• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Holky jste tu někdo :confused: ? Kde jste všechny, to ještě spinkáte :wink: ?
14. led 2010 v 09:12  •  3 děti  • Odpověz
Hajduško, gratulace k té necukrovce. :grinning: A já mám pocit, že se mi mimísek taky pořád točí. I když bych řekla, že teď je víc hlavičkou dolů. Odhaduju dle kopanců.

Ještě k té kosmetice. V DM teď mají pár měsíců novou řadu Babylove Sensitive (nebo tak nějak se to jmenuje) pro citlivější pokožku. Tak to je třeba ještě lepší řešení než klasická řada Babylove. :wink:

Souhlasím s Hajduškou. Nejlepší je poslat SMS jedné osobě, která to pak napíše sem na MK. Chtělo by to někoho, kdo má termín později.
14. led 2010 v 09:12  • Odpověz
autor
dobre ranko, vcera mi blbl kun (asi jako vsem), tak jsem sem uz ani nepsala a sla spat :confounded: v noci jsem si dobrovolne vzala Tudlu do postele a pak jsem se ho nemohla zbavit, tak su pekne rozlamana,protoze jsem spala natlacena na 10cm postele oprena o postylku...ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. led 2010 v 09:17  • Odpověz
Dobré ráno.
Včera byl H s jedním kamarádem na pivu. Jeho manželka měla termín nějak podobně jako já. V 30tt byli na utz a už jí nechtěli pustit domů, že má nějak špatně placentu. Takže byla přes dva týdny v nemocnici a v pondělí se jim narodil kluk.
Asi bych si pro jistotu měla sbalit tašku... :angry:
14. led 2010 v 09:22  • Odpověz
Lucis, tak bolavé ouško to nezávidím. Chlaď jí to a snad se jí brzo uleví.

Zuzko, taky to nějak moc neřeším s tím telefonem. Taky si říkám, že maminky, nebo budoucí maminky se určitě nezajímají o nějaké telefonní čísla a někdo cizí jak uvidí tu naši drbárnu, tak s hrůzou uteče :grinning: :grinning: :grinning: od monitoru. Manžel se vždycky směje, že toho stihneme za den napsat jako by napsali chlapi za rok. :slight_smile:
14. led 2010 v 09:22  • Odpověz
autor
flapi, vidim 34tt! sem s fotkou :grinning:
14. led 2010 v 09:26  • Odpověz
autor
a zabka myslim taky ode dneska, ne??? tak holky FOTIT!!!! :slight_smile:
14. led 2010 v 09:28  • Odpověz
Flapi, s placentou není sranda. Já jsem kvůli tomu rodila Davču císařem, protože jsem ji měla úplně dole a ještě částečně zasahovala do porodních cest. Já myslím, že dnes už to je menší hrůza porodit takhle brzo, miminko už má určitě celkem dobrou váhu a když zachraňují děti co váží necelé kilo :slight_smile:
Známá porodila ve 31 týdnu a za 14 dnů byla doma i s malým. Když nejsou komplikace a dítě nehubne, tak je pustili takhle brzo a malý neměl ani 2 kila a doteď kojí a všechno dohnal.
Tak ať jim to dobře dopadne. :slight_smile:
14. led 2010 v 09:28  • Odpověz
Ahojík holky, pěkné ranko, mě kvůli té nízké placentě praevia, taky hrozí císař. Dr říkal že se mám šetřit, žádné otřesy, cvíčo, sexík atd.............. a jakmile trochu krvácení tak okamžitě volat záchranku :astonished:
14. led 2010 v 09:32  • Odpověz
Lucis: máš hezké princezny :slight_smile: , myslím ty tvoje, né na zdi. To ouško je prevít, Dan mi na to také trpí (2-3x do roka :frowning2: ). Tak ať to malou co nejdřív přejde a je jí líp :slight_smile:

maji : tak se jdi s Tobiáškem natáhnout odpoledne, natáhni si pěkně záda a dospinkej to :wink:

hajduško : gratulace k necukrovce :slight_smile: . No tedy ale musím říct, že mimísek bude pěkně velikej :dizzy_face:
14. led 2010 v 09:33  •  3 děti  • Odpověz
autor
ali, ty ses taky 33+0...takze sem s fotkou :grinning: :grinning: :grinning:
tentokrat si vas pohlidam a ne ze budu jedina kdo furt vystavuje svoje bandero :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 09:35  • Odpověz
Jakelinko a rodila si normal v termínu a císař byl tedy plánovaný?
Já jdu v pondělí na KO tak chci od dr vše vyzvědět
Flapi já jak se to dozvěděla tak už jsem taky skoro sbalená do porodky......... radši
ale naštěstí mě si dr nechtěl nechávat v nemocnici
14. led 2010 v 09:35  • Odpověz
autor
jo luci, taky jsem ti chtela pochvalit albicko :slight_smile: holcicky jsou fakt kocky a ty princezny v loznici nemaji chybu :grinning:
janul, me se nikdy nechce hned po obede spat...na me to pada az kolem druhe, pul treti kdyz tobik vstava :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hajdus, gratulace k cukrovce :grinning: teda vlastne necukrovce :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 09:37  • Odpověz
Maji, ty hlídačko jedna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale já to říkala že mám 30 tt vyfocen, ale Hajdu tu zrovna v tu dobu neměla a včera jsem přidala kalhotkovopodprsenkovou fotku, a hlavně ženy zítra jdu na těhulkovské focení do atelieru, tak už se těším
14. led 2010 v 09:37  • Odpověz
jj Luci, holky jsou úža maj krásný kukadla :wink: :wink:
14. led 2010 v 09:40  • Odpověz
autor
aleni :grinning: tak to jo :grinning:
nekdo mi kdysi psal jak se dostat k hajdu do alba, tak ja tam ty nase fotky postahuju, ju? snad se nebude zlobit :slight_smile:
14. led 2010 v 09:41  • Odpověz
Aleni, rodila jsem normálně v termínu, dokonce jsem skoro týden přenášela. Celou noc jsem měla klasické bolesti a až malý víc sestoupil začala jsem hrozně krvácet a doktor mi řekl, že to normálně bohužel nepůjde a už se fičelo na sál. Dostala jsem normální narkozu, teď už můžeš být při vědomí, tak je to lepší. Malý byl už trochu modrý, ale byl jenom jeden den v inkubátoru a pak mi ho nosily sestry na kojení.
Nechci Tě strašit, můžeš být jiný případ a třeba porodíš normálně bez komplikací, jenom si fakt na sebe dávej víc pozor a při sebemenším špinění honem do nemocnice. Při porodu je největší nebezpečí, že se ta placenta oddělí dřív než porodíš a dítko zůstane bez kyslíku. To krvácení naznačuje, že už se může odlupovat z děložní stěny.
14. led 2010 v 09:43  • Odpověz
Lucis taky chválím dětičky, včera to bylo úplně zaseklé, tak už jsem nepsala. :slight_smile:
14. led 2010 v 09:44  • Odpověz
autor
je to u hajdus v albu, snad jsem na nikoho nezapomnela :slight_smile: a jako jedina tam mam jen pupek bez sveho ksichtiku, takze napravim, dofotim, vymenim :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 09:48  • Odpověz
teda Maji to je pupíček, nepřevažuješ se dopředu :grinning: :confused: ?

Já až zjistím, jak mám zmenšit foto, tak si ho také dám do albíčka. Ale nějak na to nemůžu přijít, jak se to dělá :sweat_smile: . A ten můj chlap pořád nemá čas :frowning2:
14. led 2010 v 09:52  •  3 děti  • Odpověz
Maji, já mylím, že Tebe poznáme i tak. :slight_smile:
14. led 2010 v 09:52  • Odpověz
Dobré ranko,
Maji ty jsi policajt přes pupíky :grinning: . Já Vás dočetla a poslušně se tedy vyfotila. Tady je:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3694230&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F (vložím ho ještě k Hajdušce do alba)
Hajduš to je paráda, že to není cukrovka.
Ali tedy nic moc zprávičky, hlavně se šetři.
Michelle moc gratuluju k oficiálním zásnubám :wink:
No a víc si nepamatuju. Dneska mám v plánu poskládat mimi věci ve skříni a ještě doprat zbytek. A vyluxovat bych měla taky.
14. led 2010 v 09:53  • Odpověz
Holky, tak může mít člověk chvíli klid? Včera mi syn 17let donesl přihlášku do Halandska na brigádu na letiště. Ještě teď se z toho třepu. Ty děcka jsou fakt navedení, nebo nevím. Tak jak spím denně max 4hodiny, tak jsem spala snad jen půl hodiny a přemýšlela, jestli je tak blbej po mě. Řekla jsem mu, že ho nepustím, jen přes mou mrtvolu, celej život to člověk vychovává a pak tohle. Vždyť by se mu tam mohlo něco stát, sotva zná své město, natož cizina, vím, že je jiná doba, ale je daleko horší, samé drogy, chuligámi, pedofili atd. Vždyť brigáda je i v Česku. A mladší syn prohlásil, že proč ho nepustím, že už je velkej. Tak jsem zvědavá co mě ještě čeká. Jakej na to holky máte názor?
14. led 2010 v 09:55  •  4 děti  • Odpověz
Žabi-nechápu, kde toho chlapečka máš schovaného. Nespletli se doktoři? Nemáš jen zaražené prdíky? :grinning: :grinning: :grinning:
Se mnou ležela na pokoji ve špitále holka a ta byla v 36tt, čekala holčičku a ta neměla vůbec břicho, jen jako by se zrovna přejedla-nechápu to-a už má holčičku 2,6kg.
14. led 2010 v 09:57  •  4 děti  • Odpověz
Jakelinko, dík za popis, mno uvidíme jak to bude, ale věřím že když to mám v průkajde červeně označený tak si mě snad pohlídají a taky jsem přemýšlela že pokud to půjde tak nechci celkovou narkozu.

Maji jj klidně jí ho tam stáhni, já nevím jak se to dělá

Žabi ty máš pořád takové pidi bříško
14. led 2010 v 09:58  • Odpověz
autor
janul, neprevazuju, ale jak mi to vcera jelo na bobech :grinning:
jake, no to sice joooo, ale tak at tam nejsou jen pekny holky, ale aj nejaka obludka :grinning:
zabi, mas pochvalu za rychlost :dizzy_face: :slight_smile:
zuzi, zalezi na jak dlouho by jel, jestli pres agenturu nebo na vlastni pest, co by ta brigada obnasela... chapu, ze je to pro tebe tezky, ale zase mu by to prospelo v mnoha ohledech a pokud by to nebylo nic riskantniho, tak by nekam do zahranici vyjet mel...
14. led 2010 v 10:00  • Odpověz
Maji, zkusím ho sem hodit co nejdřív. No jo, já a focení :frowning2: :wink:
autor
ehm, oproti zabce cekam asi patercata :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 10:01  • Odpověz
autor
flapi, davam ti cas do zitrka a pak jedu do plzne te vlastnorucne odfotit :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 10:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.