• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Mně tak napadá, že my vůbec nemáme vymyšlené holčičí jméno. Počítáme 100% s klukem, tak jsme to nějak zanedbali. Budem na to muset sednout.
30. led 2010 v 10:10  • Odpověz
Jakelin, ja uz to omezila jen na me a manzela, jinak bychom asi meli maleho bezejmeneho :grinning: a my preferujeme ceske jmeno..... Takze Tadeas, Tobias atd. proste neprosadim :slight_smile:
30. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Ani, české jména jsou krádné, ale naše příjmení se píše německy a tak se k tomu taky každé jméno nehodí.
Žabi, Toníka má moje kamarádka z Kyjova i manžela i syna :slight_smile: Dceru má Silvii zase po ní, tak tam se to plete hodně.
30. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Má tam být krásné. Já nevím co dnes píšu, to je tím, že u toho vařím. :slight_smile:
30. led 2010 v 10:29  • Odpověz
Jakel tak to se musí pěkně plést. To pak člověk přechází na Starou (Silvii) a Mladou. Tomuhle jsem ráda, že se vyhneme :grinning:
30. led 2010 v 10:34  • Odpověz
Ahojte, tak u nás to musí být kluk, bo jsme na 100% shodnutí na Matyášovi. Ovšem s holkou se vedou neustálé spory. Přítel už vymyslel jméno Lea, což se mi teda vůbec nelíbí! By se jí nedalo říkat ani zdrobněle. Tak zatím stále vede Laura, i když to se zas nelíbí "tchýni", prý když jí budem říkat Laurinko, bude to jak Laurin a Klement :grinning: Takže už si opravdu přeju toho kluka, s jeho jménem nemá problém nikdo :slight_smile:
30. led 2010 v 10:55  • Odpověz
Michelle - Matyáš je hezké jméno a na tchýni kašli, když se vám ta Laura líbí (taky pěkné) :dizzy_face: Záleží přece jen na vás, ne? Přesně proto, my jméno neřeknem, protože by to každý začal řešit a to fakt nemaj nárok :grinning: :wink: Takže až se ho dozví, tak už budou mít smůlu a budou se s tím akorát muset smířit :slight_smile:
30. led 2010 v 11:04  • Odpověz
Maji, mně přišlo Tobiáš a Tadeáš trochu ulítlý, ale každý má jiný vkus a já už bych se ničemu ani nedivila. :grinning: :grinning: :grinning:

Ani, tak nakonec vyhrál Lukášek? Matyáška a Matěje jste zavrhli?

My se konečně dohodli na Tadeáškovi. Manžel se původně trochu cukal, ale na jiným jménu jsme se prostě neshodli. Se Zuzankou souhlasil hned. Tak snad už u nás ve jménech změna nebude.
30. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Ani, ještě k té Arnice. Psala jsi, že se nemá pít nic s kofeinem. To myslíš jako celý den, nebo jen k večeru, kdy to budu brát. Já bych bez kafete celý měsíc asi nevydržela. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2010 v 11:16  • Odpověz
Ahojte do soboty,
tak koukám řešíte jména a vidím, že nejsme sami kdo ještě není zcela rozhodnut :grinning: MM by si přál Bartoloměje či Zachariáše, ale je mu jasné, že to u mě neprojde a tak jsme nakonec skončili na klasice a rozhodujem se mezi Filipem a Ondřejem :sweat_smile:
Mně se netradiční jména docela líbí, ale jak mě zavalili těhu hormony, tak sem upadla do klasiky :grinning: Joo my jsme byly třeba 3 Jany ve třídě, tak to moje děti budou mít asi podobný :sweat_smile:
30. led 2010 v 11:41  • Odpověz
Dobré poledne.Já dnes uklízím,že vás ani nestíhám. Ale už jsem vás dočetla. V noci jsem nemohla spát,tak mě zase zachvátila panika,že nemám nic nachystané :slight_smile: Tak teď peru a suším poslední věci,odpo vyžehlím a myslím,že můžu rodit :grinning:
Na oběd vařím krůtí guláš. Jak jste na tom vy s obědem? Co bude dobrého?
Máte vybrané krásné jména.
Luci,Maxim se mi taky moc líbí. Ale upřednostníme staročeské. :wink: Můj muž je konzerva a moc by se nám to nehodilo k příjmení.
cori a Bartoloměj je taky super.
30. led 2010 v 11:52  •  1 dítě  • Odpověz
Dori, je to zajímavé jméno - na jiných se mi líbí, ale svého synka si neumím představit tak pojmenovat :grinning: se mi líbí i Přemysl, Svatopluk - ale třeba až na větší kluky, na to malé mimíško zase nee :grinning: u nás sem konzerva zase já :sweat_smile:
30. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
Vero, kafe a mentol se nesmi bezprostredne pred a po. Samozrejme ho nesmis vypit litr denne, ale kdyz si das kavu po obede (jednu) tak to neuskodi...... Lepsi je byt bez ni, ale kdyz to nejde :slight_smile:

A nakonec opravdu vyhral Lukasek, protoze my zijeme v jedne domacnosti s moji mamkou a to bylo peklo, ze by se jeji vnuk jmenoval Matyas a rikali bychom mu Matysku........ Jako kdyby bydlela jinde, tak na to kaslu, ale v jedne domacnosti to proste nejde..... Navic ona rekla, ze mu bude rikat po svem, kdyz mu dame Matej.... a Lukasek ma blizko k Lucky a tak mu budu rikat ja :slight_smile: (znamena to stesti).
30. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
Doorka, tak my dneska meli pecenou krutu se zelim a knedlikem a zitra mame kruti nudlicky :slight_smile:
30. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
My slepičí polévku a kuře na paprice s domácím knedlíkem. Jenom funím a jdu žehlit, protože kdybych se natáhla tak usnu.
30. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
Ani,takže krůtí víkend?
30. led 2010 ve 12:31  •  1 dítě  • Odpověz
doorka, jj tak trochu :wink:
30. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
Ani, to se mi ulevilo. :sweat_smile: Já už se lekla, že fakt to kafe nebudu moct vůbec. Já si teď dělám spíš rozpustný Latte. Presso si poslední dobou dávám tak jednou týdně. Jeden šálek denně určitě kafe neuškodí. To víš, že to s ním nepřeháním. :wink:

My měli k obědu krémovou česnekovou polívku (http://www.varime-detem.cz/recepty/detail/214). Fakt výborná. Můžu vřele doporučit. A jako druhý rýžový nákyp s jabkama a švestkama. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jake, mně žehlení čeká zítra nebo pozítří. Vyprala jsem teď tři pračky, tak to zas bude žehlení na dlouho. :unamused:

Ani, to děláš ty nudličky jako na čínu s rýží?
30. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
No nic, už mi tam pípá pračka, tak já to jdu pověsit.
30. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
Vero, recept na kureci nudlicky: http://recepty.vareni.cz/kruti-nudlicky-s-kari/#12470

I me ceka zehleni, ale ne malych veci, ale nasich....... Nejak to ted nezvladam, asi budu muset zehlit v sede :grinning:
30. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
Já si myslim s těma jménama,že jde jen o zvyk.Mám v okolí Magdalenu,Patrika,Lauru a tak a tim,že je používám mi přijdou ty jména normální a hezký.Akorát si teda moc nedokážu představit,že se někdo jmenuje třeba Kašpar nebo Pankrác,Servás,Bonifác.Fakt by mě zajímalo,jestli se někdo takhle jmenuje.U nás zatim vyhrává to se shodou písmenek,takže to asi bude muset mladej přežít :slight_smile: holčičí by asi nebyl vůbec problém se shodnout...
Dori,a co máte ve výběru vy?
Zabi,to je jako Antonín?
Maji,jednou jsme někde potkali Beatu a řikali ji Bety,to je taky hezký...
30. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
Holky samé dobrotky, já se jdu projít ven, než zas bude mráz. Má se prý ochladit a zase mrznout.
30. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
Krásné slunečné odpoledne kuřátka :slight_smile: ,
tak jsem se sem zase jednou dostala. Mi zž opět obkládáme ložnici palubkama, ale už je to finiš :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Mám všude prachu od vrtání, že mám z toho mžitky před očima :confused: .
Holky jména máte vybraný hezký :wink: .
Když jsem ještě bydlela v Kladně, tak tam byla jedna kamaráfka Jana. A ta měla manžela jménem ROMAN. A měli syna ROMANA a dceru ROMANU. Prostě pakárna největší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful: :unamused: !!!!!! Nikdy jsem nepochopila, proč jim dali všem stejný jména :confused: ???
30. led 2010 ve 14:45  •  3 děti  • Odpověz
Holky jsem OSTUDA :frowning2: !!!!!!
Teprve teď jsem částečně projela cca 2 dny zpět a dočetla jsem se, že Sluni už má Štěpánka na světě :fearful: !
Takže opožděně - Sluni móóóóóóóóc velká gratulace a hlavně ať se Štěpánkovi daří dobře aje v pořádku.

A ještě někdo je v nemocnici, jsem si všimla ??? Kdopak to je holky? Ale těch informací je tolik a tolik vzrušujících, že v tom mám zmatek :sweat_smile:
30. led 2010 v 15:24  •  3 děti  • Odpověz
janule, zuzka s dvojcati je v te same nemocnici jako Sluni :slight_smile:
30. led 2010 v 15:28  • Odpověz
Ani a jsou zuzka a dvojčátka v pořádku? Doufám, že jo!!!!!

Jinak děkuji za odpověď a jsem ráda, že ti to nevadí :slight_smile:
30. led 2010 v 15:35  •  3 děti  • Odpověz
Kuřátka, vzhledem k tomu, že se sem na diskuzi teď moc nedostanu a nevím jak to bude v budoucnu, tak jsem poprosila ANINAM aby za mě převzala post INFORMÁTORKY. Ani je tu denně, takže jí to "přísluší" líp :wink: . A určitě si i dobře poradí s novou tabulkou, jak přicházejí kuřátka na svět :slight_smile:. Takže Ani děkuji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !!!!!!!!!!!!!!
30. led 2010 v 15:40  •  3 děti  • Odpověz
Tak jsem dala dohromady nejakou tabulku, zkuste se k tomu vyjadrit: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3750115&vReferer=
30. led 2010 v 16:11  • Odpověz
Jo Ani to vypadá dobře :slight_smile: . Jen malý návrh-psát chlapečky modře a holčičky růžově :sweat_smile: ?
30. led 2010 v 16:20  •  3 děti  • Odpověz
Janule, neni problem :slight_smile:
30. led 2010 v 16:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.