• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Luci, kámoška, co bydlí v Itálii, měla mateřskou tuším taky jen rok, pak už musela do práce. Je fakt, že u nás je tohle zlatý.
29. led 2010 v 15:32  • Odpověz
Vero - všechny už celé nejsme :grinning: Sluni už porodila!
29. led 2010 v 15:53  • Odpověz
jakel, a od kdy máš mateřskou? já začala právě včera, tak už mi to je putna. i kdyby mi měli vzít celou část nemocenské za ty tři dny (jakože se snad bere jen nějaké procento), tak už to kašlu, nemíním se tam s něma dohadovat, když to nevezmou tak, jak to bylo.
29. led 2010 v 16:08  •  3 děti  • Odpověz
Vero honem dočti, to budeš čubrnět. :slight_smile:
29. led 2010 v 16:08  • Odpověz
holky, u nás zase začalo sněžit, chlopek stojí v NJ a čeká, až ho telata naloží, mají nějak moc času při pátku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 v 16:09  •  3 děti  • Odpověz
Lucis já až od 8.2., tak ještě víc jak týden. :cry: Stejně teď budu s Matym doma a nikam se nedostanu.
29. led 2010 v 16:10  • Odpověz
Teď se dívám z okna a fakt. Už by nemuselo, hlásí taky vítr a v sobotu ten úplněk, tak to zas nebudu spát.
29. led 2010 v 16:11  • Odpověz
jakel, a nebo se bude na březňátkách zase rodit :grinning: když je ten úplněk :grinning:
29. led 2010 v 16:12  •  3 děti  • Odpověz
Lucis, nevíš jestli se v Opavě nechávají věci ve kterých přijedu k porodu, nebo se to musí odnést a potom přinést při propuštění???V Ostravě jsem si to tam nechala, ale tady nevím jak to chodí. V úterý chci jít do porodky na tu prohlídku porodnice, tak doufám, že to stihnu. Ta Sluni mě nalomila, ale ona už měla problémy i předtím, tak jak to bývá a zapracuje zákon schválnosti, tak budu rodit poslední. :frowning2:
29. led 2010 v 16:14  • Odpověz
Nestraš, já mám takové moření v břiše, ale spíš takový strach a nedočkavost. Cpu se hořčíkem ještě dva týdny a pak už to nechám osudu.
29. led 2010 v 16:15  • Odpověz
autor
su unavena a znechucena...za tyden jdu zkousku opakovat :frowning2:
29. led 2010 v 16:26  • Odpověz
jakel, při příjmu tě odvedou před porodní sály, tam je šatna pro maminky a tatínky, zamkneš si to tam, klíč si u sebe necháváš. jak odrodíš, a budou tě převážet na odd. šestinedělí, vezmeš si to s sebou (u mě to tedy nesl tatínek) a na pokoji je normální velká šatní skříň, kde si můžeš všechny své osobní věci nechat celou dobu. některé maminky už tam měly i věci pro mimčo. já si to nechala přivézt až při odchodu, ale tentokrát si to nechám přivézt dřív.
protože většinou ráno po vizitě řeknou, že propouštějí, ty tam věcí nemáš, a než mi je chlop dovezl, tak jsem tam seděla jak truba na posteli a sestry se chodily nervozně dívat, jestli už to můžou čistě povléct. takhle bych už měla mimčo nachystané, sedla si na židli, mimčo do sedačky a čekáš.

máme tak barevně podobné fotky, že vždycky čučím, kde jsem dopsala a jestli jsem to já nebo ty, jakel :grinning:
29. led 2010 v 16:28  •  3 děti  • Odpověz
Jémine, tak já jdu rychle dočíst. To teda koukám.
29. led 2010 v 16:29  • Odpověz
maji, hudbě se ta psychologie nepozdávala? měla jsi říct, že ti celé dopo rodila známá a ty jsi z toho chytla taky kontrakce a nemohla ses soustředit..... :frowning2: :wink:
29. led 2010 v 16:30  •  3 děti  • Odpověz
tedy odpo, ne dopo :astonished:
29. led 2010 v 16:32  •  3 děti  • Odpověz
jakel, teď se dívám, ty máš stejný termín, jako měla Sluni :wink:
29. led 2010 v 16:32  •  3 děti  • Odpověz
Maji, to nevadí. Hlavně aby jsi se nestresovala a příště už to bude OK.

Lucis, dík za info. Já stejně i po porodu nic netěhu asi neobleču a na tu cestu do auta je mi to jedno v čem pojedu. V Ostravě jim asi utíkaly cikánky, tak ty věci zamkly někde jinde aby nezdrhaly, ikdyž jedna utekla asi v pyžamu. Jedna tam nechala třidenního chlapečka, zrovna jak nás pouštěli, tak se to tam řešilo.
29. led 2010 v 16:36  • Odpověz
JOJO, máš pravdu. Mě už před třemi týdny říkal dr. váhu 1750 g.Tak snad už máme dvě kila.
29. led 2010 v 16:37  • Odpověz
autor
co se da delat no...akorat je mi lito zabityho dne a dvou stovek za cestu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 v 16:41  • Odpověz
Holky, to tvrdnutí břicha - jen na nějaké části nebo úplně celé? :sweat_smile:
29. led 2010 v 17:06  • Odpověz
Maji,to je smůla. Někteří nemají slitování. Já tě vidět v požehnaném stavu,dám ti ti hned. :slight_smile:
zuzule,hezké břůško.

A o Zuzce72 nevíme nic? Nepsala někomu?
29. led 2010 v 17:08  •  1 dítě  • Odpověz
Jé Maji to je škoda,ale příště to určitě dáš :wink:
29. led 2010 v 17:10  • Odpověz
zuzka je v porodnici ze sluni, teda podle poslednich informaci.

Akorat se semnou rozloucili v praci a dostala jsem plnou tasku ruznych kremu a blbosti pro mimco a jeste poukazku na 100liber do mathercare tak me to dost prekvapilo a potesilo :grinning: jeste 42 minut a jdu domuuuuuuuuu :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 17:11  • Odpověz
Maji, hm škoda, tak snad už příště...........

Pajcul já myslím že ztvrdne ú)pně celé - ale já nevím ještě jsem to neměla, mě třeba zatvrdne na chvilinku a pak to povolí, ale to je tím jak se tam malá šoupne a navalí
Já si představuji že ti jako zatvrdne celé a je to nepříjemné
29. led 2010 v 17:15  • Odpověz
Já to znám jen po částech :confused: ale Alenininininko - díky za odpověď :wink:

Pořád myslím na Sluni.., jéjé, třeba to bude jako lavina.. :grinning:
29. led 2010 v 17:17  • Odpověz
Hajduško, tak to je hezké od spolupracovníkůůůůůůů a hurááááááááááá, to je hezké jak si odpočítáváš minuty :grinning:
29. led 2010 v 17:18  • Odpověz
autor
hele, myslim, ze jsme se domlouvaly na dalsich fotkach ze 37tt, ze? tak uz nam to zacina...kackap doda fotku :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 17:19  • Odpověz
Majatob: slibuji, že se polepším, 37. mi začíná v úterý.. do té doby tam fotka bude :grinning:
29. led 2010 v 17:19  • Odpověz
autor
pajcu :slight_smile:
29. led 2010 v 17:20  • Odpověz
No fáááááákt :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 17:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.