• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Dobré ránko. Taky jste v noci rodily? Já ano. Společně se Sluni a Hajduškou. Ta dokonce přiletěla vrtulníkem :grinning:
Muž mi říkal,že jsem v noci hekala,tak měl strach,co se děje. A já o ničem nevím :grinning:

Aronku,neboj. Natálku nedáme. Ale musíme si sem pořád dávat odkaz. :wink:
29. led 2010 v 08:12  •  1 dítě  • Odpověz
http://kladensky.denik.cz/miminka/miminka20100122.html

hlasujeme pro NATALKU :slight_smile:

Doorka, ja taky rodila :grinning: Jak se mi minule tehu o porodu ani jednou nezdalo, tak tentokrat mam odrozeno i na dalsi zivoty :grinning:
29. led 2010 v 08:14  • Odpověz
Sluni,takže přejeme krásné první ráno našemu prvnímu malému princi.
29. led 2010 v 08:14  •  1 dítě  • Odpověz
Já sice nevím o čem se mi zdálo, ale žuchla jsem z postele :grinning:
29. led 2010 v 08:16  • Odpověz
autor
dobre ranko :slight_smile:
sluni, bezva zpravy po ranu, je dobre ze dycha sam, urcite budou vsechny testy v poradku a budou vas tam drzet jen nez pribere :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja jsem dnes nerodila, ale za to od 4 od rana jsem se budila asi po 20 minutach a zase usinala...su uplne mrtva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 v 08:18  • Odpověz
Maji,děláš dnes tu zkoušku,ne?
29. led 2010 v 08:20  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka, dela!!! Uz od rana na vsechny myslim... :slight_smile:
29. led 2010 v 08:27  • Odpověz
Tak jak jste se vyspaly??Já dost blbě.
29. led 2010 v 08:28  • Odpověz
Tak dnes budem držet všech 8 palečků Maji? No a Štěpánkovi ještě pořád.
29. led 2010 v 08:29  •  1 dítě  • Odpověz
Holky jestli budu prožívat porody vás všech jako ten od Sluni, tak to se už asi do března vůbec nevyspím.
29. led 2010 v 08:33  • Odpověz
jakelin, tak to jsme na tom podobne :grinning:
29. led 2010 v 08:38  • Odpověz
autor
jake, ja doufam, ze ted bude jeste aspon dva tydny klid, vcera uz jsem neudelala tim rozrusenim nic akorat jsem tu litala a silela, ze nemame jmena, plinky, chuvicky a sbalenou tasku :grinning: :grinning: :grinning:
dori, diky, pujdu na radu nekdy po obede, tak uz se bojim ted, protoze nemam moc casu si to zopakovat :confounded:

a na Sluni a Stepanka myslim kudy chodim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. led 2010 v 08:45  • Odpověz
maji,to zvládneš. :grinning:
29. led 2010 v 08:51  •  1 dítě  • Odpověz
Maji, tak kolem oběda držíme pěstičky.
29. led 2010 v 08:55  • Odpověz
Jdu nakoupit. Snad se mi podaří koupit tu vaničku a přebalovák. :slight_smile:
29. led 2010 v 09:02  •  1 dítě  • Odpověz
Teď mi volal Mates, že mu při vizitě řekli, že když nebude mít po obědě teplotu, tak ho pustí domů.Jupíííííííííííííí.
Já mám dnes super den, jenom aby nedostal teplotu z toho jak bude nervózní. Já se na něho tak těším na bobka. :slight_smile:
Kolikrát můžu hlasovat???Jenom jednou denně???
29. led 2010 v 09:03  • Odpověz
Dobré ráno,
tak komu se nezdálo o Sluni a Štěpánkovi? :grinning: :grinning: Mně se o vás zdálo, akorát Štěpánkovi byl cca 1 rok :grinning: .
Určitě bude Šťopík v pořádku, držim palečky.
Maji tobě taky na zkoušky.
Jakel super, že konečně Matese pustí :wink:
Pro Natálku mám opět odhlasováno.
29. led 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahojte do pátku,
sluniii teda to byl fakt užasně rychlý porod - nakonec dobře, že jsi byla v nemocnici, vždyť bys to z domu snad ani nestihla, co? hlavně, že jste v pořádku a malý ač je nyní malinký, zanedlouho bude pěěěěkně veliký :wink:

Maji hodně štěstí u zkoušky, tfuj tfuj - uvidí pupíka a snad ti to dají, co máš vůbec za ZK?

Jakel - to je prima, že už je malému líp, tak už ho budeš moct konečně vidět a za chvilku ho máte doma :wink:

Hezké dopoledne všem a i těm prckům do břůšků :slight_smile:
29. led 2010 v 09:12  • Odpověz
Sluni - moc velká gratulace! Hlavně at vás brzo pustí domů a malý je v pořádku!!

Teda, akorát jsem trochu vyděšená, že to může přijít i takhle brzo, taky ještě nějaký věci nemám, nic megadůležitého, ale stejně...tak by mě asi kleplo, kdybych ted začla rodit... :sweat_smile: Musím ještě vydržet...příští víkend slavíme moje 30. narozky, a pak se stěhujem, dokonce jsem si včera musela domluvit kamarádku, aby mě přišla poslední víkend v únoru "hlídat" :grinning: manžel a všichni známí se zapojí do akce "kulový blesk" a budou stěhovat všechno na Moravu a my budem s Kubíkem sami celý víkend doma, tak jistota je jistota, kdyby to na mě přišlo,tak fakt nevím co s malým...asi by jel do porodnice se mnou :grinning:
29. led 2010 v 09:15  • Odpověz
Ahoj, holky,
spešl pozdrav pro Sluni, jsem moc ráda, že Štěpula sám dýchá, dost mě to překvapilo, myslela jsem, že mu budou muset trochu pomoct, ale takhle je to paráda. Prostě se jen teď bude muse prďolka nacpávat, aby to dohnal a bude ok :wink:

Holky, já sice nerodila, ale taky se převalovala, ve 3 mi začala řvát i Aňa, že se bojí, tak jsem je měla nasáčkované v pelechu obě :slight_smile:

Za chvilku začnu balit tu tašku, přece jen, dost mě to vyplašilo.

Jo a já taky hlasovala pro Natálku, ale už včera se mi zdálo, že se mi ten hlas nepřičetli, přesto, že mi za něj poděkovali a teď jsem si na to schválně dávala pozor a opravdu, před hlasováním 881, po hlasování 881. Není tam nějaké omezení, kolikrát se může z kompíku? Mimochodem, už zase naty vede.... ale těsně :wink:
29. led 2010 v 09:17  •  3 děti  • Odpověz
autor
cori z psychologie hudby :stuck_out_tongue_closed_eyes: takovy zvasty o nicem ani jsem nestihla precist celou knizku, tak snad se zepta na neco na zacatku nebo si rovnou reknu o nahradni termin :sweat_smile:
zuzu, tak by jel s tebou a jak by se k vam nekdo dostal, tak by si ho odvezl...akorat nevim jestli by ti ho vzali do sanitky? :sweat_smile: :confused:
29. led 2010 v 09:18  • Odpověz
zuzí, taky sem si konečně uvědomila, že to fakt může dojít už kdykoliv. Dneska sme chtěli jet do Zlína, ale počasí tomu moc nepřeje, tak uvidím jestli se tam ještě dostanu :sweat_smile: a kam na Moravu se stěhujete?
Já su z vás asi největší ostuda, ale já nemám nachystané nic :confused: , teda snad mám všechno po malé v krabicích, ale jak sme se stěhovali, tak taky nevím kde co je a zatím to ani není pořádně kam nastěhovat :sweat_smile: , takže nás taky čeká akce kulový blesk, ale asi až koncem února. Tak snad budu ještě celá :sweat_smile:
29. led 2010 v 09:19  • Odpověz
jo a zapomněla jsme poplivat maji pro štěstí (co to je za nápad dělaz zkoušku v píáte, když už to je skoro víkend? :angry: )
a jakel: super, tak ať se Maty moc netěší, aby mu nestoupla ta teplota, doma se doléčí určo rychleji :wink:

zuzi, vy se stěhujete z Prahy na Moravu? nebo jak jsem to pochopila? a to jste si ale, holka, vybrali super čas :grinning:
29. led 2010 v 09:20  •  3 děti  • Odpověz
autor
luci, my mame zkousky jen v patek nebo sobotu (su na dalkovym) :wink:
29. led 2010 v 09:22  • Odpověz
majatob: co to, proboha, studuješ? v životě jsem o takovém předmětu neslyšela... to už i hudba má svou psychologii :confounded: tak mám z vás depku, každá tady studujete nebo už máte vystudováno, jen já jsem lempl a vůbec se mi do toho nechce, čím jsem starší, tím to lepší nebude, už asi nic nezačnu. a když ještě vidím, co to máte za předměty, tak si tím víc říkám, že na to už nemám :frowning2: sestřenka dělá nějaký tělák, či co a je to nazváno rekreologie, v první chvíli mi to znělo jako rekreace nebo makrela, div se neurazila, že si z toho dělám srandu.
29. led 2010 v 09:23  •  3 děti  • Odpověz
maji: jo ahá, no tak to bych už vůbec nedala. mimochodem, když si tak po sobě čtu ten příspěvek, tak je to pěkně zmaštěné - dělaz, píáte..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 v 09:25  •  3 děti  • Odpověz
Maji, tak furt lepší pátek neež sobota, že :sweat_smile: a teda to je hustý název - psychologie hudby, co si ještě nevymyslí :sweat_smile: , kdyžtak svou nevědomost sved na těhu demenci a třeba to projde :grinning: , ještě máš hodně zkoušek?
29. led 2010 v 09:25  • Odpověz
autor
luci, ja studuju Muzikologii (neboli Hudebni vedu-jak chces) :grinning:
29. led 2010 v 09:25  • Odpověz
autor
luci, hlavne ze se chapem, ne? :grinning:
cori, jeste ctyri a pet zapoctovych ukolu :confounded: a to vse v pristich trech tydnech :frowning2: :frowning2: :frowning2: ja proste nemuzu jeste rodit :sweat_smile:
29. led 2010 v 09:26  • Odpověz
maji, tak zlom vaz, já zpívám strašně ráda, ale už delší dobu vím, že okolí musí být při tom notně pod parou, nebo tam musí být takový kravál, že se to mé vytí snadněji ztratí.
a navíc, už je to se mnou špatné, když kolikrát vidím, co teď frčí za písničky. nějakou slyším v rádiu, hrozně se mi zalíbí, honím manžu, ať mi to stáhne z netu a pak se od svých o 10 let mladších bratránků dočkám úšklebků, že jsem 100 let za opicema, já tak nějak asi žiju v časomimoprostoru, anebo v těch rádiích hrajou všechno moc pozdě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a co potom budeš, učitelka hudebky na základce nebo v lidušce nebo co to je za uplatnění?
29. led 2010 v 09:37  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.