• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Lucis, je to síla. Já už se těším jak bude malý vypadat. Já je mám všechny tři jako podle kopíráku. Až povyrostli, tak se trochu odlišovali, ale do tří let všichni modroocí blonďáci s velkýma kukadlama.
30. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
Já mám taky holky každou jinou, i povahou, ale tak do roku, roku a půl je na fotkách nikdo nerozezná, kromě mě. Jen pokud tam mají berličku - třeba u Ani Nelka, nebo podle bytu, jaktehdy vypadal, data na fotce atd., jinak hádají...

Nela byla po narození snědá, vlasatá, černé vlásky dlouhé tak, že jsme skoro v porodce už museli dávat sponku, aby jí to nepadalo do očí, kohoutek nešel skoro učesat, jak to bylo dlouhé. obočí husté a tmavé a srostlé jako brežněv, chlupaté měla zádíčka, ale i ouška - na těch uších ji to vydrželo 4 měsíce :grinning: , ale díky vlasům to nebylo vidět, jen když jsem to ouško ohnula a ukázala. Pak jí vlasy trochu zesvětlaly. Jo a taky velké očiska.
Anička byla taky vlasatá, ale ne tak moc, kratší vlásky, tmavé, nechlupatá :grinning:, ale za chvilku šla skoro do blond, teď je taková špinavá blondýnka, nejvíc samo v létě. Oči taky docela velké.
Očička mají obě po manžovi. ale ono to vypadalo, že jsou tak velké i proto, že hodně miminek má očička jakoby zapadnuté pod nateklými víčky, pak vypadají menší.
30. led 2010 ve 20:52  •  3 děti  • Odpověz
Tak mě taky ukápla slzička,Štěpánek je úžasnej,vůbec nevypadá tak malinkatě,krásný miminko...
30. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
Lucis, chlupatí byli kluci taky, ale jenom chvilku a i na ouškách, to jsem už i zapomněla až to čtu od tebe. Já jsem z toho Štěpuldy taky naměko. Já nevím co budu dělat, až budu mít malé vnoučátka, já to budu asi prožívat až moc. :slight_smile:
30. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
jakel, ty jsi dobrá, za pár týdnů čekáš mrňouse a už myslíš na vnoučata :grinning:
ale u tebe to rozhodně může za pár let přijít, jen myslím, že s klukama řádně probereš antikoncepci a vysvětlíš jim, že bráška ještě nechce být strejdou dříve, než v 10 :wink: :grinning:
30. led 2010 ve 21:07  •  3 děti  • Odpověz
Tak my už jsme bez stromečku. Letos nám vydržel hodně dlouho. Ale dneska ho už manžel odstrojil.

Já jsem zvědavá na toho našeho prďolku. Podle 3D nám přišlo, že je strašně podobný Kačence.
30. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
Nám 3D uzv moc nevyšel, mrňous byl bokem a pak se k nám točil zády, takže vím, že páteř má mimčo pěknou :grinning: a obličej si schválně lumpík prťavý schovával do placenty, tahal za šňůru a ještě si cucal packu :grinning:
30. led 2010 ve 21:28  •  3 děti  • Odpověz
autor
holky, byla jsem si schrupnout, tak se omlouvam, ze jsem nereagovala :slight_smile:
30. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
30. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
Lucis, antikoncepci máme probranou. Já jsem asi praštěná, ale já se fakt těším až bude po tom našem bobkovi zas nějaké miminko. :slight_smile:
30. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
Zuzul, to jsou prstíčky, to bude nějaký pianista. Je takový hlaďoučký, žádné otlačeniny. Krásný. Kde jsi zabrousila, že jsi tu fotku našla???
30. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
holky, já jsem z toho malého Štěpánka hotová, je to možné, že už je tak velký? mě připadá úplně nádherný, ani se mi nechce věřit, že už mám taky takového bobínka v břichu.
holkám jsem nedávno říkala, že je naše mimčo velké jako jejich chouchou, ale tohle jsem si nedovedla ani ve snu představit.
už se strašně těšíám, i když bych raději byla, kdyby u mě zůstalo tak do 37-38 tt, pak už může ven :wink:

jakel: taky ji máte probranou, tak jako bratranci, kteří si jednou za čas přijdou k tetě pro peníze, že jsou na řadě s placením pilulek :grinning: ? ale ona jim to ráda zacvaká, jsou oba na škole a lepší, když jsou zodpovědní, než frajeří, kteří si myslí, že jim se to stát nemůže :angry:
30. led 2010 ve 22:02  •  3 děti  • Odpověz
Jakel - občas jen tak koukám na fotky maminek a zrovna tahle tam měla tu fotku, asi je to Sluni kamarádka :grinning: To byla trefa, co? :slight_smile: Jakel - vy chcete pak ještě další miminko??? Teeeda, ty jsi hustá :grinning:
30. led 2010 ve 22:11  • Odpověz
Holky, budete kupovat po porodu nějaké stahovací kalhotky? Máte s tím někdo zkušenost? Já našla tyhle a vypadaj dobře, tak nevím, jestli pak nepořídím:

http://www.mamaobchod.cz/tehotenska-moda-kojici-spodni-pradlo/1414-kalhotky-stahujici-po-porodu.html
30. led 2010 ve 22:15  • Odpověz
ahoj holky, Štěpánek je krásný.
Dnes mám zvláštní den. Byli jsme na návštěvě u tety a strejdy, ale jsem ráda, že jsem je viděla. Vůbec nelituji, že jsem kvůli tomu přišla o šňůrky, ale strejda měl před půl rokem mozkovou příhodu a doktoři mu nedávali žádnou naději a dnes se z toho pomalinku dává dohromady. Měla jsem z toho velkou radost. Blbý je, že sice už mu rozpohybovali částečně pavou polovinu těla, kterou měl ochrnutou, ale stále nemluví, i když všemu rozumí a dokonce si i přečte časopisy, ale když se ho zeptáte, zda vám ukáže nějaké písmenko, tak neukáže, neví, jak vypadá. Je to fakt nepochopitelné, co mozek občas dělá.
Popravdě jsem ze strejdy měla moc příjemný pocit a bylo to povzbuzující, i když věřím, že teta si prošla peklem a hlavně díky ní on žije a je na tom tak, jak je. Celou dobu to nevzdávala a staala se o něj
30. led 2010 ve 22:15  • Odpověz
ahojky, stepanek je opravdu kouzelnej, koukam ze jste mi posilali zadosti do ip o pridani pupiku do alba, bohuzel ted o vikendu se k tomu nedostanu ale v pondeli vse napravim a vsechny fotky pridam

dneska jsme sundali posledni veci z pudy a musela jsem vyprat cely kocar :angry: strasne na pude nacichnul, ale ted uz krasne voni a susi se :slight_smile: v prubehu tehu jsme nakupovala plenky, kamaradka mi poradila at pry kupuji plenky, kdyz jsou v akci, tak jsem kupovala a strkala je neustale na pudu a ted jich mam tolik ze bych s nima mohla zastavit reku :grinning: :grinning: :grinning: sice nevim kam je dam, ale urcite se hodi :grinning:

jinak citim kazdy den stale poslicky a boli me bricho jako u menses dnes jsem se docetla ze pry tohle se objevuje cca 14 dni pred porodem, tak jsem na to zvedava, termin mam az 6.3 ale naposledy mi dr rekla ze pry mam pocitat s porodem o 14 dni drive, takze to by tomu odpovidalo.
30. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
hajdus tak se šetři, abys vydržela co nejdéle
30. led 2010 ve 22:28  • Odpověz
snazim jak muzu ale kdyz me dela strasny problem nic nedelat :frowning2:
30. led 2010 ve 22:33  • Odpověz
to znám, ale teď se fakt snažím to nepřehánět
30. led 2010 ve 22:37  • Odpověz
autor
dobre ranko :slight_smile:
31. led 2010 v 09:09  • Odpověz
krásný den
31. led 2010 v 09:27  • Odpověz
Dobré ránko :wink:
31. led 2010 v 09:44  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:,
dočítám vás u snídaně. Sluni Štěpánek je moc krásný. Vůbec si nedokážu představit,jak je asi malinký. Podle fotky to totiš vůbecnevypadá.
Měla jsem bezva noc, nevim jestli jsem dýl spala nebo dýl čučela do stropu. Možná tak půl na půl. Ach jo, tohle tak nesnáším :angry:
31. led 2010 v 09:46  • Odpověz
Zuzul, já už další mimi mít nebudu, ale jenom jsem psala, že se těším po našem malém na vnoučátka. :grinning:
31. led 2010 v 10:01  • Odpověz
Jakel - jo tak, já to pochopila, že chceš pak ještě další :dizzy_face:
31. led 2010 v 10:02  • Odpověz
Zuzul, nestraš. Já chodím na diskusi Mnohonásobné maminky a tam mají holky i 6 dětí, ale to už je mazec. Myslím, že čtyří stačí. David už je dospělý, tak mi připadá, že máme spíš jenom dvě. Manžel by i možná chtěl ještě jedno. :slight_smile:
31. led 2010 v 10:15  • Odpověz
dobre rano, ty jo 6 deti :confused: to musi byt masakr, ted nedavno jsem slysela v radiu jak volal jeden chlapik a povida moje manzelka ceka kazdym dnem devate dite :grinning: a pry porod osmeho trval jen 12 minut od zacatku do konce takze ani nestihli vyjet z domova :grinning:
31. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Dobré dopoledne.
Štěpánek je moc malučký i když to na těch fotkách nevypadá.Ale na fotce na FB,když ho má v náručí tatínek je opravdu prďolka.
Jakel,myslím,že by jste měli se Zuzkou získat titul zasloužilá mamina. Klobouk dolů a hluboký obdiv.
31. led 2010 v 10:27  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj kuratka!!!

Tak ja jednou sedela u dr. a tam nas bavil jeden starsi pan, uz o fr. hulkach a ten rikal ze ma 17 deti, 8 holek a 9 kluku, my rikali, ze to neni mozne a smali jsme se. Pak mi to nedalo a zeptala jsem se sestricky v ordinaci a dr. a oni rikali, ze je to pravda. Ze se jim treba v lednu narodila holka a k vanocum dvojcata, takze behem roku 3 deti.......
31. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Hajdi,to už pak asi klouže jako po másle :grinning:
31. led 2010 v 10:28  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.