• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ani, já chci zas rodit až po tom 7. březnu, takže proto to nebude uchvátávat. :grinning: Mám termíny 7. a 16. března, takže začnu někdy mezi. Chtěla jsem se tě zeptat, jak se to má baštit, ale koukala jsem, že už jsi to někomu psala. Tak už to vím. :sunglasses:

Taky jsem nad tím přemýšlela, jestli bude mít Sluníčko takhle malinkýho Štěpánka doma. Myslím, že dokud malý nebude mít aspoň 2,5 kg, tak bude v inkubátoru, ne? :confused:
29. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
Dobry vecer holky, teeeda vy jste zlaty jaj na nas myslite. malinkej je sikovnej, pokud to tak pujde dal, tak si ho uz brzy pochovame :slight_smile: jsem unavena jako blazen, ale stastna...dobrou
29. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
ahoj holky, nebyla jsem tu chvíli a nestačím se divit, kolik je tu stránek textu.
Sluni velká gratulace a ať se máte čile k světu
29. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
Vero :wink:

Sluni, hlavne, ze je vsechno v poradku, jeste se ho nachovas!!! :slight_smile: Takze zrejme bez Stepanka......
29. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
Sluni, dobrou. A oprav si v profilu stav - že už nejsi těhulka, ale maminka. :wink:
29. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
Vero, nech ji az dorazi domu, tak udela :slight_smile: Na tom nezalezi, hlavne, ze je Stepulka v poradku :dizzy_face:
29. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
tak jsem dnes mluvila s kolegyněmi v práci a fakt už mě prý naši IT stihli odevšad vymazat a prostě už pro ně neexistuji. To je docela šílené.
29. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
Broucku, silena predstava co? Ja uz taky nevysim na strankach skoly........
29. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
Tak už jsem hodila do alba pupík v 37 tt :wink:
29. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
mně odřízli hned 1. den nástupu na mateřskou, fakt jsou rychlí
Připravovala jsem na to úprávě tu jednu kolegyni, protože ta je teď v 5. měsíci, tak aby se pak nedivila. Hlavní je, že seprvně všichni tváří, že jim budeš chybět
29. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
broucku, vsichni jsme svym zpusobem nahraditelni..... Z prace se mi nikdo ani neozve, myslim kolegyne..... Nejak jsem si uz zvykla.
29. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
tak to mně už dnes volali aspoň jak se mám a jestli už víme jméno. Asi něco chystají, protože máme ještě příští týden oficiální rozlučku v restauraci. Dnes jsem právě byla za 2 kolegyněmi, co sedí v Brně, protože jsem je aspoň ještě musela pozdravit.
29. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
Ahojík, holky, dobré ránko,
tak já jsem měla včera Áčko, přijel manžílek, tak jsme jeli nakoupit a pak už nebyl čas. Ale poctivě jsem Vás dočetla a líbí se mi, jak se tu hádají jména :wink:
U nás je sranda, že tím, jak my nevíme, ale moc nám to okolí nevěří, tak to sondují u holek v domnění, že to víme my i ony a treperendy se prořeknou. Což třeba Noemi by určo udělala, ještě, že to neví nikdo. Já mám ale stejně takového tucha, nevím, jak si to mám vysvětlit, ale když váhám v obchodě nad nějakou věcičkou a není v neutrální barvě, tak už to kolikrát držím v ruce, ale pak to položím, že to můžu koupit i po porodu :slight_smile:

Jinak co se týče jmen, my měli u holčičky dvě varianty týchž jmen: Amelie Sophie nebo Mia Sophia, s tím, že Amelii se dá říkat Mia taky. Ale jak už to tak bývá, začala jsem uvažovat nad tím, jak moc to budou zase lidi plést a budou si motat Amelii s Amálkou (Ani :wink: ), tak říkám manžovi, necháme tu druhou variantu Mia Sophia a on, super, já si sice nemyslím, že by mi až tak vadila Amálka, jako to, že na ni puboši budou volat análko (promiň Ani, mě se to jméno dost líbí, ale znáš chlapy, hned mají ke všemu připomínky :angry: ), čímž mě tedy docela nakrkl, takže jsme u holky definitivně schválili Miu. Ale u kluka bude ještě boj, víme jistě jen první jméno - Maxim, kombinace jsou různé Maxim Alex (to vede u mě), Maxim Tadeáš (starší dcera), MAxim Nicolas nebo Maxim Jonáš (mladší dcera). Jen já moc nechci u jmen diakritiku, nemáme ji ani u holek, tak uvidím, co nakonec na poslední chvíli napíšeme.
Moje mamka se už teď hrozí, že to zase bude nějaký Franz Josef 15. :grinning:
A holky ještě rády tatínka provokují, že to bude Pepíno nebo Pepínka po něm, což on úplně šílí, páč své jméno nemá rád :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. led 2010 v 08:11  •  3 děti  • Odpověz
autor
dobre ranko....Vero, ja jsem rikala, ze ty jmena tu nikdo nechce....takze Tadeas a Babeta fakt ne :wink: a mezi nama devcatama Tadeas a Tobias by bylo trochu jak Pat a Mat nebo Jaja a Paja :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2010 v 09:01  • Odpověz
Maji - tak to jsem zvědavá co jsi teda vymyslela... :grinning:
30. led 2010 v 09:04  • Odpověz
autor
zuzu, uz to tu zaznelo pri tipovani... :wink:
30. led 2010 v 09:06  • Odpověz
Maji že by ten Teodor? :wink:
30. led 2010 v 09:12  • Odpověz
Fakt, jo? Tak to jdu proletět... :grinning:
30. led 2010 v 09:14  • Odpověz
Dobré ráno, já jsem se vyspala do růžova a hned dočítám jestli někdo nerodí. Naštěstí ne :grinning:

Lucis Maxim je hezké jméno, ale můj manža je strašně konzervatiní, nelíbí se mu ani Sebastián a to se mi strašně líbí.

Brouči přeju hodně mlíčka a těším se na fotečky maličkého. Ani nevím jestli byl manžel u porodu, jestli to stihl, když to byla taková rychlovka. :slight_smile:
30. led 2010 v 09:19  • Odpověz
Maji - tak už vím :dizzy_face:

Naše jméno už tady taky někdo má :wink: ale víc neřeknu :slight_smile:
30. led 2010 v 09:21  • Odpověz
jakel??? brouči už taky rodila? nespletla sis ji se Sluni? jsem z toho nějaká zmatená :frowning2: :cry:
30. led 2010 v 09:24  •  3 děti  • Odpověz
jakel: u nás je to pro změnu tak, že s manžou se dá domluvit jakékoliv holčičí jméno, ale chlapecké se mu nelíbí žádné. Sebastián je pěkný, ale my dáváme dvě jména, tak už by to pak bylo moc dlouhé :grinning: Já chtěla Maximiliána nebo Maxe, ale zase Maximilián je dlouhý a u Maxe mi chlop řekl, že to je jméno pro psa (jako obyvkle připomínka - těch on má hodně :sweat_smile: ), tak jsme se dohodli na Maximovi :wink:

A ať není konzervativní - nějak mi to u jmen synů nepřijde, máte je cool. A však on si zvykne :grinning:
30. led 2010 v 09:27  •  3 děti  • Odpověz
Čauky holky, tak já zase pro změnu sama, ale už se rekonstrukce snad chýlí ke konci. Dneska se montuje kuchyň.
Dočetla jsem tipovačku jmen. Maji takže Teodor a Beátka?
Zuzule, nápovědu nedáš? :grinning:
A Ani tedy Lukáš a Amálka, že?
Broučku mně taky rychle v práci odstřihli, občas mi někdo zavolá omylem :slight_smile: , krom 2 lidiček, se kterýma si píšu mailíky.
30. led 2010 v 09:50  • Odpověz
lucisa, to je se vsim........Hloupej Honza, Mateji, Matej, proc te holky nechteji. Amalka = Analka. Anci, kozy ti tanci na pomeranci.... Na vsechno neco najdes a zaroven vsechna jmena jsou krasna, kdyz je hezky vyslovis....
30. led 2010 v 09:51  • Odpověz
Jejda holky já se spletal to ty jména, omlouvám se.
30. led 2010 v 09:54  • Odpověz
Tak u me mate jmena uz v profilu, nebudu delat fory :slight_smile: Kdyz uz to prasklo doma, tak tady uz je to jen oficialni :slight_smile:
30. led 2010 v 09:54  • Odpověz
Brouči promiň omylem jsem místo Sluni nechala porodit tebe. :slight_smile:
30. led 2010 v 09:55  • Odpověz
Ani hezké obě. Lukášků máme v rodině hrozně moc, tak u nás nepřipadá v úvahu, už teď si je pletem. Amálka je taky krásné jméno, kdyby se doktoří spletli, nebo pro příští mimi. :slight_smile:
30. led 2010 v 09:57  • Odpověz
Tak u nas neni Lukas ani jeden, za to Honziku bylo nespocetne....
30. led 2010 v 09:59  • Odpověz
Honzík je úžasné jméno, ale taky už máme. U nás je David, Jakub, Matyáš, Lukáš, Jan, Ondřej, Štěpán, Vojtěch, Erik, Dominik v tom nejbližším okolí a některé už i víckrát.
Taky se mi hodně líbí Tadeáš, Tobiáš, Eliáš, Maxmilián, Alex, ale na žádném se neshodneme všichni a já chci aby se jméno líbilo všem v rodině. Teda myslím nám pěti, vzdálenější příbuzenstvo do toho netahám.
30. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.