• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Maja už má snad po zkoušce. Určitě to udělala. Je to holka šikovná,co zvládá všechno. :wink:
29. led 2010 ve 13:20  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka, děláš chutě.
Dnes asi všechny uvažujeme co ještě nemáme, aby nás to nezastihlo nepřipravené.
Kolik stála kojo podprda? Já jsem sehnala za 249,- korun. Ale jsou i dražší, to máš pravdu. Já počkámaž se mi ustálí velikost prsou a pak koupím jednu s výztuží na ven, ať nevypadám jak kojná. V létě jsou pak v těch obyčejných vidět ty vložky do podprdy. To vypadá pod obtaženým trikem blbě.
29. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
jakel,stála 1095,- Ale zase v ní ty prsa vypadají normálně. Zkoušela jsem i levnější,ale to jsem vypadala příšerně.
Jedna ta kapsa s lososem mi přebývá. Klidne ti pošlu. :grinning:
29. led 2010 ve 13:27  •  1 dítě  • Odpověz
29. led 2010 ve 13:28  •  1 dítě  • Odpověz
Dorka, tak to jsi se praštila přes kapsu, ale určitě bude krásná. Ještě si kup jednu na spaní, úplně obyčejnou ať netlačí a je pohodlná.
Na recept kouknu, to bude dobrota.
29. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
Ahojky, hodila jsem do alba fotky ze 34.tt..kdo budete chtít, tak koukněte, ale hlavně se nelekněte :grinning:
29. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
Jakel,vidíš. To mě nenapadlo,že podprdu budu potřebovat i v noci. To ještě teda musím dokoupit tu antierotickou :wink:

Jdu zalehnout.
29. led 2010 ve 13:48  •  1 dítě  • Odpověz
Zuzul, pěkné bříško. Dost ti povyrostlo, alespoň mě se zdá. :slight_smile:
29. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
Jakel - díky. No, a taky pěkně popraskalo :frowning2:
29. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
Zuzul, pěkné fotečky ,a fakt velké bříško, ale sluší ti to jsi kočka
29. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
Aleninka - díky, to potěší, fotila jsem to před chvílí :slight_smile: a máš pravdu, to břicho je fakt veliké :grinning: . No, ale do kočky mám teda daleko :grinning:
29. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
Holky, máte už připravené tašky do porodky? Já ještě ne a myslím, že je ještě čas, ale zajímalo by mne, kdy by se jako měla balit..
29. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
zuzul, do včerejška jsme si tady všechny myslely, že je ještě času dost (a to dokonce i ty, které mají 35 tt a výš), ale po včerejším porodu Sluni už si to asi nemyslí žádná, takže i já si dneska sundala kufr na kolečkách (nejmenší ze sady) a čekám, až to trochu vyvětrá, bylo to dlouho zavřené a balím.... :wink:

jo, koukla jsem na bříško, máš ho fakt velké, ale taky se mi zdá, že už ti padá dolů, máš to už dlouho nebo je to jen můj pocit?
29. led 2010 ve 14:43  •  3 děti  • Odpověz
Já za chvilku končím v práci, jedu domů, zabalím a jedeme na víkend do Prahy, takže budu asi bez PC a juknu na vás nejdřív v neděli večer :frowning2: Přeji krásný víkend :grinning:
29. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
Ja jsem po vcerejsku rada, ze ji mam sbalenou. Je fakt, ze me jeste chybi dokumenty k porodu a musim pridat nabijecku a pantofle...... ale to je detail.....
29. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
ani, jak tak teď přemýšlím, vyplnila jsem celý papír na matriku na jména, jen ta jména tam nejsou. a taky mi to manža ještě nepodepsal. musím mu to dnes strčit pod nos, ať tam hodí podpis, že jméno můžeme dopsat i na sále, ale jak mě to chytne a on se bude zrovna točit někde ve Skotsku, tam mi bude prd platné, že jsem vdaná a jména máme vybraná, i když ještě nenapsaná.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 v 15:02  •  3 děti  • Odpověz
Lucis - no nestraš, já myslím, že ho mám pořád tekhle dole, takže zatím jsem klidná :slight_smile: No, já právě sonduju, jestli je ještě někdo kdo sbaleno nemá a pak se do toho radši hned pustím :sweat_smile:

HOlky, napište co vše máte v tašce do porodnice..prosím :slight_smile:

Já to vidím na župan, jednorázové kalhotky, tampony do podprsenky, kojící podprdy, vezmu si i kojo noční košili, ponožky, kosmetiku(šampon, sprch. gel), fén na vlasy, pantofle normální a taky omyvatelné do sprchy a mast na bradavky. Ještě papíry, ty jsem ale ještě ani nedostala...doklady a to je tak vše, ne? Oblečky pro mimi na cestu domů přinese potom manžel až mě bude vyzvedávat...jinak, plenky a porodnické vložky nepotřebuju, to vše v motole dávají.
29. led 2010 v 15:05  • Odpověz
Matyáše máme doma. Manžel ho musel celého vykoupat, protože mu na rozloučenou sestřičky daly Margot čokoládu a řekly mu, že už může půlku sníst. Tak to samo v autě vyzvracel, měl sice sáček, ale něco šlo i do auta. :frowning2:
Tak to naštěstí uklidil manžel, protože já tady to dělám jenom v případě velké nouze. Normálně mě u toho natahuje.

Lusic já zabalila tašku a mám ji plnou a to tam nemám župan, kufr mě nenapadl. :grinning:
Tak budu mít ještě jednu příruční menší tašku a nebo to necháme v autě a manžel mi to pak přinese po porodu na pokoj až mě převezou.
29. led 2010 v 15:07  • Odpověz
Jakel - tak to je super zpráva, že je už Matyáš doma :wink: To je síla ty sestřičky..to si mohly odpustit :unamused:

No, já u prvního porodu měla s sebou malou cestovní tašku, batoh a kabelku a koukali na mě dost blbě...jako že co to táhnu :slight_smile: ale právě že ten župan zabral půl té cestovní tašky, tak co..hlavně že mi nic nechybělo a žádné zbytečnosti jsem netáhla...
29. led 2010 v 15:09  • Odpověz
Jakel - kufr by byl vtipnej :grinning: ale zas aspon by se to vešlo všechno...
29. led 2010 v 15:10  • Odpověz
Zuzul, tak batoh mě taky nenapadl, ale je fakt, že pak budu mít alespoň volné ruce.
:slight_smile: Popraskané bříško není vidět. Mě zatím nepraská, ale ještě mám 7 týdnů před sebou.
29. led 2010 v 15:12  • Odpověz
já mám kufr, ale velikostí je jako taška, máme takovou sadu 3 ks, a tohle je ten nejmenší. beru ho proto, že je na kolečkách. mám špatnou zkušenost, chlopa vždycky u příjmu vyprali domů, že je ještě čas a sestra mě pak vedla na sál, nesla se jak dáma, já s bolestí břicha funěla a ještě táhla tašku a bundu atd.
takhle s sebou budu mít kufr - je na KOLEČKÁCH - a nemusím nic smýkat, jen si ho za sebou povezu.

pantofle beru jen jedny, gumovky do sprchy, používám je celé léto a v zimě do bazénu, rychle oschnou a nemusím tahat dvoje. a já tedy ještě beru ponožky, pravé nefalšované, doma pletené ještě mou nebožkou babičkou (moc děkuju babi, nosím je pořád, jen nevím, co budu dělat, až se úplně dodělají, já plést neumím a bábinka už je 1,5 roku po smrti, ještě, že nás zásobovala a mám jich dost, jen holky mi z nich vyrostly :confounded: ), protože i když je v porodkách horko, já musím mít i v létě ponožky na nohou, jinak mám křeče. a navíc mě vždycky těsně po porodu chytla zimnice a teplota, a to se budou hodit.

u nás plenky ani vložky nedávají, takže beru i toto, + mast na dupku prcka a pro jistotu olejíček po koupeli, protože v naší porodce používají johnsona a jestli natrefím na pokoji na heřmánkový, tak použiju svůj, po heřmánkovém se mi obě holky osypaly. ten růžový a zelený (aloe a nevím druhý) jsou v pohodě,ale heřmánek mi udělal na dětech paseku. :astonished: :cry:
29. led 2010 v 15:16  •  3 děti  • Odpověz
myslite ze ty podprdy staci 2? budete si kupovat kojici tricka?

ja mam jeste posledni 3h v praci a pak rok volnoooooooooooooooo!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 15:18  • Odpověz
holky, vy si z toho děláte prdel, ale já to myslím vážně s tím kufrem, není nijak velký a jde mi o to, že je to na kolečkách :grinning:
a na župan asi prdím, vždycky jsem tam nějaký vyfasovala a použila ho jen jednou, když jsem šla na poslední kontrolní uzv před propuštěním, protože je v jiném patře porodky. můj by mi zabral hafo místa a stejně by mi tam jen visel.... :unamused:
29. led 2010 v 15:19  •  3 děti  • Odpověz
hajdus, jen rok? jak vy to tam máte s mateřskou, já vím, my jsme tady moc rozmazlené s tou dlouhou mateřskou, resp. rodičákem.....

jakel: ty sestry jsou fakt trochu prdlé. kdyby to byla aspoň obyčejná hořká čokoláda a pár čtverečků, ale margotka? vždyť je to dost mastná čokoláda.....

já mám už teď jedno kojotričko, ale zatím ho nosím i jako těhu, je to toiž 2v1. teď jako těhu a potom i jako kojo, koupila jsem ve výprodeji v CA. jinak budu asi používat o tuniky, mají většinou pružné kulaté výstřihy.

jejda, holky, teď jsem si pšíkla (kýchla) a jak sedím nalepená u kompu u stolu, málem ten stůl spadl, jak jsem do něj vrazila a ještě mě teď bolí břuch, jak jsem se migla o hranu stolu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 v 15:23  •  3 děti  • Odpověz
jo a ještě jedna věc, dnes mi přišel doporuč. do vlastních rukou dopis ze socky, že se mám do 7 dnů dostavit na vysvětlení a že zahájili jednání o dočasném úplném nebo částečném odebrání nemocneské od doby porušení léčebného režimu do konce nemocneské, což je u mě po, út, st :grinning:
tak tam v pondělí zajdu, ať už mám klid, bo to jsou fakt úředníci, stejně nenapsali určité datum, to mi to mohla ta baba říct do telefonu a já tam zašla už tento týden... :angry: a ještě tam mají takové věty, že by se z nich jeden pos..., vůbec nechápu, co to má znamenat a to si nemyslím, že bych byla až takový trotl, ale ty jejich úřednické obraty a kidy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 v 15:26  •  3 děti  • Odpověz
u nas je materska jen 39t a potom se musi nastoupit zpet do prace, myslim je moznost zustat doma celych 12mesicu ale z toho je placeno jen tech 39t a pak uz se doma zustava zadara. U nas a na sk je snad nejdelsi materska v EU, nekde jsou jeste kratsi nez tady

lucisa davej na sebe s tim kychanim pozor :wink: :wink:
29. led 2010 v 15:27  • Odpověz
Ahoj holky!

Včera jsem se sem vůbec nedostala, tak doufám, že jste všechny v celku a nikomu se nic ošklivého nepřihodilo.
29. led 2010 v 15:30  • Odpověz
Luci, tak to ještě nevypadá tak bledě s tou nemocenskou. Ještě že už to máš za pár. :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 15:31  • Odpověz
Lucis, já od té doby sedím doma na řiti a kontrola žádná
29. led 2010 v 15:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.