• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ani ju :slight_smile: , ale počkej s čím přijdou ostatní holky, taky asi budou mít nějaké nápady :wink:

Ale začalo to brzy, co?!? Tak hlavně aby byli všechny miminka a maminky v pořádku a hlavně aby v bříškách vydržely co nejdéle :wink:
30. led 2010 v 16:45  •  3 děti  • Odpověz
janule, kamaradka taky rodila v 34 tt a malej je dneska v naprostem poradku, tak sluni Stepanek bude taky :slight_smile:

Ja bych nechtela, co nejdele!! Nechci vyvolavany porod. Rada bych porodila 38-39 tt, bylo by to fajn....
30. led 2010 v 16:48  • Odpověz
aninam, tabulka je super :sunglasses: už se těším, až se nám vesele zaplní samýma zdravýma kuřátkama!
Byli jsme na krátké procházce, delší už fakt nezvládnu, kosa je tam teda pořádná.
30. led 2010 v 16:51  • Odpověz
Ani já nemyslela aby tam byli co nejdéle, jako aby se přenášelo, ale aby tam vydrželi alespoň tak jak mají :dizzy_face:.

A copak je s tou zuzkou a dvojčátky ???
30. led 2010 v 17:03  •  3 děti  • Odpověz
Tak se jdu nabaštit a jdu uklízet. Přítel dodělal komplet obložení, vyluxuje a mám nástup já - povlíknout peřiny, utřít prach, .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Takže zatím pa pa kuřátka :slight_smile:
30. led 2010 v 17:12  •  3 děti  • Odpověz
Janule, ja vim, jak si to myslela :slight_smile: Ale nevim, jak budu vysvetlovat lekarum, ze si proste do sebe nenecham dat postin na vyvolani. Bud to pujde samo nebo at udelaji cisare........

Zuzce jsem psala SMS, tak snad odpovi :slight_smile:
30. led 2010 v 17:13  • Odpověz
Zuzka pise:

Ahoj, jde to (otazka jak je?). Zatim se nic nedeje, tak uvidime, co bude dal. Je tady nuda, ale alespon me to nuti odpocivat. Doma bych si ani nesedla. Se Sluni jsem v kontaktu, ma krasneho chlapecka, vzala to pekne hopem, ale to uz vite. Vsechny moc pozdravuji a moc mi chybite. Nevim, jak to vse doctu, az me pusti. Drzte se holky.

:slight_smile:
30. led 2010 v 17:20  • Odpověz
autor
ha! jsem tu! nikdo nerodi?
byli jsme nakupovat, tak se seznam zase o kousek zmensil (furt si myslim, ze uz mam vsechno a furt dopisuju :grinning: )
tabulka je fajn, bude u hajdus v albu nebo u ani?

jo a jeste k tem jmenum...zuzzie psala, ze zna Magdalenu...tak ja su Magda a taky mi to nezvykly neprijde :grinning:
30. led 2010 v 17:32  • Odpověz
Maji - Magdalena je moc heké jméno! :dizzy_face:
30. led 2010 v 17:43  • Odpověz
autor
zuzu, ja su jen Magda a premysleli jsme nad Magdalenkou, ale nakonec jsme ji zamitli, protoze by nas oslovvovali stejne a to nechci.. :slight_smile:
30. led 2010 v 17:47  • Odpověz
Maji, ja ji necham u sebe, ale pokud chces, tak ji stahni a dej ji do kuratek k Hajdus :slight_smile: Proti nejsem....
30. led 2010 v 17:51  • Odpověz
autor
ani, me je to fuk, jen at vim kde hledat :wink:
30. led 2010 v 17:56  • Odpověz
Maji, tak ono by bylo logicke to davat tam, kde jsou pupky, ale ja jsem informatik a tudiz vim, jaka jsou rizika poskytnuti hesla a prihlasovani se na profil, takze ja to tam nebudu davat :slight_smile:
30. led 2010 v 17:59  • Odpověz
autor
tak ja ji tam stahnu at je to pokope teda..
30. led 2010 v 18:00  • Odpověz
Maji :grinning: hlavne at se moc nenakazi, ikdyz kackap uz by mohla co?
30. led 2010 v 18:02  • Odpověz
autor
:grinning: tak je tam...snad se "rodici vir" zatim nerozsiri :grinning:
30. led 2010 v 18:03  • Odpověz
autor
kde jste kdo? co amte v taskach do porodnice? nemuzu najit seznam :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
30. led 2010 v 18:25  • Odpověz
My jsme se šli odpoledne projít a známí nás stáhli na čaj, tak tu jsem až teď. Vidím, že všichni komplet včetně Zuzky. Sluni určitě odstříkává a nemá čas, uvidíme jestli napíše zítra.

Magdalenka byl můj favorit na holčičku, ale zase kluk. :frowning2:
30. led 2010 v 18:28  • Odpověz
autor
jupiii, uz jsem videla Stepanka, je to krasavec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. led 2010 v 18:31  • Odpověz
Maji, kde????? Ja ho chci taky videt!!!
30. led 2010 v 18:34  • Odpověz
Já taky
30. led 2010 v 18:35  • Odpověz
autor
ani, na facebooku :wink: diky za odkaz, jdu to procist..
30. led 2010 v 18:37  • Odpověz
Ani ty jsi na to odborník, proč mám se Sluni termín ve stejný den a ona má 34 tt a já 33 tt? Počítá se to asi podle poslední menzes, to jsem zadávala a koník spočítal termín porodu takto. Nebo je to jinak????
30. led 2010 v 18:41  • Odpověz
Hoďte sem někdo Štěpulku já to tam neumím najít. Ani nevím jak se Sluni jmenuje.
30. led 2010 v 18:42  • Odpověz
autor
jake, zalezi taky kolikadenni cyklus jsi zadala :slight_smile:
poslu ti ip
30. led 2010 v 18:47  • Odpověz
jakelin, presne tak, zalezi na cyklu a na posledni MS......
30. led 2010 v 18:48  • Odpověz
Já chci taky vidět Štěpánka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. led 2010 v 18:51  • Odpověz
Aha, to už si nepamatuju, že jsem tam zadávala jak dlouhý mám cyklus, jenom mě to překvapilo, že už jsem 34 ani o tom nevím, když jsem to viděla v tabulce u Sluni. Tak jsem se uklidnila, že ještě mám 7 týdnů.
30. led 2010 v 18:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.