• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
ty jo ani to snad ani neni mozny 17 deti to by mela byt jeho manzelka v guinessove knize (nevim jak se to pise :wink: )
holky ted me napadlo ze bychom se mohli spojit i na facebooku :wink: tak kdo chcete tak si me pridejte :wink: veronika birnbaumova :slight_smile:
31. led 2010 v 10:32  • Odpověz
Ahojte holky,hlásím se a zdravím po dlouhé době.
A nestíhám Vás dočítat,jediné co jsem tady pochytila,že máme první březňátko :slight_smile: :slight_smile:
ŠTĚPÁNKU VÍTÁM TĚ TADY A SLUNI TOBĚ MOOOOOOOC GRATULUJI :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Ještě nějaké novinky? Kdo mě zasvětí?
31. led 2010 v 10:38  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Hajdus a nejlepsi na tom je, ze az na jedno dite jsou vsichni vysokoskolsky vzdelani.....
31. led 2010 v 10:48  • Odpověz
Katy jinak nic, jenom jsme všechny zjistily, že to fakt může být každý den. :slight_smile:
31. led 2010 v 10:48  • Odpověz
A ještě Zuzka už leží v nemocnici, ale dvojčátka se zatím drží.
31. led 2010 v 10:49  • Odpověz
31. led 2010 v 10:49  • Odpověz
katy, tak jakelin ti napsala vse podstatne :slight_smile: Ted tipujeme, kdo dalsi :slight_smile:
31. led 2010 v 10:50  • Odpověz
31. led 2010 v 10:54  • Odpověz
Ani, u nás jsou taky rodiny a mají spoustu dětí a všichni studovaní a hrají na nějaký hudební nástroj. Naš klucii z Gymplu půjdou taky studovat dál. Určitě jsou chytří po rodičích. :grinning: :grinning:
Ono záleží na přístupu těch dětí, my jim asi nebudeme moci finančně dát všechno, ale ví, že kdykoliv přijdou domů, tak je tam plno a veselo a zajímáme se o to co je nového ve škole i oni o to co doma.
Ke studiu musí počítat s tím, že si na něj budou muset přispět i sami a nečekat jenom na to co dostanou.
31. led 2010 v 10:55  • Odpověz
díiky,tak že myslím i na Zuzku a na kluky,je super,že se stále drží pohromadě,každý den je pro ně bonus :wink: :slight_smile:
Štěpánek je opravdu nááádherný,ale viděla jsem jen ty dvě fotky,vy asi více,můžete mi dát odkaz na album?
Tak ráda bych se sním pokochala :sweat_smile:
31. led 2010 v 10:56  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
tak ja sem dam take odkaz jsem tady http://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&id=1721456264#/profile.php?ref=name&id=1075432845

katy ja myslim, ze jsou tady jen dve fotky stepanka ja jich take vice nevidela
31. led 2010 v 10:59  • Odpověz
taky znám pár rodin, kde mají více dětí cca 8-9 a to už mi přijde fakt hodně. Já jsem ze 3 dětí a myslím, že to bylo super
31. led 2010 v 11:01  • Odpověz
31. led 2010 v 11:01  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Teda tady se to s FB rozjelo. Ne,že budete všechny tam a tady nikdo!!! :angry:
31. led 2010 v 11:05  •  1 dítě  • Odpověz
holky, buďte tady, já nemám na facebooku založený profil a ani mě to moc neláká. doufám, že tam všechny nezdrhnete.
ale co je zajímavé, jaká jména se skrývají za nicky :grinning: z některých jméno vyčteš, že zuzky :wink: , u mě je to taky jasné, ale u hajdušky by mě třeba veronika nenapadla ani náhodou :wink:
31. led 2010 v 11:08  •  3 děti  • Odpověz
Já teda raději tady.
Osm dětí to už je fakt hodně. Já jsem s bráchou sama, protože naše malá sestra zemřela jako malé miminko a naši už pak měli strach mít víc dětí, než nás dva. Ale mě se to jako malé holce zdálo málo. Když brácha někam odjel, tak jsem se nudila. Kamarádka měla tři sourozence a já jí to hodně záviděla.
31. led 2010 v 11:09  • Odpověz
Lucis, mě FB nenadchl a vůbec ho nepoužívám. To už mám raději Skype. Ten používám i k práci, přeposílám faktury atd., nebo Outlook express. To je mi bližší, ale asi je to fenomén FB a je tam prakticky každý.
31. led 2010 v 11:12  • Odpověz
tak já mám na FB pouze založený profil a občas tak kouknu,tak žijí kamarádi,kteří jsou rozprchlí po světě,ale že bych na něm ujížděla to ne.
Taky používám nejčastěji Skype :wink:
31. led 2010 v 11:16  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
jakel, to jsem ráda, že aspoň někdo. mě se tam nechce, když vidím, kolik lidí tam je a co všechno tam někteří dají (ostatně jako třeba i na koníka - záleží na povaze). a my skype teď asi po 2 letech opět zprovoznili, ale máme pomalejší připojení, už minulý týden nám měli dát rychlejší, ale nedorazili, snad příští týden :unamused:

vedle ve vesnici mají 8 dětí + 1 adoptované, to je taky síla. já je obdivuju, ale vzhledem k tomu, jaká jsem zdechlá už teď při třetím těhu, nedovedu si představit, co bych dělala u dalšího, to už by mě hned na začátku museli dát do sádry, ať mám všechno zpevněné a nerozpadnu se :grinning: :wink:
31. led 2010 v 11:19  •  3 děti  • Odpověz
Ja jsem taky radeji tady, ale facebook jsem si prave musela zalozit kvuli jinym :slight_smile:
31. led 2010 v 11:19  • Odpověz
Já jsem taky raději tady. Na FB mám profil,ale jdu tam jednou za 2 měsíce :grinning: ,když mě někdo upozorní,že mi něco poslal nebo jestli už jsem viděla fotky :grinning:
31. led 2010 v 11:32  •  1 dítě  • Odpověz
facebook jsem si založila dnes, protože už mě kvůli tomu bombardovalo pár bývalých spolužáků, ale taky ho asi nebudu moc používat, mám raději icq apod.
31. led 2010 v 11:33  • Odpověz
autor
koukam, ze jsme na tom podobne :grinning: taky profil na FB mam, ale spis nepouzivam :grinning: :grinning: :grinning: jdu si vas poukladat :grinning:
31. led 2010 v 11:36  • Odpověz
Luciis :grinning: To bys taky mohla chtít ať tě na začátku těhu uspí a vzbudí dvě hodiny po porodu. :grinning: A potom bych si to zopakovala před pubertou dětí. To by asi taky bylo lepší prospat :slight_smile:

Takové zkušenosti mám ale jenom já a Zuzka a vy si budete užívat malých miláčků a jejich puberta je v nedohlednu.
31. led 2010 v 11:36  • Odpověz
Holky tak to je fajn, že jsme raději tady.
31. led 2010 v 11:37  • Odpověz
autor
tak kdo jste sem dali odkazy, tak jsem si vas popridavala :slight_smile: ja su ta "nevesela" :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 v 11:38  • Odpověz
Ahoj holky,
no snad s tadyma neutečete na FB :sweat_smile: , mně taky připadne nepřehledný a tak tam nejsem, přesně jak vy - stačí mi ICQ či Skype, pokecám s kým chci a kdy chci :sweat_smile:

A jak se máte při neděli?
31. led 2010 v 11:38  • Odpověz
autor
cori ja jsem cetla "jak se mate v sestinedeli" :sweat_smile: uz mi asi hrabe :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. led 2010 v 11:39  • Odpověz
hi, obnovuješ zážitky? Já už si taky sedla ke knížce - hlavně teda už si nepamatuju jak dýchat u porodu :grinning: a to sem teda ani u Káji asi moc dobře nezvládla :sweat_smile: aco ZK? je to doma?
31. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.