• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Mě taky kontrolujou pokaždé.Mě nějak nelezou do hlavy ty stěry.To už toho strepptokoka jako teď chytit nemůžu,když to bude v pořádku?Nebo budou v porodnici dělat tu zkoušku znova?Já jdu na kontrolu ve středu a taky chci somrovat odhadní váhu :slight_smile:
Dori,já jela do porodnice taky s tim,že mě určitě pošlou domu,protože mě jen trošičku pravidelně píchalo v břiše už skoro po 3min :slight_smile: a už jsem byla otevřená na 4prsty :wink:
31. led 2010 v 17:49  • Odpověz
No já jsem teď měla asi nějakou kontrakci a po 15 min. zase. Tak si hopsám na balonu a snad to přejde. Trvá to asi 15-30sekund. Je to možné?
31. led 2010 v 17:54  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka, to fakt opravdu neprehlednes :grinning:
31. led 2010 v 17:57  • Odpověz
Doorka, muze to byt, ale trochu brzo.... Ikdyz by to mohly byt poslicci...... Jestli mas sebemensi podezreni, tak jed do porodky, at ti natoci monitor!!!! Lepsi 10krat zbytecne, nez jednou pozde!!!!
31. led 2010 v 18:00  • Odpověz
zuzzie tak jsem koukala, že jsi z Benešova (to z toho ve Středočeským kraji?) Asi se tam budu více zdržovat v létě.

Ani mě kontroluje zaspodu vždy, hlavně od 20.tt, to už jsme se na UTZ nevešli
31. led 2010 v 18:00  • Odpověz
broucku, muj gyn. kontroluje cipek a zavreni pokazde pres ultrazvuk, ted to bude uz ze spodu..... Holky, tak se to blizi.... Jo a jeste, uz citite napeti v prsou???
31. led 2010 v 18:02  • Odpověz
autor
me taky kontroluje pokazde a pokazde mi dela i ultrazvuk :slight_smile:
ani, ja teda ne, to bych mela? :grinning:
31. led 2010 v 18:03  • Odpověz
No ja mam ty prsa citlivejsi i pri MS a ted citim takove pnuti v mlecnych zlazach a vzdy vecer takove uvolneni pri sprse :slight_smile:
Maji, to ja nevim jestli by jsi mela :grinning:
31. led 2010 v 18:05  • Odpověz
Snad to přejde. Ještě si zkusím lehnout.
31. led 2010 v 18:05  •  1 dítě  • Odpověz
autor
aha, tak to necitim.. :slight_smile:
31. led 2010 v 18:06  • Odpověz
Napětí v prsou necítím,ale minulý týden jsem cosi vymáčkla. Ale jen kapičku.Asi mlezivo,ne?Nebo jak se tomu říká?
31. led 2010 v 18:07  •  1 dítě  • Odpověz
autor
dori, natahni se a kdyby to neprestavalo, tak klidne zajedte do porodky, nikdo ti hlavu neukousne :wink:
31. led 2010 v 18:07  • Odpověz
autor
dori, jj, mlezivo :slight_smile: to mi sem tam taky tece.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2010 v 18:07  • Odpověz
dorka, dej si spis teplou sprchu, kdyz to po ni neprejde, tak jed.....
31. led 2010 v 18:09  • Odpověz
Já jsem taky pro teplou sprchu nebo vanu,poslíčky ti zastaví a opravdový kontrakce po tom nezmizej spíš zesílej.Já měla tuhle taky nějaký posly po 3 až 5min,že už jsem si myslela,jestli se něco neděje a teplá vana mi to rozehnala.
broucku,ja se odstěhovala o 2km do vedlejší vesnice a už spadám pod P-Východ,ale Benešov mám přece jen o fous blíž než Prahu :slight_smile: a pěkně mě to štve,protože teď musim s každou blbostí lítat po úřadech v Praze.Zrovna jsem řešila,jak si podám žádosti,protože na náměstí Republiky se mi fakt s mrňousem chtít nebude :unamused:
31. led 2010 v 18:18  • Odpověz
Ok,kuřátka.Děkuju. Už je to lepší.Dám vanu nebo sprchu a snad to přejde úplně. Jsem si říkala,že mimi ví,že jsem nachystala tašku,tak můžem vyrazit :grinning:
31. led 2010 v 18:24  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka, jeste tak 2-3 tydny vydrz prosim te!!!! Bude to lepsi. Ikdyz od 34-37 tt, kdyz porodis, tak se jedna o nedonosence, ale vetsinou jsou bez vaznejsich poskozeni...... Ale radeji vsichni vydrzte alespon do 37 tt!!!
31. led 2010 v 18:28  • Odpověz
zuzzie no to máš pravdu, že lítání po úřadech je fakt šílené. Mám ještě bydliště na Brně-venkov a něco vyřídit je šílené, chci si bydliště změnit společně s narozením malé
31. led 2010 v 18:34  • Odpověz
dori, porod fakt poznáš, to se nemusíš bát :grinning: a jak psaly holky, poslíčky rozeženeš teplou vodou, kontrakce vodou zesílí, tak to zkus a uvidíš.
já právě vypravila taťku na štaci a už mi volal, že nechal doma noťas, tak se tady ještě bude tak za hoďku i s kamionem zastavovat, sklerotik jeden :sweat_smile:

mě dneska opět mrňous v břiše skáče jak šílený, ty boule jsou čím dál bolestivější, a jednou mě tak nabral kolenem nebo loktem pod žebra, až mi zaskočilo, jak jsem se lekla, páč jsem zrovna pila. chápete to, málem mě utopí vlastní dítě, a to prosím ještě v břiše!!!!! :unamused: :grinning: :confused:
31. led 2010 v 18:54  •  3 děti  • Odpověz
prsa mám citlivé pořád, ale zrovna včera mi chlopek říkal, že už mám bradavky tak tmavé, že mi prosvítají skrz pyžamo :slight_smile:
31. led 2010 v 18:55  •  3 děti  • Odpověz
holky, asi si budu muset někde dohledat všechny informace, co vyřídit po naození malé, vím, že to Ani už psala. Začíná se nám to blížit a mám strach, že pak v kalupu člověk nšco zapomene
K dětské doktorce jsem si už volala, prý se mám ozvat po narození malé a domluvíme se na termínu návštěvy. Ještě musím prohnat manžela, aby zkusil najít nějaké to jméno, abychom už mohli mít nějaké přesně dané.
31. led 2010 v 19:00  • Odpověz
lucisa mám taky pocit, že mě malá pořád kope pod žebra
31. led 2010 v 19:03  • Odpověz
brouci, vy ještě nemáte vůbec žádný návrh jména? :grinning: :sweat_smile:

a víš, co je zvláštní? že občas to jsou kopance nebo šťouchance , ale většinou takové protahování, ve kterém má mimčo nohu nebo ruku dost dlouho natáhnutou, takže to pnutí je pak bolestivé jak šlak :confused:
31. led 2010 v 19:08  •  3 děti  • Odpověz
jojo ty kopance už stojí za to, někdy i vyjeknu AU :slight_smile: Já si od mamky donesla takový menší kufr a jdu balit. Mám už všechno, krom kojící podprsenky. Na tu se chystám příští týden, koupím jen jednu, na noc tu "lambadu" a pak po porodu podle přesné velikosti.
31. led 2010 v 19:10  • Odpověz
Prsa mě nejvíc bolely na začátku, ale teď mi stačí teplá sprcha a teče mi mlezivo. Za chvilku budu muset nosit vložky do podprdy. :frowning2:
Malý kope taky hodně, ke konci se to pak má zklidnit až tam bude mít míň místa.
31. led 2010 v 19:13  • Odpověz
lucisa, tak protahovaci dite mam i ja :grinning: Honzulka, tan kopal a rekla bych, ze to bylo lepsi nez tohle "protahovani". Lukasek ma uz i pravidelne drahy na paticky a kdyz zacne, to je bolest....

Jakelin, tak mlezivo me jeste netece (u prvniho taky neteklo az po porodu), ale obcas vytahnu takove bile spuntiky z "direk" okolo samotne bradavky :slight_smile:
31. led 2010 v 19:31  • Odpověz
Broucku,a vy tu mate nekde v okoli chatu nebo domecek nekde u ty Jesenice nebo kde budeš trávit léto?
já teda musim říct,že jsem kopance do žeber schytala zatim jen jednou a to před pár dny ještě k tomu když jsem ležela nějak špatně na boku,takže si myslim,že mám mrňouse hodně dole.I žáha mi teď celkem nezlobí.A jak píšete,že vás buděj kopance,tak to jsem zažila teď v sobotu poprvé.A taky musim říct,že jak mě bolela v tom 25tt ta stydká kost a záda,že teď oproti tomu je to pohodička.Myslíte,že se mi to mohlo uvolnit už předtim a teď už se to tolik neroztahuje?Za Fildy to bolelo šíleně.
bradavky mám taky šíleně hnědý :wink: a prsa mě pnuly až teď v době jakoby MS,teď už zas dobrý.Za to se mi dělá hnědá čára a dneska jsem myslela,že mi snad praskne břicho,hrozně mě pnulo...
31. led 2010 v 19:43  • Odpověz
ani, ty bílé špunty mám taky, ale když si zmáčknu bradavku tak, jako když odstříkáváš mléko, tak mlezivo taky vytlačím, ale je to pro mě dost bolestivé, tak nemačkám. udělala jsem to jen ze zvědavosti, jestli už mlezivo mám :grinning:
zuzu, to buď ráda, mě bolí stydká kost, občas mi dobře křupne v kyčli, včera jsem to ani neuměla rozchodit, žáha mě pálí po všem, i po čaji, je to šílené, liju do sebe mléčné výrobky obyčejné i zakysané, v nouzi nejvyšší si vezmu rennie. :unamused:
31. led 2010 v 19:52  •  3 děti  • Odpověz
Tak jsme dorazili z víkendu, pokusím se dočíst :wink:
31. led 2010 v 19:52  • Odpověz
Jsem po vaně. Vyzkoušela jsem zrovna teploměr do vaničky pro mimi,jestli vůbec funguje. :slight_smile:
Břicho cítím,ale ulevilo se mi.
Děkuju vám kuřátka.
Ani,špuntíky mívám taky. Dnes po vaně zase mlezivo.
A kopance do žeber znám moc dobře,ale piškot kope jen na pravé straně.
Jdu odpočívat. Ráno snad bude líp. :wink:
Krásnou a klidnou noc,maminky.
31. led 2010 ve 20:01  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.