinku. A pěkně rostete. To je paráda. :slight_smile:
Tak dobrou. Už opravdu vypínám.
28. led 2010 ve 22:13  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě k těm homeopatikům. Existuje i homeo pasta na zuby, pro toho kdo má strach, že nedodrží ten odstup po čištění zubů.
28. led 2010 ve 22:14  • Odpověz
Tak jak? Už máme první mimi? Já vás musim rychle dočíst...
28. led 2010 ve 22:15  • Odpověz
doorka děkuju :slight_smile: a tobě gratuluji :dizzy_face: k miminku a dotáhněte to do konce :sunglasses: !!!
jak to že na beremko nechodíš hm? :fearful:
28. led 2010 ve 22:15  • Odpověz
No taky jsem nemohla jít spát bez toho, abych sem ještě mrkla a hurááá Štěpánek je venku! Obrovská gratulace Sluni :sunglasses: A tu tašku do porodnice taky radši sbalím hned zítra :grinning:
28. led 2010 ve 22:16  • Odpověz
Sluni moc gratuluju a závidím takovou rychlovku. Tak máme první mimi :grinning: , kdybych měla čím, tak připiju.
28. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
Teda já nakouknu na stránky a taková novinka - panečkkuuuu - sluniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii velkáááá gratulace :wink: , odpočívej a opatrujte se, budeme se těšit na bližší info. Tak už nám to březnovky začíná a s tou taškou do porodky ste mě pomalu nahlodaly :grinning: asi bych už fakt měla něco chystat :astonished: :wink:

Hezký večer a všem spokojené sny :dizzy_face:
28. led 2010 ve 22:32  • Odpověz
Ahoj, jen nakukuji a nestačím valit oči :astonished: Takže první kuřátko březňátko je na světě :astonished: Gratuluji ke Štěpánkovi a ať hlavně pěkně přibírá a je zdravej :wink:

tašku teda ještě balit nehodlám, ale peru o 106 :grinning:. Nejdřív jsme myslela, že ty věcičky prát nebudu, ségra to nedávno uklidila, ale nedalo mi to, prostě to nevonělo :grinning:
28. led 2010 ve 22:54  • Odpověz
Dobre rano holky, vsem vam chci moc moc podekovat za podporu, mam slzy v ocich, kdyz si procitam, jak jste to se mnou vcera prozivaly. porod byl uplne v pohode. jeste 20:30 jsem spaĺa a o nicem nevedela a 20:50 byĺ malej venku. epi vrele doporucuju a levanduli na namazaní zad taky. nadherne jsem se po ni uklidnila. nastrih mam uplne malickatej, byl zasitej za minutku. ted me jen trosku boli deloha, ale jinak jsem upĺne v poho...a ten nas malinkej stepanek je fakt maĺinkej, aĺe je nadhernej...ma krasny tmavy vlasky a dycha sam, bez pristroju...prubezne budu informovat, moc vam holky+dekuji+
29. led 2010 v 06:34  • Odpověz
Ahoj, přeji dobré ráno :grinning: Speciálně zdravím první březňátko :wink:
29. led 2010 v 06:37  • Odpověz
Dobre rano aronku a dekuji za privitani...
29. led 2010 v 06:43  • Odpověz
slunecnic, až na to že je malý, tak je úplně v pořádku? JAk pak to, že jsi tak brzo vzhůru?
29. led 2010 v 06:50  • Odpověz
Aronku zatim mu jeste neudelali vsechna vysetreni, takze musime cekat. dulezite je, ze dycha sam, vysledky testu se budeme dozvidat postupne, ale pevne verime, ze se s tim maly popere...
29. led 2010 v 07:36  • Odpověz
slunecnic, však všechny držíme palce :wink:
29. led 2010 v 08:01  • Odpověz
http://kladensky.denik.cz/miminka/miminka20100122.html

Jméno Natálka Koulová - prohrává o 16 hlasů. :cry:
29. led 2010 v 08:02  • Odpověz
Dobre ranko, kuratka!!!

Sluni, tak to je bomba!!! Neboj dopadne to dobre, uz jsem to tu mozna psala. Manzel se narodil ve 31 tt mel 1120 g tenkrat mu davali 50:50 a dneska je z nej naprosto zdravej clovek!!!! Nase prvni breznatko bude zdrave a zive a jeste maminku pekne pozlobi!!!
29. led 2010 v 08:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.